Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

اهرم زنجیره بلوک برای پر کردن شکاف آموزش دیجیتال: بودجه ابتکاری شهرداری در زمان ویروس کرونا

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی بلاگ دارایی های کدفی

اهرم زنجیره بلوک برای پر کردن شکاف آموزش دیجیتال: بودجه ابتکاری شهرداری در زمان ویروس کرونا

توسط الکس کوستورا 1 مه 2020 ارسال شده در 1 مه 2020

ساقه t4l 8211 PnSpCHYKsw unsplash

ویروس کرونا ویروس کرونا تقریباً همه جنبه های زندگی روزمره ما را تغییر داده است. یک حوزه که در آن طیف گسترده ای از موضوعات هم تأثیرات فوری و هم تأثیرات طولانی مدت دارد ، بر آموزش است. محدودیت های فاصله اجتماعی ، دانش آموزان و معلمان را برای آینده ای قابل پیش بینی از کلاس های درس خارج کرده است. متأسفانه ، بسیاری از سیستم های مدارس و دولت های محلی ما آماده این انتقال به 100٪ یادگیری دیجیتال نبودند.

بسیاری از دانش آموزان و معلمان از موارد ضروری برای یادگیری آنلاین نیستند – یک کامپیوتر خانگی که می تواند برای استفاده شخصی و اینترنت پرسرعت قابل اعتماد اختصاص یابد. مطالعات قبلی فقط به این موضوع پرداخته اند که آیا “رایانه” یا “دسترسی به اینترنت” وجود دارد ، نه اینکه آیا در واقع یک کارکرد کاربردی برای یادگیری از راه دور دیجیتالی آن کودک بوده است. جوامع ایالات متحده باید فوراً نیازهای فنی واقعی را در کنار سازوکارهای نوین تأمین مالی برای رفع شکاف ها و آماده سازی برای آینده ای که در آن بیشتر ، اگر نه همه ، یادگیری بصورت آنلاین انجام شود ، کشف کنند..

نیازهای پیش بینی نشده نیاز به راه حل های جدید دارد. موسسات و شرکتهای جهانی هستند پذیرش فناوری بلاکچین برای به روزرسانی فرایندهای قدیمی ، ارتقا promote شفافیت و کاهش هزینه ها. در ConsenSys ما ابزارهای مختلفی داریم که دولتهای ایالتی و محلی می توانند برای حل سریع این چالش ها از آنها استفاده کنند

شکاف دیجیتال

با یادگیری آنلاین ، تقسیم دیجیتال بدتر می شود خانوارهای کم درآمد کمتر صاحب کامپیوتر در خانه هستند یا به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند. دانش آموزان در مناطق روستایی به ویژه از دسترسی باند پهن برخوردار نیستند و این اختلافات برای دانشجویان اقلیت بیشتر می شود.

منابع کمیاب هستند و برنامه های فعلی فقط بخشی از نیاز دانشجویان ما را برآورده می کنند. وقتی ماه گذشته New Bridges Elementary (PS532) در بروکلین ، نیویورک یادگیری از راه دور را شروع کرد ، بسیاری از خانواده ها از فن آوری مناسب برخوردار نبودند. یک سازمان غیر انتفاعی ، دوستان پل های جدید ، یک اقدام فوری جمع آوری کمک مالی آنلاین را آغاز کرد. در یک نامه به اهدا کنندگان, آنها اظهار داشتند ، “در حالی كه DOE (اداره آموزش و پرورش) ، شهر و شركتهای مخابراتی اقداماتی را برای ارتباط دانش آموزان انجام داده اند ، خانواده هایی هستند كه به دلایل مختلف نتوانسته اند به این پشتیبانیها دسترسی پیدا كنند.”

وضعیت خواهرم مجموعه ای مشترک از مشکلات را نشان می دهد. او یک معلم دبستان در ویرجینیا است و قصد دارد بخشی از چک محرک خود را از دولت فدرال ایالات متحده برای خرید یک لپ تاپ خانگی جدید در لیست طولانی دیگر اولویت های خانواده خود استفاده کند. مدرسه او تعداد معدودی لپ تاپ به معلمانی که کامپیوتر خانگی نداشتند ارائه می داد. از آنجا که او یکی در خانه دارد ، شرایط لازم را کسب نکرد. با این حال ، او آن لپ تاپ را با پسر 6 ساله اش که اکنون بسیاری از کارهای مدرسه را به صورت آنلاین انجام می دهد ، به اشتراک می گذارد. مدرسه او فقط وسایل را به بچه های کلاس های 3 ، 4 و 5 ارائه می کرد. بین آموزش آنلاین دانش آموزانش ، تسهیل تحصیلات پسرش و سرگرمی کودک 2 ساله ، او به راحتی مجهز نیست!

معلمان منفرد در ایالات متحده هر سال به طور متوسط ​​459 دلار هزینه کنید در لوازم مدرسه. و 90٪ از این معلمان بازپرداخت نخواهند شد. اکنون معلمان احتمالاً هزینه های بیشتری را برای سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز برای انجام کارهای خود و خدمت به دانش آموزان خود صرف خواهند کرد. همچنین برای یادگیری نحوه ارزیابی و استفاده از منابع آنلاین رایگان مانند موارد دیگر ، آنها به زمان و منابع اضافی نیاز دارند آکادمی خان. بسیاری از شرکتهای فناوری منابع رایگان مانند موارد دیگر را نیز ارائه داده اند پیوستن مایکروسافت به اتحادیه جهانی آموزش COVID-19 از یونسکو برای دسترسی به ابزاری که به دانش آموزان و معلمان کمک می کند تا از طریق همه گیری همه جانبه یادگیری و آموزش خود را ادامه دهند. اما دوباره ، معلمان و جوامع باید بدانند که کجا به منابع دسترسی پیدا کنند ، چگونه به آنها دسترسی پیدا کنند و چگونه ارزیابی کنند که آیا این مورد صحیح برای دانش آموزان خاص است؟.


فراتر از این نیازهای فوری و آسان شناسایی شده ، مجموعه دیگری از ارتقا سیستم آموزشی ما وجود دارد که نیاز به توجه متمرکز و تأمین مالی نوآورانه دارند. تام هی مدیر آکادمی ConsenSys و مربی است که بیشتر کار خود را صرف حمایت از تحول دیجیتال آموزش کرده است. وی نیازهای اضافی را شناسایی کرد که به همان اندازه ضروری بوده و نیاز به سرمایه گذاری مالی قابل توجهی دارند:

  • ابزار دیجیتال جایگزین یا تکمیلی برای دانشجویان با توانایی متفاوت

  • سواد دیجیتال و آموزش رایانه برای معلمان برای استفاده موثرتر از ابزارها

  • به روزرسانی سیستم ها و فرایندهای یادگیری آنلاین (حضور ، نمره ، و غیره …)

  • برنامه ریزی کمک مالی در دوره رکود اقتصادی طولانی مدت

واضح است که قهرمانان روزمره در پاسخ فوری قدم برداشته اند. کارگران دولت و دولت محلی و پیمانکاران خدمات بدون شک از جمله قهرمانانی هستند که برای ادامه کار خدمات حیاتی شهروندان ، اضافه کاری می کنند. اما ، شکاف فعلی تأمین مالی نیازهای آموزشی به خلاقیت دولت های محلی و ایالتی و مشاوران مالی آنها نیاز دارد.

john-schnobrich-2FPjlAyMQTA-unsplash.jpg

به روزرسانی کلاسیک برای نامزدی در انجمن

یک راه حل ممکن این است که به روشی جدید به یک ابزار سنتی تأمین مالی نگاه کنید. برای بیش از 200 سال ، دولت های محلی این موضوع را صادر کرده اند اوراق قرضه شهرداری برای جمع آوری سرمایه برای زیرساختهای مهم جامعه ، و مدارس نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند. در واقع ، بسیاری از مناطق مدارس به طور مستقل توانایی انتشار اوراق قرضه شهرداری را دارند و یا به طور مستقل یا از طریق شهرداری خود ، پروژه ها و برنامه های تحول آفرین را از طریق انتشار اوراق قرضه در ایالات متحده تأمین می كنند ، فرصت های سرمایه گذاری مبتنی بر جامعه.

در 200+ سال سابقه خود ، اوراق قرضه شهرداری نوآوری زیادی نداشته است. با این حال ، برخی از مناطق با موفقیت در حال آزمایش اوراق قرضه کوچک شهری یا “مینی مونیس” بوده اند که به طور کلی در کل دلار کمتر هستند (<10-15 میلیون دلار) و با استفاده از فن آوری جدید می توان در فرقه هایی به ارزش 100 دلار فروخت تا سرمایه گذاران محلی بتوانند از پس هزینه های آنها برآیند. به طور سنتی ، اوراق قرضه با اسکناس 100000 دلار به فروش می رسند و حتی در برنامه های mini-muni نیز به طور سنتی از 5000 دلار استفاده شده است و آنها را از دسترس بسیاری از سرمایه گذاران خارج می کند. شهر دنور توسعه یافت برنامه مینی باند موفق با محبوبیت ثابت شده در میان سرمایه گذاران محلی. صدور 12 میلیون دلار در سال 2014 در کمتر از 20 دقیقه به ساکنان دنور فروخته شد.

مجموعه ای از اوراق قرضه کوچک برای بودجه پروژه های گسسته کوچکتر و با هدف سرمایه گذاران محلی می تواند برای شهرها و ایالت هایی که به دنبال جمع آوری پول برای بهبود آموزش دیجیتال در جوامع خود هستند ایده آل باشد. با این حال ، ساختار میراث بازار به معنای هزینه های این انتشارات کوچکتر در واقع بیشتر است بیش از 10 میلیون دلار علاوه بر این ، هزینه های اداری مربوط به اجرای یک برنامه مینی باند با صدها سرمایه گذار منفرد می تواند برای کارکنان شهر سنگین باشد.

برای پرداختن به این موضوعات ، پیشنهاد ما تغییر دیجیتال برای اوراق قرضه شهرداری است. معرفی اوراق قرضه دیجیتال شهرداری – اوراق قرضه منتشر شده و مدیریت شده در یک پلت فرم دیجیتال با پشتیبانی فناوری بلاکچین.

معرفی اوراق قرضه شهرداری دیجیتال

توانایی راه اندازی دارایی های دیجیتال قابل برنامه ریزی در قالبی بصری و استفاده آسان برای سرمایه گذار و ناشر ، یکی از مزایای بزرگ فناوری فعلی بلاک چین است. از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند – قوانین تجارت خودکار برای اقداماتی مانند صدور ، افشای سرمایه گذاران و توزیع پرداخت ها از طریق یک داشبورد قابل مدیریت است. و نقش اساسی یک بلاکچین این است که یک رکورد در زمان واقعی از مالکیت و معاملات را کنترل کنید و از نظر رمزنگاری ایمن باشد ، اما با همه اهداف و اهداف از دیدگاه کاربر است که به سادگی “زیر کاپوت” کار خود را انجام می دهد.

ConsenSys پلت فرم دارایی Codefi را ایجاد کرد تا این مزایا را برای اوراق قرضه شهرداری فراهم کند و یک رویکرد متناسب را برای استقرار در قفسه فراهم کند. این پلتفرم دیجیتالی کل روند انتشار چرخه و مدیریت چرخه زندگی را ساده می کند و آن را به فرایندی در دسترس و کارآمدتر برای دولت های ایالتی و محلی تبدیل می کند. همچنین در این زمان پر چالش ، می توان کل صدور را بصورت آنلاین تبلیغ ، فروخت و از طریق یک درگاه آنلاین بدون نیاز به معاملات فیزیکی یا مراجعه حضوری صادر کرد. در زمانی که می دانیم Covid19 روی کاغذ تا 24 ساعت زنده مانده و س questionsالات در مورد مصونیت بسیار است ، یک سیستم عامل دیجیتال فقط یک کارآیی نیست بلکه یک بهداشت عمومی نیز هست..

با دارایی های Codefi ، شهرها و ایالت ها انعطاف پذیری جدیدی در انتشار اوراق قرضه با مبالغ کمتری برای تأمین اعتبار برنامه ها و پروژه های آموزشی خاص دارند. آنها می توانند این کار را در بازار سریعتر از اوراق قرضه سنتی و به روشی انجام دهند که با امنیت در خانه از طریق یک بستر دیجیتال به مردم برسد.

علاوه بر این ، این سیستم عامل به ناشر اجازه می دهد تا بازاریابی را به سرمایه گذاران محلی محدود کند (به عنوان مثال با کد پستی) که احتمالاً سرمایه گذاری بسیار معنی دارتر است. تصور کنید این فرصت را به شهروندان می دهید که مستقیماً در لپ تاپ های جدید برای هر دانش آموز در جامعه خود سرمایه گذاری کنند. از آنجا که این اوراق قرضه است و صرفاً کمک مالی نیست ، این سرمایه گذاران محلی نیز بازدهی آن را در طی یک دوره زمانی مشاهده خواهند کرد.

صادرکننده یا نماینده مجاز آن همچنین به داشبوردی دسترسی دارند که به آنها امکان می دهد مشخصات سرمایه گذاران خود را مشاهده کنند ، ارتباطات را ارسال کنند و حتی پول کوپن را توزیع کنند. این فرصت های جدیدی را برای تعامل مدنی در آینده فراهم می کند.

ابزار وجود دارد. وسیله نقلیه کلاسیک است که بیش از 200 سال با موفقیت استفاده می شود. و پلت فرم دارایی های Codefi با موفقیت به منظور دیجیتالی سازی و بهینه سازی معاملات بازار سرمایه به کار گرفته شده است.

خبر دلگرم کننده این است که شهرها دوست دارند برکلی ، کالیفرنیا و دنور ، شرکت قبل از بحران فعلی در حال بررسی امکانات بلاکچین بودند. با توجه به اولویت های نوظهور و فوری برای امور مالی آموزش و پرورش ، دولت های ایالتی و محلی در سراسر ایالات متحده باید اوراق قرضه دیجیتال شهرداری را با سیستم عامل های آماده مانند Codefi Assets در نظر بگیرند.

نوشته شده توسط الکس کوستورا

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اوراق قرضه دیجیتال شهرداری یا برنامه ریزی نسخه نمایشی از دارایی های Codefi, لطفا تماس بگیرید: اینجا.

صنعت خبرنامه خبرنامه برای دریافت آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector