Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

آنچه باید درباره به روزرسانی یخچال طبیعی Muir Ethereum بدانید

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogNews

آنچه باید درباره به روزرسانی یخچال طبیعی Muir Ethereum بدانید

بمب دشواری Ethereum چیست ، چرا وجود دارد و چه چیزی باید بدانید؟ توسط ConsenSys ژانویه 6 ، 2020 ارسال شده در 6 ژانویه 2020

قهرمان اتریوم ConsenSys 2

Ethereum سال 2020 را تنها راهی که بلاکچین می داند چگونه است– با ارتقا شبکه جشن گرفت. 

به روزرسانی شبکه Muir Glacier (هارد فورک) با شماره 2،200،000 در بلوک شماره 9،200،000 با یک پیشنهاد بهبود Ethereum (EIP) فعال شد. EIP 2384 به طور موثر بمب دشواری را برای 4،000،000 بلوک دیگر به تأخیر می اندازد (611 ~ روز). 

در حالی که سایر به روزرسانی های شبکه و تغییرات بعدی در بمب دشواری با تغییر در صدور اتر همراه بوده است ، اما هیچ تغییری در بروزرسانی یخچال های طبیعی Muir رخ نداده است ، بنابراین صدور آن در 2 ETH در هر بلوک باقی خواهد ماند. 

بمب / عصر یخبندان دشواری Ethereum چیست؟?  

بمب دشواری ، گاهی اوقات با خونسردی به عنوان “عصر یخبندان” نامیده می شود الگوریتمی است که برای افزایش دشواری استخراج بلوک های اتریوم با گذشت زمان طراحی شده است. 

تاریخچه بمب دشواری و دلیل وجود آن

دو ایده زیربنای مفهوم بمب دشواری / عصر یخبندان است که از طراحی اولیه Ethereum نشات می گیرد. خوب یا بد ، Ethereum اغلب تحت اخلاق “نوآوری مداوم” عمل می کند که نیاز به ارتقا frequent مکرر بلاکچین Ethereum دارد. به روزرسانی های شبکه برای شبکه پرهزینه است زیرا برای ارتقا به آخرین نسخه پروتکل به هر گره از شبکه نیاز دارند. اگر این گره ها به روزرسانی نشوند ، از شبکه خارج می شوند. هزینه های هماهنگی مرتبط با بروزرسانی ها به معنای تاریخی باعث شده که پروژه های بلاکچین از آنها اجتناب کنند.

بنابراین بمب دشواری تا حدی رمزگذاری شده بود که فورک های سخت معمولی را مجبور می کند تا راهی برای عادی سازی ایده به روزرسانی شبکه باشد. این امر به طور طبیعی فرصت هایی را برای ارتقا protocol سایر پروتکل ها نیز فراهم کرده است. به طور معمول ، بمب دشواری همراه با ایجاد سایر تغییرات پروتکل مجدداً تنظیم شده است ، بنابراین بدون شک تاکنون بسیار خوب کار کرده است. 


چرا این فقط در چنگال سخت استانبول گنجانده نشده است? 

اشتباه این بار این نبود که تنظیم مجدد را با به روزرسانی اخیر استانبول ترکیب کنید همانطور که معمولاً انجام می شود. این یک قضاوت اشتباه بر اساس محاسبه غلط از زمان شروع تأثیر بمب بود. برآوردهای اولیه تابستان سال 2020 را نشان می داد ، اما در اکتبر اولین نشانه های بمب در شبکه نشان داده شد.

ما فکر می کردیم که ماهها وقت داریم تا شروع شود ، اما این تعداد اشتباه بود. عصر یخبندان هم اکنون احساس می شود!

اکنون پیشنهادی برای ارتقا single تک EIP پس از استانبول برای عقب راندن آن وجود دارد: EIP-2387 a.k.a. یخچال کوهی&# 127956؛

اگر تماس بگیریم خواهیم دید & چگونه می گذرد!

– تیم بیکو | timbeiko.eth (TimBeiko @) 29 نوامبر 2019 تیم بیکو در مورد به روزرسانی Muir Glacier توضیح می دهد

از کجا می توانم پیگیری کنم و در بحث های آینده Ethereum شرکت کنم? 

همانطور که برای همه تغییرات پروتکل ، بحث در مورد تماس با توسعه دهنده Ethereum و در انجمن های مختلف از جمله جادوگران Ethereum. تماس های Ethereum و شعبده بازان Ethereum برای هر کسی که مایل به گوش دادن یا شرکت در آن باشد باز است. بهترین قسمت در مورد انجمن های متن باز این است که هرکسی می تواند در بحث و توسعه شرکت کند! 

آیا می توان بمب دشواری را از بین برد?

این یک مورد است ، اما به یک شبکه دیگر نیز نیاز دارد. در حالی که برخی از مردم به طور غیررسمی در مورد برداشتن بمب در گذشته استدلال کرده اند ، اما هرگز پیشنهاد مناسبی برای این کار ارائه نشده است. Meta-EIP مرتبط با Muir Glacier upgrade برخی از منطق بمب و همچنین پیشرفت های بالقوه آینده را توصیف می کند.

یک ایده که اخیراً در جامعه Ethereum مورد بحث قرار گرفته است ، حذف بمب پس از فعال شدن Eth 2.0 و نهایی کردن بلوک های زنجیره 1.x با استفاده از ابزار نهایی

سخنان نهایی

به طور کلی ، توانایی Ethereum در به روزرسانی مداوم شبکه برای موفقیت طولانی مدت مفید است. مثل همیشه نظرات مختلفی وجود دارد ، اما لازم به یادآوری است که هر عقیده ای ناشی از خواستن بهترین حالت برای Ethereum است. 

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector