Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

زمان آن فرا رسیده است که بودجه جوامع محلی ما را دوباره دموکراتیک کنیم

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi

زمان آن فرا رسیده است که بودجه جوامع محلی ما را دوباره دموکراتیک کنیم

توسط الکس کوستورا 4 فوریه 2020 ارسال شده در 4 فوریه 2020

برایان جونز JFpLW xhvco unsplash

ConsenSys Codefi و یک خرید اخیر مشارکت مردمی را در اوراق قرضه ماهانه ، نوشته شده توسط پاتریک Berarducci و اما Channing بازیابی خواهد کرد.

بازار اوراق قرضه شهرداری همیشه مورد استقبال سرمایه گذاران خرده فروشی قرار گرفته است ، و آنهایی را که سرمایه گذاری هایی نسبتاً ایمن در نظر گرفته اند ، با معافیت مالیاتی فدرال و ایالتی ارائه می دهند. با این حال ، قیمت ساکنان محلی از طریق سرمایه گذاری در جوامع خود از طریق اسکناس اوراق قرضه تا 100000 دلار تعیین شده است.

fabian-blank-pElSkGRA2NU-unsplash.jpg

پروژه های مردمی که قبلاً توسط بودجه جامعه تأمین می شدند ، اکنون برای موسسات بزرگ و صندوق های سرمایه گذاری مشترک درنظر گرفته شده است و تمرکز خود را از فرصت های بهبود جوامع به سمت پروژه های سودآور جابجا می کنند..

تلاش برای جابجایی مجدد تمرکز بر جامعه بسیار مغفول واقع شده است. برخی از شهرهای ایالات متحده با موفقیت از “اوراق قرضه کوچک مونی” برای پروژه های زیرساختی جامعه کوچک استفاده کرده اند. لارنس ، کانزاس ، با کمتر از 100،000 ساکن, حدود نیم میلیون صادر شده است دلار اوراق بهادار به طور خاص برای خرید یک ماشین آتش نشانی در سال 2017 ، و دنور فروخت 12 میلیون دلار در سال 2015 در 20 دقیقه در کوتاه مدت اوراق قرضه مونی. در واقع ، حدود نیمی از اوراق قرضه شهرداری منتشر شده در سال 2019 زیر 10 میلیون دلار بود ، با این حال کل جمع آوری شده فقط حدود 31 میلیون دلار یا 5 درصد از بازار اوراق قرضه شهرداری بود..

در حالی که این ابتکارات تقاضای محلی زیادی را نشان می دهد ، هزینه بالای انتشار اوراق قرضه کوچکتر از مقیاس گذاری جلوگیری می کند. این موضوع از مرگ استارتاپی با بودجه خوب مشخص است همسایگی, که قصد داشت مونیس را برای توده ها به ارمغان بیاورد ، اما در برابر هزینه های بالا برای فروش ، توزیع و نگهداری اوراق قرضه تلاش کرد.


نشانه گذاری برای مانیس که توسط جامعه تأمین می شود

در گذشته ، اوراق قرضه شهرداری پروژه های عظیم و انقلابی را تأمین کرده اند. یکی از اولین اوراق قرضه مونی در سال 1818 توسط دولت نیویورک برای تأمین مالی کانال اری منتشر شد ، که امکان کاهش هزینه حمل و نقل بین غرب میانه و شمال شرقی ایالات متحده را فراهم کرد و باعث کاهش قیمت مواد غذایی و تجهیزات برای شهرهای شرقی شد. همچنین قابل توجه ، پل گلدن گیت با استفاده از بودجه A 35 میلیون دلار پیشنهاد اوراق قرضه مونی خریداری شده توسط ساکنان سانفرانسیسکو.

اما مینی اوراق قرضه معمولاً چنین جاه طلبی های بزرگی ندارند. با اندازه انتشار بین 10-20 میلیون دلار در 5 هزار دلار اسکناس ، بیشتر بودجه سال گذشته صرف پروژه هایی با هزینه کمتر از 10 میلیون دلار شد: پروژه های تأثیرگذار جامعه به جای برنامه های بزرگ زیربنایی.

مشکلی که در بودجه زیرساخت های عمومی در مقیاس کوچکتر وجود دارد این است که هزینه انتشار به همان اندازه یک اوراق چند میلیارد دلاری است. در حقیقت ، روند فروش و مدیریت اوراق قرضه مونی در جوامع محلی ، یک لایه اضافی از هزینه های اداری همراه با الزامات نظارتی را اضافه می کند. موانع ورود برای شرکت های کوچکتر که وارد این کشور می شوند زیاد است 3.8 تریلیون دلار بازار اوراق قرضه شهرداری.

برای رفع این چالش ها ، زیرساخت های مربوط به انتشار اوراق قرضه muni باید تغییر کند. فناوری بلاکچین ، با داشتن پتانسیل انقلابی در هماهنگی اجتماعی و سرمایه ، کاملاً در موقعیت های خلاقانه و قابل مدیریت در تأمین مالی اوراق بهادار قرار دارد..

از نظر عملی ، شهرداری ها می توانند از رمزگذاری استفاده کنند تا مدیریت کارآمدتری را در کل چرخه عمر اوراق بهادار امکان پذیر کند. برای مثال ، پرداخت بهره با استفاده از قراردادهای هوشمند می تواند به طور خودکار برنامه ریزی شود.

تملک سیستم های مالی میراث فرهنگی

ConsenSys Codefi به عنوان یک سیستم عامل آزمایش شده برای تجارت و امور مالی ، از قبل به طور کارآمد و قابل اعتماد از فناوری بلاکچین برای موارد استفاده چندگانه استفاده می کند. Codefi این امکان را برای او فراهم کرده است که Her Majesty’s Land Registry در انگلستان توکیش املاک و مستغلات را امتحان کند ، به عنوان مثال توکن سازی 26 میلیون یورویی مالکیت یک ساختمان در پاریس. این پلتفرم برای اولین بار در جهان سرمایه گذاری مالی در دادگستری را تولید کرده است ، شرکت های مجاز به پذیرش پرداخت های دیجیتال ، قابل برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل داده های ساخته شده برای فعالیت وام “DeFi” مبتنی بر بلاکچین.

Codefi در حال حاضر در حال آماده سازی قدرت تجارت جهانی برخی از بزرگترین شرکتهای کالایی جهان از طریق Covantis است ، ابتکاری که توسط ADM ، Bunge ، Glencore Agriculture ، Cargill و Louis Dreyfus Company تشکیل شده است..

ایجاد یک راه حل مقرون به صرفه و موثر برای سرمایه گذاری مستقیم و محلی در اوراق قرضه مینی مونی یک امر خوب هم برای بازارهای مالی و هم برای دموکراسی است. از این گذشته ، ساکنان محلی بیشترین انگیزه را برای سرمایه گذاری در جوامع محلی خود دارند و از عمیق ترین دانش و بینش برای محافظت در برابر ریسک و استقراض بیش از حد برخوردار هستند. مشارکت محلی بیشتر در اوراق قرضه مینی مونی ، ساکنان را دوباره با جوامع خود درگیر می کند.

اوراق قرضه mini muni به عنوان یک پرونده استفاده در دنیای واقعی برای اوراق بهادار دیجیتال ، یک نیروی بسیار قدرتمند برای کمک به شهرها برای تعامل ، اطلاع رسانی و پاداش دادن به شهروندانی است که سرمایه گذاری می کنند.

بنابراین ، در ConsenSys ، ما حتی بیشتر پیش خواهیم رفت تا بر روی این چشم انداز برای یک تجربه بهتر جمع آوری کمک های مالی شرط بندی کنیم: ConsenSys Digital Securities LLC (“CDS”), FINRA ثبت نام کرد نمایندگی کارگزار داخلی ConsenSys ، کسب کرده است سیستم های مالی میراث Inc برای ورود به بازار مالی muni و حتی استفاده آسانتر از این برای صادرکنندگان muni برای استفاده از نرم افزار Codefi برای تهیه پیشنهادات muni خود.

پاتریک-رابرت-دویل-OvXht_wi5Ew-unsplash.jpg

آینده اوراق قرضه شهرداری

ConsenSys هیجان زده است که با نوآوریهایی در هر دو فناوری و ساختاری که از تکامل باند مینی مانی پشتیبانی می کند ، جلو برود. توکن سازی می تواند یک بازار مالی از قبل قدرتمند را برای افراد و جوامع در دسترس قرار دهد.

جوزف لوبین ، خالق مشترک Ethereum ، گفت: “اوراق قرضه دیجیتالی شهرداری ، با دسترسی بیشتر به اوراق بهادار برای سرمایه گذاران روزمره شهروندان و مقرون به صرفه تر برای جوامع از هر اندازه ، می تواند به بازگرداندن بازار ماه به روح اصلی جامعه محور کمک کند.” و بنیانگذار ConsenSys. “توافق نامه های دیجیتال قابل تنظیم ، یا قراردادهای هوشمند ، به ساده سازی و خودکار سازی فرآیندهایی مانند پرداخت و تسویه اوراق قرضه ، داوری قانونی و تأیید شناسه سرمایه گذار کمک می کند.”

اعضای جامعه همیشه بیشترین انگیزه را برای سرمایه گذاری در محیط پیرامون خود خواهند داشت و توکن سازی این فرصت های سرمایه گذاری را یک بار دیگر به چشم انداز محلی واقع بینانه تبدیل می کند. ساکنان می دانند کدام بزرگراه ها باید بهسازی یا ساخته شوند. والدین نیازهای محلی را درک می کنند و در مدارس ، پارک ها و مناطق مشترک بهتر سرمایه گذاری می کنند. بودجه فعال بلاکچین و مشارکت جامعه می تواند اطمینان حاصل کند که سرمایه گذاری در زیرساخت های عمومی حداکثر سود را برای افرادی که در آنجا زندگی می کنند در حالی که پاسخگویی و دموکراسی محلی را بهبود می بخشد.

پاتریک Beraducci به عنوان رئیس ConsenSys Codefi و fintech جهانی در نیویورک و اما Channing نماینده ثبت شده در ConsenSys Digital Securities LLC و Heritage Financial Systems Inc. در کلرادو است..

صنعت خبرنامه خبرنامه برای دریافت آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector