مانیفست محتوای رمزنگاری

وبلاگ 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogNews

مانیفست محتوای رمزنگاری

چرا ما از متوسط ​​و 7 اصل راهنما برای محتوای موجود در فضای بلاکچین در حال مهاجرت هستیم ConsenSys 4 نوامبر 2019 منتشر شده در 4 نوامبر 2019

ConsenSys یک قهرمان مانیفست محتوای رمزنگاری شده را علامت گذاری کنید

اگر بخش عمده ای از کار رمزنگار برقراری ارتباط ایمن در حضور دشمنان است ، نویسنده قرن بیست و یکم ، از بسیاری جهات ، باید یک رمزگذار نیز باشد. آنها در برابر دشمنان معمول – یعنی clickbait ، کلیک مزارع ، پر کردن کلمات کلیدی ، اطلاعات غلط ، دزدی ادبی – رقابت می کنند و باید برای تهدیدات ظهور کنند: شکست ابر ، سانسور ، جعل عمیق ، ربات ها.

در رمزنگاری ، وضعیت محتوا به ویژه نامطمئن است. نقدینگی فوری فرصت بزرگی را برای شیلرها و کلاهبرداران به طور یکسان نشان داده است. بیشتر پروژه ها در قبرستان blockchain قرارداد هوشمند یا کیف پول نقض نکرده است ، اما محتوای آن نقض شده است: وب سایت های جعلی ، مقالات سفید جعلی ، DNS هدایت شده ، ایمیل های تیزابی. 

در اکوسیستم اتریوم ، ابتکارات منبع باز مانند EthHub و تحقیقات Ethereum به منابع گسترده و درست کردن محتوای با کیفیت کمک کرده اند ، و MetaMaskردیاب فیشینگ از بازدید کاربران از لیستی از سایتهای مخرب شناخته شده جلوگیری می کند. پروژه هایی مانند مدنی, کائوری, و استیمیت حتی از نوآوری بلاکچین برای اصلاح زیرساخت ها و مشوق های مدیریت محتوای خود استفاده می کنند. نویسندگانی مانند آندریاس آنتونوپولوس و گاوین وود به ما آموخته اند که با دقت ، دقیق اطلاعات را مصرف کنیم. آنها می نویسند: “همه بلاکچین ها برابر نیستند.” تسلط بر اتریوم. “وقتی کسی به شما می گوید که چیزی بلاکچین است ، پاسخی دریافت نکرده اید. بلکه باید س askingالات زیادی را بپرسید. ” اکوسیستم ما اکنون س moreالات بیشتری ، س questionsالات بهتر – درباره مشخصات فنی ، سازگاری ، تمرکززدایی و اعتماد را می پرسد.

با این حال همه ما همچنان به Web2 – الگوریتم های رتبه بندی آن ، حالت های محتوای آن ، اقتصاد توجه آگهی ، خدمات ابر خود ملزم هستیم. طنز: بشارت دهندگان وب 3 برای رساندن پیام ما به وب 2 نیاز دارند. 

“ورطه داستان ، سکوت است … ورطه داستان نویسی ، سر و صدای کامل است.”

– دیوید فاستر والاس

از زمان شکل گیری ConsenSys در سال 2014 ، ما ایجاد و توزیع محتوای فراتر از حرکات بازار و بررسی نقش فناوری بلاکچین در گرایش های بزرگ در حال ظهور را بر عهده خود قرار داده ایم. اخیراً ، ما در ارائه محتوای فنی مورد نیاز توسعه دهندگان برای ادامه ساخت و ساز ، اخلالگران در منابع کارآفرینی مورد نیاز برای عرضه محصولات به بازار و شرکتهایی با مطالعات موردی در دنیای واقعی که برای الهام بخشیدن به کشف و استقرار بلاکچین خود مورد نیاز هستند ، متمرکز شده اند.. 

امروز ، ما مهاجرت وبلاگ خود را از Medium به consensys.net آغاز کرده ایم. این یک انتقال کوچک اما مهم است زیرا یکی از اصلی ترین عقاید ما را برجسته می کند که پروتکل ها و سیستم عامل ها مهم هستند. طی سالیان ، Medium به طرز باورنکردنی برای ما مفید بوده است – – مانند بسیاری از پروژه های Web3 – و ما در صورت لزوم برای رشد و جذب مخاطب خود از آن استفاده خواهیم کرد. اما با توجه به روحیه انعطاف پذیری ، امنیت ، پاسخگویی و عدم تمرکز ، وقت آن است که ما محتوای خود را داشته باشیم.

برای آغاز این انتقال ، تیم ما می خواست برخی اصول محتوا را برای راهنمایی ما ، اکوسیستم و امیدوارم شبکه گسترده تر به سمت آینده محتوای بهتر وضع کند. امیدواریم این پست به عنوان منبعی برای سایر پروژه های Web3 که سعی در انتقال پیام خود دارند و انگیزه ایجاد تجربه های محتوایی مسئولانه و الهام گرفته شده باشد ، باشد.. 


ما محتوای خود را خواهیم داشت.

چندین استارتاپ و نشریه مانند گیت کوین و هکرنون اخیراً از Medium به وبلاگهای خود میزبان مهاجرت کرده اند تا از سهام عدالت SEO ، افزایش سفارشی سازی ، باز کردن تجزیه و تحلیل و مالکیت امن محتوای خود در مواردی که Medium فروخته می شود ، هک می شود یا شرایط خدمات آنها را تغییر می دهد ، استفاده کنند. Medium هنوز یک پلت فرم قدرتمند برای توزیع محتوا و جلب نظر جامعه است و ما همچنان در آن فعال خواهیم بود. در اینجا یک فرمول ساده برای استفاده همزمان از وبلاگ داخلی و Medium آورده شده است:

  1. ابتدا یک پست در وبلاگ داخلی خود منتشر کنید.
  2. استفاده کنید ابزار واردات متوسط یا گزینه لینک متعارف به موتورهای جستجو بگویید که نسخه اصلی شما باید اعتبار کامل را کسب کند و رتبه بالاتری نسبت به نسخه متوسط ​​داشته باشد.  
  3. در Medium ، عنوان پست را تغییر دهید و دو پاراگراف اول را از پست اصلی خود کپی و پیست کنید. در پایین CTA اضافه کنید که خوانندگان را به سمت پست اصلی در وبلاگ داخلی شما سوق دهد. به عنوان مثال ، “برای خواندن داستان کامل ، از [عنوان پست پیوند داده شده]. “

در حال حاضر ، ما باید طبق قوانین Google عمل کنیم تا محتوای خود را کشف کنیم. استراتژی محتوای Web3 در حال حاضر یک عمل متعادل سازی بین وفادار ماندن به رسانه های غیرمتمرکز و استفاده از رسانه های متمرکز برای به دست آوردن اخبار مربوط به عدم تمرکز است. ما حداقل هنوز تا ظهور گزینه های قوی تر و غیرمتمرکز ، هنوز به ارائه دهندگان خدمات Web2 مانند Cloudflare و Digital Ocean متکی هستیم. در همین حال ، ما محتوای فنی خود را مجددا منتشر خواهیم کرد کائوری, که داده ها را در سیستم پرونده بین سیاره ای (IPFS) و یک هش IPFS مربوطه در بلاک چین Ethereum ذخیره می کند ، تا اطمینان حاصل شود که به اطراف می چسبد. 

ما با مسئولیت پذیری درباره مخاطبان خود یاد خواهیم گرفت.

ما حریم خصوصی داده ها را جدی می گیریم. ما ایمیل انتخاب را جدی می گیریم. ما خستگی خواننده را جدی می گیریم. ما هرگز برای کلیدهای خصوصی یا عبارات دانه درخواست نخواهیم کرد. ما رفتارهای مخاطبان خود را با افشای کامل تجزیه و تحلیل خواهیم کرد ، نه اینکه آنها را اسپم کنیم یا از توجه آنها سوit استفاده کنیم ، بلکه محتوای و تجربیاتی را که بدنبال آن هستند ارائه می دهیم..

ما برای مخاطبان در سراسر جهان خواهیم نوشت.

ما بنیاد Ethereum را تحسین می کنیم ابتکار اخیر وب سایت و سایر منابع خود را برای جامعه جهانی ترجمه کند. با روحیه بین المللی سازی داستان فناوری بلاکچین ، ما به زودی مطالعات موردی و سایر مطالب را به زبان های غیر انگلیسی منتشر خواهیم کرد و همچنین وب سایت خود را برای مناطق مختلف جهان بومی سازی خواهیم کرد..

ما وضوح را در اولویت قرار خواهیم داد. 

اقتصاد جهانی مستقل از فناوری بلاکچین غیر متمرکز است. اصطلاحات اصطلاحات کوتاه ، اصطلاحات اختصاری ، اصطلاحات ترکیبی و موارد جدید را در صورت امکان به حداقل می رسانیم. ما به روزرسانی و گسترش واژه نامه بلاکچین خود ادامه خواهیم داد. ما پیش بینی می کنیم که یک روز ، dapps فقط برنامه نامیده می شود و همه به صحبت کردن در مورد پایگاه داده ، اما با پروتکل های بلاکچین اساسی بازمی گردند.

ما وضوح را در اولویت قرار خواهیم داد ، اما در صورت بروز ، پیچیدگی را به حداقل نمی رسانیم. ما نزدیک دستگاه خواهیم ماند. ما در مورد بلاکچین ها و م componentلفه های آنها خواهیم نوشت و نه در مورد “بلاکچین” به عنوان یک ماشین یکپارچه و عرفانی. ما داده های زنجیره ای را استناد می کنیم و تجزیه و تحلیل می کنیم. ما از کارشناسان فنی ، کارشناسان سازمانی ، کارشناسان کارآفرینی ، کارشناسان طراحی و سایر افراد از سراسر ConsenSys و اکوسیستم خواهیم خواست که با عمق و دقت بنویسند.

ما در مورد افراد پشت دستگاه خواهیم نوشت. 

ما داستان های کاربر و داستان های پشت صحنه و داستان های اصلی را خواهیم نوشت. ما برندگان هکاتون و برندگان کمک هزینه و قفل توسعه دهنده و انجمن Ethereum را برجسته خواهیم کرد روی زمین. ما در مورد فضای بلاکچین به عنوان همگرایی رشته ها خواهیم نوشت. ما سازندگان و چشم اندازانی را که ما را به اینجا رسانده اند فراموش نخواهیم کرد: لاولایس ، تورینگ ، چوم ، ناکاموتو ، گیبسون ، برنرز لی و بسیاری دیگر. 

ما به قابلیت همکاری جایزه خواهیم داد. 

2019 سال سازگاری بوده است. بین هایپرلجر و اتریوم. بین زنجیره های خصوصی و زنجیره های عمومی. بین مشتری های Eth2. ما هم در کد و هم در محتوای خود ، از اوایل اینترنت درس می گیریم و از بالکان سازی جلوگیری می کنیم. ما در رقابت برای نویدبخش عملکرد فوری و آمادگی بازار ، چشم انداز قابلیت همکاری را رها نخواهیم کرد. ما همچنان به تحقیق خواهیم پرداخت که چگونه می توان تمرکززدایی از یک شبکه را به بهترین وجه اندازه گیری کرد. 

ما رمزنگاری را عجیب نگه خواهیم داشت.

معنای عجیب و غریب متفاوت ، خوب ، قابل توجه –– قابل ذکر است ، مانند Satoshi کاغذ سفید بیت کوین, که بسیاری از ما سالها پیش با یکدیگر به اشتراک گذاشتیم و گفتیم: “سلام ، به این توجه کن” ما مقاله را به اشتراک گذاشتیم زیرا این مقاله واضح ، فروتنانه ، رادیکال بود. 

افراد با استعداد در سراسر اکوسیستم با تب و تاب برای بهبود Web3 UX و پردازنده کار می کنند ، اما برای بسیاری از افراد ، محتوا فضای اصلی بلاکچین است. جو لوبین ، یکی از بنیانگذاران Ethereum و بنیانگذار ConsenSys ، سفر خود به وب 3 را با خواندن نوشته های ویتالیک بوترین در مجله بیت کوین. چیزی که بسیاری از ما را در مورد این فضا مسحور می کند این است که ، همانطور که جو اغلب می گوید ، چیزی فراتر از یک بازار است – – این یک جنبش است ، با روح و مقیاس باورنکردنی. 

بنابراین ، ما روح اصلی رمزنگاری را در محتوای خود زنده نگه خواهیم داشت. ما zines بیشتری خواهیم ساخت. ما در مورد نارضایتی خود صادق خواهیم بود خواهیم کرد توئیتر. ما نیز جشن خواهیم گرفت ، با نروها و روباه های رقصان. ما به یاد خواهیم آورد که سفر Web3 است یک تلاش. ما پیام در مورد تمرکز زدایی را در حضور دشمنان با صدای بلند و واضح اعلام خواهیم کرد. ما یک سیگنال در نویز خواهیم بود.

***

به چه نوع محتوای بلاکچین علاقه دارید?

بررسی مختصر خواننده ما را پر کنید

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Staking Ethereum 2.0

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map