Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

20 تأثیرگذار برتر در فناوری Blockchain برای پیگیری در سال 2018

هر زمان مانند بلاکچین وارد صنعت جدیدی شوید ، یافتن تأثیرگذار از اهمیت بالاتری برخوردار است. بنابراین ، ما خوشحالیم که لیست 20 نفوذگر برتر فناوری بلاکچین را به شما ارائه می دهیم. تأثیرگذارهای موجود در فناوری بلاکچین در لیست ما منبع الهام بخشی به طرفداران بلاکچین و گیک ها هستند. علاوه بر لیست ارائه شده در زیر ، اطمینان حاصل کنید که همگام با تمام پیشرفت های بلاکچین هستید.

20 تأثیرگذار برتر توییتر در فناوری Blockchain

1. جوزف لوبین

جوزف بنیانگذار پلت فرم پردازش بلاکچین ethereum است. این یک پلت فرم غیرمتمرکز است که به ماشین مجازی متصل می شود. سهم جوزف در فناوری بلاکچین در حال گسترش پایگاه داده بلاکچین است. وی بنیانگذار سیستمهای اجماع (ConsenSys) است. این یک شرکت نرم افزاری بلاکچین است.

شما باید جوزف را دنبال کنید زیرا چشم انداز او توسعه محصولات و پروژه هایی برای بلاکچین خصوصی و عمومی است. وی در حال حاضر روی نسخه WWW نسخه 3 کار می کند که می تواند هم برنامه های تلفن همراه و هم وب را با استفاده از بلاکچین ارائه دهد. همه ما موافقیم که جوزف رهبر و یکی از بهترین تأثیرگذاران در فناوری Blockchain است.

می توانید جوزف را دنبال کنید توییتر جایی که او 81،700 دنبال کننده دارد:

2. آندریاس ام آنتونوپولوس

آندریاس بهترین متخصص بلاکچین و بیت کوین است. وی همچنین سخنران ، نویسنده و مربی است. وی به دلیل درک ساده اصطلاحات پیچیده فناوری بلاکچین برای انسان عادی مشهور است.

مشارکت وی در بلاکچین گفتگوهای ویدئویی در مورد اتریوم ، بلاکچین و بیت کوین است. او همچنین یک نویسنده است. کتاب های وی شامل “پول اینترنت” ، جلد 1 و 2 و “تسلط بر بیت کوین” است

Andreas قطعاً یکی از تأثیرگذاران برتر در Blockchain Technology است ، در زیر دلایلی که باید دنبال کنید Andreas است:

• او قصد دارد به کاربران جدید در گرفتن بیت کوین کمک کند

• برای مشارکت در پروژه های منبع باز بیت کوین.

Andreas در دسترس است توییتر.

آندریاس 424000 دنبال کننده در توییتر دارد.


3. چارلی لی

او گوگلر سابق و بنیانگذار Litecoin است. سهم وی در فناوری بلاکچین معرفی هش کردن Litecoin است. هش از الگوریتم مبتنی بر اسکریپت استفاده می کند. هش Litecoin با Bitcoin’s SHA256 متفاوت است.

هش کردن چارلی 75٪ سریعتر است. جدا از این ، او امروزه در مورد بلاکچین و ارز رمزنگاری شده بلاگ می نویسد. می توانید مشارکت های او را در GitHub دریافت کنید.

شما باید چارلی را به دلیل 5 دیدگاه زیر برای Litecoin دنبال کنید:

• نقدینگی تجاری را افزایش دهید

• امنیت خالص را افزایش دهید

• Litecoin به عنوان پول قانونی استفاده می شود

• افزایش سرمایه بازار

• پشتیبانی از معامله گر را شامل کنید

می توانید چارلی را دنبال کنید توییتر, او 769،000 پیرو دارد.

4. ویتالیک بوترین

ویتالیک بنیانگذار اتریوم است. وی همچنین مجله بیت کوین را تاسیس کرد. او مهندس نرم افزار است. اتریوم نوعی بلاکچین باز است.

ویتالیک با تاسیس اتریوم که برای اولین بار از قراردادهای هوشمند بلاکچین استفاده کرد ، به بلاکچین کمک کرده است. او همچنین به مقاله سفید ethereum کمک کرد ، چندین وبلاگ بیت کوین ، بلاکچین و سازمان اتریوم در ویکی پدیا نوشت.

چشم انداز ویتالیک حل مشکلات مقیاس پذیری پیش روی اتریوم است. وی همچنین قصد دارد هزینه ذخیره سازی اتر را کاهش دهد. وی قصد دارد با معرفی خرد کردن گره های اتریوم ، فضای ذخیره سازی را کاهش دهد.

ویتالیک در میان تأثیرگذاران برتر فناوری بلاکچین در سال 2018 قرار دارد.

می توانید او را دنبال کنید توییتر. او 765،000 دنبال کننده دارد.

5. راجر ور

راجر یکی دیگر از تأثیرگذارهای بزرگ در صنعت بلاکچین است. او در زمره سرمایه گذاران اولیه ICO بیت کوین است. او همچنین از دیگر ارزهای رمزپایه مانند Zcash ، BitPay ، Blockchain استارت آپ خریداری کرده است که فقط به چند مورد اشاره کرد.

راجر صدایی است که در صنعت بلاکچین با آن حساب می کند. او در دسترس است توییتر.

او 529000 پیرو دارد.

6. نیک سابو

نیک محقق در قراردادهای نقدی رایانه ای و قراردادهای هوشمند است. این تکنیک ها در تمرکززدایی ارز مجازی ضروری است. او همچنین کسی است که اصطلاح “قراردادهای هوشمند” را ابداع کرده است

سهم وی در این بلاکچین این است که در سال 1998 ، وی پروتکل ارز مجازی غیرمتمرکز را ایجاد کرد. در حال حاضر ، وی در زمینه های مختلف بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده وبلاگ نویسی می کند.

شما باید Nick را دنبال کنید زیرا چشم انداز او ایجاد یک شبکه لایه دوم است. این شبکه در حل مبادلات کوچکتر بیت کوین به روشی امن و موثر کمک خواهد کرد. نیک در میان تأثیرگذاران برتر فناوری بلاکچین است. نیک را دنبال کنید توییتر, وی 210،000 پیرو دارد.

7. چارلی شرم

چارلی یکی از بنیانگذاران بنیاد بیت کوین است. علاوه بر این ، او به عنوان مشاور در شرکت های مختلف کار می کند. متداولترین شرکتهایی که چارلی مشاور آنها است ، Changelly.com است.

سهم عمده وی از طریق مشاوره است. او در دسترس است توییتر و بیش از 148000 دنبال کننده دارد.

8. گاوین آندرسن

گاوین یکی از اصلی ترین توسعه دهندگان هسته بیت کوین است. وی دانش گسترده ای از صنعت ارزهای رمزنگاری شده دارد.

او به طور مرتب وبلاگ هایی درباره اخبار رمزنگاری می نویسد و نکات مفیدی در زمینه تجارت ارائه می دهد.

گاوین را دنبال کنید توییتر.

گاوین 139000 دنبال کننده دارد.

9. Tuur Demeester

Tuur نویسنده مشهوری در زمینه Medium برای بیت کوین است. او همچنین یک سرمایه گذار و اقتصاددان است ، او با اثبات ناگت های مفید بیت کوین به پیروان خود کمک می کند.

او بیش از 165000 دنبال کننده در توییتر دارد. همچنین می توانید او را دنبال کنید توییتر.

10. دون تپسکات

دان مهندس بلاکچین است. او علاوه بر این ، نویسنده “انقلاب بلاکچین” است. دان پرفروش ترین نویسنده اقتصاد دیجیتال ، ویکینومیکس در میان کتاب های دیگر است.

دون همچنین مدیر عامل گروه Tapscott است. او با ارائه راهنمایی های روشنگرانه ، متعادل و کامل در صنعت ، به فناوری بلاکچین کمک شایانی کرده است.

شما باید او را دنبال کنید زیرا هدف او شناسایی پیشرفت های بلاکچین در بخش های دولتی و تجاری است. وی در تلاش است تا بخش مالی را با متحرک سازی اینترنت ، امنیت شخصی و سازمانی را افزایش دهد.

شما می توانید Don را دنبال کنید توییتر.

او 110،000 دنبال کننده در توییتر دارد.

11. جاش اولسویچ

جاش یک تاجر رمزنگاری است. او همچنین یک سرمایه گذار است ، جوش نکات بسیار خوبی در توییت های خود به اشتراک می گذارد که می تواند به شما در تجارت خود کمک کند. او همچنین از طریق پادکست ها در دفتر دفتر همکاری می کند.

می توانید جاش را دنبال کنید توییتر.

جاش 107000 دنبال کننده دارد.

12. لورا شین

لورا یک روزنامه نگار برجسته بلاکچین و رمزنگاری است. او در بسیاری از نشریات برتر از جمله فوربس حضور داشته است. او دانش زیادی در مورد بلاکچین و ارز رمزپایه دارد.

علاوه بر این ، Laura میزبان 2 پادکست یعنی تأیید نشده و Unchained است. او از طریق این پادکست ها دانش فراوانی در مورد فناوری بلاکچین و رمزنگاری به اشتراک می گذارد.

لورا را پیدا کن توییتر, او 90،088 پیرو دارد.

13. الیزابت استارک

الیزابت استاد سابق ییل و استمفورد است. او همچنین یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های رعد و برق است. آنها از فناوری بلاکچین برای انجام معاملات خدمات خود استفاده می کنند.

سهم وی در این بلاکچین این است که دانش آموزان نحوه کار با فناوری همتا را آموزش دهند.

او در دسترس است توییتر. الیزابت 74700 دنبال کننده دارد.

14. نیکولاس کاری

نیکولاس مدیر عامل و بنیانگذار بلاکچین است. این ستون فقرات هم کیف پول اتریوم و هم بیت کوین است. بیش از 20 میلیون کیف پول در سراسر جهان دارد.

سهم وی زنجیره بلوکی است که بیت کوین و اتریوم را اجرا می کند. قابل اعتمادترین کاوشگر بلوک است.

هدف نیکولاس ادامه دادن خدمات پولی به مشتریان مختلف در سراسر جهان است. وی همچنین قصد دارد یک بستر مالی قابل دسترسی ، باز و عادلانه برای آینده ایجاد کند.

می توانید او را دنبال کنید توییتر.

نیکولاس 38700 دنبال کننده دارد.

15. آدام لودوین

آدام مدیر عامل و خیرخواه Chain است. این زنجیره مسئول ساخت سوابق رمزنگاری شده برای سوابق مالی است. علاوه بر این ، او ارز رمزپایه را به عنوان یک کلاس دارایی تعریف کرد.

سهم وی در فناوری بلاکچین شامل ایجاد Sequence است. توالی نرم افزاری برای ضبط و مدیریت تعادل است. این یک دفتر مبتنی بر ابر برای مدیریت تعادل در کیف پول های تجاری و مالی است. ارز فارکس ، وام در میان دیگران.

شما باید آدام را دنبال کنید زیرا او قصد دارد سیستم عامل های موجود مربوط به امور مالی را تغییر دهد. وی قصد دارد از یک بستر مشابه مانند بیت کوین استفاده کند تا منابع و پول موجود را دیجیتالی کند.

آدام در میان تأثیرگذاران برتر فناوری بلاکچین در سال 2018 است. می توانید آدام را دنبال کنید توییتر, آدم 20600 پیرو دارد.

16. جد مک کالیب

جد مک کالیب توسعه دهنده بنیاد توسعه ستاره ای است. او همچنین اولین مبادله بیت کوین – Mt. Gox در حال حاضر ، Jed بر ایجاد یک دفتر توزیع شده برای بلاکچین نظارت می کند که احتمالاً انتقال مقادیری مانند پرداخت ها را امکان پذیر می کند..

سهم جد در فناوری بلاکچین ایجاد Stellar است. Stellar توانایی نگهداری نسخه های بومی معاملات را روی یک دفتر رمزنگاری دارد.

شما باید جدی را دنبال کنید زیرا چشم انداز او این است که استلار را به هر تعداد که می تواند بدهد. گرچه هنوز آماده نیست اما تقریباً آماده است.

می توانید جد را دنبال کنید توییتر, او 19200 پیرو دارد.

17. وینسنت بریاتوره

وینسنت شخصیتی تأثیرگذار در ارز رمزنگاری شده است. او یک تحلیلگر دارایی دیجیتال ، سرمایه گذار ICO و توسعه دهنده DApp است.

مشارکت وی وبلاگهای منظم در مورد معاملات ارزهای رمزنگاری شده است. او همچنین نکات مربوط به تجارت را در وبلاگ خود به اشتراک می گذارد. او پیروان زیادی دارد.

برای پیگیری وینسنت در توییتر. وی 21800 پیرو دارد.

18. امیر روزیچ

امیر بشارت دهنده بلاکچین است. او همچنین یک سرمایه گذار و کارآفرین ICO است. وی همچنین سخنران و مدرس شناخته شده ای است.

سهم وی در بلاکچین شامل آموزش مشتاقان بلاکچین از طریق فیلم های یوتیوب خود است.

او در دسترس است توییتر.

امیر 19،800 دنبال کننده دارد.

19. برایان کروگسگارد

برایان یک مشارکت کننده در دفتر کل است. این وب سایتی برای علاقه مندان به رمزنگاری و بلاکچین است. این یک سایت جدید است که دارای مجموعه ای از داستانها صرفاً درباره ارز مجازی است. همچنین شامل اصول ، منابع و تجزیه و تحلیل فنی ارزهای رمزنگاری شده مختلف است.

وضعیت لجر از مهمترین تأثیرگذاران فناوری بلاکچین در سال 2018 است. می توانید آن را دنبال کنید توییتر.

او 13،100 دنبال کننده در توییتر دارد.

20. ریچارد جندال براون

جندال در حال حاضر رهبر فناوری در R3CEV است. این سازمانی از بانک های مختلف است. هدف R3CEV ایجاد و توزیع دفترهای آنلاین پیشرفته اشتراکی بین متخصصان مختلف بازار مالی جهان است.

سهم وی در صنعت بلاکچین کورد است. این یک دفتر آنلاین توزیع آزاد مبتنی بر بلاکچین است. Corda یک فناوری قرارداد هوشمند است که امکان نوشتن شبکه مشترک بلاکچین متقابل را فراهم می کند. بسیار امن و بسیار خصوصی است.

هدف ریچارد این است که شرکت ها را قادر به کارایی کارآمدتر کند. وی امیدوار است با همگام سازی بازرگانان و مشاغل به این مهم دست یابد. او در حال کار بر روی بلاک چین های عمومی است که قصد دارد آنها را با استفاده از بلاکچین خودکار ، مدیریت و ضبط کند.

ریچارد در دسترس است توییتر و او 12،500 پیرو دارد.

آیا می خواهید بیشتر بیاموزید؟ لیست برترین های Blockchain Books و Youtube را بررسی کنید:

  • 15 تأثیرگذار برتر بلاکچین در YouTube
  • 5 پادکست برتر Blockchain برای دنبال کردن در سال 2018
  • 5 کتاب برتر Blockchain و Cryptocurrency

اکنون وقت آن است که از شما بشنویم ، کدام یک از این موارد Top Blockchain Influencer است؟ آیا از Top Influencers در Blockchain Technology سراغ دارید که باید در این لیست وجود داشته باشد؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector