Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای ادعا و استیک را فعال کنید

وبلاگ 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi فعال کنید

راهنمای ادعا و استیک را فعال کنید

توسط Collin Myers 24 سپتامبر 2020 ارسال شده در 24 سپتامبر 2020

aron visuals 3jBU9TbKW7o unsplash

Activate_Skale_InlineImage-1.png

این راهنمای رسمی ادعای مالکیت و نشانه گذاری نشانه های SKL شماست.

همه خریداران توکن SKL می توانند از 24 سپتامبر ساعت 9:00 به وقت محلی به وقت محلی ، علائم خود را ادعا کرده و سهام خود را در آن سهام قرار دهند. ما توصیه می کنیم این فرآیند را تا 28 سپتامبر به اتمام برسانید تا اطمینان حاصل شود که نشانه های شما پس از اجرای اولین دوره در اول اکتبر ذخیره می شوند و شما می توانید الزامات اثبات استفاده را تا اول دسامبر تکمیل کنید.

اگر پیش از اول اکتبر رمزهای خود را ادعا نکنید و سهام آنها را به خطر بیندازید ، باید منتظر بمانید تا دوره بعدی در اول نوامبر آغاز شود و در طول ماه اکتبر پاداش دریافت نخواهید کرد و همچنین نمی توانید اثبات استفاده را تکمیل کنید نیاز به انتقال رمزهای SKL برای اهداف دیگر تا اول دسامبر. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مهلت اثبات استفاده در اینجا.

برای راهنمایی در مورد نحوه ادعا و مشارکت در فعال کردن ، لطفاً به این سند به عنوان منبع حقیقت مراجعه کنید ، هر مستند دیگری امکان جعل دارد و توسط فعال یا SKALE تأیید نمی شود.

لطفا ما را نیز دنبال کنید گروه تلگرام و ببینید سALEالات متداول در مورد SKALE برای اطلاعات بیشتر و به روزرسانی ها اگر با مشکلی روبرو هستید ، لطفا با پشتیبانی مشتری در تماس بگیرید https://activateteam.zendesk.com.


شروع شدن

برای شروع لطفا سایت فعال را فعال کرده و وارد حساب خود شوید.

قبل از اینکه ادعا کنید و نشانه های خود را به خطر بیندازید ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که ETH کافی در کیف پول ثبت شده خود دارید تا بتواند هزینه های بنزین مربوط به معاملات را پوشش دهد.

مرحله 1: ادعای خود را نشان دهید

پس از ورود به سیستم ، باید به طور خودکار به داشبورد هدایت شوید. برای راه اندازی پنجره بازشو ادعای توکن و مشاهده خلاصه مبلغ خریداری شده خود و تقسیم توکن مربوط به SKL ، روی “دریافت نشانه های من” کلیک کنید. لطفاً اطمینان حاصل کنید که کیف پولی را که به عنوان کیف پول دریافت کننده خود ثبت کرده اید در جریان خرید وصل کرده اید.

برای شروع درخواست انتقال ، روی “بازیابی نشانه های SKL من” کلیک کنید. این باید کیف پول ثبت شده شما را برای تأیید باز کند. پس از تأیید ، لطفا منتظر بمانید تا انتقال شما انجام شود. اگر انتقال شما با موفقیت انجام شده است باید بتوانید صفحه تأیید را مشاهده کنید.

1.1 برای راه اندازی پنجره pop-up ادعای رمز ، روی

1.1 برای راه اندازی پنجره pop-up ادعای رمز ، روی “Get my tokens” کلیک کنید

1.2 خلاصه مبلغ خریداری شده و توزیع توکن SKL مرتبط را مشاهده کنید. برای شروع درخواست انتقال ، روی

1.2 خلاصه مبلغ خریداری شده و توزیع توکن SKL مرتبط را مشاهده کنید. برای شروع درخواست انتقال ، روی “بازیابی نشانه های SKL من” کلیک کنید.

1.3 پس از تأیید ، لطفا منتظر بمانید تا انتقال شما انجام شود.

1.3 پس از تأیید ، لطفا منتظر بمانید تا انتقال شما انجام شود.

1.4 اگر انتقال شما موفقیت آمیز بوده است باید بتوانید صفحه تأیید را مشاهده کنید.

1.4 اگر انتقال شما موفقیت آمیز بوده است باید بتوانید صفحه تأیید را مشاهده کنید.

مرحله 2: به STASHING DASHBOARD بروید

هنگامی که نشانه های خود را ادعا کردید ، آماده سهام گذاری هستید! لطفاً برای رفتن به داشبورد staking ، “Stake” را در نوار منوی بالا انتخاب کنید.

مرحله 3: اعتبار سنج را انتخاب کنید

در زیر فهرست “Stake” شما می توانید اعتبار سنجهای مختلفی را که می توانید انتخاب کنید تا نشانه های خود را به آنها منتقل کنید ، مشاهده کنید. برنامه فعال سازی این قابلیت را دارد که به کاربران اجازه می دهد در صورت تمایل با چندین اعتبار سنج درگیر شوند.

اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر اعتبار سنجی هستید ، برای مشاهده یک صفحه کشویی بر روی آرم آنها کلیک کنید. در این فهرست کشویی ، اطلاعات مربوط به هر اعتبار سنج و اطلاعات مهم تماس را در صورت نیاز به تماس با اعتبار سنج (های) معتبر (انتخاب) خود برای پشتیبانی پیدا خواهید کرد..

هنگامی که اعتبار سنج (های) اعتبار سنجی خود را انتخاب کردید ، بر روی دکمه آبی “Stake” که در سمت راست صفحه مشاهده می کنید کلیک کنید تا جریان تفویض اختیار شروع شود.

Screen Shot 2020-09-29 ساعت 9.28.59 PM.png

مرحله 4: فرم درخواست کامل نمایندگی

پس از کلیک روی دکمه آبی رنگ “Stake” با اعتبار سنجی مورد نظر خود ، قبل از ورود به جریان تفویض ، از صفحه زیر خواسته می شود. مهم است که محتوای این صفحه را با دقت بخوانید زیرا تفاوت های جزئی در مورد اعتبار سنجی در شبکه SKALE را توضیح می دهد. پس از بررسی صفحه زیر ، لطفاً روی “Stake my first SKALE tokens” کلیک کنید تا وارد جریان نمایندگی شوید.

نحوه کار کردن staking فعال می شود. png

پس از ورود به جریان تفویض اختیار ، باید ابتدا مقدار SKL مورد نظر خود را وارد کنید. به یاد داشته باشید که برای جلب رضایت اثبات استفاده ، شما باید 50٪ از نشانه های خود را به مدت 60 روز در اختیار داشته باشید. در نتیجه ، یک دکمه 50٪ ، 75٪ و 100٪ وجود دارد تا بتوانید این مسیر را برای شما آسان تر کند. علاوه بر این ، اگر مقدار SKL کمتر از 50٪ از کل علائم هشدار دهنده تعادل خود را در برنامه وارد کنید ، به شما دستی می تواند مبلغی را که می خواهید سهام شما تعیین شود ، تعیین کنید..

پس از وارد کردن مبلغ سهام خود ، باید دوره سهام خود را انتخاب کنید. برای SKALE Mainnet Launch on Activate تنها دوره موجود برای شروع 2 ماه خواهد بود. سایر گزینه ها رنگ خاکستری دارند و پس از 60 روز اولیه در دسترس خواهند بود. این امکان را برای همه دارندگان توکن بدون در نظر گرفتن اندازه یا قفل شدن فراهم می کند تا همان٪ انگیزه ها را برای راه اندازی مجدد شبکه دریافت کنند..

در آخر ، برای مشاهده جزئیات بیشتر در مورد خدمات و سیاست های برش اعمال شده توسط اعتبار سنج انتخاب شده خود ، لطفاً شرایط خدمات پیوند داده شده در پایین صفحه را مشاهده کنید. این شرایط باید قبل از ارسال درخواست پذیرفته شوند.

پس از اتمام این سه مرحله ، صفحه نمایش شما باید مانند تصویر زیر باشد. برای تکمیل مراحل اعزام ، لطفاً “ادامه” را کلیک کنید.

Screen Shot 2020-09-23 در 18.32.32.png

مرحله 5: درخواست نمایندگی ارسال کنید

پس از کلیک روی “ادامه” قبل از واگذاری توکن ها ، خلاصه ای از درخواست نمایندگی خود را در سمت راست صفحه برای بررسی نهایی مشاهده خواهید کرد. پس از آماده شدن برای ادامه ، روی “Stake SKL to Validator” کلیک کنید که کیف پول شما را فعال می کند و یک درخواست تأیید به شما ارائه می دهد.

Screen Shot 2020-09-23 ساعت 18.35.05.png

با تأیید تراکنش های کیف پول خود ، یک صفحه خلاصه از درخواست سهام خود و مراحل بعدی به شما ارائه می شود.

Screen Shot 2020-09-23 در 18.36.43.png

مرحله 6: درخواست نمایندگی ارسال

بر روی “مشاهده نمونه کارها” کلیک کنید تا به صفحه نمونه کارهای خود بروید که نمای کلی درخواست های انتظار سهام ، مانده SKL ، خلاصه سهام و پیشرفت شما در مورد اثبات تکمیل استفاده را به شما ارائه می دهد.

Screen Shot 2020-09-23 در 18.39.48.png برای اخبار جدید Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector