Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

پورتال و آموزش توسعه دهنده Ethereum

توسعه دهندگان 1راهنماهای محتوا جامعه وبینارها گرانت شغل هاخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

پورتال توسعه دهنده Ethereum & آموزش

هر آنچه برای شروع ساختن در بلاک چین Ethereum نیاز دارید.

 

چگونه یک توسعه دهنده Ethereum شوید

این پورتال توسعه دهنده محلی برای شروع کار و یافتن ابزارهایی است که برای توسعه و ساخت برنامه ها در بلاک چین Ethereum نیاز دارید. در زیر محبوب ترین پایگاه های دانش ، ابزارهای زیرساختی ، کتابخانه های برنامه نویسی و موارد دیگر را پیدا خواهید کرد که به شما آموزش می دهند چگونه نرم افزار را روی Ethereum بسازید. ما توصیه می کنیم قبل از شروع به وبگاه نگاهی بیندازید و تمام ابزارها و گزینه های توسعه دهنده را مطالعه کنید.

همچنین ، مطمئن شوید که به داخل پرش می کنید سرور ConsenSys Discord. این مکان مناسب برای طرح س questionsال ، انتخاب نکات حرفه ای و ارتباط مستقیم با تیم های پشتیبان محصولات معروف Ethereum مانند Infura و MetaMask است. 

مباحثی برای شروع کار در Ethereum

bg پر از تاریکی

پایگاه های دانش

اکوسیستم اتریوم یک جامعه منبع باز عظیم و با استعداد است و طی چند سال گذشته پانتئونی از منابع با ارزش توسعه دهنده تولید کرده است. با پلتفرمی مانند Kauri ، اکنون جامعه حتی از نوآوری خود Ethereum برای دامپزشکی ، درمان و ذخیره محتوای با کیفیت بالا استفاده می کند. از آموزش حضوری گرفته تا آموزش های فنی گرفته تا مجامع تحقیقاتی ، پایگاه های دانش زیر منابع گسترده ای را برای توسعه دهندگان در همه سطوح ارائه می دهد.

bg پر از تاریکی

زیر ساخت

زیرساخت های گره و API های دسترسی سریع ، توسعه دهندگان Ethereum را قادر می سازند برنامه های خود را به بلاکچین متصل کنند. مشتری Ethereum به هر گره ای گفته می شود که قادر به تجزیه و بررسی بلاکچین ، قراردادهای هوشمند آن و هر آنچه در این بین است باشد. یک مشتری Ethereum همچنین رابط هایی را برای ایجاد تراکنش ها و استخراج بلوک ها فراهم می کند که کلید هر معامله Ethereum است.


bg پر از تاریکی

IDE ها و ویراستاران

IDE مخفف کلمه Integrated Development Environment است. IDEs و Editors همان چیزی هستند که شما برای نوشتن و آزمایش نرم افزار نیاز دارید. آنها مجموعه نرم افزاری هستند که ابزارهای اساسی را برای شروع نوشتن در Ethereum تلفیق می کنند.

bg پر از تاریکی

قراردادهای هوشمند

اگر می خواهید در Ethereum توسعه پیدا کنید ، باید بدانید که چگونه قراردادهای هوشمند بنویسید. اگر از قبل درک خوبی از Javascript داشته باشید ، Solidity ، زبان اصلی قرارداد هوشمند Ethereum ، یادگیری آن آسان تر است. احتمالاً قبلاً از کتابخانه های برنامه نویسی استفاده کرده اید و موارد زیر تفاوتی ندارند. کتابخانه قرارداد هوشمند قطعه کد قابل استفاده مجدد برای قرارداد هوشمند است که یک بار مستقر شده و بارها به اشتراک گذاشته می شود. اگر در حال ایجاد یک ابزار ، محصول یا برنامه در Ethereum هستید ، همچنین می خواهید قبل از استقرار در شبکه اصلی ، از صحت قرارداد هوشمند خود اطمینان حاصل کنید. این ابزارها به شما در ساخت ، آزمایش و ارسال کد کمک می کنند.

bg پر از تاریکی

امنیت

خوب ، بنابراین شما سرانجام قرارداد dapp یا smart خود را ساختید. اما از کجا می دانید که به درستی تنظیم شده است و از نظر هکرها در امان است؟ ابزارهای امنیتی زیر به شما اطمینان می دهند که کد شما بی خطر است و از بهترین روش های توسعه Ethereum پیروی می کند.

bg پر از تاریکی

شبکه های آزمایشی

شبکه های آزمایشی عمومی در Ethereum روشی را به توسعه دهندگان ارائه می دهند تا بدون قرار دادن آثار خود در شبکه اصلی Ethereum ، آنچه را که می سازند آزمایش کنند. می توانید به میزان دلخواه ETH در شبکه های آزمایشی بدست آورید زیرا testnet ETH ارزش پولی ندارد. مشابه شبکه های آزمایشی عمومی ، آزمایشگاه های محلی محلی هستند که شما می توانید نرم افزار خود را بدون فشار دادن عمومی مورد آزمایش قرار دهید. بر خلاف شبکه های آزمایشی عمومی ، نرم افزار محلی testnet فقط در رایانه / گره شما اجرا می شود و سایر کاربران نمی توانند آن را ببینند یا با آن تعامل داشته باشند. در زیر پرکاربردترین شبکه های آزمایشی برای شروع آزمایش و پیوندهای درخواست testnet ETH آورده شده است.

bg پر از تاریکی

رابط ها

اگر می خواهید توسعه dapps را شروع کنید ، به مهارت های پیشرفت پیشرفته نیاز دارید. در زیر محبوب ترین رابط های جلویی وجود دارد که به شما کمک می کنند dapp خود را از یک ایده به یک برنامه زنده Ethereum mainnet تبدیل کنید. اگر شما علاقه مند به انجام کارهای باطن / پروتکل در Ethereum هستید ، باید تجربه قابل توجهی با Go ، Rust ، Java ، .NET ، Ruby یا Python داشته باشید.

bg پر از تاریکی

ذخیره سازی

Ethereum به شما امکان می دهد متغیرها یا داده ها را در ذخیره سازی دائمی ذخیره کنید. سیستم عامل های ذخیره سازی زیر محل زندگی تمام داده های قرارداد هوشمند است. IPFS متداول ترین سیستم ذخیره سازی در Ethereum است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ذخیره سازی در Ethereum ، سیستم عامل های زیر را کاوش کنید.

bg پر از تاریکی

تجزیه و تحلیل

بلاک چین ها داده ها را به روش هایی که دسترسی به اکثر برنامه ها دشوار است ذخیره می کنند. لایه های جستجوی داده API های زیر شما را قادر می سازد داده های مورد نیاز پروژه یا برنامه خود را بدست آورید.

 • پورتال توسعه آلتیوپورتال توسعه آلتیو
  آلتیو

  Alethio’s API راهی قوی و قابل اعتماد برای جستجوی داده های Ethereum سنتز شده و نمایه شده در زمان واقعی از طریق رابط REST سازگار با JSON: API به شما می دهد..

 • dev portal eth stats iodev portal eth stats io
  آمار EthStats

  EthStats توسط Alethio تأمین می شود و نظارت فوری بلاکچین Ethereum را از زمان بلوک تا محدودیت گاز فراهم می کند.

 • توسعه پورتال etherscanتوسعه پورتال etherscan
  اترسک

  Etherscan API های بلاکچین Ethereum را به عنوان یک خدمات اجتماعی و بدون ضمانت ارائه می دهد.

bg پر از تاریکی

فرصت ها

اکنون که ابزار لازم را می دانید ، زمان شروع کار فرا رسیده است. روش کار توسعه دهندگان خصوصاً در صنعت بلاکچین در حال تغییر است. مکان های زیر کار توسعه دهندگان مستقل یا فرصت های جدیدی را برای دریافت کمک به پروژه های منبع باز ارائه می دهند. دریابید که چگونه می توانید مشارکت در پروژه ها را شروع کنید و برای آن پول دریافت کنید!

 • کمک هزینه های پورتال devensکمک هزینه های پورتال devens
  کمک های ConsenSys

  ConsenSys Grants پروژه هایی را تأمین می کند که نیازهای یک اکوسیستم Ethereum را که به سرعت در حال شتاب است برآورده می کند.

 • توسعه پورتال تاکیونتوسعه پورتال تاکیون
  تاکیون

  Tachyon تسریع کننده شروع بلاک چین و راه اندازی وب 3.0 است.

 • کیت شغلی پورتال توسعهکیت شغلی پورتال توسعه
  کیت شغل توسعه دهنده Blockchain

  از کجا می توان مشاغل بلاکچین ، مهارت های مورد نیاز ، دانش صنعت و موارد دیگر را پیدا کرد.

 • پورتال devv panvalaپورتال devv panvala
  پانوالا

  Panvala یک بنیاد غیرمتمرکز است که به تأمین بودجه کاری که کل جامعه Ethereum به آن وابسته است کمک می کند.

 • نعمت های پورتال devنعمت های پورتال dev
  شبکه Bounties

  شبکه Bounties Network به شما امکان می دهد برای انجام کارهای عالی در هر حوزه ای پروژه ایجاد کنید ، همکاری کنید و حقوق دریافت کنید.

 • پورتال توسعه یافته gitcoinپورتال توسعه یافته gitcoin
  گیت کوین

  برای کارهای مشاغل آزاد ، ویژگی های ساخت و ساز و حل مشکلات باجه در رمزنگاری دریافت کنید. با پروژه های برتر متن باز کار کنید و سریع دستمزد خود را دریافت کنید.

bg پر از تاریکی

لایه 2 زیرساخت & مقیاس پذیری

توسعه دهندگان Ethereum به طور مداوم در حال توسعه روش های جدید و جالب برای مقیاس گذاری Ethereum هستند. راه حل های مختلفی وجود دارد که توسعه دهندگان از آنها برای مقیاس گذاری Ethereum ، dapps و پروتکل ها استفاده می کنند. برخی از این موارد شامل پرداخت ها ، کانال های دولتی ، زنجیره های جانبی ، محاسبات خارج از زنجیره و بسیاری موارد دیگر است!

مبلغ پرداختی & کانالهای دولتی

 • devlet connextdevlet connext
  شبکه Connext

  Connext یک لایه زیرساختی است که بلاک چین Ethereum را با استفاده از کانالهای دولتی مقیاس بندی می کند.

 • devid portal raidendevid portal raiden
  μRaiden

  μRaiden (Micro Raiden) یک چارچوب کانال پرداخت برای پرداخت های خرد مکرر ، سریع و رایگان مبتنی بر رمز ERC20 بین دو طرف است. μRaiden متفاوت از شبکه Raiden است که هدف آن امکان انتقال چند خانه از طریق شبکه کانال های پرداخت دو طرفه است.

 • تحرک پذیری پورتالتحرک پذیری پورتال
  قانون پذیری

  در حالی که کنترل کلیدهای خصوصی خود را حفظ می کنید ، با حداقل خطر و هزینه با یکدیگر مبادله اتمی بین BTC ، DAI و ETH انجام می دهید.

زنجیره های جانبی

 • جلد اسکلهجلد اسکله
  شبکه Skale

  پروتکل مدولار SKALE یکی از اولین پروتکل ها در نوع خود است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به راحتی بلاک چین های بسیار قابل تنظیم را فراهم کنند ، که مزایای عدم تمرکز را بدون ایجاد خطر در محاسبات ، ذخیره سازی یا امنیت فراهم می کنند..

 • dev portal loom xdev portal loom x
  شبکه بافندگی

  خود توصیف شده به عنوان EOS ساخته شده در بالای Ethereum –– شبکه Loom در حال ساخت SDK است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا به سرعت بلاکچین های خود را بدون نیاز به درک زیرساخت های بلاکچین بسازند..

 • شبکه POAشبکه POA
  شبکه POA

  شبکه POA (اثبات اقتدار) محصولات و خدمات بلاکچین را برای کمک به مقیاس قراردادهای هوشمند Ethereum از جمله POA Bridge ، POA Core mainnet ، POA Sokol testnet ، xDAI و موارد دیگر ارائه می دهد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector