Stablecoins چگونه اقتصاد غیرمتمرکز را در Ethereum اداره می کنند

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی بلاگ Blockchain توضیح داده شده است

Stablecoins چگونه اقتصاد غیرمتمرکز را در Ethereum اداره می کنند

Stablecoins پل ارتباطی بین بازارهای مالی و رمزنگاری سنتی را تقویت می کند ، زیرا فعالیت هایی مانند وام ، وام ، مشتقات به ارزش پایه پایدار و قابل اطمینان نیاز دارند. بیاموزید چگونه با MetaMask یک Bitcoin ثابت بدست آورید و سفر DeFi خود را آغاز کنید. توسط James Beck 29 ژانویه 2021 ارسال شده در 29 ژانویه 2021

Q4 2020 DEFI REPORT وبلاگ ها گزارش را بارگیری کنید

این بخشی از مجموعه مقالات ConsenSys Codefi’s Q4 2020 Ethereum DeFi Report است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استانداردهای رمز دارایی ها و پرداخت ها ، بازارهای NFT ، نشانه های اجتماعی و اجتماعی ، DAO ، وام های فلش ، Bitcoin و Filecoin پیچیده ، پروژه های وام و موارد دیگر ، گزارش کامل را بارگیری کنید.

هنگامی که ConsenSys برای اولین بار در مورد زنجیره های پایدار در سال 2019 نوشت ، این بخش با بیش از 200 پول استوک مختلف که توسط شرکت های سراسر جهان صادر شده بود ، شروع به کار کرد ، تقریباً نیمی از آنها در Ethereum منتشر شده است. امروزه ، 74٪ از کل پولهای ثابت از تاریخ 1 ژانویه 2021 در Ethereum صادر می شود و ارزش آن حدود 20 میلیارد دلار است. به عنوان ارزهای ERC-20 ، پول های ثابت از مزایای سایر نشانه های Ethereum برخوردار هستند: آنها برای تولید و مدیریت انتشار کارایی دارند. آنها دسترسی جهانی دارند و معاملات را از مرزها آسان می کنند. آنها کاملا قابل کنترل هستند و مهمتر برای امور مالی غیرمتمرکز ، آنها با بقیه Ethereum همکاری دارند. 

صدور کل سکه های ثابت در Ethereum. منبع: Dune Analytics

به عنوان وسیله ای برای معرفی واحد حساب آشناتر (دلار) ، استوک سکه ها به کاهش نوسانات بازارهای رمزپایه کمک کرده اند ، زیرا معامله گران مجبور نیستند از مبادلات خارج شوند و فیات را به هنگام محافظت در برابر کاهش قیمت منتقل کنند. Stablecoins همچنین پل ارتباطی بین بازارهای مالی و رمزنگاری سنتی را تقویت می کند ، زیرا فعالیت هایی مانند وام ، وام ، مشتقات به ارزش پایه پایدار و قابل اطمینان نیاز دارند. Stablecoins به طور فزاینده ای به عنوان گزینه ای برای استفاده می شود اجتناب از ارزهای فیات تورمی. به عنوان مثال ، افراد در برزیل به عنوان جایگزینی برای واقعی برزیل ، که به a کم ثبت در برابر دلار امسال. افزایش سریع سکه های ثابت نیز دولتهای سراسر جهان را مجبور کرده است تا روشهایی را که بانکهای مرکزی می توانند ارزهای خود را در سیستم عامل های قرارداد هوشمند مانند Ethereum صادر کنند ، کشف کنند.. 

شکل 7حجم معاملات ETH ، DAI ، USDC و USDT در سال 2020 در Ethereum مستقر شد. منبع: CoinMetrics

سه بزرگترین پایدار سکه ، USDT ، USDC و DAI در سال 2020 چنان افزایش استفاده را دیده اند که اکنون مسئولیت حجم تجارت بیشتری در Ethereum را نسبت به دارایی که برای محاسبه – اتر (ETH) – پرداخت می کند ، عهده دارند. حجم معاملات سالانه برای ETH در سال جاری 385 میلیارد دلار بود ، اما رمز USDH Tether’s 580 میلیارد دلار در Ethereum تسویه کرد ، Circle’s USDC stabilcoin 239 میلیارد دلار در Ethereum تسویه کرد ، و MakerDAO’s DAI stabilcoin 98 میلیارد دلار تسویه کرد. همه گفته شده است ، تقریبا 1.6 تریلیون دلار دلار با ثبات و ETH در سال 2020 در Ethereum معامله شده است. 

چگونه می توان با MetaMask یک پایدار Bitcoin بدست آورد

اگر بهترین راه برای درک چیزی تجربه آن است ، بهترین راه برای شروع سفر DeFi با بارگیری است MetaMask, به عنوان پسوند مرورگر یا در تلفن همراه در دسترس است. اکنون خود را به یک طاق کلیدی مجهز کرده اید که فقط شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید ، یک ورود ایمن ، یک کیف پول برای مشاهده نشانه های خود و یک روش برای تبادل نشانه ها یا دسترسی به وب غیرمتمرکز. وقتی از برنامه های مختلف مالی غیرمتمرکز استفاده می کنید ، آن را راهی برای مدیریت پول ، دارایی های دیجیتالی ، هنر و هویت منحصر به فرد خود بدانید.

قبل از اینکه بتوانید یک Bitcoin ثابت دریافت کنید ، ابتدا باید مقداری ETH به کیف پول MetaMask خود اضافه کنید تا بتوانید هزینه معاملات مانند مبادله رمزها را در شبکه Ethereum پرداخت کنید. می توانید ETH را مستقیماً از MetaMask یا از صرافی مانند Coinbase خریداری کنید. پس از به دست آوردن ETH می توانید آن ETH را با یک ثبات Bitcoin مانند DAI ، USDC یا USDT مبادله کنید.


صفحه نمایش 2021 01 28 در 9 52 01 PM

مقدار ETH را که می خواهید به یک دلار پایدار در دلار تبدیل کنید ، مانند DAI در این مثال ، انتخاب کنید. تخمین خواهید دید ، اما هنگامی که “دریافت قیمت” را انتخاب می کنید MetaMask 7 مبادله غیرمتمرکز مختلف را بررسی می کند و سازندگان بازار خودکار (AMM) تا با کمترین هزینه بهترین تجارت را به شما ارائه دهد.

صفحه نمایش 2021 01 28 در 10 42 04 PM صفحه نمایش 2021 01 28 در 10 43 15 PM

اگر از نرخ راضی هستید ، روی “مبادله” کلیک کنید ، و DAI به حساب MetaMask شما اضافه می شود. در اینجا یک فیلم از روند کار است.

موجودی جدید ETH شما با دلار آمریکا می تواند در هر برنامه مالی Ethereum که اجازه می دهید استفاده شود. مبادله ETH برای یک Bitcoin ثابت راهی برای جلوگیری از نوسانات است ، یا می توانید قفلش کن در یک حساب با بهره بالا مانند فرار کردن (APY فعلی 5.38٪ است)

انواع مختلف پول های ثابت

در سال 2020 ، سکه های پایدار یکی از بهترین نمونه ها برای شکل ظاهری پول قابل برنامه ریزی هستند ، فقط به دلیل تصمیمات مختلف طراحی در مورد نحوه صدور آنها یا برابری با دلار آمریکا. 

میز پایدار کوین

اکثر پول های ثابت با تعهدات سیستم بانکی سنتی پشتیبانی می شوند ، مانند Circle’s USDC که هر دلار رمزنگاری شده توسط یک دلار آمریکا که ذخیره می شود پشتیبانی می شود. از آنجا که هر دوی این پول های سکه های ثابت توسط نهادی متمرکز صادر شده اند ، می توان آنها را نیز توقیف کرد ، یا دسترسی کاربر را نمی توان از آن محروم کرد. 

متداول ترین انواع پول های پایدار مصنوعی ، مانند DAI ، توسط سایر ارزهای رمزپایه مانند ETH ، USDC و BAT بیش از حد وثیقه دارند. مدل های جدید سکه های ثابت مصنوعی مانند Ampleforth’s AMPL از عرضه متغیر استفاده می کنند ، به این معنی که اوراکل بر عرضه و تقاضا نظارت می کند و “مجدد”برای دیدار با یک میخ هدف. 

یکی از جدیدترین تحولات در Q4 سال 2020 افزایش تعداد سکه های ثابت با بهره ، مانند yUSD (Yearn.finance) بود. هرگاه کسی یک پایدار بیت کوین را به عنوان وثیقه در یک سیستم قرض الحسنه و وام مانند Compound یا Yearn واریز می کند ، توکن دریافت می کند که نشان دهنده موقعیت سپرده است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید 100 USDC را به یک واریز کنید فرار کردن استخر وام ، در ازای آن 100 AUSDC دریافت خواهید کرد که با بدست آوردن کارمزد وام مشابه یک ابزار مالی برای انتشار سود یا کوپن ، افزایش می یابد. آنچه منحصر به فرد است این است که حتی به عنوان اضافه کار AUSDC ، دقیقاً مانند سایر نشانه های ERC-20 است: می توان آن را معامله کرد ، یا به عنوان وثیقه برای سایر مجموعه های نقدینگی استفاده کرد. حتی پایدارترین پولک های تولیدکننده عملکرد ، مانند یارن yUSD ، yDAI و yUSDT برنامه ریزی شده اند تا بیشترین بازده سرمایه را از طریق پروتکل های مختلف وام و وام ، مانند Aave ، Compound و dydx پیدا کنند.. 

از آنجا که انواع مختلف سکه های ثابت ارائه می شوند ، یکی از راه های درک معاملات آنها از طریق همبستگی معکوس پیچیدگی آنها و چگونگی غیرمتمرکز بودن آنها بر اساس دارایی های وثیقه دار (یا به هیچ وجه) است که به آنها کمک می کند تا یک پایدار در دلار حفظ کنند.. 

دولت ها سکه های ثابت را چگونه می بینند?

از آنجا که برجسته سازی سکه های پایدار افزایش یافته اند ، به طور فزاینده ای موضوع بحث حقوقی شده اند. در 19 نوامبر سال 2020 ، چندین قانونگذار ایالات متحده این قانون را معرفی کردند قانون ثابت, که اگر تصویب شود ، به ناشران ثبات کوین برای دریافت منشور بانکی فدرال نیاز دارد و همچنین باید شش ماه قبل از صدور مجوز ، فدرال رزرو و شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) را تصویب کنند. در حالی که زمان تصویب این لایحه در سال 2020 برای تقویم کنگره به پایان رسیده بود ، می تواند مجدداً در سال 2021 معرفی شود.

برخلاف قانون STABLE ، دفتر نظارت بر ارز ایالات متحده (OCC) نامه ای صادر کرد با روشن کردن اینکه بانک های ملی و انجمن های پس انداز فدرال مجاز به استفاده از گره های بلاکچین و استفاده از پول های ثابت برای پرداخت هستند. برایان پی بروکس ، رئیس سابق واحد پول ، نوشت: “نامه ما هرگونه عدم اطمینان قانونی درباره صلاحیت بانک ها برای اتصال به بلاکچین ها به عنوان گره های اعتبارسنج را برطرف می کند و از این طریق از طریق مشتریانی که به طور فزاینده ای از سرعت ، کارآیی و قابلیت همکاری و هزینه پایین مرتبط با این محصولات. “

در اواخر سال ، بانک مرکزی اروپا نوشت که به طور گسترده ای از سکه های ثابت استفاده کرده است ، “می تواند ثبات مالی و حاکمیت پولی را تهدید کند.” در حالی که هنوز مشخص نیست که دولتهای سراسر جهان با پولکدهای منتشر شده خصوصی چگونه رفتار می کنند ، ناظران به طور فزاینده ای در حال بررسی چگونگی اطمینان از وقوع پول های ثابت در یک محیط با نظم بیشتر هستند ، در حالی که همچنین در حال تحقیق در مورد چگونگی انتشار بانک های مرکزی برای شکل دیجیتال قابل برنامه ریزی خود هستند. ارزها. 

DeFiMetaMaskMetaMask SwapsQ4 2020 DeFi ReportStablecoin Newsletter برای جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

مقدمه ای بر نشانه گذاریوبینار

مقدمه ای بر نشانه گذاری

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map