LawCoin اولین ارزآوری سرمایه گذاری در امور مالی دعوا در جهان را به پایان رساند

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi

LawCoin اولین ارزآوری سرمایه گذاری در امور مالی دعوا در جهان را به پایان رساند

توسط جیمز بک 4 دسامبر 2019 ارسال شده در 4 دسامبر 2019

Screen Shot 2019 08 27 ساعت 5 35 37 بعد از ظهر

فیلادلفیا ، پنسیلوانیا – LawCoin Inc. (“LawCoin”) ، یک شرکت حقوقی fintech ، امروز توکن سازی دیجیتال منافع مالکیت را در LawCoin Investments، LLC (“LCI”) اعلام کرد و آن را به عنوان اولین وسیله نقلیه سرمایه گذاری در امور دادخواهی توکن در جهان تبدیل کرد. LCI وسیله سرمایه گذاری سهام شرکت LawCoin برای سرمایه گذاری در فرصت های مالی دادرسی و سایر ادعاهای حقوقی است. LawCoin در حال ایجاد بستری برای سرمایه گذاری در دادخواهی و سایر دعاوی حقوقی است که قرار است در اوایل سال 2020 راه اندازی شود.

صفحه شات 2019-12-04 در 4.19.11 PM.png

LawCoin با همکاری ConsenSys Codefi ، منافع عضویت LCI را در بلاکچین Ethereum دیجیتالی و ایجاد کرد. Codefi یک مجموعه محصول انعطاف پذیر و مقیاس پذیر است که سیستم عامل بلاکچین را برای تجارت و امور مالی تأمین می کند و برای بهینه سازی فرایندها و پرداخت های تجاری ، دیجیتالی کردن ابزارهای مالی و ساخت برنامه های غیرمتمرکز سفارشی ساخته شده است. از طریق بستر Codefi Assets ، LawCoin توانست نشانه هایی ایجاد کند که نشان دهنده منافع مالکیت در LCI باشد. پس از توکن سازی اولیه ، LCI قصد دارد نشانه های امنیتی صادر کند تا سرمایه گذاران نهادی و معتبر را در معرض گسترده این کلاس دارایی های غیر مرتبط قرار دهد. از آنجا که دادخواستها معمولاً ارتباط کمتری با بازارهای مالی دارند ، یک محافظ موثر در برابر رکود اقتصادی هستند.

نوآ آکسلر ، مدیر عامل و بنیانگذار LawCoin ، گفت: “ما افتخار می کنیم که به مرحله مهمی برای سرمایه گذاری در نمونه کارهای خود و اولین کسی که از توکن سازی در امور مالی دعاوی استفاده کرد ، رسیده ایم. LawCoin گام اولیه را در زمینه معرفی دارایی های دیجیتال به صنعت ما برداشته است و ما انتظار داریم که همچنان مدل ما را بپذیریم ، زیرا سرمایه گذاران و ناشران میزان بهره وری و نقدینگی افزایش یافته توسط توکن سازی را تشخیص می دهند. “

نوح آکسلر ادامه داد ، “اکنون که LCI را توزیع کردیم ، به دنبال دارایی های با کیفیت برای افزودن به پرتفوی صندوق خواهیم بود. ما همچنین در حال حاضر در تلاش هستیم تا از طریق شبکه سرمایه گذاران خود ، معاملات مالی مربوط به دعاوی فردی را به دست آوریم و از سال آینده با راه اندازی مورد انتظار پلت فرم ما ، LawCoin در نظر دارد فرصت های مالی دادرسی توکن را به طیف وسیع تری از سرمایه گذاران نهادی و معتبر ارائه دهد. ما با همکاری یک شریک بزرگ در ConsenSys ، در تبدیل امور مالی دعاوی و کمک به رشد مداوم بازار کمک می کنیم. “

این اعلامیه پس از آن انجام می شود که LCI سرمایه گذاری خود را در یک پرونده دعوی تجاری چند میلیون دلاری انجام داد ، اولین بودجه مورد شخصی آن.


“به دلیل فناوری برنامه نویسی منبع باز بلاکچین و قدرت رمزگذاری ، ما شاهد تغییرات عمیقی در ایجاد سهامی آسان برای شرکت ها و کارآفرینان برای موارد استفاده پیشرفته مانند استفاده از پرونده های قضایی هستیم. یکی از دلایلی که Codefi را ایجاد کردیم ، دمکراتیک کردن دسترسی به سرمایه بود و کمک به LawCoin برای انجام دقیقاً چنین کاری در یک صنعت هیجان انگیز مانند امور مربوط به دادرسی بسیار هیجان انگیز است. “گفت پاتریک برارادوچی ، سرپرست جهانی Fintech در ConsenSys.

فاینانس دعوی به منزله تأمین سرمایه برای طرفی است که درگیر دعوا است و در ازای دریافت بخشی از هرگونه بازپرداخت مالی از دعوا. در چند سال گذشته ، بازار مالی دادرسی ایالات متحده رشد چشمگیری داشته است ، برخی تخمین ها سالانه اندازه آن را در محدوده چند میلیارد دلاری قرار داده است. این یک راه حل اصلی برای بودجه شده است که به تساوی دسترسی به سیستم حقوقی کمک می کند.

توکن سازی سرمایه گذاری در امور مالی دعاوی فرآیند صدور منافع عضویت دیجیتال در یک شرکت هولدینگ متعلق به دارایی مالی دادرسی است. به طور کلی ، رمزهای دیجیتالی می توانند به گونه ای ساخته شوند که انواع مالکیت و منافع اقتصادی در یک دارایی اساسی را نشان دهند ، مانند حقوق صاحبان سهام در شرکتی که دارایی آن را در اختیار دارد ، سود بدهی که از طریق درآمدهای آینده تأمین می شود یا جریان درآمد بر اساس جریان های نقدی از دارایی.

____________________________________________________________________________

درباره LawCoin

LawCoin اولین شرکت fintech در جهان برای سرمایه گذاری توکن در امور دادرسی و سرمایه گذاری عدالت اجتماعی است. LawCoin با استفاده از فناوری بلاکچین و اصول سرمایه گذاری جمعی برای اتصال سرمایه گذاران با سهامداران در اختلافات حقوقی ، نقدینگی را برای بازار با رشد بالا افزایش می دهد و دسترسی به یک کلاس دارایی غیر مرتبط را فراهم می کند که از نظر تاریخی برای عموم سرمایه گذاران در دسترس نیست.

درباره ConsenSys

ConsenSys یکی از بزرگترین شرکتهای بلاکچین در جهان است که ابزارها ، زیرساخت ها و برنامه هایی را تأمین می کند که شبکه Ethereum را تأمین می کنند. از سال 2014 ، ما میلیاردها دلار دارایی دیجیتال ، از جمله طیف گسترده ای از کالاهای مصرفی ، پول های ثابت ، املاک و مستغلات و ابزارهای مالی ، که ده ها میلیارد دلار در معاملات مبتنی بر بلاکچین تأمین می کند ، توجیه کرده ایم. از طریق برنامه های خود ، ما به صدها هزار کاربر از بانک های مرکزی و موسسات مالی بزرگ تا توسعه دهندگان و کاربران خرده فروشی شبکه اصلی Ethereum خدمت کرده ایم. به عنوان شریک رسمی بلاکچین رصدخانه و انجمن Blockchain اتحادیه اروپا و به عنوان عضو بنیانگذار مالی دیجیتال جهانی و پروژه بروکلین, ConsenSys برای پیمایش و استقرار نرم افزارهای مبتنی بر بلاکچین در پیچیده ترین محیط های نظارتی مجهز است.

بدون پیشنهاد ، درخواست ، مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه

این نسخه فقط برای اطلاع رسانی است و به منزله پیشنهادی برای فروش ، درخواست خرید یا پیشنهادی برای هرگونه اوراق بهادار یا توکن نیست و همچنین پیشنهادی برای ارائه مشاوره سرمایه گذاری یا سایر خدمات توسط LawCoin Inc. ، LawCoin Investments نیست. LLC و ConsenSys یا هر یک از شرکتهای وابسته ، شرکتهای تابعه ، افسران ، مدیران یا کارمندان مربوطه. هیچ اشاره ای به هیچ یک از اوراق بهادار یا توکن خاص به منزله توصیه ای برای خرید ، فروش یا نگهداری آن تضمین یا رمز یا هرگونه تضمین یا رمز دیگر نیست. هیچ چیز در این نسخه درخواست یا پیشنهاد خرید یا فروش هرگونه اوراق بهادار ، رمز ، آینده ، گزینه یا سایر ابزارهای مالی یا ارائه یا ارائه هر گونه مشاوره یا خدمات سرمایه گذاری به هر شخص در هر حوزه قضایی محسوب نمی شود. هیچ چیز در این نسخه به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و یا هیچ نظری در رابطه با مناسب بودن هرگونه امنیت یا رمز ارائه نمی دهد ، و نظرات بیان شده در این نسخه را نباید به عنوان مشاوره خرید ، فروش یا نگهداری هرگونه اوراق بهادار در نظر گرفت. در تهیه اطلاعات مندرج در این نسخه ، ما نیازهای سرمایه گذاری ، اهداف و شرایط مالی سرمایه گذار خاص را در نظر نگرفته ایم. این اطلاعات هیچ توجهی به اهداف خاص سرمایه گذاری ، وضعیت مالی و نیازهای خاص هر گیرنده خاصی از این اطلاعات ندارد و ممکن است سرمایه گذاری های مورد بحث برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. هرگونه دیدگاه بیان شده در این نسخه براساس اطلاعات موجود در زمان نوشتن این نظرات تهیه شده است. اطلاعات تغییر یافته یا اضافی می تواند باعث تغییر چنین دیدگاه هایی شود. کلیه اطلاعات منوط به تصحیح احتمالی است.

برای سوالات رسانه ای LawCoin:

[ایمیل محافظت شده]

لینک های مربوطه

Lawcoinx.com

برای جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map