Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

15 تأثیرگذار برتر بلاکچین در YouTube

تأثیرگذاران بلاکچین در یوتیوب می توانند چشمک بزنند بازار رمزنگاری را تغییر دهند. هر زمان که یک بلاکچین برتر YouTuber احساسات شدیدی را نسبت به یک سناریوی بازار معین از خود بروز دهد ، می تواند هزاران سرمایه گذار رمزنگاری را برای اقدام تحت تأثیر قرار دهد. بنابراین ، لازم است که هر سرمایه گذار بلاکچین گیک یا ارز رمزنگاری شده اطلاعات زیادی را از این عوامل تأثیرگذار در YouTube بدست آورد..

در این نوشتار ، ما 15 تأثیرگذار برتر بلاکچین و رمزنگاری را در YouTube لیست کرده ایم. هر اینفلوئنسر طیف نفوذ خود را در جامعه بزرگ بلاکچین دارد.

برترین تأثیرگذاران Crypto و Blockchain در YouTube

1. دیوید هی

دیوید به دلیل رویکرد منحصر به فرد و سرگرم کننده خود در سخنرانی های خود شناخته شده است. او در کشف انواع رمزنگاری های نوظهور و جدید تخصص دارد. وی نحوه کار هر یک از ارزهای مجازی جدید را عمیقاً کاوش کرده و در مورد چگونگی بهترین سرمایه گذاری در آن مشاوره می دهد.

دیوید همچنین اخبار مربوط به بلاکچین های مختلف را ارائه می دهد و مشاوره ارزشمندی در زمینه سرمایه گذاری ارائه می دهد. می توانید او را دنبال کنید یوتیوب, او 122651 مشترک دارد.

2. Tone Vays

Tone یک بلاک چین و مشاور مالی مشهور است. او همچنین یک رهبر جامعه و میزبان پادکست است. در انجمن بلاکچین ، نظر Tone بسیار مورد توجه است و او بر میلیون ها علاقه مند به بلاکچین و امور مالی در سطح جهان تأثیر دارد..

شما می توانید در YouTube او مشترک شوید ، Tone 64،364 مشترک دارد.

3. دکتر جولیان هوسپ

دکتر جولیان در میان برترین تأثیرگذاران بلاکچین در YouTube قرار دارد. جولیان یکی از بنیانگذاران کانال YouTube شخصی TenX است. او محتوای بلاکچین را به زبانهای مختلف ارائه می دهد ، همچنین بخشهایی از سخنرانیهای طولانی را می گیرد و آنها را قابل فهم می کند.

او مدتهاست که در صنعت رمزنگاری تأثیرگذار است. یوتیوب او کانال,  او 80879 مشترک دارد.


4. ایان بالینا

ایان یک مبلغ ، مشاور و سرمایه گذار ارز رمزنگاری شده است. ایان یک مبلغ سابق تحلیلی IBM است ، وی در مجلات زیادی مانند خیابان ، کانال وال استریت ، هافینگتون پست ، مجله کارآفرین ، فوربس و INC حضور داشته است..

وی به دلیل کارهای تحلیلی ، کارآفرینی و سرمایه گذاری رمزنگاری مشهور است. او در دسترس است یوتیوب, ایان 122،822 مشترک دارد.

5. بابی رمزنگار

بابی مبلغ فعال یوتیوب است. او نه تنها در کانال خود بلکه در سایر انجمن های YouTube نیز فعال است. او یک فرد مشهور در بلاکچین است که نظرات صادقانه ای در مورد ارز مجازی ارائه می دهد.

سخنرانی های او بیشتر در مورد ناگت های ارزشمند و بینش در مورد اخبار متداول رمزنگاری شده است.

می توانید در YouTube او مشترک شوید کانال, او 143 هزار و 177 مشترک دارد.

6. آندریاس ام آنتونوپولوس

آندریاس مدتهاست YouTuber است که اخبار عالی را در مورد فناوری بلاکچین و بیت کوین ارائه می دهد. او همچنین یک پروژه مشهور و مشاور بیت کوین ، و رهبر جامعه است.

در کانال یوتیوب خود ، او آزادانه با مشترکان خود ارتباط برقرار می کند و از برترین تأثیرگذاران بلاکچین در YouTube است.

یوتیوب او کانال & او 149،215 مشترک دارد.

7. استخراج جعبه

این کانالی است که بخاطر تعهد در تحلیل بازار بلاکچین کاملاً شناخته شده است. Boxmining توسط چندین انجمن YouTube پشتیبانی می شود. این تا حد زیادی پشتیبانی می شود زیرا موضوعات مهم بلاکچین را در فیلم های قابل فهم ارائه می دهد.

علاوه بر این ، Boxmining همچنین اخباری درباره نحوه دریافت بلاکچین در مناطق مختلف جهان ارائه می دهد.

YouTube آن است کانال, 197،248 مشترک دارد.

8. Crypt0

این یک رهبر مشهور YouTube در اخبار رمزنگاری است. این کانال طیف گسترده ای از اخبار را پوشش می دهد. ویدئوی منتشر شده در اینجا عمدتا اخبار فوری و رویدادهای آینده را پوشش می دهد. این برنامه همچنین شامل فیلم مصاحبه با رهبران مختلف جامعه می باشد.

در YouTube Crypt0 مشترک شوید کانال.

109،799 مشترک وجود دارد.

9. لویی توماس

توماس در حال بحث درباره رویدادهای جاری در بلاکچین و همچنین روند بازار رمزنگاری است. او همچنین یک مفسر سیاسی-اجتماعی است. فیلم های YouTube وی بیشتر در مورد اخبار ارز مجازی و تجربه شخصی او به عنوان یک سرمایه گذار ارزهای رمزپایه است.

لوئیس در میان برترین تأثیرگذاران بلاکچین در YouTube قرار دارد زیرا میلیون ها بیننده فیلم های وی را مشاهده می کنند.

یوتیوب او کانال 96،264 مشترک دارد.

10. تسلط بر سکه

این یک کانال است که به ایجاد روند در بازار ارزهای رمزپایه اختصاص دارد. این به روز رسانی خود را در تمام روزهای هفته به ارمغان می آورد. تمرکز اصلی آن روی عوامل کلان تأثیرگذار بر بازار است. جدا از این ، آنها همچنین نکات ارزشمندی را ارائه می دهند که یک سرمایه گذار می تواند در تصمیم گیری استفاده کند و سرمایه گذار بهتری شود.

می توانید Coin Mastery’s YouTube را دنبال کنید کانال و به 129،068 مشترک بپیوندید.

11. امیر روزیچ

Ameer یک بشارت دهنده بلاکچین ، کارآفرین ، سرمایه گذار و کارشناس بازاریابی است. او همچنین یک سخنران مشهور بلاکچین است که در دانشگاه های مختلف سخنرانی هایی درباره بلاکچین ارائه داده است. علاوه بر این ، Ameer مهمترین تأثیرگذار در صنعت بلاکچین است. او همچنین یک وبلاگ نویس بلاکچین است.

در YouTube او مشترک شوید کانال, وی 167 هزار و 588 مشترک دارد.

12. ایوان در Tech

ایوان مهندس نرم افزار ، مربی ، تحلیلگر و سخنران بین المللی بلاکچین است. تجزیه و تحلیل بلاکچین درجه یک فنی او در صنعت بلاکچین بسیار مورد احترام است. او به دلیل نظرات صریح خود در مورد رویدادهای بلاکچین محبوب است.

یوتیوب او کانال شامل بیش از 173،436 مشترک است.

13. تلویزیون غیرمتمرکز

توسط پیتر سدینگتون تاسیس شد. پیتر یک تأثیرگذار مورد احترام در صنعت بلاکچین است. وی به خاطر فیلم های منحصر به فرد و سرگرم کننده در YouTube شناخته شده است. در فیلم های وی بیشتر اخبار ارزهای رمزنگاری شده و اتومبیل های پرطرفدار دیده می شود.

می توانید در تلویزیون غیرمتمرکز در YouTube مشترک شوید اینجا, 67،426 مشترک دارد.

14. کریس دان

Chris یک یوتیوب قدیمی است که فیلم های آموزشی در مورد سرمایه گذاری رمزنگاری ارائه می دهد. ویدئوهای وی برای کمک به سرمایه گذاران در درک فضای اقتصادی فعلی قبل از سرمایه گذاری است.

فیلم های تولید ثروت او باعث شده است که جامعه بزرگی از مشترکان داشته باشد. کریس در میان برترین تأثیرگذاران بلاکچین در YouTube قرار دارد. می توانید در کانال وی مشترک شوید اینجا.

کریس 198226 مشترک دارد.

15. سرمایه گذار Crypto

سرمایه گذار Crypto یک کانال YouTube است. این میزبان یک رهبر جامعه آگاه ، سرمایه گذار ارزهای رمزپایه با سابقه مالی است. محتوای ارسال شده در این کانال شامل تجزیه و تحلیل بنیادی سرمایه گذاری و رمزنگاری ارزشمند است.

اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در مورد سرمایه گذاران رمزنگاری به هزاران سرمایه گذار کمک کرده است تا از پروژه های کلاهبرداری و روند غیر قابل پیش بینی بازار جلوگیری کنند.

می توانید در YouTube سرمایه گذار رمزنگاری مشترک شوید کانال و به بیش از 150K مشترک بپیوندید.

150،122 مشترک وجود دارد.

 

همچنین بخوانید,

  • 20 تأثیرگذار برتر در فناوری Blockchain برای پیگیری در سال 2018
  • 5 کتاب برتر Blockchain و Cryptocurrency
  • 5 پادکست برتر Blockchain برای دنبال کردن در سال 2018

 

نظر شما در مورد این لیست Youtubers چیست؟ با تأثیرگذار دیگری آشنا هستید؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector