Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

اثبات استفاده: فعال کردن شبکه ها از طریق مشارکت رمزگذاری شده

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi فعال کنید

اثبات استفاده: فعال کردن شبکه ها از طریق مشارکت رمزگذاری شده

توسط مارا اشمیت 19 دسامبر 2019 ارسال شده در 19 دسامبر 2019

اثبات استفاده

تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه کارگزاران دام از جمع آوری دامنه های علامت تجاری بدون کمک به ارزش آفرینی گسترده جلوگیری می کنند؟ دارندگان علائم تجاری ملزم به استفاده از آنها هستند. با همان اندازه ، توزیع حقوق دسترسی و نگهداری دیجیتال برای یک شبکه غیرمتمرکز باید از یک استاندارد قابل برنامه ریزی پیروی کند تا اطمینان حاصل کند که نشانه ها در دست کاربران واقعی قرار دارند. به همین دلیل Activate در هر راه اندازی رمز ، آنچه را که “Proof of Use” می نامیم را در بر می گیرد. 

  • اثبات استفاده از کاربرانی که در حین راه اندازی ادعا می کنند یا اقدام به خرید نشانه می کنند ، قبل از اجازه استفاده یا استفاده از آنها برای اهداف جایگزین ، “به طور فعال استفاده خود را” ثابت کنند 

  • به عنوان مثال ، ممکن است از یک شرکت کننده قبل از اینکه بتواند آنها را به خارج از شبکه منتقل کند ، مجبور شود توکن های خریداری شده خود را به مدت 90 روز به وی تفویض کند

  • توزیع نشانه ها در میان سهامداران با انگیزه های همسو برای به حداقل رساندن حدس و گمان منفعل بسیار مهم است ، در حالی که اطمینان حاصل می شود شبکه ها هنگام راه اندازی به طور م bootثر راه اندازی می شوند

تاریخچه مختصر 

پروتکل های باز قطعه حیاتی دنیای دیجیتال امروز هستند و تکثیر آنها برای ایجاد دنیایی باز ، ابتکاری و شفاف از فردا بسیار مهم است. با این وجود مشكلات ایجاد درآمد و نگهداری آنها به دلیل دشواری درآمدزایی از طریق روشهای سنتی پیچیده است. اقتصادهای توکن راهی جدید برای ایجاد انگیزه در ایجاد و نگهداری پروتکل های باز و حاکم بر تکامل آنها ارائه می دهند. 

راه اندازی پروتکل باز مبتنی بر توکن ذاتاً با ایجاد یک تجارت دیجیتالی یا عرضه یک محصول نرم افزاری به بازار متفاوت است. این امر به روشی م thatثر برای توزیع دسترسی بومی و خدمات سرویس دهی به شبکه – که توسط دارایی های دیجیتالی معروف به “توکن های سودمند” رسمیت یافته است – به روشی که امنیت ، عدم تمرکز و استانداردهای عملکرد کافی را به دست می آورد. در نتیجه ، بهینه سازی توزیع اولیه توکن در میان ذی نفعان مناسب یک گام اساسی برای بوت استراپینگ و تقویت ماندگاری طولانی مدت یک شبکه است..

در طی دو سال گذشته ، ما شاهد افزایش شهابی راه اندازی توکن ها بودیم که عمدتا به مکانیسم های بودجه عمومی مانند ICO و IEO مرتبط است. عجله 2016-2018 با شور و نشاط غیر منطقی همراه بود ، و به دنبال آن شک و تردید غیر منطقی به همان اندازه غیر منطقی وجود دارد – یک دلیل علامتدار از شکست هماهنگی بازار ناشی از آزمایش های پیچیده در برابر فقدان استانداردهای نظارتی و صنعت.   


(منبع: Richard Davies، 2013)

(منبع: Richard Davies، 2013)

  1. کمبود برنامه: یک جز key اصلی ارزش ایجاد شده توسط رمز ، کاربرد آن است. اگر به درستی طراحی شود ، این اطمینان می دهد که ارزش توکن ها در کنار تصویب یا موفقیت پروژه داده شده رشد می کند. نشانه ای که فاقد سودمندی باشد ، یا با طراحی (ضعیف) یا در نتیجه توزیع زودرس ، قیمت خود را صرفاً براساس حدس و گمان مشاهده خواهد کرد.

  2. غیر منطقی بودن بازار: بی منطقی بازار همراه با فقدان یک روش ارزیابی بنیادی اساسی بالغ منجر به گسترش ناپایدار بازده هنگام باز شدن کانال های نقدینگی مانند تجارت صرافی می شود. اعم از لاله یا نشانه ، ما تمایل داریم “هوش خود را وقف پیش بینی نظر متوسط ​​کنیم که نظر متوسط ​​چه باشد.” (کینز ، 1936) 

  3. قصد سفته بازی: به عنوان یک عامل مشارکت کننده و نتیجه موارد فوق ، فروش رمزها اغلب انبوهی از خریداران خرده فروشی را به خود جلب می کند که بدون استفاده واقعی از نشانه ها برای هدف مورد نظر خود ، اقدام به حدس و گمان منفعل می کنند..

ما معتقدیم که ایجاد چارچوبی از استانداردهای راه اندازی Token اولین قدم برای رفع این نارسایی های بازار و هماهنگی است. علی رغم پیشرفت های جدی و بلوغ در طراحی رمزنگاری اقتصادی ، اکثر مکانیسم های توزیع رمز همچنان فاقد یک مکانیزم فیلتر داخلی هستند که توزیع را در میان شرکت کنندگان نماینده با انگیزه های همسو ترغیب می کند. P اثبات استفاده را وارد کنید!

اثبات استفاده چیست?

Proof of Use مکانیزم توزیعی قابل برنامه ریزی است که برای بهینه سازی توزیع اولیه توکن ها به ذینفعان مناسب طراحی شده است. همانطور که از نامش پیداست ، اثبات استفاده ویژگی است که به کاربرانی که در هنگام راه اندازی ادعا می کنند یا توکن خریداری می کنند ، نیاز دارد تا قبل از اینکه اجازه انتقال یا استفاده از آنها را برای اهداف جایگزین داشته باشند ، به طور فعال “استفاده” از رمزهای خود را در شبکه اصلی شبکه “اثبات” کنند. این یک مکانیسم تشویقی قابل اندازه گیری با هدف به حداقل رساندن حدس و گمان منفعل در مورد قدردانی رمز ، در حالی که به حداکثر رساندن سهم فعال در شبکه ایجاد می کند. فاکتورگیری در تلاشهای تولیدی خود انتخاب شده فراتر از مشارکتهای سرمایه ای در یک فروش یا انتخاب شبه (در بازار) در یک انحصار منفعل برای موارد زیر ضروری است:

  1. با اطمینان از استفاده از توکن برای هدف مورد نظر خود در شبکه ، احتمال رعایت مقررات را به حداکثر برسانید..

  2. فیلتر برای شرکت کنندگان به احتمال زیاد برای مشارکت در شبکه برای جلوگیری از انگیزه کوتاه مدت ، نوسانات قیمت و دامپینگ.

  3. در هنگام راه اندازی شبکه بوت استرپ به طور موثر ، در حالی که به پذیرندگان اولیه امکان می دهد تا خود را با شبکه آشنا کنند و به دلیل تلاش های خود پاداش توکن دریافت کنند. 

چگونه کار می کند?

الزامات اثبات استفاده در سطح قرارداد هوشمند تعریف شده و به طور خودکار اجرا می شود. 

به عنوان مثال ، اگر در راه اندازی توکن آینده ما شرکت کنید ، باید قبل از اینکه بتوانید آنها را به خارج از شبکه منتقل کنید ، حداقل 90 روز رمزهای خریداری شده خود را به اعتبار سنج (های) مورد علاقه خود تفویض کنید. در این دوره از زمان ، تمام دارندگان رمزهایی که از طریق بستر فعال سازی به کار خود واگذار می کنند ، پاداش های قابل توجهی برای تلاش های خود کسب می کنند. این یکی از راه های فعال کردن مشارکت و فعال سازی شبکه است!

البته ، Proof of Use مکانیزمی انطباقی است که به مدل توزیع توکن مورد نظر و طراحی شبکه پشتیبانی شده بستگی دارد. به عنوان مثال ، به عنوان یک شرکت کننده در airdrop تعاملی ، ممکن است از شما خواسته شود که الزامات اثبات استفاده را برای باز کردن قفل وثیقه ذخیره شده در یک قفل قفل مطابق پیشنهاد NuCypher’s برآورده کنید ساعت کاری یا قفل جنگی رویکرد. به همین ترتیب ، ممکن است از شرکت کنندگان در یک راه اندازی ارز غیرمتمرکز لازم باشد که استفاده از آنها را قبل از دسترسی به لیست سفید به استخر نقدینگی بدون جستجو ثابت کنند.

نتیجه 

در فعال سازی ، ماموریت ما جذب و ایجاد جامعه ای از افراد است که اهمیت مشارکت جمعی و به کارگیری رمزهای خود را درک می کنند. به همین دلیل اثبات استفاده ستون اصلی روش راهنمای فعال سازی است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اثبات استفاده و چگونگی استفاده از آن برای ایمن سازی شبکه اولین شریک راه اندازی ما ، با ما همراه باشید!

نوشته شده توسط مارا اشمیت 

ثبت نام کنید و در مورد راه اندازی شبکه آینده ما اطلاعات بیشتری کسب کنید www.activate.codefi.network

شبکه های غیر متمرکز DeFiIndustry Insight اثبات استفاده خبرنامه برای دریافت آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector