Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

درباره جوزف لوبین – بنیانگذار

ConsenSys در سال 2014 تاسیس شد و با به کارگیری کارآفرینان برتر ، دانشمندان کامپیوتر ، مهندسان پروتکل ، توسعه دهندگان نرم افزار و کارشناسان در زمینه تحویل شرکت ، حضور جهانی را پرورش داده است. به عنوان یکی از بزرگترین و بنیادی ترین نهادهای موجود در فضای فناوری بلاکچین ، مش ، پروژه ها و شرکت های ConsenSys در سراسر جهان در حال ساخت ابزارهای توسعه دهنده صنعت بلاکچین ، برنامه های غیرمتمرکز و راه حل هایی برای شرکت ها و دولت هایی است که مصمم به استفاده از قدرت Ethereum هستند. . این سازمان توسط نیویورکر در سال 2018 به عنوان “برجسته ترین و همه گیرترین توسعه دهنده و مروج برنامه های غیرمتمرکز جامعه Ethereum.”

مربع جو لوبیناعتبار عکس: Zaza Weissgerber

لوبین در تورنتو متولد و بزرگ شد و در رشته مهندسی برق و علوم کامپیوتر از دانشگاه پرینستون فارغ التحصیل شد. وی در آزمایشگاه رباتیک پرینستون در Tomandandy Music در حال توسعه یک ابزار ترکیب موسیقی خودمختار و در یک شرکت تحقیقاتی خصوصی Vision Applications Inc. در ساخت روبات های متحرک مستقل کار کرد. به عنوان مهندس نرم افزار و مشاور ، لوبین با eMagine در پروژه شبکه رمزنگاری Identrus و پروژه مالی مالی تجارت کار می کرد و در تأسیس و راه اندازی صندوق پرچین شرکت داشت. وی سمتهایی را به عنوان مدیر دفتر مشاوره نرم افزار Blacksmith در نیویورک و معاون فناوری در مدیریت ثروت خصوصی در گلدمن ساکس منصوب کرد. از طریق این پست ها ، لوبین بر تقاطع رمزنگاری ، مهندسی و امور مالی تمرکز کرد.

با الهام از مقاله سفید بیت کوین Satoshi Nakamoto و پتانسیل سیستم های توزیع شده برای “خرد کردن سیلوهای قدرت و توازن مجدد عدم تقارن اطلاعاتی که نقطه ضعف بسیاری,”لوبین وارد جامعه بلاک چین اولیه شد. او یکی از چهره های اصلی ایجاد و راه اندازی Ethereum در کنار دیگر همکاران تورنتونیایی ویتالیک بوترین در سال 2014 بود ، و سرانجام برای ساخت یک اکوسیستم در اطراف فناوری نوپا ، تا حدی با راه اندازی ConsenSys.

“با توجه به سابقه لوبین در فن آوری و تجارت ، او به سرعت به عنوان یک استراتژیست اصلی ظهور کرد و عنوان مدیر عامل ارشد نهاد را به دست آورد که چشم انداز Buterin را به ثمر می رساند ،” نیوزویک. “پس از آن ، همه چیز سریع پیش رفت.”

افزایش بعدی بلاکچین ، ارز رمزنگاری شده و Ethereum یکی از جالب ترین داستان های فناوری از سال 2016 تاکنون بوده است – یک پدیده جهانی بونافید که از هکرها به داووس طنین انداز است – و کل صنعت در اطراف شبکه های غیرمتمرکز و دارایی های دیجیتال مرتبط با آنها رشد کرده است.

لوبین گفت: “بیت کوین چشم انداز سکته های گسترده را ارائه می دهد.” نیویورک تایمز در سال 2016. “Ethereum تبلور نحوه ارائه این چشم انداز را ارائه داد.”

پایگاه توسعه دهندگان Ethereum که اکنون به صدها هزار نفر می رسد ، یک جامعه مشتاق با ایده آل های منبع باز و سیستم عامل های قابل همکاری در بخش های مختلف بازار از زنجیره تأمین تا بازارهای مالی تا مالکیت معنوی است. هزاران استارتاپ در سراسر جهان در حال ابداع مدل های جدید تجاری با Ethereum هستند و آزمایش های بلاکچین اکنون در بین سازمان های برجسته جهان – بانک ها ، بانک های مرکزی ، دولت ها و غول های فناوری به طور یکسان – رایج است..

ConsenSys بیش از 50 پروژه از جمله عناصر اصلی زیرساختی شبکه Ethereum مانند Kaleido’s Blockchain-as-a service، MetaMask’s Web3 onramp، مجموعه برنامه های توسعه Truffle ، مشتری اصلی شبکه PegaSys و موارد ضروری شبکه Ethereum مانند Infura و Alethio را در انکوباتور قرار داده است. ConsenSys همچنین سیستم عامل ها و برنامه های کاربردی را در طیف گسترده ای از صنایع مانند komgo ، یک بستر مالی بین المللی تأمین مالی تجارت و Viant ، یک پلت فرم ردیابی و ردیابی زنجیره تامین ، انکوب می کند. ConsenSys با 50 پروژه دیگر از طریق سرمایه گذاری یا از طریق خدماتی مانند ممیزی امنیتی یا راه اندازی توکن ارتباط نزدیک داشته است. در سال 2018 ، نیوزویک نوشت که “رشد ConsenSys ، مانند رشد خود اتریوم ، انفجاری بوده است.” 

ConsenSys یکی از شخصیتهای اصلی تاسیس Enterprise Ethereum Alliance ، یک سازمان استاندارد جهانی برای کاربردهای تجاری فناوری Ethereum بوده است. اکنون EEA بیش از 500 واحد دارد اعضا, از جمله رهبران تجارت جهانی از جمله Accenture ، CME Group ، Deloitte ، Ernst & جوان ، اینتل ، بانک هایی مانند JPMorgan ، Microsoft ، Pfizer ، شرکت های حقوقی مانند Schulte Roth & Zabel LLP ، T-Mobile و Wipro. پروژه بروکلین و پروژه هایی مانند رصدخانه و تالار گفتگوی بلاکچین اتحادیه اروپا منجر به تحقیق و تنظیم مقررات در ایالات متحده و اروپا شده و صنعت بلاکچین عادلانه تری را تضمین می کند.

ConsenSys همچنین به خاطر تعهد خود به سازمان غیرمتمرکز علاوه بر فعالیت های بیشمار موفقیت آمیز ، پروژه ها و ابتکارات ، مورد توجه قرار گرفته است. “ساختار شرکت از ایده آل های آرمانشهرانه لوبین الهام گرفته شده است” نیوزویک. “کارمندان عناوین خود را انتخاب می کنند ، و به جای یک سلسله مراتب سنتی عمیق ، یک ساختار حکومتی مبتنی بر توافق نامه ، یک سیستم مدیریت غیرمتمرکز وجود دارد که در آن قدرت بین تیم های خود سازماندهنده توزیع می شود.”

تاکنون مشخص شده است که فناوری بلاکچین خود را در روندهای اقتصادی جهان فرو می برد. فقط این که کی جو لوبین در طی این مراحل اولیه در عصر بلاکچین و ارز رمزپایه ، دستی ثابت در میان نوسانات را ثابت کرده است. با تمام جاده های منتهی به Ethereum 2.0 و یک صنعت کاملاً بلوغ از بلاکچین ، Lubin معتقد است که اکوسیستم Ethereum به جرم و سرعت حیاتی رسیده است: «کارآفرینان و تکنسین ها برای ساختن شبکه جهانی غیرمتمرکز ، وب 3.0 ، به اکوسیستم می ریزند. هنگامی که پیامدهای عمیق بلاکچین را مشاهده کردید ، نمی توانید آن را مشاهده کنید. هر موج جدید از چرخه اعتیاد به مواد مخدره گروههای بزرگتر و بزرگتری از سازندگان و کاربران را به ارمغان می آورد. برای این افراد بازگشتی وجود ندارد. “

درباره موسس ما

کتابخانه رسانه ای جو لوبین

مخزن کامل مقالات ، مصاحبه ها ، سخنرانی ها ، میزگردها و موارد دیگر از بنیانگذار Ethereum و بنیانگذار ConsenSys. 


کاوش کنیدJo Lubin 039 s Media Library

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector