Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای مبتدیان: Mainnet در Cryptocurrency چیست؟

شبکه های اصلی تا حدی مهم هستند زیرا ارزش واضحی از ارز رمزپایه را در یک اجرای واقعی ارائه می دهند. بیایید بررسی کنیم این چیست و چگونه کار می کند.

هنگامی که پیش بینی قیمت دشوار است ، Mainnet در ارز رمزنگاری شده راهی آسان برای اندازه گیری موفقیت پروژه بلاکچین را فراهم می کند. این یک ویژگی مهم فناوری است که هر کسی که قصد سرمایه گذاری در یک پیشنهاد اولیه سکه را دارد ، باید قبل از قرار دادن هرگونه پول برای استفاده ، ایده روشنی در مورد آن داشته باشد.

اکنون ثبت نام کنید:دوره Blockchain رایگان

Mainnet در رمز ارز چیست?

شبکه اصلی یک بلاک چین است که عملکرد انتقال ارز دیجیتال از فرستنده به گیرنده را انجام می دهد. Mainnet به سادگی شبکه اصلی است که به موجب آن معاملات واقعی در یک دفتر توزیع شده انجام می شود. در مقابل ، testnet یک شبکه آزمایشی است که به موجب آن برنامه های غیرمتمرکز و EDCC آزمایش و توسعه می یابند.

قبل از سرمایه گذاری در یک پیشنهاد اولیه سکه ، اطمینان از اینکه شبکه پروژه اصلی دارای بلاکچین است ، برای یک سرمایه گذار حیاتی است. علامت شبکه اصلی یا شبکه آزمایشی نشان می دهد که یک پروژه چقدر جدی است زیرا این دو ویژگی به طریقی یا دیگری بر قیمت ارز رمزپایه تأثیر می گذارند.

Mainnet در ارزهای رمزپایه آخرین محصول در پروژه های بلاکچین است که امکان ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال را فراهم می کند. هر زمان که تیم های پروژه تصمیم به لزوم بروزرسانی یا تجدید نظر بگیرند ، شبکه های اصلی هر از گاهی تغییر می کنند. بیشتر از این ، راه اندازی شبکه های اصلی مبتنی بر رمزنگاری باید شامل یک سیستم کیف پول باشد.

کنجکاو هستید که بلاکچین چگونه می تواند کار کند؟ در اینجا مقاله ای برای کمک به شما در درک چگونگی عملکرد بلاکچین وجود دارد.

چگونه Mainnet در ارزهای رمزپایه بر قیمت ها تأثیر می گذارد

اگر یک پروژه ارز رمزنگاری شده از نظر افزایش قیمت از موفقیت گسترده ای برخوردار باشد ، ارتقا Contin مداوم و اصلاح عملکرد شبکه اصلی ضروری است. بیت کوین یکی از پروژه هایی است که موفقیت چشمگیری در این بخش داشته است ، بخشی از آن به دلیل ارتقا Main Mainnet است.

به روزرسانی شبکه اصلی باعث شد که قیمت ارز رمزنگاری شده از زیر 7000 دلار به بالاتر از 9،500 دلار در هفته های بعدی برسد ، در حالی که در ابتدا از 10،600 دلار سقوط کرد.

در ماه مارس ، بزرگترین ارز رمزنگاری شده توسط کلاه بازار ، Lightning Network ، یک شبکه اصلی در رمز ارز که لایه دوم را به بلاکچین اضافه می کند ، راه اندازی کرد. راه حل Off-chain یک به روزرسانی قابل توجه برای مقیاس پذیرتر کردن BTC بود ، بنابراین به بلاکچین امکان می دهد تراکنش های بیشتری را در ثانیه انجام دهد. بیشتر از این ، راه اندازی شبکه های اصلی مبتنی بر رمزنگاری باید دارای یک سیستم کیف پول برای کمک به روند تجارت باشد.

اکنون در مورد ویژگی های مختلف فناوری بلاکچین بیشتر بدانید!


Mainnet در ارزهای رمزنگاری شده برای مراقبت از آن

راه اندازی Mainnet EOS

در واقع ، EOS یکی از پروژه های مورد انتظار بلاکچین بود که به عنوان یک نسخه سریع ، مقیاس پذیر و کارآمد از Ethereum دیده می شد. EOS یک بستر بلاکچین برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز است. به عنوان قاتل Ethereum لقب گرفته است. بیشتر از این ، زیرا نرم افزار اساسی آن حساب ها ، احراز هویت ، فضای ذخیره سازی ابری و همچنین پایگاه داده و میزبانی سرور را فراهم می کند. این پلتفرم همچنین می تواند میلیون ها تراکنش در ثانیه را پردازش کند.

Nuls Mainnet

Nuls یک پروژه بلاکچین است که مدتهاست به عنوان یک غول خوابیده لقب گرفته است. هدف این پروژه ایجاد یک تجربه بدون اصطکاک است. بیشتر از این ، مشتریان و مشاغل قادر به تعامل از طریق چندین بلاکچین هستند. همچنین ، آنها می توانند با زبان های برنامه نویسی و قراردادهای هوشمند ارتباط برقرار کنند. شبکه اصلی پروژه در ارز رمزنگاری شده در آوریل آزمایش خود را آغاز کرد.

VeChain Mainnet

پروژه VeChain به دنبال اطمینان از ادغام یکپارچه بین اینترنت اشیا و بلاکچین است. این در رقابت برای ایجاد یک اکوسیستم بدون اعتماد و توزیع شده برای جریان شفاف اطلاعات است. VeChain Mainnet با ارز رمزنگاری شده قرار است در تاریخ 30 ژوئن 2018 منتشر شود. پس از راه اندازی یک آزمایشگاه در 1 مه 2018.

Ontology Mainnet

Ontology یک پروژه بلاکچین جاه طلبانه است که به دنبال دسترسی بلاکچین برای مشاغل و مصرف کنندگان است. این شبکه در حال حاضر در حال ساخت یک سیستم قابل تأیید است که به موجب آن مشتریان و مشاغل با داده ها ارتباط برقرار می کنند ، بدون اینکه با چالش های Sharding ، oracles و lightning روبرو شوند..

هدف این پروژه کشیدن شبکه اصلی با ارز رمزنگاری شده به سختی سه ماه پس از راه اندازی است.

Ethereum Mainnet

Ethereum Mainnet می خواهد این بستر را برای کمک به توسعه دهندگان در ساخت برنامه های غیرمتمرکز ارائه دهد. بنابراین ، با استفاده از سیستم عامل ، توسعه دهندگان می توانند انواع مختلف dApp را ایجاد کنند. در واقع ، این امر باعث اتخاذ بلاکچین می شود. آنها همچنین ارز رمزنگاری شده ای به نام اتر (Ether) ارائه می دهند. در حال حاضر ، بسیاری از برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر Ethereum وجود دارد ، و این یکی از شبکه های اصلی برتر در بازار است.

بیشتر بخوانید:Enterprise Ethereum: Blockchain خصوصی برای شرکت ها

نتیجه

Mainnet در ارز رمزنگاری شده راهی مطمئن و م ofثر برای سنجش موفقیت هر پروژه در حال ظهور بلاکچین فراهم می کند. چنین ویژگی هایی به منزله اثبات اجرای یک پروژه بلاکچین است و تیم توسعه دهنده در تلاش است تا آن را کارآمد و بهتر کند. همچنین Mainnet در کوتاه مدت و بلند مدت بر قیمت ارزهای رمزپایه تأثیر می گذارد.

اگر شما تازه کار هستید که می خواهید در مورد فناوری بلاکچین بیشتر بدانید ، پس توصیه می کنیم با دوره رایگان بلاکچین ما شروع کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector