Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

شرایط استفاده

101 Blockchains – شرایط استفاده

آخرین بازبینی: 27 مه 2018

101 Blockchains و شرکت های وابسته به آن (“شرکت” یا “ما“) از شما استقبال می کنیم (“کاربر” یا “شما”) به پلت فرم انحصاری آنلاین ما با ابزارها و اطلاعات مختلف مربوط به اکوسیستم بلاکچین ، از مبتدی تا کارشناس. (“سرویس”) موجود در آدرس اینترنتی [https://101blockchains.com] (“سایت“). از هر کاربر دعوت شده است تا طبق شرایط و ضوابط موجود در سایت ، از سایت و خدمات لذت ببرد.

 1. پذیرش شرایط

با اتصال به سایت یا سرویس ، دسترسی به آن یا استفاده از آن ، تأیید می کنید که شرایط استفاده زیر را از جمله شرایط سیاست حفظ حریم خصوصی در آدرس خوانده و درک کرده اید. [www.101blockchains.com \ حریم خصوصی] و سلب مسئولیت [www.101blockchains.com \ سلب مسئولیت] (در مجموع ، “مقررات“) و شما موافقت می کنید که به آنها ملتزم باشید و تمام قوانین و مقررات مربوط به رفتار خود را در سایت یا سرویس رعایت کنید. اگر با این شرایط موافق نیستید ، به سایت دسترسی پیدا کنید و یا از سایت استفاده کنید و از آن استفاده کنید.

شرایط ممکن است هر از چندگاهی ، با یا بدون هیچ گونه اخطار ، اصلاح و به روز شود. در صورت تغییر اساسی در شرایط ، شرکت باید تلاش معقولانه ای برای ارسال یک اخطار برجسته انجام دهد. این شرکت از شما می خواهد تاریخ آخرین بازبینی را که در بالای این شرایط نشان داده شده است ، بررسی کنید. شما می توانید جدیدترین نسخه شرایط را در هر زمان در این آدرس مرور کنید: [www.101blockchains.com \ Terms].

با اتصال ، دسترسی یا استفاده از سایت یا سرویس ، شما تصدیق می کنید که این قوانین یک قرارداد حقوقی لازم الاجرا و قابل اجرا بین شرکت و هر شخص است.اتصال ، دسترسی یا استفاده از سایت یا سرویس.

 1. 101 بلاکچین چیست?

این سایت اطلاعات مفیدی در مورد اکوسیستم بلاکچین ، از مبتدی تا کارشناس فراهم می کند. هدف ما این است که به شما کمک کنیم به راحتی اکوسیستم Blockchain و تجارت پشت این اقتصاد جدید را درک کنید و ارز رمزنگاری شده را برای همه آسان و در دسترس قرار دهید..

 1. سیاست حفظ حریم خصوصی

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم و متعهد هستیم از اطلاعاتی که با آن به اشتراک می گذارید محافظت کنیم. ما بر این باوریم که شما حق دارید در مورد اطلاعاتی که هنگام اتصال ، دسترسی به سایت یا سرویس یا استفاده از آن یا جمع آوری آن جمع آوری می کنیم ، از روشهای ما مطلع شوید. خط مشی و روش های ما و نوع اطلاعات جمع آوری شده در سیاست حفظ حریم خصوصی ما در [www.101blockchains.com \ privacy] به تفصیل شرح داده شده است. اگر قصد اتصال به سایت یا سرویسی را دارید ، باید به آن دسترسی داشته باشید یا از آن استفاده کنید ، ابتدا باید سیاست حفظ حریم خصوصی را بخوانید و با آن موافقت کنید.

 1. استفاده کنید محدودیت های

رفتارهای خاصی وجود دارد که به شدت در سایت و سرویس ممنوع است. لطفاً محدودیتهای زیر را با دقت بخوانید. عدم رعایت هر یک از مفاد مندرج در این مقاله ممکن است منجر به خاتمه دسترسی شما به سایت یا سرویس شود و همچنین ممکن است شما را در معرض مسئولیت مدنی و / یا کیفری قرار دهد..

شما نمی توانید ، چه توسط خودتان و چه از طرف شما:

 • از سایت و سرویس برای اهداف غیرقانونی ، غیرقانونی یا غیر مجاز استفاده کنید.
 • از سایت و سرویس به هر شکل هرزنامه ، نامه ناخواسته یا رفتار مشابه استفاده کنید.
 • دخالت و نقض حقوق کاربران در حریم خصوصی و سایر حقوق ، یا برداشت و یا جمع آوری داده ها و اطلاعات مربوط به کاربران بدون رضایت صریح آنها ، خواه به صورت دستی یا با استفاده از هرگونه ربات ، عنکبوت ، خزنده ، هرگونه برنامه جستجو یا بازیابی ، یا استفاده از سایر موارد دستگاه ، فرآیند یا روش اتوماتیک برای دسترسی به سایت یا سرویس و بازیابی ، فهرست کردن و / یا اطلاعات استخراج داده ؛
 • تداخل در عملکرد سایت ، سرویس یا سرورها یا شبکه های میزبان سایت و سرویس یا ایجاد اختلال در آنها ، یا اطاعت از هرگونه قوانین یا مقررات یا الزامات ، رویه ها ، سیاست ها یا مقررات اینگونه سرورها یا شبکه ها.
 • جعل هویت هر شخص یا نهاد یا ارائه اطلاعات نادرست در سایت یا از طریق سرویس ، چه مستقیم و چه غیرمستقیم ؛
 • وابستگی خود را با هر شخص یا نهادی به غلط بیان کنید یا در غیر این صورت سوrepاستفاده کنید ، یا بیان کنید که این شرکت یا شخص ثالثی از شما ، وب سایت شما ، تجارت شما یا هر بیانیه ای که شما تأیید می کنید ، تأیید می کند ، یا اطلاعات نادرست یا نادرست در مورد سایت یا خدمات ارائه می دهد ؛
 • انتقال ، توزیع ، نمایش یا در غیر این صورت از طریق یا ارتباط با سایت یا سرویس ، هر محتوایی را از جمله محتوای ایجاد شده توسط کاربر ، که ممکن است حقوق اشخاص ثالث را نقض کند ، از جمله حقوق مالکیت معنوی و حقوق حریم خصوصی ، یا ممکن است حاوی محتوای غیرقانونی باشد ، در دسترس قرار دهید.
 • اقدامی انجام دهید که به صلاحدید ما بار غیر منطقی یا نامتناسب زیادی را در زیرساخت سیستم عامل ما تحمیل کند یا در غیر این صورت ممکن است بر تجربه کاربر در ارتباط با سایت یا سرویس تأثیر منفی بگذارد.
 • از تدابیری که ممکن است برای جلوگیری یا محدود کردن دسترسی به سایت یا سرویس استفاده کنیم ، دور بزنید.
 • کپی ، اصلاح ، تغییر ، سازگاری ، در دسترس قرار دادن ، ترجمه ، پورت ، مهندسی معکوس ، تجزیه مجدد ، یا جدا کردن هر بخش از سایت یا خدمات به هر طریقی ؛
 • در اطراف سایت یک مرورگر ، قاب ، محیط حاشیه ای یا GUI ایجاد کنید.
 1. حقوق مالکیت معنوی

سایت ، سرویس و حقوق مالکیت معنوی مربوط به آن (غیر از محتوای تولید شده توسط کاربر) ، شامل اختراعات ، حق ثبت اختراعات و برنامه های ثبت اختراع ، علائم تجاری ، نام های تجاری ، مواد دارای حق چاپ ، گرافیک ، متن ، طرح ها (از جمله “نگاه و احساس” سایت) ، مشخصات ، روش ها ، روش ها ، الگوریتم ها ، داده ها ، داده های فنی ، ویژگی های تعاملی ، کد منبع و شی ، پرونده ها ، رابط ، رابط کاربری گرافیکی و اسرار تجاری ، ثبت یا ثبت نشده است (به طور کلی “مالکیت معنوی“) ، متعلق به شرکت و یا مجوز آن شرکت هستند و مشمول حق چاپ و سایر حقوق مالکیت معنوی قابل اجرا تحت قوانین اسرائیل ، قوانین خارجی و کنوانسیون های بین المللی هستند.

 1. محتوای ایجاد شده توسط کاربر
  • این سرویس به شما امکان می دهد از طریق آن ، مطالب دارای حق چاپ را مانند مقاله ها ، نظرات ، بررسی ها ، توصیه ها ، نظرات ، عکس ها و سایر مطالب اختصاصی خود را بارگذاری ، ارسال ، انتشار و در دسترس قرار دهید ، از جمله پیوندهای بدون محدودیت به مواد دارای حق چاپ (“محتوای ایجاد شده توسط کاربر”).
  • تا زمانی که محتوای ایجاد شده توسط کاربر شما مشمول قانون مربوط به حق چاپ باشد ، این محتوای ایجاد شده توسط کاربر همیشه و تا حدی که قانون مجاز می داند ، مالکیت منحصر به فرد و منحصر به فرد شما خواهد بود.
  • شما درک و موافقت می کنید که مسئولیت محتوای تولید شده توسط کاربر و عواقب ارسال یا انتشار چنین مطالبی به هر طریقی تنها بر عهده شماست..
  • شما موافقت می کنید که محتوای تولید شده توسط کاربر حاوی محتوایی را که داشتن ، ارسال یا بارگذاری غیرقانونی در کشوری که در آن اقامت دارید غیرقانونی باشد یا استفاده یا داشتن آن در شرکت غیرقانونی غیرقانونی باشد ، ارسال یا بارگذاری نمی کنید. با سایت یا سرویس. این شركت صراحتاً حق خود را برای حذف محتوای ایجاد شده توسط كاربر بدون اطلاع قبلی ، به صلاح دید خود ، برای خود محفوظ می داند.
  • هنگامی که محتوای تولید شده توسط کاربر را در سایت یا از طریق سرویس بارگذاری ، ارسال ، انتشار یا در دسترس قرار می دهید ، به این شرکت مجوز غیرقابل برگشت ، دائمی ، غیر انحصاری ، بدون حق امتیاز ، قابل انتقال ، قابل واگذاری ، دارای مجوزهای فرعی و جهانی را می دهید ، برای استفاده ، تکثیر ، توزیع ، انتقال ، تهیه کارهای مشتق شده ، نمایش ، در دسترس عموم قرار دادن و انجام آن محتوای تولید شده توسط کاربر در ارتباط با سایت یا سرویس ، اعم از طریق اینترنت ، هر دستگاه تلفن همراه یا غیره ، در هر رسانه قالب ها و از طریق هر کانال رسانه ای که امروز شناخته شده و در آینده توسعه یافته است.
  • نمایندگی ها و فعالیت های کاربر

  7.1 به عنوان شرط استفاده شما از سایت ، شما بدین وسیله نمایندگی و ضمانت می کنید که:

  • شما دارای اختیار قانونی برای ورود به این شرایط و تشکیل یک قرارداد الزام آور تحت هر قانون قابل اجرا ، استفاده از سایت مطابق با این شرایط و انجام کامل تعهدات خود در زیر هستید.
  • اجرای شرایط هیچ توافق دیگری را که به آن مقید هستید یا قانون ، قاعده ، مقررات ، دستور یا حکمی را که تحت آن هستید نقض نمی کند و نخواهد کرد. و
  • شما هیچ یک از شرایط را نقض یا نقض نمی کنید.

  7.2 شما تصدیق و موافقت می کنید که:

  • شرکت می تواند هرگونه محتوای ایجاد شده توسط کاربر را حذف کرده و یا به صلاحدید خود با یا بدون هیچ دلیلی استفاده شما از سایت یا سرویس را قطع کند.
  • این شرکت ممکن است تبلیغات ، تبلیغات را چه در داخل سایت و چه در کنار آن یا سرویس ادغام کند. کلیه اطلاعات موجود در اینگونه تبلیغات و تبلیغات صرفاً به تبلیغ دهندگان تعلق دارد و شرکت هیچگونه ضمانت یا نمایشی درباره این نوع تبلیغات ارائه نمی دهد ، خواه شرکت کنترل این تبلیغات را داشته باشد یا خیر. شرکت ، تبلیغ کنندگان و / یا اشخاص ثالث مرتبط با آن ممکن است از برخی سهام عواید اینگونه تبلیغات مستحق باشند. شما موافقت می کنید ، تصدیق و موافقت می کنید که از نظر پرداخت چنین مبالغی از هر نوع حق جبران خسارت را ندارید..
  1. علائم تجاری و نام های تجاری

  101 آرم شرکت Blockchains و سایر شناسه های اختصاصی مورد استفاده شرکت در ارتباط با سایت و سرویس (“علامت تجاری شرکتs “) تمام علائم تجاری و / یا نام های تجاری شرکت هستند ، خواه ثبت نشده باشند. سایر علائم تجاری ، مارک های خدمات ، نام های تجاری و آرم هایی که ممکن است در سایت ظاهر شوند متعلق به صاحبان مربوطه هستند (“علائم شخص ثالث“). از این پس هیچگونه حق ، مجوزی یا علاقه ای به علائم تجاری شرکت و علائم شخص ثالث اعطا نمی شود و شما موافقت می کنید که هیچگونه حق ، پروانه یا علاقه ای در رابطه با علائم تجاری شرکت یا علائم شخص ثالث توسط شما ادعا نشود.


  1. پیوند به سایتهای شخص ثالث

  سایت و سرویس ممکن است حاوی پیوندهایی به وب سایت های اشخاص ثالث باشد (“سایت های شخص ثالث“) ، آیا چنین پیوندهایی توسط شرکت پیشنهاد شده است ، توسط هر کاربر به اشتراک گذاشته شده یا توسط اشخاص ثالث ارسال شده است. بدینوسیله تصدیق می کنید که شرکت هیچ کنترلی بر چنین سایتهای شخص ثالث ندارد و همچنین تأیید و موافقت می کنید که شرکت در قبال در دسترس بودن سایتهای شخص ثالث هیچ گونه مسئولیتی ندارد و هیچگونه خدمات ، محتوایی را تأیید نمی کند و مسئولیتی ندارد. ، تبلیغات ، محصولات یا هر ماده ای در سایت های شخص ثالث موجود یا در دسترس است. شما همچنین تأیید و موافقت می کنید که شرکت هیچگونه مسئولیت و مسئولیتی در قبال خسارت یا خسارت ناشی از آن یا ارتباط آن با استفاده یا وابستگی به هرگونه خدمات ، محتوا ، محصولات یا محصولات به طور مستقیم یا غیرمستقیم را نخواهد داشت. سایر مطالب موجود در یا از طریق سایت های شخص ثالث. بیشتر سایت های شخص ثالث اسناد قانونی ، از جمله شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی ، حاکم بر استفاده از چنین سایت هایی را ارائه می دهند. همیشه بهتر است چنین اسنادی را با دقت بخوانید.

  1. سلب مسئولیت و ضمانت ها

  سایت و خدمات ، بدون محدودیت هر نوع محتوا ، داده ها و اطلاعات مربوط به آن ، مربوط به “”همانطور که هست“و”به عنوان موجود است”مبانی ، بدون هرگونه ضمانت از هر نوع ، صریح یا ضمنی ، از جمله ضمانت نامه های عنوان یا ضمانت تخلف یا مجازات های غیرقانونی استفاده ، قابلیت فروش یا قابلیت های خاص برای یک قسمت محدود نیست..

  این شرکت تضمین نمی کند که سایت یا سرویس بدون مشکل و بدون خطا باشد. این شرکت می تواند هر زمان اصلاح شود ، اصلاح ، اصلاح ، تقویت ، اصلاح و ایجاد سایر تغییرات در سایت و یا خدمات یا قطع نمایش یا ارائه هرگونه اطلاعات ، محتوا یا ویژگی های بدون اعلان به شما.

  این شرکت از این طریق کلیه ضمانت ها و شرایط مربوط به استفاده از سایت یا سرویس را رد می کند ، از جمله مواردی که محدود به قابلیت ، قابلیت اطمینان ، یا کیفیت سایت یا سرویس نیست و از نظر ظاهری از دسترس خارج می شود و از این جهت قابل استفاده نیست. ، خطا یا اشتباه مربوط به هرگونه مطالب و اطلاعاتی که از طریق سایت یا سرویس دریافت می شود. این شرکت هیچ موجودی ، محصول یا خدماتی را که در هر محتوای تولید شده توسط کاربر ذکر شده تأیید نمی کند..

  1. محدودیت مسئولیت

  استفاده از سایت و خدمات صرفاً در معرض خطر خود شما قرار دارد. به هیچ وجه شرکت در قبال هرگونه خساراتی که شامل ، اما محدودیتی ندارد ، خسارات غیرمستقیم ، ویژه ، اتفاقی یا احتمالی هر نوع ، در مورد فعل و انفعال در برابر معاملات مواد ضد عفونی کننده و مسئولیت پذیر است ، مسئولیت پذیر خواهد بود. سایت یا سرویس ، یا استفاده یا عدم توانایی استفاده از سایت یا سرویس ، بدون توجه به اینکه شرکت یا نماینده مجاز این شرکت از احتمال آسیب های اینچنینی توصیه شده است. به جز مواردی که مسئولیت اجباری است ، در این صورت مسئولیت خسارات وارده به یک دلار آمریكا (1 دلار) محدود می شود.

  1. جبران خسارت

  شما موافقت می کنید که از شرکت ، افسران ، مدیران ، کارمندان و نمایندگان آن ، از و علیه هرگونه ادعا ، خسارت ، تعهدات ، خسارات ، بدهی ها ، هزینه ها ، بدهی ها و هزینه ها دفاع کنید ، غرامت آن را حفظ کنید و آنها را بی ضرر نگه دارید (شامل وکالت هزینه ها) ناشی از: (i) استفاده شما از سایت یا سرویس ؛ (ii) نقض هر یک از اصطلاحات این شرایط توسط شما ؛ (iii) نقض شما از حقوق شخص ثالث ، از جمله بدون محدودیت هرگونه حقوق مالکیت معنوی یا حق حریم خصوصی شخص ثالث ؛ و (iv) هر نوع خسارتی ، اعم از مستقیم ، غیرمستقیم ، ویژه یا پیامد ، ممکن است به شخص ثالثی در رابطه با سایت یا سرویس وارد کنید. بدینوسیله روشن می شود که این تعهد دفاع و جبران خسارت در این شرایط دوام خواهد آورد.

  1. نماینده حق چاپ

  این شرکت به حقوق مالکیت معنوی دیگران احترام می گذارد. اگر فکر می کنید اثر شما کپی شده یا به طریقی دیگر نقض حق چاپ شده است ، لطفاً اطلاعات زیر را به صورت کتبی به نماینده حق چاپ شرکت ارائه دهید: (i) مشخصات تماس شخصی که به نمایندگی از مالک مجاز به اقدام است حق چاپ (ii) شرح اثر دارای حق چاپ که ادعا می کنید نقض شده است. (iii) شرح ماده ای که شما ادعا می کنید آن را نقض می کنید یا موضوع فعالیت نقض کننده آن است و قرار است از بین برود یا دسترسی به آن غیرفعال باشد و اطلاعات کافی برای اجازه یافتن محل قرار دادن مواد توسط شرکت. (iv) گزارشی مبنی بر اینکه شما حسن نیت دارید که استفاده از مطالب به روشی که از آن شکایت شده توسط صاحب حق چاپ ، نماینده آن یا قانون مجاز نیست ؛ و (v) گزارشی مبنی بر اینکه اطلاعات موجود در اعلان دقیق هستند و تحت مجازات شهادت دروغ ، شما صاحب حق چاپ هستید یا مجاز هستید از طرف صاحب حق نسخه برداری که گفته می شود نقض شده است ، اقدام کنید. از طریق آدرس زیر می توانید به نماینده حق چاپ شرکت مراجعه کنید: [ایمیل محافظت شده]

  1. عمومی

  1. این شرایط برای ایجاد هرگونه رابطه ، مشارکت ، سرمایه گذاری مشترک ، کارفرما-کارمند ، آژانس یا روابط صاحب امتیاز و حق امتیاز بین طرفین این قرارداد تفسیر نمی شود و نمی شود..

  2. هرگونه ادعا در رابطه با سایت ، سرویس یا استفاده از آن بدون استناد به اصول تعارض قوانین آن توسط قوانین دولت اسرائیل اداره و تفسیر می شود..

  3. هرگونه اختلاف ناشی از یا مرتبط با سایت یا سرویس ایجاد خواهد شد ، و بدینوسیله شما موافقت خود را برای صلاحیت منحصر به فرد و محل برگزاری دادگاههای صالح منطقه تل آویو-یافا ، اسرائیل اعلام می کنید. شما موافقت می کنید که از کلیه موارد دفاعی فقدان صلاحیت شخصی و عدم تسهیلات در انجمن چشم پوشی کنید و موافقت می کنید که روند کار به روشی مجاز است که توسط قانون قابل اجرا یا قاعده دادگاه مجاز است.

  4. اگر هر یک از مفاد این شرایط غیرقانونی ، فاقد اعتبار یا به هر دلیلی غیرقابل اجرا باشد ، آن ماده از این شرایط قابل تفکیک قلمداد می شود و بر اعتبار و قابلیت اجرای سایر مقررات تأثیری نخواهد داشت..

  5. هیچگونه چشم پوشی توسط هر دو طرف از هرگونه تخلف یا پیش فرض ناشی از آن ، چشم پوشی از هرگونه نقض یا پیش فرض قبلی یا بعدی تلقی نخواهد شد. هر عنوان ، عنوان یا عنوان بخشی که در این مقاله موجود است فقط به دلیل راحتی درج می شود و به هیچ وجه هیچ بخش یا ماده ای از این بخش را تعریف یا توضیح نمی دهد.

  6. این شرایط شامل کلیه شرایط و ضوابط بین شما و شرکت در رابطه با موضوع این مقاله است و جایگزین هر یک از توافق نامه های کتبی یا شفاهی قبلی یا همزمان بین شما و شرکت می شود..

  1. برای کسب اطلاعات یا سوالات لطفا با ما تماس بگیرید: [ایمیل محافظت شده]

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Adblock
  detector