آینده مدیریت ثروت در بلاکچین

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi

آینده مدیریت ثروت در بلاکچین

خلاصه ای از چالش های مدیران ثروت و فرصت های متناظر با فناوری بلاکچین توسط Lex Sokolin ، CMO و Lead Global of Fintech در ConsenSys. توسط Nicole Adarme ژانویه 28 ، 2021 ارسال شده در 28 ژانویه 2021

WTVR Blockchain I Consen Sys Feature Announcement 2

طی دو دهه گذشته ، ارزش پیشنهادی مدیریت ثروت از دسترسی و امکان به مشارکت و مشاوره تغییر یافته است. دسترسی به بسته بندی سنتی سرمایه گذاری ، که با تخصیص دارایی جهانی نمایه شده در بتای بازار نمایان می شود ، از نظر ارزش فرسایش یافته و کالایی شده است. موج های نوآوری در فناوری ، بسته بندی و معاملات ETF ، معاملات الگوریتمی و تعادل مجدد نمونه کارها ، آلفای حاصل از آلفای برداشتن زیان مالیات و قابلیت های گزارش عملکرد بانک های خصوصی را به طور خودکار انجام داده است. امروز ما با مدیریت ثروت که به زیبایی در تلفن خود پیچیده ایم ، تریلیون دارایی آماده برای ریختن در محصول مدیریت دارایی با کمترین قیمت آماده هستیم.

در این زمینه ، مدیران ثروت چندین محور تمایز دارند. یکی افزایش روابط انسانی با انواع گسترده ای از مشاوره ، حرکت از صرف توصیه سرمایه گذاری به برنامه ریزی مالی ، ساختار مالیاتی و همچنین دسته گسترده تر خدمات و برنامه ریزی زندگی. در این راستا ، مشاوران تبدیل به درمانگر مالی می شوند که مشتریانشان برای مرتکب نشدن اشتباهات رفتاری لازم دارند. راه دیگر دستیابی به آلفا در مدیریت سرمایه گذاری است. در حالی که طبقات دارایی جایگزین مانند صندوق های تامینی ، صندوق های سرمایه گذاری ، یا سهام خصوصی روایتی را برای بازده متمایز در گذشته ارائه می دهند ، اما آنها به عنوان محرک اصلی سفر انسان در طول زمان فهرست نمی شوند – نوآوری و فناوری.

و وقت آن رسیده است که به دارایی های دیجیتال و رمزنگاری ، و زیرساخت های عملیاتی که آنها در آن سفر می کنند ، نگاه کنیم. نوآوری یک آغازگر مکالمه است و راهی برای مشاوران مالی است که می توانند دیدگاه تازه ای به چیزی بدهند که اکنون بسیاری از مشتریان خرده فروشی به آن اهمیت می دهند. مالکیت خرده فروشی دارایی های بومی رمزنگاری مانند بیت کوین و اتر اکنون دو رقمی است و موسسات و اوقاف خاصی اقدام به وارد کردن محصول بسته بندی شده و منظم در تخصیص دارایی گسترده تر خود کرده اند. زنجیره ارزش نگهداری ، مبادله ، تسویه حساب و کیف پول دیجیتال ساخته شده است ، آزمایش شده و در آستانه راه اندازی گسترده تر توسط وزنه های سنگین صنعت مانند NASDAQ ، مبادله بین قاره ای و وفاداری در میان دیگران است..

مدیران دارایی در پایین دست تولیدکنندگان محصولات بازار سرمایه قرار دارند. آنها به جایگشت های آشنا و ساختارهای محصول نیاز دارند که به فناوری آشنا ، مدیریت سرمایه گذاری و سیستم عامل های گزارش مشتری متصل می شوند. این باعث شده است که مدیر ثروت از تعامل با کلاس دارایی که مشتریانشان قبلاً در معرض آن بوده اند ، محافظت کند و از این رو در اوراق بهادار خود داشته باشند. با این حال ، انتظار برای چندین سال دیگر به سادگی یک گزینه نیست. شرکت هایی مانند Coinbase دارای بیش از 40 میلیون کاربر و بیش از 90 میلیارد دلار دارایی تحت نوعی بازداشت یا مدیریت هستند. نرم افزار سرمایه گذاری مشتق شده از roboadvisors که در بلاک چین های عمومی اجرا می شود اکنون بیش از 20 میلیارد دلار معادل نقدی و 25 میلیارد دلار تعهدات وثیقه ای دارد. اگر می دانید چگونه با نظم جهانی در حال ظهور تعامل داشته باشید و برای مشتریان خود ارزش پیدا کنید ، تقاضا وجود دارد.

بگذارید دو موضوع اصلی را از هم جدا کنیم. اولین مورد ، کلاس دارایی رمزنگاری شده است و ویژگی های جدید بازگشت آن ، مرتبط با فلسفه های نسلی و تکامل فن آوری است. دوم زیرساخت های مالی است که چنین دارایی هایی در آن سفر می کنند – تعریف سهام ، پول یا وام چیست. برخلاف سیستم های سنتی ، که مالکیت دارایی ها را به منزله انتزاع با ادعای طرف دیگر در یک زنجیره ارزش تلقی می کند (به عنوان مثال ، CUSIP یا صدای تیک تیک در سیستم متولی متصل به CSD) ، سیستم های بلاکچین حقوق واقعی دارایی دیجیتال را در رابطه با دارایی مورد نظر چنین حقوقی امکان فعالیت فوری اقتصادی ، بازارهای غیر متمرکز جهانی ، پذیره نویسی وام شخص ثالث یا معاملات حاشیه ای و دسترسی به محصولات با نرخ بهره اختصاصی را دارد که فقط در شبکه های عمومی قابل دسترسی است.

چنین زیرساخت های بدیع و قدرتمندی به معنی کارآیی ها و نوآوری های اساسی در عملکرد یک مدیر سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری های جایگزین و مالی ویژه ، مانند املاک و مستغلات ، سهام خصوصی و تأمین مالی مشاغل کوچک ، راهی برای مدیریت به راحتی سهام و اوراق قرضه معامله عمومی دارند.. امروز, نرم افزار قدرتمند امکان علامت گذاری این دارایی ها را فراهم می کند – اساساً کاغذ را مجدداً به گزینه های دیجیتالی کسری تبدیل می کند – به روشی قابل دسترسی و قابل تکرار. ایجاد یک نمونه کارایی متعادل کننده خود متشکل از فرصت های جدید سرمایه گذاری با دسترسی به بازارهای ثانویه در حال ظهور ، پاداش تعامل با این اکوسیستم است. 

دارایی های Codefi را کشف کنید

در حالی که طی چند سال گذشته روایتی در مورد انطباق و نظارت نظارتی در فضا وجود داشته است ، اما واقعیت بسیار ظریف تر است. همانطور که در هر صنعتی که به سرعت در حال تکامل است و مملو از سرمایه های سرمایه گذاری است ، طبیعت انسان می تواند به سمت تاریک تبدیل شود. با این حال ، بلاکچین ها سوابق قابل کنترل و شفافی از معاملات واقعی و جریان های پولی را که از ابتدای تأسیس شبکه تاکنون رخ داده اند ، در اختیار ما قرار می دهند ، در حالی که برای کاربر مستقل بودن قانون مستعار دارند. همچنین بسیاری از پروژه ها حریم خصوصی و مجوزهایی را اجرا کرده اند که با استانداردهای صنعت ما سازگار است. همه اینها می گویند که زیرساخت های مالی مبتنی بر بلاکچین به احتمال زیاد یک بخش مالی تنظیم شده و سازگارتر از آنچه قبلاً امکان پذیر بود ایجاد می کند.

مدیریت ثروت کمک به مردم برای گذراندن بهترین زندگی مالی و دستیابی به نتایج مثبت شخصی است. دارایی های دیجیتال و مالی غیرمتمرکز میلیون ها کاربر را به سمت تجربه جدیدی از مالی سوق می دهد ، تجربه ای که بسیاری از میان افزارها و ناکارآمدی های قرن بیستم را پشت سر می گذارد.. مشاور مالی کارآفرین ، عمیقاً با وعده آینده درگیر خواهد شد ، در حالی که در اصول جاودانه مدیریت و تنوع متناسب با پول ماندگار خواهد ماند. نابرده رنج گنج میسر نمی شود!


درباره راه حل های بلاکچین برای مدیریت دارایی بیشتر بدانید

ConsenSys مجموعه محصولات ConsenSys Codefi را برای کمک به مدیران ثروت ، دفاتر خانوادگی و بانک های خصوصی برای دستیابی به نوآوری در امور مالی مبتنی بر بلاکچین و دارایی های دیجیتال توسعه داده است. Codefi دستی کوتاه برای تجارت و امور مالی غیرمتمرکز است و هدف آن سهولت در کشف ، آزمایش و ادغام کلاس های دارایی های نوظهور برای مشاوران است. این مجموعه مدولار است و عملکردهای مربوط به صدور و توزیع دارایی های دیجیتال ، نرم افزار برای تجارت در بازارهای دیجیتال نوظهور ، مطابقت با الزامات KYC و داده ها ، ریسک و تجزیه و تحلیل را پوشش می دهد..

مدیران دارایی ممکن است علاقه مند باشند که به مشتریان خود در داشتن (1) دارایی های بومی رمزنگاری مانند بیت کوین و اتر یا (2) اوراق بهادار جایگزین که به صورت توکن سازی شده ساخته شده اند ، کمک کنند. توکن یک نمایش دیجیتالی از هر نوع دارایی است ، از سهام سنتی و درآمد ثابت ، تا سهام خصوصی ، املاک و مستغلات و امور مالی ویژه. تعداد فزاینده ای از مدیران دارایی و ناشران اصلی از ساده سازی Ethereum برای ساده سازی مدیریت دارایی و سهامداران ، کاهش هزینه های سازگاری داده ها ، استقرار زیرساخت های بازار مدرن و اتصال به یک گروه جهانی از تجار و سرمایه گذاران استفاده می کنند. مدیران دارایی که به دنبال مشتریان جدید و فرصت های سرمایه گذاری اختصاصی هستند می توانند از طریق محصولات نرم افزاری ما با این طرفین همکاری کنند تا به نفع مشتریان خود باشند..

گزارش کامل مدیریت ثروت توسط موزاییک ثروت را بخوانید اینجا.

برای دریافت آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map