Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

سhereالات متداول Ethereum 2.0

 • Ethereum 2.0 چیست?

  Ethereum 2.0 ، همچنین Eth2 یا “Serenity” نامیده می شود ، جدیدترین نسخه برای بلاک چین Ethereum است. Ethereum 2.0 در چندین مرحله با شروع مرحله 2020 با مرحله 0 منتشر می شود. هر مرحله عملکرد و عملکرد Ethereum را به روش های مختلف بهبود می بخشد.

  اطلاعات بیشتر در مورد Ethereum 2.0: Ethereum 2.0 چیست? & واژه نامه Ethereum 2.0

 • چه تفاوتی بین Ethereum 1.0 و Ethereum 2.0 وجود دارد?

  وجود دارد دو پیشرفت اولیه معرفی شده توسط Ethereum 2.0 که در Ethereum 1.0 وجود ندارد: اثبات زنجیره های سهام و خرد.

  اثبات سهام: در حال حاضر ، Ethereum 1.0 با مکانیسم اجماعی شناخته می شود که به عنوان اثبات کار (PoW) شناخته می شود. PoW برای ایجاد بلوک در بلاکچین به قدرت محاسبات فیزیکی (استخراج کنندگان) و برق (کار) متکی است. Proof of Stake (PoS) ارتقاgrade یافته ای است که امنیت ، مقیاس پذیری و بهره وری انرژی را بهبود می بخشد. PoS به جای اعتماد به معدنکاران فیزیکی و برق ، به اعتبارسنجها (معدنچیان مجازی) و سپرده های اتر اعتماد می کند. برای جزئیات بیشتر به س FAالات متداول “Proof of Stake” مراجعه کنید.

  زنجیرهای خرد شده: زنجیرهای Shard مکانیزم مقیاس پذیری است که به طور قابل توجهی توان بلاکچین Ethereum را بهبود می بخشد. در حال حاضر ، داشتن یک زنجیره واحد ساخته شده از بلوک های متوالی به طرز باورنکردنی ایمنی است و تأیید اطلاعات را آسان می کند. با این حال ، نیاز به هر گره کامل برای پردازش و اعتبارسنجی هر معامله در بلوک های متوالی می تواند بر توانایی پردازش سریع تراکنش ها – به ویژه در زمان فعالیت شبکه اصلی بالا تأثیر بگذارد. زنجیره های Shard مکانیزمی است که از طریق آن بلاکچین Ethereum “تقسیم” می شود – بنابراین مسئولیت پردازش داده ها را بین بسیاری از گره ها تقسیم می کند. این امکان را برای پردازش معاملات به جای موازی انجام می دهد. هر زنجیره خرد مثل این است که یک خط دیگر اضافه کنید تا Ethereum را از یک جاده به یک خط بزرگراه ارتقا دهید. خطوط بیشتر و پردازش موازی منجر به تولید بسیار بالاتر می شود. انتظار می رود که زنجیره های خرد شده در فاز 1 Ethereum 2.0 به بازار عرضه شود.

  اطلاعات بیشتر در مورد Proof of Stake & زنجیرهای خرد شده: Ethereum 2.0 چیست? & اثبات سهام چیست?

 • نقشه راه Ethereum 2.0 چیست؟ مراحل Ethereum 2.0 چیست؟?

  برنامه ریزی شده است که Ethereum 2.0 حداقل در سه فاز اجرا شود: فازهای 0 ، 1 و 2. فاز 0 در سال 2020 شروع به کار می کند ، فازهای 1 و 2 در سال های بعدی آزاد می شوند.

  مرحله 0: در مرحله اول Ethereum 2.0 ، “Beacon Chain” اجرا خواهد شد. Beacon Chain رجیستری اعتبار سنج ها را ذخیره و مدیریت می کند و سازوکار اجماع Proof of Stake (PoS) را برای Ethereum 2.0 پیاده سازی می کند. زنجیره اصلی Ethereum PoW در کنار زنجیره جدید Ethereum PoS به کار خود ادامه خواهد داد ، اطمینان حاصل شود که هیچ شکافی در تداوم داده ها وجود ندارد.

  فاز 1: فاز دوم Ethereum 2.0 احتمالاً در سال 2021 آغاز خواهد شد. بهبود اولیه فاز 1 ادغام زنجیرهای خرد شده است. زنجیره های Shard مکانیزم مقیاس پذیری است که در آن بلاکچین Ethereum به 64 زنجیره مختلف تقسیم می شود ، که امکان انجام معاملات موازی ، ذخیره سازی ، پردازش اطلاعات را فراهم می کند. در محافظه کاری ترین حد ممکن 64 برابر بیشتر از Ethereum 1.0 را قادر می سازد ، اما طوری طراحی شده است که قادر به مدیریت داده های چند صد برابر بیشتر از Ethereum 1.0 است..

  مرحله 2: مرحله سوم Ethereum 2.0 احتمالاً در سال 2021 یا 2022 راه اندازی می شود. این مرحله در حال حاضر نسبت به دو مرحله فوق مشخص نیست ، اما شامل افزودن حساب های اتر و امکان انتقال و برداشت ، اجرای انتقال های متقابل و تماس های قراردادی ، ساخت محیط های اجرا به منظور ایجاد برنامه های مقیاس پذیر در بالای Ethereum 2.0 و آوردن زنجیره Ethereum 1.0 به Ethereum 2.0 تا در نهایت اثبات کار خاموش شود.

  پس از اتمام فاز 2 ، پیشرفتهای بیشتری برای تحقیق و توسعه در نظر گرفته شده است. Vitalik بینش برخی از این پیشرفت ها را در این زمینه فراهم می کند هضم نمودار.

  اطلاعات بیشتر در مورد نقشه راه Ethereum 2.0: تاریخچه کوتاهی از Ethereum & Ethereum 2.0 چیست?


 • با اتمام Ethereum 2.0 چه تغییری می کند؟ منظور از این پیشرفت ها چیست?

  Ethereum 2.0 در درجه اول به نفع آن خواهد بود مقیاس پذیری ، توان عملیاتی, و امنیت شبکه اصلی Ethereum. Ethereum 2.0 هیچ یک از تاریخچه داده ها ، سوابق معاملات یا مالکیت دارایی های زنجیره Ethereum 1.0 را از بین نمی برد. Beacon Chain – که ستون فقرات Ethereum 2.0 خواهد بود – با زنجیره 1.0 موجود کاملاً کاربردی خواهد بود و از تداوم آن اطمینان حاصل می کند. یک تشبیه مفید برای درک تمایز بین Eth1 و Eth2 از جوزف چو ، که ارائه شده است این تمایز را به عنوان یک جاده در مقابل یک بزرگراه توصیف می کند.

  اطلاعات بیشتر در مورد تمایز بین 1.0 و 2.0: Ethereum 2.0 چیست?

 • چه اتفاقی برای زنجیره فعلی Ethereum “1.0” خواهد افتاد?

  برنامه فعلی این است که زنجیره Ethereum 1.0 هنگام راه اندازی فاز 1 به طور موثر به اولین خردکن Ethereum 2.0 تبدیل شود. تا آن زمان ، زنجیره Ethereum 1.0 همانطور که اکنون ادامه دارد ادامه خواهد یافت و بهبود می یابد تا بتواند در نهایت یک خرده Ethereum 2.0 باشد.

  اطلاعات بیشتر در مورد آینده زنجیره فعلی Ethereum: استعاره انتقال Eth1 به Eth 2

 • تاریخ انتشار Ethereum 2.0 چیست؟?

  فاز 0 Ethereum 2.0 در سال 2020 آغاز خواهد شد. فاز 1 در سال 2021 پیش بینی شده است. فاز 2 و بعد از آن برای سال 2021 یا بعد پیش بینی می شود.

  اطلاعات بیشتر در مورد راه اندازی Ethereum 2.0: Ethereum 2.0 چیست?

 • اثبات Ethereum از سهام چیست?

  Proof of Stake (PoS) ارتقا یافته از مدل اجماعی اثبات فعلی اثبات کاری Ethereum 1.0 است و امکان بهبود امنیت و مقیاس پذیری را فراهم می کند. PoS یک سازوکار اجماعی است که برای ادامه بلوک های بلاکچین به اعتبار سنج ها و ETH سهام دار متکی است و برای خرد کردن لازم است. اعتبارسنج ها افرادی هستند که با واریز (یا “قرار دادن”) 32 ETH در قرارداد سپرده ، بلاکچین را ادامه می دهند. به طور مداوم ، اعتبار سنجها به طور تصادفی از مجموعه تمام اعتبار سنجها انتخاب می شوند تا به آنها فرصت ایجاد بلوک بعدی داده شود. اگر یک اعتبارسنج با موفقیت یک بلوک را تأیید کند ، آنها جایزه ETH دریافت می کنند. اگر یک اعتبارسنج تلاش کند تا ادامه صادقانه بلاکچین را به خطر بیندازد ، سپرده وی “کاهش” می یابد – به این معنی که آنها برخی از 32 ETH سهام خود را از دست می دهند.

  سازوکار Proof of Stake در مقایسه با انگیزه انتزاعی تر برای از دست دادن هزینه مرتبط با برق ، امنیت اقتصادی رمزنگاری بیشتری را ارائه می دهد. به جای سرمایه گذاری در یک مرکز استخراج عظیم برای پرداخت هزینه برق برای معادن بلوک ها در PoW ، شرکت در Ethereum 2.0 فقط به یک لپ تاپ مصرفی احتیاج دارد (برخی از مشتریان نرم افزار قصد دارند تا به اندازه کافی سبک باشند تا بتوانند روی تلفن همراه کار کنند ، بنابراین مانع کاهش می یابد) برای ورود به شرکت در روند اجماع ، در نتیجه افزایش عدم تمرکز شبکه). اثبات سهام در فاز 0 Ethereum 2.0 به طور مستقیم پخش می شود.

  اطلاعات بیشتر در مورد راه اندازی Ethereum 2.0: اثبات سهام چیست? & س Proالات متداول اثبات سهام

 • آیا می توانم اتر Ethereum 2.0 “بخرم”?

  راهی برای خرید اتر Ethereum 2.0 وجود ندارد ، زیرا نوع جدیدی از رمز ETH وجود نخواهد داشت. در عوض ، کاربران ETH را در قرارداد سپرده گذاری Ethereum 2.0 واریز می کنند. در حال حاضر ، این برنامه ریزی شده است که یک معامله یک طرفه و غیر قابل برگشت باشد.

  دارندگان ETH می توانند به دو طریق مشارکت و جوایزی را برای شرکت در Ethereum 2.0 کسب کنند. اول ، یک دارنده ETH ممکن است اعتبار سنج خود را با قرار دادن ETH به میزان 32 در شبکه اجرا کند. اجرای گره اعتبار سنجی خود به این معنی است که شما مسئولیت اعتبار سنجی و سازماندهی بلوک ها را دارید – انجام چنین کاری ممکن است منجر به جریمه ETH شود (به سQالات متداول “Staking Rewards” مراجعه کنید). گزینه دیگر برای دارندگان ETH این است که جوایز خود را از طریق یک شرکت ارائه دهنده سهام یا عضویت در یک گروه با مقادیر کمتری از ETH ، که از طریق آن هر کس می تواند مقدار کمی از ETH را که قادر است ، سهام کند و همچنان متناسب با کمک خود پاداش دریافت کند.

  اطلاعات بیشتر در مورد شركت در Ethereum 2.0: آنچه برای ETH من در Ethereum 2.0 اتفاق می افتد?

 • چگونه می توانم اعتبارسنج Ethereum 2.0 بشوم?

  مرحله 0 اولین گام برای تغییر سازوکار اجماع Ethereum از اثبات کار به اثبات سهام است. اعتبارسنجان با اثبات سهام ، یک سهم را متعهد می شوند و نرم افزاری را برای امنیت زنجیره Ethereum 2.0 اجرا می کنند. فاز 0 Ethereum 2.0 زنجیره چراغ را راه اندازی می کند که سازوکار اجماع اثبات منافع را ایجاد و حفظ می کند. به منظور اعتبارسنجی در Ethereum 2.0 ، اعتبارسنجان 32 اتر را در قرارداد رسمی سپرده گذاری Ethereum 2.0 واریز می کنند که توسط بنیاد Ethereum توسعه و منتشر شده است. 

  کاربران فنی بیشتری می توانند گره اعتبارسنجی خود را اجرا کرده و ETH خود را در معرض خطر قرار دهند. Codefi فعال کنید کار با بنیاد اتریوم برای ساختن برنامه Launchpad, برای ارائه یک پردازش فنی به نیازها ، مسئولیت ها و خطرات در مورد اعتبار سنجی Eth2. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعتبار سنجی در شبکه اصلی فاز 0 ، از Launch Pad بازدید کنید.

  گزینه دیگر این است که ETH خود را با استفاده از یک شرکت ارائه دهنده سهام شرط بندی کنید ، تعدادی از آنها احتمالاً در هفته ها و ماه های قبل از راه اندازی به بازار عرضه می شود. خدمات اشتراکی و غیر حضوری ارائه می شود.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجرای اعتبار سنجی های خود در Ethereum 2.0 ، به اینجا مراجعه کنید Codefi فعال کنید.

 • چگونه به خاطر مشارکت در Ethereum 2.0 جایزه می گیرید?

  شما به عنوان یک اعتبارسنج در Ethereum 2.0 ، به دلیل پیشنهاد و تأیید بلوک بعدی در زنجیره ای پاداش می گیرید. شما در ارائه ETH و گواهی های معتبر پاداش هایی را در ETH دریافت خواهید کرد.

  پاداش ها به صورت پویا بر اساس وضعیت شبکه پس از اتمام دوره محاسبه می شوند. نرخ صدور پاداش سطح شبکه تابعی از مقدار کل ETH به اشتراک گذاشته شده و متوسط٪ اعتبارسنج (های) آنلاین است. نرخ پاداش اعتبارسنجی منفرد به تعداد اعتبارسنج اجرا شده و٪ به روزرسانی اعتبار سنج بستگی دارد.

  پاداش منهای مجازاتها هر دوره به معتبران منتقل می شوند (384 ثانیه valid 6.5 دقیقه). در نتیجه ، پاداشی که انتظار دارید هنگام تصادفی شدن به عنوان اعتبارسنج انتخاب شوید ، متفاوت از آنچه در واقع یک اعتبارسنج دریافت می کند ، باشد. بررسی کنید ماشین حساب Ethereum 2.0 برای ایده ای از انواع جوایز شركت در Ethereum 2.0.

  اطلاعات بیشتر در مورد جوایز در Ethereum 2.0: اثبات سهام چیست? & ماشین حساب Eth2

 • آدرس رسمی قرارداد سپرده Ethereum 2.0 چیست؟?

  فاز 0 Ethereum 2.0 زنجیره چراغ را راه اندازی می کند که سازوکار اجماع اثبات سهام را ایجاد و حفظ می کند. اگر می خواهید اعتبار سنج خود را در Ethereum 2.0 اجرا کنید ، می توانید از لحاظ سخت افزاری ، تخصص فنی و دستورالعمل های گام به گام با استفاده از رسمی اطمینان حاصل کنید. لانچ پد Ethereum

  با شروع پیش بینی شده مرحله اول Eth2 ، انتظار داریم تلاش کنیم کاربران را در واریز ETH به آدرس های جعلی کلاهبرداری کنیم. به همین دلیل ، ما توصیه می کنیم آدرس ذکر شده در این صفحه را با سایر منابع معتبر مانند بنیاد Ethereum بررسی کنید, اترسک, و ConsenSys. 

  آدرس قرارداد سپرده0x00000000219ab540356cbb839cbe05303d7705fa

  هشدار: ETH را به این قرارداد ارسال نکنید. ارسال Eth به این آدرس قرارداد منجر به معامله ای ناموفق می شود و به این معنی نیست که شما در Eth2 مشارکت دارید.

 • خطرات احتمالی ETH و معتبر شدن در Ethereum 2.0 چیست?

  نکته مثبت در مورد شرکت به عنوان اعتبارسنج این است که می توانید پاداش ETH کسب کنید. با این وجود خطر از دست دادن وجوه از طریق “بریده شدن” ETH موجود در شبکه وجود دارد. با کمی مراقبت ، این خطر قابل اغماض است. اولین راه اعتبارسنجی برای از دست دادن وجوه ، آفلاین بودن و انجام صحیح وظایف خود نیست. این مجازات نسبتاً ملایمی را در پی دارد: تقریباً همان پاداشی که می توانستید بپردازید. تا زمانی که در حال حاضر حداقل 50٪ از وقت شرکت کنید ، سهام خود را از دست نخواهید داد. راه دیگر اینکه اعتبارسنج می تواند وجوه خود را از دست بدهد ، انتشار اطلاعات متناقض در مورد این زنجیره است. در این حالت ، اعتبار سنج بریده شده و از سیستم خارج می شود. مبلغ کاهش یافته بین 1 ETH و کل مبلغ سهام بسته به عوامل دیگر بستگی دارد. محافظت از مضراب بودن در برابر آن آسان است و نباید هرگز این اتفاق بیفتد مگر اینکه یک اعتبار سنج عمداً با سو mal نیت عمل کند.

  اطلاعات بیشتر در مورد مشوق های خطر در Ethereum 2.0: اثبات سهام چیست?

 • چگونه می توانم برای پیشنهاد و تأیید بلوک جدیدی در Beacon Chain انتخاب شوم?

  پس از ثبت 32 سهم ETH خود در قرارداد سپرده گذاری و اعتبارسنجی شما فعال شد ، هر از چند گاهی توسط Beacon Chain وظایفی برای شما تعیین می شود. از اعتبارسنجان فراخوانی خواهد شد تا بلوکهای روی زنجیره Beacon را هر 6/4 دقیقه یک بار (هر بار یکبار) تصدیق کنند و به طور تصادفی از کل مجموعه اعتبار سنج انتخاب می شوند تا بلاک ها را به طور دوره ای پیشنهاد دهند. اگر در کل 100000 اعتبار سنج وجود داشته باشد ، از اعتبار دهنده شما خواسته می شود که به طور متوسط ​​هر دو هفته یک بار یک بلوک را پیشنهاد دهد. این همه کاملاً خودکار است و کاملاً توسط نرم افزار اعتبار سنج کنترل می شود.

  اطلاعات بیشتر در مورد تأیید بلوک ها در Beacon Chain: Ethereum 2.0 چیست?

 • چه مقدار ETH برای راه اندازی Beacon Chain مورد نیاز است?

  برای راه اندازی Beacon Chain ، حداقل 16384 اعتبار سنجی نیاز است که برابر است با 524،288 ETH بهم خورده. جوایز شرط بندی تا زمانی که Beacon Chain به آستانه پیدایش نرسد توزیع نمی شود.

 • چه اتفاقی برای ETH که اکنون صاحب آن هستم رخ خواهد داد?

  دیگر نیازی به انجام کار خاصی با ETH ندارید. همچنان به طور کامل در زنجیره Ethereum 1.0 قابل استفاده است. در برخی از مواقع ، زنجیره Ethereum 1.0 به بخشی از Ethereum 2.0 تبدیل خواهد شد و ETH شما دقیقاً مانند الان به کار خود ادامه خواهد داد ، بدون اینکه هیچ اقدامی از طرف شما انجام شود.

  برای کسانی که می خواهند در شرط بندی شرکت کنند ، می توانید با واریز ETH خود به قرارداد سپرده گذاری اعتبارسنج در زنجیره Ethereum 1.0 ، به یک اعتبار سنج در زنجیره چراغ راهنمای Ethereum 2.0 تبدیل شوید. سپس به یک تعادل اعتبارسنج در زنجیره فانوس Ethereum 2.0 تبدیل می شود. این روند برگشت پذیر نیست. انتقال در مرحله 0 غیرفعال است بنابراین اعتبارسنجان باید تا مرحله 2 منتظر بمانند تا امکان برداشت به یک قطعه خاص وجود داشته باشد ، در آن زمان سهام ETH شما و جوایز حاصل از آن به طور کامل در Ethereum 2.0 قابل استفاده خواهد بود.

  اطلاعات بیشتر در مورد ETH: آنچه برای ETH من در Ethereum 2.0 اتفاق می افتد?

 • چه کسی در حال توسعه Ethereum 2.0 است?

  صدها نفر! کار توسط تیم تحقیقاتی بنیاد Ethereum تا حد زیادی هدایت و هماهنگ می شود ، اما بسیاری دیگر از تیم های تحقیقاتی و اجرایی کمک های قابل توجهی انجام می دهند. کار اصلی این است که در زمینه تعریف مشخصات Ethereum 2.0 همکاری کنید ، که در اینترنت نیز حفظ می شود صفحات GitHub بنیاد Ethereum. هفت تیم مستقل در حال ساخت مشتری های Ethereum 2.0 در انواع مختلف زبان برنامه نویسی برای موارد مختلف استفاده هستند و دائماً در حال طراحی و مشخصات هستند.

  اطلاعات بیشتر در مورد افراد پشت Ethereum 2.0: خبرهای جدید در Eth2?

 • Vitalik Buterin درباره پیشرفت Ethereum 2.0 چه نظری دارد?

  ویتالیک به تازگی نظرات خود را درباره پیشرفت و نقشه راه Ethereum 2.0 توییت کرده است. نظرات او را در 5-10 سال آینده Ethereum. 

 • از کجا می توانم اطلاعات بیشتری در مورد Ethereum 2.0 بیاموزم?

  منابع زیادی برای افراد فنی و غیرفنی وجود دارد که علاقه مندند از پیشرفتهای Ethereum 2.0 مطلع شوند. 

  اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، بررسی کنید پایگاه دانش ConsenSys ’Ethereum 2.0 – کتابخانه ای کامل از منابع و اطلاعات مربوط به محصولات در مورد Eth2 ، Proof of Stake و خدمات staking.

  برای همراهی با به روزرسانی های منظم در مورد Ethereum 2.0 ، برخی از منابع عمومی خوب عبارتند از: خبرهای جدید در Eth2, EthResear.ch و EthHub.

 • تاریخچه بروزرسانی در بلاکچین Ethereum چیست؟?

  Ethereum از زمان راه اندازی شبکه اصلی عمومی در ژوئیه 2015 ، چهار مورد به روزرسانی شده داشته است (به نام “Homestead”). به ترتیب چهار مورد به روز شده عبارتند از: Homestead (مارس 2016) ، Metropolis Byzantium (اکتبر 2017) ، Metropolis قسطنطنیه (فوریه 2019) و استانبول (دسامبر 2019). در کنار هم ، این به روزرسانی ها عملکرد زنجیره Ethereum 1.0 را بهبود بخشیدند در حالی که زمینه را برای Ethereum 2.0 فراهم کردند

  اطلاعات بیشتر در مورد افراد پشت Ethereum 2.0: تاریخچه کوتاهی از Ethereum

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector