Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای رسمی ادعای جوایز SKL و تغییر هیئت

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi فعال کنید

راهنمای رسمی ادعای جوایز SKL و تغییر هیئت

توسط Collin Myers 25 نوامبر 2020 ارسال شده در 25 نوامبر 2020

جلد اسکله

از اول دسامبر در ساعت 12:00 صبح UTC ، کاربران اولیه شبکه SKALE اطلاعات مربوط به دوره استفاده خود را تأیید می کنند و بنابراین ، در میان سایر موارد ، قادر به غیرفعال کردن تفویض خودکار و انتقال آزادانه نشانه های خود به آدرس یا نماینده دیگری هستند. به یک اعتبار سنج جدید. اولین دسته از کاربران اولیه که شرایط اثبات استفاده خود را برآورده می کنند ، افرادی خواهند بود که در دو دوره اول شبکه SKALE که از اول اکتبر 2020 آغاز شده اند ، شرط بندی کرده اند..  

همه کاربرانی که شرایط استفاده خود را تأیید می کنند ، لطفاً برای راهنمایی در مورد چگونگی ادعا و مشارکت در فعال سازی ، به این سند به عنوان منبع حقیقت مراجعه کنند. هرگونه مستندات دیگری گمراه کننده است و توسط Codefi Activate یا SKALE تأیید نمی شود. 

لطفاً فعال سازی را نیز دنبال کنید  گروه تلگرام و ببینید سALEالات متداول در مورد SKALE برای اطلاعات بیشتر و به روزرسانی ها اگر مشکلی دارید ، لطفاً با پشتیبانی مشتری در https://activateteam.zendesk.com تماس بگیرید.

قبل از این که پاداش خود را بخواهید ، نشانه های خود را با یک اعتبارسنج جدید یا نماینده غیرقانونی درگیر کنید ، لطفا اطمینان حاصل کنید که ETH کافی را در کیف پول ثبت شده خود دارید تا هزینه های بنزین مربوط به معاملات را پوشش دهد.

مرحله 1: تغییر هیئت

پس از اتمام دوره دوم ، کاربرانی که از اثبات استفاده رضایت داشته و تمدید خودکار را خاموش کرده اند ، می توانند نشانه های SKL خود را به هر نشانی منتقل کرده و یا نشانه های خود را مجدداً به اعتبار سنجی جدید بسپارند. اگر می خواهید به staking ادامه دهید ، دیگر هیچ اقدامی لازم نیست و می توانید به مرحله 2 زیر بروید. در صورت تمایل کاربران به تغییر نمایندگی ، باید تمدید خودکار را قبل از 29 نوامبر ساعت 12:00 بعد از ظهر خاموش کنند. اگر تمدید خودکار خاموش نشود ، علائم کاربران به صورت دو ماهه برای دوره 3 و 4 به 31 ژانویه و غیره منتقل می شوند. غیرفعال کردن تمدید خودکار ، علائم شما را از لیست خارج می کند و دریافت جوایز تفویض را متوقف می کنید. هنگام استفاده مجدد از دوره ، دوره جدید از اول ماه بعد شروع می شود (00:00 به وقت محلی) ، تا آن زمان پاداش تفویض دریافت نمی کنید. در هر ماه می توانید در هر مرحله مجدداً نماینده خود را منصرف کنید ، و هیئت نمایندگی پس از پذیرش اعتبار سنج در 1 ماه بعد به طور خودکار شروع می شود.

برای خاموش کردن تمدید خودکار ، به صفحه موجودی نشانه بروید ، در اینجا دکمه تمدید خودکار را در گوشه پایین سمت راست مشاهده خواهید کرد. پس از کلیک روی دکمه ، از شما خواسته می شود با انجام یک معامله زنجیره ای ، لغو را تأیید کنید. پس از انجام موفقیت آمیز معامله ، علائم کاربران به راحتی در دسترس آنها قرار خواهد گرفت روز پس از پایان دوره دوم که در تاریخ 30 نوامبر در ساعت 12:00 بعد از ظهر به پایان رسید.


Screen Shot 2020-11-24 در 8.34.32 AM.png

مرحله 2: پاداش خود را بگویید

جوایز نمایندگان برای دوره PoU و هر دوره بعدی برای ادعا در طی چند روز پس از پایان هر دوره / ماه در دسترس قرار می گیرد. می توانید پاداش خود را در هر زمان از زمان مطالبه کنید. آنها هرگز منقضی نمی شوند و همیشه در یک قرارداد هوشمند به شما اختصاص داده می شوند.

پس از اتمام دوره نوامبر ، پاداشهایی که کاربران طی دو دوره اول به دست آورده اند ، قابل مطالبه و انتقال است. پس از ورود به سیستم ، به صفحه موجودی Token بروید. برای راه اندازی پنجره بازشوی ادعای توکن و مشاهده خلاصه جوایز SKL شما در دو دوره اول ، روی “ادعای SKL” کلیک کنید. توجه: برای مطالبه جوایز خود باید ETH کافی در کیف پول خود داشته باشید (تخمین می زند 20.00 at در زمان ارسال).

برای شروع درخواست انتقال ، روی “بازیابی نشانه های SKL من” کلیک کنید. این باید کیف پول ثبت شده شما را برای تأیید باز کند. 

Screen Shot 2020-11-24 در 8.32.50 AM.png

چه مدت دوره های تفویض اختیار بیشتر در دسترس خواهد بود?

طبق اطلاعات شبکه SKALE ، دوره های تفویض طولانی تر احتمالاً 9-10 ماه پس از پیدایش پس از معرفی و تصویب از طریق فرآیند حاکمیت معرفی می شوند. تا آن زمان یک دوره ذخیره سازی 2 ماهه در دسترس همه طرفداران شبکه قرار دارد.

برای اخبار جدید Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector