Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

شبکه SKALE از طریق Mainnet زنده است!

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi فعال کنید

شبکه SKALE بصورت زنده در Mainnet است!

امروز ، شبکه SKALE از طریق شبکه اصلی فعال شد. SKALE به طور خاص برای حل مقیاس بندی لایه 2 در شبکه اصلی Etheruem طراحی شده است. Codefi Activate به زودی خدمات استیک SKL را ارائه می دهد.

توسط Collin Myers 1 ژوئیه 2020 ارسال شده در 1 ژوئیه 2020

جلد اسکله

در ماه فوریه ، ConsenSys Codefi شبکه SKALE را به عنوان اولین شبکه غیرمتمرکز برای راه اندازی توکن در شبکه اعلام کرد سیستم عامل را فعال کنید. تیم های تولیدی و مهندسی در شبکه SKALE در سنگرها واقع شده اند و امروز به نقطه عطفی ستودنی رسیده اند.

شبکه SKALE هم در Ethereum Mainnet و هم در گره های شبکه SKALE وجود دارد و به طور خاص برای بهبود تجربه کاربر dApps طراحی شده است ، در حالی که سرعت معاملات را به طور قابل توجهی افزایش می دهد ، هزینه ها را به طرز چشمگیری کاهش می دهد و گردش کار یکپارچه ای را برای کاربران نهایی و توسعه دهندگان ایجاد می کند..

از آنجا که این اولین مرحله از شبکه اصلی شبکه SKALE است ، ذخیره و انتقال هنوز فعال نشده است. با این حال ، از 20 ماه مه بدون استفاده از زمان خرابی ، آزمون آزمایشی SKALE با بیش از 12 اعتبار سنج روان کار می کند تا اطمینان حاصل شود که شبکه اصلی SKALE هنگام فعال شدن در Stack فعال و ایمن است و حداکثر عملکرد را دارد. می توانید درباره مراحل راه اندازی Mainnet SKALE بیشتر بخوانید اینجا.

بدون عنوان design.png

چه زمانی سهام فعال است?


فعال کنید برای کسانی که می خواهند در راه اندازی شبکه SKALE شرکت کنند ثبت نام اولیه را انجام می دهد (ثبت نام کنید) اینجا) کاربران ثبت نام شده می توانند در طول سه روز رمزهای SKL را خریداری کنند حراج هلندی. قیمت توکن ها در حراج هلند تعیین می شود ، که به بازار آزاد اجازه می دهد قیمت SKL را تعیین کند و تعیین شفاف و عادلانه قیمت را فراهم می کند. وقتی فروش به پایان رسید ، هرکسی که با موفقیت پیشنهادی را ارسال کند ، نشان هایی با همان قیمت دریافت می کند. حراجهای هلندی مبتنی بر تقاضا هستند و در ابتدا ، خدمات اولیه ارائه می شوند ، این بدان معناست که فروش پس از الف) تقاضا برای عرضه توکن موجود یا ب) دوره 3 روزه حراج به پایان می رسد. 

بستر جدید Activate به زودی به محض پایان حراج ، شرکت کنندگان را برای استفاده فوری از نشانه های SKL خود و دریافت پاداش برای تفویض رمزهای خود آسان می کند. پیش از دسترسی به شبکه ، تعداد زیادی توکن راه اندازی و توزیع شده است ، که به اعتقاد ما ذهنیت “HODL” را تقویت می کند ، جایی که دارندگان رمزها حدس می زنند یا منتظر می مانندند تا ارزش توکن های آنها بدون استفاده واقعی از نشانه ها برای هدف مورد نظرشان افزایش یابد. برای این منظور ، اطمینان حاصل کردیم که راه اندازی توکن SKL را با یک شبکه کاملاً کاربردی SKALE همسو کنیم.

اکنون که شبکه اصلی شبکه SKALE فعال است ، نزدیک است یک تجربه بی نقص ، کارآمد و ایمن را برای شرکت کنندگان آینده در بستر فعال سازی ارائه دهیم. این مدت کمی بیشتر از آنچه پیش بینی کردیم به طول انجامیده است (زیرا اتفاقات خوب زمان بر است) ، اما ما در حال اعلام مسیر حراج توکن در هفته های آینده هستیم. منتظریم شما را آنجا ببینیم!

مقیاس گذاری Ethereum با فناوری های لایه 2 بیش از هر زمان دیگری مهم است

بررسی کرده اید؟ پمپ بنزین Eth اخیرا؟ هزینه های بنزین برای ارسال معاملات از طریق شبکه Ethereum بسیار بالا است ، که یک شاخص مثبت در مورد تقاضای ETH و بهبود امنیت شبکه است. اما اگر سعی کنید بدون شکستن بانک از dApp های مورد علاقه خود استفاده کنید ، خیلی عالی نیست. 

اکنون بیش از هر زمان دیگری ، Ethereum به فناوری لایه 2 انعطاف پذیرتر نیاز دارد. شبکه SKALE به طور خاص برای حل این مشکلات طراحی شده است. قیمت گذاری SKALE با دادن بلاکچین اختصاصی به dApps ، اتریوم را پشتیبانی می کند که براساس مقدار فضای سرور در طی یک دوره زمانی ، به جای معامله ، شارژ می شود. برای انجام معاملات ، SKALE سفارشاتی با هزینه کمتر خواهد داشت ، در حالی که همگام سازی با شبکه اصلی Ethereum را از دست نمی دهد.

و از آنجا که SKALE با ماشین مجازی Ethereum سازگار است ، توسعه دهندگان dApp می توانند به راحتی قراردادهای هوشمند موجود Ethereum خود را با SKALE ادغام کنند. بسیاری از برنامه های dApp در برنامه مبتکر SKALE در حال حاضر قراردادهای هوشمند خود را در زنجیره های جانبی الاستیک SKALE اجرا می کنند.

منتظر اعلامیه آینده حراج SKALE باشید و در Activate ثبت نام کنید اینجا!

___

به روزرسانی: حراج SKALE در 17 آگوست 2020 ، ساعت 12 عصر EST به طور مستقیم ادامه خواهد یافت!

اطلاعات بیشتر در مورد حراج را اینجا بخوانید.

برای اخبار جدید Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector