Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

4 روش فناوری بلاکچین راه کسب و کار ما را تغییر می دهد

ما در آستانه نوآوری برای تجارت ایستاده ایم. فناوری بلاکچین می تواند تغییر مورد نیاز را ایجاد کند و نحوه کار تجارت را کاملاً تغییر دهد. تاکنون شاهد واکنش متفاوتی از سوی رسانه ها در مورد بلاکچین بوده ایم ، به خصوص در مورد ارزهای دیجیتال. با این حال ، چیزهای فراتر از ارزهای دیجیتال وجود دارد.

فناوری های بلاکچین به راحتی می توانند نحوه تجارت ما را تغییر دهند. می تواند برای شخصی سازی ، امنیت و مقیاس تجاری مورد استفاده قرار گیرد. تأیید صحت نیز آسان تر خواهد شد و فقط زمانی می رسد که اکثر شرکت ها از آن برای انجام معاملات آنلاین استفاده می کنند.

حتی اگر بیت کوین در شش ماه گذشته نوساناتی را دیده باشد ، این تنها زمان است. ما باید بر مزیت تکنولوژیکی آن تمرکز کنیم و نه اقتصادی.

فناوری Blockchain توضیح داده شده است

خوب ، بلاکچین دقیقاً چیست؟ این یک پایگاه داده سنتی است ، اما دارای ویژگی های اضافی مانند شفافیت و یکپارچگی است. همچنین می توان آن را به عنوان یک دفتر توزیع الکترونیکی تعریف کرد. همچنین می توان از هر کجا به روشی ایمن به آن دسترسی داشت. این مفهوم ساده راه های جدیدی را برای تکامل و نوآوری مشاغل باز می کند.

4 روش فناوری Blockchain منطق کسب و کار را تغییر می دهد.

بنابراین ، تجارت چگونه تغییر خواهد کرد؟ بگذارید در زیر بررسی کنیم.

1. مالکیت معنوی

مشاغل فعلی به سختی می توانند از مالکیت معنوی خود محافظت کنند. با بالاترین رقم رقابت ، لازم است از سرمایه گذاری خود در هنگام خلاقیت و نوآوری محافظت کنید. بلاکچین می تواند در این زمینه به تجارت شما کمک کند. این می تواند به محافظت از مالکیت خلقت یا هرگونه مالکیت معنوی کمک کند. از آنجا که زنجیره بلوک تغییرناپذیر است و قبل از ذخیره اطلاعات جدید به تأیید نیاز دارد ، می تواند به عنوان یک مکان مناسب برای بررسی و تأیید مالکیت معنوی عمل کند.

به طور خلاصه ، تجارت شما بر روی موادی که ایجاد می کنند کنترل بهتری خواهد داشت و از آنها در برابر رقبا محافظت می کند.

2. حسابداری

بلاکچین همچنین می تواند نحوه برخورد یک تجارت با راه حل حسابداری خود را تغییر دهد. در حال حاضر ، حسابداری برای مدیریت و اجرا به تلاش و منابع زیادی نیاز دارد. علاوه بر این ، باید کد مالیات را حفظ کنید و اطمینان حاصل کنید که همه چیز با حداقل خطا یا بدون خطا دقیق است. اگر تجارت شما از نظر جغرافیایی توزیع شده باشد ، می تواند منجر به پیچیدگی بیشتر شود. با این وجود ، با استفاده از فناوری بلاکچین ، می توانید آن را به طور موثر و کارآمد مدیریت کنید.

کن تیزیاک ، در مقاله خود در مورد بلاکچین چگونه می تواند روی حسابداری تأثیر بگذارد, بارها و بارها ذکر شده است که آسان است حساب های شرکت بتواند از آن بهره مند شود. Pawlicki ، معاون رئیس یک شرکت حساب های معتبر اضافه کرد ، “حسابرسان ما در حال بررسی معاملات در بلاکچین هستند.” وی همچنین اضافه کرد ، “ما کارهای زیادی برای انجام کار داریم … این یک فرصت عالی در منطقه ای است که CPA می تواند ارزش زیادی ایجاد کند.”


علاوه بر این ، این امر می تواند بر سایر بازارهای متکی به حسابداری نیز تأثیر بگذارد. یکی از این نمونه ها بازار قرعه کشی است. در حال حاضر ، ارزش آن 260 میلیارد دلار است و بلاکچین می تواند با ارائه محرمانه بودن و ناشناس ماندن ، آن را کاملا تغییر دهد.

3. بازاریابی

کلاهبرداری کلیک یکی از موضوعات اصلی در بازاریابی و تبلیغات است. طبق تحقیقات جونیپر ، نیاز به بلاکچین ضروری است. آنها تخمین می زنند که تقریباً 51 میلیون دلار در روز به دلیل فعالیت های کلاهبرداری مانند کلاهبرداری کلیک از بین می رود.

با قرار دادن همه چیز روی بلاکچین ، بازاریاب ها می توانند سرمایه گذاری خود را کنترل و تأیید کنند. همچنین تقلب را کاهش می دهد. کل حرکت به سمت بلاکچین برای کسب و کار ارزش زیادی خواهد داشت زیرا خطرات مربوط به سرمایه گذاری را کاهش می دهد.

4. امنیت سایبری و فناوری اطلاعات

امنیت سایبری یکی از داغترین موضوعات در بازار است. شرکت ها به دلیل سرقت داده ها و سایر مسائل جدی امنیتی میلیون ها دلار ضرر می کنند. این امر شرکت ها را به سرمایه گذاری عظیم برای محافظت از داده ها ، برنامه ها ، شبکه ها و موارد دیگر سوق داده است.

درست مثل سایر فرآیندهای تجاری ، بلاکچین نیز می تواند انقلابی در امنیت سایبری به طور کلی ایجاد کند. از آنجایی که بلاکچین داده ها را به روشی شفاف ، ایمن و مقاوم ضبط می کند ، هک شدن سیستم بدون ردیابی برای هکرها غیرممکن خواهد بود. همانطور که قبلاً بحث کردیم ، منجر به حفاظت از مالکیت معنوی خواهد شد.

نتیجه

مشاغل تازه کشف پتانسیل بلاکچین را آغاز کرده اند. این شبیه به عصر اینترنت است که شرکت ها در حال کشف روش های استفاده از آن در کارهای خود بودند. اکنون زمان بلاکچین است. بنابراین ، نظر شما درباره کل ایده بلاکچین چیست؟ آیا بازار را متحول خواهد کرد؟ نظر خود را در زیر وارد کنید و به ما اطلاع دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector