یادداشت قابل تبدیل خودکار

آرم های قانونی 2

ساخته شده توسط ConsenSys Legal با همکاری Latham & واتکینز LLP

تولید می کنند

تولید می کنند

در عرض چند دقیقه یک یادداشت قابل تبدیل متناسب ایجاد کنید. ساخته شده در OpenLaw.

اینجا تولید کنیدارزیابی کنید

ارزیابی کنید

تأثیر بر ارزش سهام موسس را برای زمان تبدیل یادداشت های خود محاسبه کنید.

اینجا ارزیابی کنیدهمکاری

همکاری

درباره فرم ما نظر می دهید؟ برای کمک به ما در بهبود آن ، به حاشیه نویس پروژه بروکلین بروید.

اینجا همکاری کنید

ویژگی های اصلی یادداشت قابل تبدیل خودکار

پیش نویس خودکار

پیش نویس خودکار


یک یادداشت قابل تبدیل متناسب ، چه صادر کننده و چه سرمایه گذار باشید ، در عرض چند دقیقه و نه چند ساعت ایجاد کنید.

شرایط استاندارد بازار قابل برنامه ریزی

شرایط استاندارد بازار قابل برنامه ریزی

برای انتخاب مواردی که برای شما مهم است از یک فرم ساده استفاده کنید ، ما زبان حقوقی مناسب را ارائه می دهیم. مذاکره و کلمه سازی را به حداقل برسانید تا بتوانید روی ارزش آفرینی تمرکز کنید.

مفاد توکن

مفاد توکن

نشانه گرفتید؟ برای رسیدگی به صدور یا توزیع توکن های دیجیتال ، از حمایت های اختیاری استفاده کنید.

درباره یادداشت قابل تبدیل خودکار بیشتر بیاموزید

فهرست

  1. معرفی
  2. نت قابل تبدیل چیست?
  3. یادداشت قابل تبدیل خودکار چیست؟?
  4. چرا ما آن را کنار هم قرار دادیم?
  5. چگونه کار می کند?
  6. تفاوت آن با یک یادداشت قابل تبدیل معمولی چیست?
  7. چگونه می توانم تغییرات را اظهار نظر یا پیشنهاد کنم?
  8. سلب مسئولیت های مهم
  9. درباره همکاران

معرفی

به یادداشت قابل تبدیل خودکار ConsenSys خوش آمدید! ما از همکاری با آنها هیجان زده ایم لاتام & واتکینز LLP, یک شرکت حقوقی جهانی که در زمینه های حقوقی ، نظارتی و بازرگانی مرتبط با بلاکچین فعالیت می کند – برای توسعه این منبع و در دسترس عموم قرار دادن آن. ما همچنین می خواهیم 500 استارتاپ را برای همکاری با ما در استفاده از فرم KISS به عنوان پایه توجه خودکار قابل تبدیل تشکر کنیم. در این مقاله ، ما با معرفی مختصر یادداشت های قابل تبدیل سنتی شروع می کنیم و سپس توضیح می دهیم که یادداشت قابل تبدیل خودکار چیست ، چرا آن را کنار هم قرار می دهیم و کار می کند. ما همچنین بحث می کنیم که تفاوت یادداشت ما با یادداشت های تبدیل پذیر سنتی متفاوت است. سرانجام ، ما روش هایی را در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید برای بهبود ابزار توجه خودکار قابل تبدیل و همچنین یادداشت قابل تبدیل فرم ما ، با تیم ما کار کنید. امیدواریم مورد پسند شما واقع شود و مفید واقع شود.

نت قابل تبدیل چیست?

شرکت های در مراحل اولیه معمولاً زمان قابل توجهی را برای جمع آوری سرمایه صرف می کنند. بسته به مرحله شرکت ، برنامه تجاری آن و سرمایه گذارانی که با آنها صحبت می کند ، تشکیل سرمایه ممکن است به شکل بدهی یا حقوق صاحبان سهام باشد و در موارد خاص ترکیبی از این دو باشد.

اسکناس قابل تبدیل یا بدهی قابل تبدیل ، ضمانت بدهی است که در شرایط خاص به دارایی صادر کننده قابل تبدیل است. این یک شکل محبوب از ابزار تامین مالی مرحله اولیه در بین شرکت های سرمایه گذاری خطرناک و سرمایه گذاران فرشته است که در شرکت های تازه کار سرمایه گذاری می کنند. در این مقاله ، ما فرض می کنیم که شما با یادداشت های قابل تبدیل آشنایی دارید ، اما شما را تشویق می کنیم که نگاهی بیندازید اینجا (به بخش بدهی قابل تبدیل مراجعه کنید) و اینجا برای غواصی عمیق تر در ساختار آن و نحوه کار.

همانطور که در بخش زیر با عنوان “تفاوت آن با یک اسکناس قابل تبدیل معمولی متفاوت است” به طور مفصل توضیح می دهیم ، ما یک یادداشت قابل تبدیل سنتی را انتخاب کرده و مکانیزم هایی را اضافه کرده ایم تا این احتمال را داشته باشیم که ناشر اسکناس قابل تبدیل (یعنی شرکت) نیز توزیع دیجیتال داشته باشد نشانه ها ما فکر می کنیم این تغییرات فرم یادداشت قابل تبدیل ما را برای سرمایه گذاری در استارتاپ هایی که در حال تولید محصولات و شبکه هایی برای اقتصاد توکن هستند مناسب می کند..

یادداشت قابل تبدیل خودکار چیست؟?

یادداشت قابل تبدیل خودکار ابزاری است که به کاربران امکان می دهد با پاسخ ساده به چند س questionsال ، نسخه های متناسب با فرم دلخواه خود را به سرعت و به صورت پویا تولید کنند. یادداشت قابل تبدیل فرم ما مبتنی بر فرم KISS 500 Startups است (“Keep It Simple Security”) ، که یک ابزار سنتی تأمین مالی استارتاپ ایالات متحده است که معمولاً توسط شرکت های سرمایه گذاری خطرناک و سرمایه گذاران فرشته مورد استفاده قرار می گیرد. بر این اساس ، این ماده به طور قابل توجهی به یادداشت های موجود در دسترس عموم شباهت دارد و به طور کلی توسط بسیاری از پزشکان حقوقی به عنوان “استاندارد بازار” قابل تشخیص است. با این حال ، ما آن را با آنچه که معتقدیم تغییرات مهمی برای پرداختن به مسائل پیرامون پیشنهادات توکن دیجیتال است اصلاح کرده ایم (به بخش “تفاوت آن با یک یادداشت قابل تبدیل معمولی مراجعه کنید” در زیر مراجعه کنید).

چرا ما آن را کنار هم قرار دادیم?

در ConsenSys ، ما در بسیاری از شرکت های نوپا سرمایه گذاری می کنیم که محصولات ، سیستم عامل ها یا شبکه هایی را توسعه می دهند که از فناوری بلاکچین استفاده می کنند. به عنوان بخشی از فرآیند ، ما با اشکال مختلف یادداشت های قابل تبدیل و ابزارهای سرمایه گذاری در مراحل اولیه مواجه شده ایم ، اما به نظر می رسد همه آنها چیزی ندارند. برخی از اصطلاحات تجاری بازار منحرف می شوند. برخی دیگر از رسیدگی صحیح به مسائل ایجاد شده توسط این احتمال (و احتمالاً بعضاً قوی) که صادر کننده ممکن است توکن های دیجیتالی را قبل از تبدیل یا بازپرداخت اینگونه اسکناس های قابل تبدیل توزیع کند ، غافل می شوند. در نتیجه ، ما یادداشت قابل تبدیل فرم خود را ایجاد کرده ایم که به طور معمول هم هنگام سرمایه گذاری خود و هم زمانی که بودجه خارجی پروژه های خود را می گیریم ، از آن استفاده می کنیم. ما دریافتیم که خودکار کردن فرم توافق نامه باعث صرفه جویی در وقت و منابع قابل توجهی برای تیم حقوقی داخلی ما و کل سازمان ما می شود. امید ما این است که با به اشتراک گذاشتن توجه خودکار Convertible Note ، شرکت های دیگر نیز توانایی صرف وقت و هزینه کمتری در روند جمع آوری کمک مالی را داشته باشند و در عوض بر BUIDLing تمرکز کنند. از این طریق ، ما امیدواریم که بتوانیم به تسریع رشد در اقتصاد جدید توکن کمک کنیم.

چگونه کار می کند?

یادداشت قابل تبدیل خودکار با استفاده از ساخته شده است قانون آزاد, یک پلت فرم ConsenSys که به کاربران امکان می دهد بر اساس ورودی هایی که انتخاب می کنند و اطلاعاتی که ارائه می دهند ، پیش نویس توافق نامه ها را به صورت پویا تولید کنند. می توانید به مولد خودکار یادداشت قابل تبدیل. یادداشت قابل تبدیل خودکار از شما می خواهد جزئیات مربوطه (به عنوان مثال نام شرکت و مقدار اصلی اسکناس) را ارائه دهید و از طریق یک پرسشنامه کوتاه از بین گزینه های مختلف (به عنوان مثال نرخ تخفیف و حقوق خاص سرمایه گذار) یکی را انتخاب کنید. یادداشت قابل تبدیل خودکار شامل دستورالعمل ها و یادداشت های راهنمای طراحی شده برای پاسخ دادن به بسیاری از سوالات شما است. پس از تکمیل پرسشنامه ، فقط با کلیک یک دکمه می توانید نسخه Word یا PDF یادداشت قابل تبدیل متناسب با ورودی های خود را بارگیری کنید.

تفاوت آن با یک یادداشت قابل تبدیل معمولی چیست?

تفاوت اصلی بین یادداشت قابل تبدیل فرم ما و یک یادداشت قابل تبدیل معمولی این است که یادداشت قابل تبدیل ما این احتمال را دارد که شرکت صادر کننده توکن های دیجیتال را توزیع کند. ما اعتقاد داریم که این نیاز مبرم برآورده نشده است ، زیرا توزیع بالقوه توکن های دیجیتال توسط شرکت ها نگرانی های اقتصادی و نظارتی خاصی را ایجاد می کند که ناشران و سرمایه گذاران باید قبل از برقراری رابطه طولانی مدت به آنها توجه کنند.

زمینه

از دیدگاه اقتصادی ، توکن های دیجیتال بسته به نوع ساختار و نگهداری آنها توسط شرکتی که آنها را ایجاد کرده و بنیانگذاران آن ، می توانند ارزشی ایجاد کنند که ممکن است در غیر این صورت در اوراق بهادار سهام که سرمایه گذاران انتظار دارند با تبدیل اسکناس خود دریافت کنند ، تصرف نشود. به عنوان مثال ، این مقدار را می توان در شبکه ایجاد شده و راه اندازی شده توسط شرکت یافت و بنابراین ممکن است در توکن های دیجیتال آن شبکه تأمین شود. با توجه به این ارتباط بالقوه بین ارزش اوراق بهادار سهام یک شرکت و ارزش توکن های دیجیتال آن ، ما اغلب برای ساختن سرمایه گذاری مفید است (1) ترغیب انگیزه های بنیانگذاران و سرمایه گذاران با توجه به ایجاد ارزش از طریق تخصیص منافع در هر دو اوراق بهادار سهام و همچنین توکن های دیجیتال و (2) حساب برای گرفتن ارزش بالقوه ذاتی توکن های دیجیتال که توسط شرکت دریافت کننده سرمایه توزیع می شود.

از منظر نظارتی ، توزیع توکن های دیجیتال مملو از خطر نظارتی است ، به ویژه در ایالات متحده ، جایی که چارچوب نظارتی قابل اجرا برای توکن های دیجیتال همچنان در حال توسعه است. در نتیجه ، سرمایه گذاران در شرکت های فناوری بلاکچین ممکن است از این ترس داشته باشند که شرکت های نمونه کار آنها حتی اگر از نظر معتبر نیز درگیر اقدامات نظارتی باشند که ناشی از فروش ضعیف ساختار یا اجرا شده است ، درگیر شوند. به دلیل این ریسک نظارتی ، سرمایه گذاران معمولاً ترجیح می دهند قبل از هر توزیع توکن ، از شرکت های نمونه کارها مشاوره بگیرند تا از اطمینان از توزیع صحیح این توکن های دیجیتال به روشی مطابق با همه مقررات و بهترین روش های اجرایی اطمینان حاصل کنند..

مسدود کننده فروش توکن

فرم یادداشت قابل تبدیل ما به روش های مختلف نگرانی های شناسایی شده در بالا را برطرف می کند. اول ، در سناریوهایی که شرکت (الف) بعید است توکن صادر کند یا (ب) احتمالاً توکن صادر کند ، اما قصد دارد این کار را با هماهنگی نزدیک با سرمایه گذاران انجام دهد ، یادداشت قابل تبدیل فرم ما این گزینه را در اختیار کاربر قرار می دهد که ” توکن مسدود کننده. ” این مسدود کننده قبل از انجام فروش توکن ، شرکت را مجبور به کسب رضایت سرمایه گذاران خود می کند ، بنابراین فرصت می دهد قبل از هرگونه فروش از این مشاوره با سرمایه گذاران در یادداشت قابل تبدیل استفاده شود..

مکانیسم تبدیل توکن

ثانیاً ، در سناریوهایی که شرکت قبلاً در زمان تأمین اعتبار خود ساختار یا فرمول گذاری فروش بالقوه را شروع کرده یا احتمال وقوع فروش بالقوه بیشتری وجود دارد ، مناسب تر است که طرفین توافق کنند باید با وقوع چنین فروش توکن اتفاق بیفتد. بنابراین ، یادداشت قابل تبدیل فرم ما شامل مکانیسم تبدیل اولیه توکن و پرداخت اولیه فروش توکن است. پس از اتمام فروش رمز ، اسکناس قابل تبدیل یا (i) در جای خود باقی می ماند ، (ii) به اوراق بهادار سهام شرکت تبدیل می شود یا (iii) توسط شرکت بازپرداخت می شود (به طور بالقوه با حق بیمه). برای نشان دادن نحوه عملکرد این حق ، بیایید یک مثال ساده را در نظر بگیریم: فرض کنید که نه ماه پس از تأمین مالی اسکناس قابل تبدیل ، شرکتی که اسکناس ها را صادر کرده است به سرمایه گذاران خود اطلاع می دهد که آماده راه اندازی فروش توکن است. این شرکت ساختار و شرایط فروش را برای سرمایه گذاران فاش می کند ، در آن زمان ، چنین سرمایه گذاران باید قادر به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فروش به عنوان دارنده احتمالی اوراق بهادار به نفع آن است یا اینکه باید از سرمایه گذاری خود خارج شود ، تصمیم بگیرند. شرکت با انتخاب بازپرداخت. اگر سرمایه گذاران ارزش سهام شرکت را ارزیابی کنند ، ممکن است تصمیم بگیرند که اسکناس قابل تبدیل را ادامه دهند (برای تبدیل در رابطه با دور سهام عدالت آینده) یا اینکه تبدیل به اوراق بهادار سهام براساس یک فرمول از پیش تعیین شده در رابطه با فروش توکن را انتخاب کنند. متناوباً ، اگر سرمایه گذاران تصمیم به خروج از کشور بگیرند ، می توانند از حق خود برای پرداخت مبلغ پرداخت اولیه توکن فروش توسط شرکت استفاده کنند ، مبلغی که ممکن است با مضرب مورد توافق سرمایه گذاری اصلی باشد تا سرمایه گذار را به دلیل پشتوانه اولیه جبران کند. با این حقوق ، شرکت ها و سرمایه گذاران باید رویداد فروش اولیه توکن را تا حدی مشابه واقعه ادغام یا خرید بدانند ، جایی که ما مفهوم حقوق تبدیل اولیه توکن و حقوق اولیه فروش توکن را وام گرفته ایم..

گزینه خرید Token

به منظور حداکثر انعطاف پذیری ، یادداشت قابل تبدیل فرم همچنین شامل گزینه اختیاری خرید رمز برای سرمایه گذار در صورت فروش توکن است. این گزینه خرید رمز ، سرمایه گذار را قادر می سازد بخشی از توکن های دیجیتال صادر شده در چنین فروش توکن را خریداری کند و بنابراین این امکان را برای سرمایه گذار فراهم می کند که در شبکه یا سیستم عامل شرکت کننده باشد. ما اعتقاد داریم که این توافق با حقوق توکن ابزارهای مشابه (مانند SAFT) تفاوت اساسی دارد زیرا (i) اسکناس قابل تبدیل به شرکت اجازه نمی دهد که قبل از توزیع توکن های دیجیتال توافق کند و سرمایه گذاری اصلی سرمایه گذار این کار را نمی کند تبدیل به چنین توکن های دیجیتال ، (ii) سرمایه گذار همچنان باید شرایط مربوطه را برای خرید توکن های دیجیتال برآورده کند (به عنوان مثال رعایت هرگونه قانون قابل اجرا یا هر شرایطی در شرایط فروش که خریدار را ملزم به استفاده یا مصرف توکن می کند ) ، (iii) هرگونه خرید توکن نیاز به مستندات جداگانه دارد و (IV) چنین فروش توکن احتمالاً پس از استفاده شرکت از درآمد سرمایه گذاری سرمایه گذاران در یادداشت های توسعه فناوری شبکه شرکت صورت می گیرد..

اگر طرفین تصمیم بگیرند گزینه خرید رمز را در نظر بگیرند ، برگه قابل تبدیل فرم شامل مقررات محافظتی برای کاهش مسائل نظارتی است که ممکن است در صورت وجود توکن دیجیتال یا توزیع توکن دیجیتال موجب اعمال قوانین اوراق بهادار شود. به عنوان مثال ، یک سرمایه گذار می تواند گزینه خرید توکن خود را به مدت یک سال یا تا زمانی که خرید توسط چنین سرمایه گذار عوارض نظارتی ایجاد نمی کند به تعویق بیندازد ، به عنوان مثال به عنوان یک نتیجه از توسعه و تمرکززدایی شبکه صادر کننده توکن. متناوباً ، اگر این مسائل نظارتی قابل حل یا بعید باشد که حل شود ، طرفین توانایی مذاکره و توافق بر سر یک ترتیب جایگزین برای حفظ حقوق سرمایه گذار ، اقتصادی یا سایر موارد را دارند. ما معتقدیم که این روش باید بسیاری از مشکلات قانون اوراق بهادار را که پروژه ها و سرمایه گذاران تجربه کرده اند ، از جمله عوارض پیش روی پروژه های توکن برای راه اندازی توکن های سودمند مصرف کننده پس از فروش توکن به طور مستقیم یا غیرمستقیم به سرمایه گذاران منفعل خالص ، کاهش دهد..

به طور مرتبط ، فرم یادداشت قابل تبدیل نیز شامل مقرراتی برای رفع نگرانی های احتمالی قانون کالاها است. اگر گزینه خرید رمز به عنوان گزینه کالایی مشمول مقررات کمیسیون تجارت آینده کالا (CFTC) تلقی شود ، ممکن است شرکت و سرمایه گذار بتوانند از معافیت های خاصی بهره مند شوند. اعمال مقررات CFTC و در دسترس بودن هرگونه معافیت باید به صورت موردی مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد و ما شما را به صحبت با مشاور ذی صلاح تشویق می کنیم.

چگونه می توانم تغییرات را اظهار نظر یا پیشنهاد کنم?

نظرات و پیشنهادات شمارو به گرمی میپذیریم. فرم یادداشت قابل تبدیل را در دسترس قرار داده ایم پروژه بروکلین, جایی که می توانید افکار خود را از طریق حاشیه نویسی سفارشی ما به اشتراک بگذارید. در مورد خود ابزار Note Convertible خودکار ، لطفاً هرگونه بازخورد را به این آدرس ارسال کنید [ایمیل محافظت شده]

سلب مسئولیت های مهم

لطفا توجه داشته باشید که Note Note Convertible اتوماتیک به معنای جایگزینی مشاور مشاور نیست. هیچ یک از مطالب ارائه شده بدین وسیله در نظر گرفته نشده است که به عنوان مشاوره حقوقی یا ایجاد یک رابطه وکیل-مشتری رفتار شود. مطالب موجود در این سایت ممکن است منعکس کننده تمام به روزرسانیهای فعلی قانون یا راهنمای تفسیری قابل اجرا نباشد و تبصره خودکار قابل تبدیل از هرگونه تعهد به روزرسانی مداوم فرمهای خود در زمان واقعی صرف نظر می کند. ما شدیداً از شما می خواهیم برای هرگونه سوال یا نگرانی با یک وکیل معتبر در حوزه قضایی خود تماس بگیرید. استفاده از مولد نت قابل تبدیل منوط به شرایط و ضوابط ما است.

لاتام & سلب مسئولیت واتکینز: دعوت نامه تماس طبق قوانین هر حوزه قضایی که در آن لاتام & وکلای واتکینز مجاز به تمرین نیستند.

طبق قانون مسئولیت حرفه ای نیویورک ، بخشهایی از این ارتباطات حاوی تبلیغات وکالت است. نتایج قبلی نتیجه مشابه را تضمین نمی کند. نتایج به عوامل مختلفی بستگی دارد که برای هر نمایش منحصر به فرد است. لطفاً تمام سوالات مربوط به رفتار وکلای لاتام و واتکینز تحت قوانین انضباطی نیویورک را به لاتام هدایت کنید & Watkins LLP ، 885 Third Avenue ، نیویورک ، نیویورک 10022-4834 ، تلفن: +1.212.906.1200

500 سلب مسئولیت شروع به کار: 500 استارت هیچ تأییدی درمورد صحت یادداشت قابل تبدیل خودکار ایجاد نمی کند و هیچ مسئولیتی را نمی توان در قبال هر خطا ، حذف یا هرگونه نتیجه استفاده از مکالمه خودکار پذیرفت. تحت هیچ شرایطی نباید یادداشت قابل تبدیل خودکار یا محتوای مرتبط با آن به عنوان سرمایه گذاری ، قانونی ، مالیاتی یا سایر مشاوره ها توسط 500 شروع یا هر یک از مشاغل آن ساخته شود. 500 استارت تأیید نمی شود و در هیچ یک از پیشنهادات استفاده از یادداشت قابل تبدیل خودکار و تحت هیچ شرطی درگیر نمی شود و هیچ پیشنهاد دیگری نباید به عنوان پیشنهاد فروش یا مشاوره مشاور سرمایه گذار در زمینه سرمایه گذاری در زمینه مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در زمینه مشاوران سرمایه گذاری در زمینه سرمایه گذاری در زمینه مشاوران سرمایه گذاری در اختیار شما قرار گیرد. وجود، موجودیت.

درباره مشارکت کنندگان

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map