Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Mata Capital و ConsenSys Partner در بستر بلاکچین املاک و مستغلات

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

انتشار صفحه اصلی بلاگ

Mata Capital و ConsenSys شریک در بستر بلاکچین املاک و مستغلات

این بستر بلاکچین قصد دارد به راه حل جدید انتقال ارزش برای معاملات سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تبدیل شود. بنابراین Mata Capital به اولین اپراتور در صنعت املاک و مستغلات تبدیل می شود که از فناوری بلاکچین برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات استفاده می کند. توسط ConsenSys 18 ژوئیه 2019 منتشر شده در 18 ژوئیه 2019

گره های آبی

این بستر بلاکچین قصد دارد به راه حل جدید انتقال ارزش برای معاملات سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تبدیل شود. بنابراین Mata Capital به اولین اپراتور در صنعت املاک و مستغلات تبدیل می شود که از فناوری بلاکچین برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات استفاده می کند.

پاریس، فرانسه  پایتخت ماتا, یک بازیکن مستقل در مدیریت صندوق های سرمایه گذاری املاک و مستغلات با حدود 600 میلیون یورو دارایی تحت مدیریت ، امروز از تصویب فناوری بلاکچین برای بهینه سازی پردازش ثبت نام اوراق بهادار برای محصولات سرمایه گذاری املاک و مستغلات خود خبر داد. راه اندازی این سیستم عامل جدید با مشارکت ConsenSys ، رهبر توسعه محصولات نرم افزاری بلاکچین ، و اسکرایب نوتیرز, یک دفتر اسناد رسمی که از پروژه های نوآورانه در بخش املاک و مستغلات پشتیبانی می کند.

طبق هر فرمان فرانسوی 24 دسامبر 2018, فعالان دنیای مالی این فرصت را دارند که از فناوری دفتر توزیع شده برای نمایندگی و انتقال اوراق بهادار مالی استفاده کنند. Mata Capital با بهره گیری از تکامل چارچوب نظارتی و اعتقاد راسخ آن به فناوری بلاکچین ، تصمیم گرفته است از این فناوری نوآورانه برای ثبت و پردازش برخی از عملیات سرمایه گذاری در املاک و مستغلات استفاده کند..

به طور مشخص ، Mata Capital دارایی های مالی را ثبت می کند – در این مورد سهام یک شرکت سرمایه ای است که صاحب املاک و مستغلات است – و حقوق مرتبط را به شکل “رمز” * نشان داده شده در بلاک چین Ethereum ثبت می کند. فناوری بلاکچین علاوه بر کاهش قابل توجه هزینه های مدیریت بدهی برای ناشر ، نقدینگی دارایی های ثبت نشده را افزایش می دهد ، شفافیت معاملات را افزایش می دهد و خطر تقلب را کاهش می دهد.

باپتیست سنت مارتین ، مدیر توسعه محصول در Mata Capital می گوید: “توکن سازی به ما امکان می دهد نقدینگی بهتری به سرمایه گذاران خود ، به ویژه در بازار ثانویه ، ارائه دهیم.” سلیمانه-ژان گالادیما ، مدیر قطب نوآوری و تجارت دیجیتال در Mata Capital.

بستر بلاکچین پیشنهاد شده توسط Mata Capital ، که از 31 ژوئیه عملیاتی می شود ، چندین ویژگی عمده برای سرمایه گذاران ارائه می دهد:

– این رجیستری دارندگان صندوق برای صندوق های املاک و مستغلات را نگهداری می کند.

– به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا کلیه اقدامات AML (“مبارزه با پولشویی”) و KYC (“مشتری خود را بشناسید”) را از طریق سیستم عامل انجام دهند. و

– این امکان را برای پیگیری روند اشتراک اشتراک در یک صندوق یا یک عملیات “معامله باشگاه” فراهم می کند.


در نهایت ، این می تواند به سرمایه گذاران اجازه دهد ، به ویژه ، از یک سنت یورو به راحتی اوراق بهادار خود را از طریق بورس خریداری و فروش مجدد کنند. این بستر جدید بلاکچین برای پروژه املاک و مستغلات مورد استفاده قرار می گیرد که در یک معامله باشگاهی واقع شده است و در منطقه 15 پاریس برای سرمایه گذاری 26 میلیون یورویی واقع شده است. باپتیست سنت مارتین می گوید: “این بزرگترین عملیات توکن سازی در اروپا خواهد بود.” در آینده ، هدف آن انجام کلیه عملیات واجد شرایط Mata Capital خواهد بود ، که همچنین قصد دارد این راه حل سفید را به شرکای حرفه ای در بخش های مالی و / یا املاک و مستغلات ارائه دهد..

برای اجرای این پروژه ، ماتا کاپیتال برای توزیع دارایی های مالی برچسب سفید به تخصص ConsenSys و محصولات کلیدی آن اعتماد کرد. محصولات ConsenSys سازمان ها را قادر می سازد تا تجارت خود را به راحتی به شبکه های توزیع شده متصل کنند ، شبکه های جدید بلاکچین را مستقر و مدیریت کنند ، معاملات را بخوانند و بنویسند ، یا دارایی های دیجیتال ایجاد و مدیریت کنند.

“این اولین قدم آغاز تحول بنیادی در بخش املاک و مستغلات است. با استفاده از پلت فرم ConsenSys ، ما مشتریان خود را قادر می سازیم تا از سن آزمایش به یکی از رشد صنعتی برسند. “می گوید Matthieu Bouchaud ، رئیس املاک و مستغلات ConsenSys.

Screeb از طریق یک مأموریت اعتماد شخص ثالث ، Mata Capital را در اجرای راه حل همراهی کرد. Screeb از طریق این پروژه که تکامل حرفه دفاتر اسناد رسمی را همراه با راه حل های نوآورانه املاک نشان می دهد ، توانایی خود را در مشاوره به بازیگران در تحول دیجیتال همراه با عملکرد صحیح خود در املاک و مستغلات سازمانی تأیید می کند..

آرتور کازالت و دیمین مانسل ، دفاتر اسناد رسمی در Screeb می گویند: “پروژه پشتیبانی شده توسط Mata Capital یک نوآوری عمده در نحوه طراحی و پردازش معاملات اوراق بهادار مالی با یک دارایی املاک و مستغلات است.” * “رمز” یک دارایی دیجیتال است که در بلاکچین صادر و قابل مبادله است

درباره Mata Capital

Mata Capital یک شرکت مدیریت مستقل است که در زمینه مدیریت وجوه املاک و مستغلات برای سرمایه گذاران نهادی و گروه های خانواده خصوصی متخصص است. این شرکت خود را بر اساس استراتژی های سرمایه گذاری در رده های اصلی + پروفایل فرصت طلب در تمام طبقات دارایی های املاک و مستغلات قرار داده است. Mata Capital که در سال 2015 ایجاد شده است ، 19 متخصص را با هم جمع می کند و مبلغ برجسته 600 میلیون یورویی را در تاریخ 30 ژوئن 2019 مدیریت می کند. Mata Capital به عنوان یک شرکت مدیریت نمونه کارها توسط مقامات بازار مالی تحت شماره GP-16000024 مجوز دارد..

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://www.matacapital.com/fr/

درباره ConsenSys

ConsenSys یک شرکت بلاکچین است که به تبدیل معماری دیجیتال جهان به سمت اینترنت با ارزش بازتر ، فراگیرتر و امن تر که معمولاً Web3 نامیده می شود ، اختصاص دارد. ConsenSys با داشتن معماری قابل اعتمادتر در اینترنت ، به شرکت ها و دولت ها کمک می کند تا مدل ها و ارزش های جدید کسب و کار را باز کنند ، از طریق زیرساخت مشترک فناوری اطلاعات کارآیی کسب کنند و از روش های رمزنگاری مدرن برای حفاظت از داده های کاربر خصوصی استفاده کنند ConsenSys از طریق تجارت جهانی بی نظیر ما متشکل از یک صندوق سرمایه گذاری و دستگاه جوجه کشی راه اندازی ، بازوی مشاور Enterprise Ethereum و یک آکادمی آموزشی ، برای آینده غیر متمرکز در حال ساخت است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: consensys.net

درباره Screeb Notaires

Screeb به عنوان یک بازیگر تاریخی در بازار پاریس ، شهرت خود را بر اساس پشتیبانی عالی از مشتریان نهادی ، خصوصی و حرفه ای ایجاد کرده است. این دفتر یازده دفتر اسناد رسمی و چهل کارمند دارد که با سخت گیری و کارایی در املاک و مستغلات ، بانکداری و سرمایه گذاری و ثروت و خانواده فعالیت می کنند. با این حال ، برتری Screeb ریشه در توانایی انطباق با تغییراتی دارد که بر مشتریانش تأثیر می گذارد. همیشه در حال حرکت ، دفتر راه حل های هوشمندانه متناسب با خواسته های جدید و چالش های جدید ایجاد می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://screeb.fr/fa/

مخاطبین رسانه ای:

برای Mata Capital:

آملی ورون: 06 46 60 03 35 – [ایمیل محافظت شده]

توماس کارلات: 06 16 83 88 17 – [ایمیل محافظت شده]

برای ConsenSys:

[ایمیل محافظت شده]

برای Screeb:

هودا سانتونی: [ایمیل محافظت شده]

گوئانله هنری: [ایمیل محافظت شده]

برای دریافت آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector