Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

5 کتاب برتر Blockchain و Cryptocurrency

آیا خواندن را دوست دارید؟ چقدر در مورد بلاکچین و ارز رمزپایه می دانید؟ اینها فناوری های نسبتاً جدیدی هستند و بسیاری از مردم هیچ ایده ای در مورد اینکه چیست و یا چگونه کار می کنند ندارند. خوب ، این فناوری جدید اکنون هشت سال است که مورد استفاده قرار گرفته است. هنگامی که برای اولین بار معرفی شد ، فقط برای خدمات انتقال پول استفاده می شد. اما طی سالهای گذشته با موفقیت در بخشهای دیگر نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

یکی از مهمترین عناصر موفقیت شما در صنعت بلاکچین و رمزنگاری ، خواندن کتابهای عالی در مورد آنها است. همه افراد متفاوت هستند ، اما پیشنهادات زیر در مورد بهترین کتاب های بلاکچین و ارزهای رمزپایه قطعاً شما را با یک پای خوب شروع می کند.

بهترین کتاب های Blockchain و Cryptocurrency که باید در سال 2018 بخوانید

1. اینترنت پول ، جلد 1 & 2

مجموعه ای از گفتگوها در مورد اهمیت بیت کوین,

برای همه ، توسط آندریاس ام. آنتونوپولوس

اینترنت پول

به تمام دلایل خوب ، آندریاس یک شخصیت محبوب در صنعت بلاکچین است. او سالهاست که انجیلی رمزدار است. کتاب او اینترنت پول جلد 1 &2 مجموعه سخنرانی های وی در مورد بلاکچین و رمزنگاری در مناطق مختلف جهان بین سال های 2013 و 2016 است.

اگر در درک شوق ارزهای رمزنگاری شده مشکلی دارید ، این کتاب هایی است که باید مراجعه کنید. در این حجم ها ، او زنجیره بلوک و رمزگذاری زبان غیر روحانی را می شکند تا بتوانید همگام با این فناوری ها باشید. در این کتاب ها ، شما خواهید فهمید که چه چیزی باعث رمز ارز و بلاکچین و آینده آنها در جنبه های مختلف زندگی ما می شود. تازه وارد بلاکچین و رمزنگاری شدید؟ این یکی از بهترینهاست کتابها برای شما.

2. Blockchain کسب و کار: وعده ، تمرین و استفاده از فناوری بعدی اینترنت – توسط ویلیام موگایار

بلاک چین تجاری

ویلیام یک متفکر مشهور تجارت بلاکچین است. او یک فرد داخلی در زمینه بلاکچین است و افکار و نوشته هایش میلیون ها نفر را در سطح جهان تحت تأثیر قرار داده است. در این کتاب ، او زنجیره بلوک را برای درک آسان ساده کرده است.

وی همچنین جنبه های مختلفی را برای استفاده از بلاکچین در آینده پیش بینی می کند که نحوه انجام تجارت را تغییر می دهد. همچنین در این کتاب ویلیام دو جنبه بلاکچین است. یک ، اینکه چگونه استفاده صحیح از بلاکچین می تواند بسیاری از چالش های امروزه را حل کند. دو ، چگونه نمای باریک بلاکچین برنامه های متنوع آن را کند می کند.


3. عصر رمزنگاری – توسط مایکل جی کیسی و پاول ویگنا

عصر ارز رمزنگاری شده

این کتاب برای تازه واردین بیت کوین و ارز رمزنگاری شده ایده آل است. شما را با بیت کوین آشنا می کند ، و سپس مرحله به مرحله از طریق ارزش فعلی بازار و همچنین آینده قابل پیش بینی شما را راهنمایی می کند. این کتاب با استفاده از مطالعات موردی به روشی قابل فهم نوشته شده است.

این کتاب همچنین در مورد فناوری بلاکچین توضیحاتی ارائه داده است. اگر می خواهید درک عمیق تری از بلاکچین و ارز رمزنگاری شده داشته باشید ، این همان است بهترین کتاب برای شما.

4. Blockchain: راهنمای مبتدیان برای درک فناوری پشت بیت کوین و ارز رمزنگاری شده – توسط آرتمیس کارو

راهنمای Blockchain The Beginners

ایده های مبهم زیادی در مورد بلاکچین و ارز رمزنگاری شده وجود دارد ، اما همه آنها در مورد چیست؟ خوب ، این کتاب مقدمه ای فوق العاده در مورد فناوری بلاکچین دارد. این همچنین یک زمینه مبتنی بر واقعیت از بلاکچین ، فناوری پشت بیت کوین و سایر ارزهای مجازی را نیز می دهد.

جدا از این ، این کتاب همچنین نحوه استفاده از بلاکچین در صنعت فناوری فعلی و استفاده احتمالی آن در آینده در جنبه های مختلف زندگی ما را بررسی می کند.

5. فناوری های بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده: یک مقدمه جامع – توسط آرویند نارایانان ، جوزف بونو ، ادوارد فلتن ، اندرو میلر ، استیون گلدفدر

فناوری های Bitcoin و Cryptocurrency

این یکی از بهترین کتاب های بلاکچین و ارزهای رمزپایه برای خواندن است. کتاب معرفی کاملی از این فن آوری های جدید است که اغلب اوقات اشتباه درک می شوند. ایده آل برای همه کسانی که به بلاکچین و رمزنگاری علاقه دارند.

این تقریباً همه مباحث مربوط به ارز رمزنگاری شده از استخراج ، تمرکززدایی ، انواع مختلف ارزهای دیجیتال موجود و موارد دیگر را پوشش می دهد..

این لیست را دوست دارید؟ لیست های برتر تأثیرگذاران Blockchain را بررسی کنید:

  • 15 تأثیرگذار برتر Blockchain در YouTube
  • 20 تأثیرگذار برتر در فناوری Blockchain برای پیگیری در سال 2018
  • 5 پادکست برتر Blockchain برای دنبال کردن در سال 2018

نظر شما در مورد این کتاب ها چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector