Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

برنامه MetaMask Early Adopter دسترسی سازمانی به DeFi را امکان پذیر می کند

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

انتشار صفحه اصلی بلاگ

برنامه MetaMask Early Adopter دسترسی سازمانی به DeFi را امکان پذیر می کند

Curv ، پیشرو در امنیت دارایی های دیجیتال ، اولین شریک راه اندازی یک نسخه سازمانی MetaMask برای اتصال مشتریان خود به پروتکل ها و برنامه های مالی غیرمتمرکز خواهد بود. توسط ConsenSys 10 دسامبر 2020 ارسال شده در 10 دسامبر 2020

MetaMask برای موسسات 2

امروز ConsenSys پیشنهاد جدیدی را از طرف MetaMask برای فراهم کردن صندوق های رمز ارز ، متولیان نگهداری و بازرگانان حرفه ای دارای ویژگی ها و کنترل های درجه نهادی برای اتصال به پروتکل ها و برنامه های مالی غیرمتمرکز (DeFi). MetaMask محبوب ترین کیف پول Ethereum و مرورگر Web3 در جهان است که ماهانه بیش از 1 میلیون کاربر فعال دارد. MetaMask Mobile ، که در ماه سپتامبر آغاز به کار کرد ، روند استفاده از برنامه های DeFi را ساده می کند و یک ویژگی جدید مبادله رمز ، تجربه ساده تر و اجرای بهتری را برای تجارت دارایی های دیجیتال فراهم می کند. MetaMask نسخه 8 سطح جدیدی از حریم خصوصی را در Web3 به ارمغان آورد ، به کاربران امکان انتخاب یک یا چند حساب برای ارتباط با یک وب سایت یا ایجاد حساب کاربری جدید فقط برای آن سایت را می دهد.. 

در سال گذشته ، اکوسیستم DeFi Ethereum به بیش از 14 میلیارد دلار وثیقه رشد کرد. ارائه دهندگان حضانت به طور فزاینده ای به دنبال مواجهه و دسترسی به فرصت های مختلف مالی غیرمتمرکز هستند که وب 3 را برای دارایی های خود تحت بازداشت تشکیل می دهند. با این حال ، برای شرکت های تجاری حرفه ای که به دنبال استفاده از جذاب ترین پروتکل های DeFi هستند ، روند فعلی ناکارآمد است. شرکت های بازرگانی همچنین به گزارش های قوی برای حسابداری ، مالیات و P نیاز دارند&اهداف L. 

برای حل این نقاط درد ، ConsenSys شروع به ارائه بنگاه های تجاری و متولیان رمزنگاری نسخه سازمانی MetaMask با ویژگی های جدید می کند تا استفاده ایمن از پروتکل های DeFi و سایر برنامه ها را امکان پذیر کند. مشتریان می توانند نشانه ها را عوض کنند ، وام بگیرند ، وام بدهند و در برنامه های Ethereum با همان تجربه کاربری آشنا MetaMask – با وجود ویژگی های عملیاتی ، امنیتی و گزارشگری لازم برای اجرای میز تجارت حرفه ای DeFi ، در برنامه های Ethereum سرمایه گذاری کنند.

“MetaMask اولین تجربه غیر حضوری برای تعامل با برنامه های DeFi است. ما از همکاری در کنار رهبران فناوری مانند Curv برای ایجاد عملیات درجه بندی سازمانی و انطباق مورد نیاز بازرگانان برای شروع واقعاً افزایش رشد مشارکت خود در DeFi ، هیجان زده هستیم. “. 

اولین شریک ConsenSys است منحنی, پیشرو در امنیت دارایی های دیجیتال ، که امروز اعلام کرد منحنی DeFi, یک راه حل مالی غیرمتمرکز (DeFi) برای موسسات. Curv MetaMask را با زیرساخت امنیت دارایی دیجیتال Curv ادغام خواهد کرد.

“ما معتقدیم با ترکیب زیرساخت های امنیتی مبتنی بر محاسبات چند جانبه (MPC) و MetaMask ، ما می توانیم نقش قابل توجهی در پذیرش سازمانی DeFi داشته باشیم.” منحنی موسس و مدیر عامل شرکت Itay Malinger. “از آنجا که هیچ راه حل نهادی قابل اعتماد و مطمئن برای DeFi وجود ندارد ، سازمان ها به استفاده از سطح خرده فروشی MetaMask یا یکپارچه سازی های سفارشی با برنامه های فردی به عنوان راه حل بازگشتند. همکاری Curv با MetaMask سهولت استفاده و آمادگی برای استفاده از MetaMask همراه با کنترل ها و محافظت های سطح شرکت Curv را فراهم می کند که هسته اصلی زیرساخت های امنیتی ما است. “

برنامه زودهنگام

ConsenSys Codefi که منجر به راه اندازی نسخه سازمانی MetaMask می شود ، با یک گروه منتخب از شرکا ، متولیان و شرکت های تجاری حرفه ای همکاری خواهد کرد تا آنها را قادر به شکل دادن ویژگی های محصول ، تأثیرگذاری در نقشه راه توسعه و دسترسی سریع به نسخه جدید کند. ادغام MetaMask برای مشتریان خود. شرکای ایده آل مشتریانی دارند که از قبل سرمایه خود را در پروتکل های DeFi مستقر می کنند و در طول توسعه محصول از نزدیک درگیر می شوند. در تماس باشید اگر می خواهید به برنامه زودهنگام پیوستن. 

در تماس باشید


ویژگی های برنامه ریزی شده عبارتند از: 

  • امنیت شرکت. ادغام مستقیم با ارائه دهندگان حضانت پیشرو ، نیازی به نقل و انتقالات متعدد برای استقرار سرمایه در برنامه های DeFi را با پشتیبانی از چند امضا از بین می برد.. 
  • مدیریت ریسک و کنترلهای عملیاتی بهتر. MetaMask برای ایجاد معاملات پیچیده تر و امکان ایجاد منطق کسب و کار در مورد میزان سرمایه مستقر و مکان مورد نظر ، تنظیمات قابل تأیید را اضافه می کند..
  • با اطمینان تجارت کنید. نظارت بر Mempool و ارسال معاملات خصوصی جبران معاملات را از بین می برد. پشتیبانی از تولید کلید BLS و برداشت برای Eth2.
  • رعایت آسان ، حسابداری و مالیات: با خیال راحت تجارت کنید که از بررسی انطباق ، حسابداری و گزارش مالیاتی مراقبت می شود.

درباره ConsenSys

ConsenSys پیشروترین شرکت نرم افزاری Ethereum است. ما توسعه دهندگان ، شرکت ها و مردم را در سراسر جهان قادر می سازیم تا برنامه های نسل بعدی را ایجاد کنند ، زیرساخت های مالی مدرن را راه اندازی کنند و به وب غیرمتمرکز دسترسی پیدا کنند. مجموعه محصولات ما ، متشکل ازInfura، Q uorum ، Codefi, MetaMask, ترافل, و Diligence ، به میلیون ها کاربر خدمت می کند ، از میلیاردها پرسش مبتنی بر بلاکچین برای مشتریان ما پشتیبانی می کند و میلیاردها دلار دارایی دیجیتال را مدیریت کرده است. Ethereum بزرگترین بلاک چین قابل برنامه ریزی در جهان است که منجر به پذیرش مشاغل ، جامعه توسعه دهندگان و فعالیت های DeFi می شود. بر اساس این بنیاد منبع باز مورد اعتماد ، ما در حال ساخت اقتصاد دیجیتال فردا هستیم. برای کاوش محصولات و راه حل های ما ، به https://consensys.net/ مراجعه کنید.

درباره Curv (www.curv.co)

Curv قابل اعتمادترین زیرساخت امنیت دارایی دیجیتال در جهان است که به عنوان یک سرویس ابری کاملاً مقیاس پذیر ، دارای درجه بندی سازگار و سازگار ارائه می شود. فناوری محاسبات چند حزبی Curv (MPC) به طور همزمان از نهادهای دیجیتال مورد نیاز برای رشد در اقتصاد دیجیتال ، محافظت ، در دسترس بودن فوری و استقلال کامل را برای نهادها فراهم می کند. این شرکت تنها ارائه دهنده کیف پول MPC مبتنی بر ابر برای دارایی های دیجیتال سازمانی و اولین در نوع خود است که هم گواهینامه SOC2 Type II و هم اعتبار ISO 27001 را به دست آورد. Curv همچنین با بیمه حداکثر 50 میلیون دلار دارایی دیجیتال با پشتیبانی مونیخ ری ، تنها بیمه نامه جرایم متصل به اینترنت و یکی از بزرگترین بیمه نامه های موجود در بازار ، آرامش بیشتری را ایجاد می کند. Curv به سرعت توسط صرافی های برجسته ، متولیان نگهداری ، میزهای فرابورس ، کارگزاران ، م institutionsسسات مالی سنتی و مدیران دارایی های دیجیتال پذیرفته می شود. دفتر مرکزی شرکت Curv در سال 2018 تاسیس شد و مقر آن در نیویورک است&دفاتر D در تل آویو ، اسرائیل.

مخاطبین رسانه ای:[ایمیل محافظت شده], [ایمیل محافظت شده]

CodefiDeFiInstitutional FinanceMetaMask اعلامیه خبرنامه خبرنامه برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector