بلاکچین برای امور مالی تجارت کالا: مطالعه موردی komgo

کاتالیز کردن شبکه تجارت جهانی و کالاهای مالی با بلاکچین

اولین پلت فرم مبتنی بر بلاک چین برای اکوسیستم تجارت کالا.

komgo به عنوان یک منبع واحد از حقیقت عمل می کند ، به بازرگانان ، شرکت های حمل و نقل ، بانک ها و سایر شرکت کنندگان مجاز اجازه می دهد تا با روشی کاملاً کارآمد و دیجیتالی معامله کنند و در نتیجه ساده سازی عملیات و مستندات استاندارد در کل صنعت انجام می شود..

فقط یک سال پس از راه اندازی عمومی ، komgo نزدیک به 1 میلیارد دلار بودجه را که توسط اعضای شبکه هدایت می شود پشتیبانی می کند. 15 شرکت بزرگ تجارت جهانی و شرکت های بزرگ تجاری و غول های نفتی توسط komgo پشتیبانی می شوند و اعضای جدید خود را با سرعت سریع اضافه می کنند.

 

 

چالش

جهانی سازی سریع از توانایی صنعت مالی تجارت در استاندارد سازی و دیجیتالی کردن سیستم ردیابی رکوردها پیشی گرفته است. در حال حاضر مبادله کالا – هرکدام با مقررات منحصر به فرد ، مشخصات حمل و نقل و الزامات صدور گواهینامه – با استفاده از یک سیستم مبتنی بر کاغذ بی نتیجه ، مستعد برای انتشار ، ردیابی سوابق ، مستعد برای انتشار ، مدیریت می شود..

از جمله این موارد ارتباط نادرست و کلاهبرداری ، آسیب پذیری های امنیتی ، دستی ، کارهای تکراری ، زمان های طولانی تأیید و ضرر و زیان ناشی از هزینه های معامله ، فاکتور فاکتور و روش های تأخیر پرداخت است. به دلایل مختلف ، از جمله تعداد ذینفعان متنوع مستقر در سراسر جهان و پیچیدگی و حجم معاملات تجاری ، انجام پیشرفت های چشمگیر فناوری در عملیات مالی تجارت از نظر تاریخی چالش برانگیز بوده است. فرآیندهای شکسته و ناهماهنگی تنظیم به شکاف عرضه و تقاضای 1.5 تریلیون دلاری در امور مالی تجارت جهانی

 

به رئیس جهانی امور مالی تجارت کالا Citi توضیح دهید که چگونه برخی از بزرگترین موسسات جهان گرد هم می آیند تا یک راه حل بلاکچین پایان به پایان برای تأمین مالی تجارت کالاها ایجاد کنند..

 

راه حل Enterprise Ethereum


komgo یک پلت فرم تأمین مالی تجارت مبتنی بر بلاکچین و مبتنی بر شبکه براساس JP Morgan’s Quorum است. این به یک پلت فرم زنده Ethereum دیگر ، VAKT ، یک بستر پردازش پس از تجارت برای کالاها مبتنی بر بلاکچین متصل است. پلت فرم komgo دارای یک سیستم اختصاصی انتقال اسناد به نام Kite است که امکان انتقال ایمن و بدون افشای محتوای آن را برای komgo فراهم می کند. این چارچوب از فناوری دفتر توزیع شده برای مقابله با کلاهبرداری ، افزایش کارایی و دیجیتال سازی تجارت استفاده می کند. 

پلت فرم komgo شفافیت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد ، در حالی که معماری “حریم خصوصی توسط طراحی” آن امکان معاملات خصوصی نظیر به نظیر را فراهم می کند. این مدل طراحی با کاهش رویه های عملیاتی و کاهش خطرات ناشی از شکست و کلاهبرداری در صنعت ، اعتماد را افزایش داده و دسترسی به تجارت مالی را تسریع می کند. احزاب مجاز شامل بانک ها ، بازرگانان کالا ، شرکت های انرژی ، شرکت های بازرسی ، و اکوسیستم گسترده تر شرکت کنندگان هستند.. 

komgo با همکاری ConsenSys و Kaleido راه حل بلاکچین خود را توسعه داده و خود را برای تعداد زیادی از شرکت کنندگان با سرعت تسریع شده “تولید” می کند. بلاکچین سازمانی سوابق KYC ضد دستکاری را که مطابق با مقررات مبارزه با پولشویی (AML) است ، امکان پذیر می کند. از یک دفتر مشترک برای بهبود دسترسی به اطلاعات دقیق در اکوسیستم استفاده می کند و تبادل داده های خصوصی را براساس مجوزها فراهم می کند. 

در چند ماه کوتاه ، komgo توانست یک پلت فرم دیجیتالی امن ایجاد کند که در آن اشخاص مجاز می توانند داده ها را ذخیره کنند ، معاملات را مبادله کنند و بر اساس مجوزها پیام ارسال کنند.. 

  • صرفه جویی در هزینه: komgo تخمین می زند 30-40٪ افزایش سود جریان نقدی در کل زنجیره تولید به دلیل عملیات ساده داشته باشد. انتظار می رود این پلتفرم کاهش 20-50 درصدی هزینه عملیاتی در انتظار تصویب در سطح صنعت را تسهیل کند. افزایش سود پیش بینی شده با بلوغ پروژه. 

  • سادگی: شبکه komgo به بانک ها ، بازرگانان و سایر شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا با یک نرم افزار ایمن همان معامله را انجام دهند ، در نتیجه ساده سازی عملیات و ارتباطات در سطح صنعت در مقیاسی که هرگز امکان پذیر نبوده است.

  • بهره وری: شبکه komgo یک راه حل غیرمتمرکز برای به اشتراک گذاری اطلاعات است. اسناد و داده ها به طور مستقیم بین شرکت کنندگان در معامله با مهر تایم تغییرناپذیر و شفاف به اشتراک گذاشته می شوند ، بنابراین زمان تأخیر مربوط به اشخاص ثالث برطرف می شود.

  • امنیت: نرم افزار مبتنی بر بلاکچین komgo تضمین می کند که داده ها قابل دستکاری ، دستکاری یا جا به جایی نیستند. علاوه بر این ، اطمینان از اینکه فقط شرکت کنندگان انتخاب شده می توانند اسناد مربوطه را مشاهده کنند ، دسترسی به اطلاعات خاص کاملاً کنترل می شود.

15 شرکت بزرگ تجارت کالا و دارایی در جهان از شرکت comgo پشتیبانی می کنند: ABN-AMRO, BNP پاریبا, اعتبار آگریکول, سیتی, گنور, ING, کوچ تهیه & تجارت, مک کواری, مرکوریا, بانک MUFG, ناتیکسیس, رابوبانک, SGS, پوسته, Societe Generale.

نقل قول تجارت komgo

“راه اندازی Komgo SA چشم انداز مشترکی را برای نوآوری در صنعت برجسته می کند و بر تعهد مداوم اعضا برای ایجاد یک شبکه واقعاً باز و کارآمد در معاملات کالا تأکید می کند.”

سلیما بددی

مدیر عامل komgo

اهداف بدست آمده

 

مطالعه موردی بانکی ، مالی و تجارت بین الملل

دانلود مطالعه موردی komgo

یک گزارش 20 صفحه ای با جزئیات مشکلات صنعت ، راه حل Enterprise Ethereum و نتایج بدست آمده توسط komgo.

دانلود مطالعه موردیدانلود مطالعه موردی komgo

همکاران فناوری

آرم kaleido جدید

درباره komgo بیشتر بدانید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map