Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بیت کوین در مقابل اتریوم؟ تفاوت در چیست؟

بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پس از آنکه در اوایل سال تحت فشار فروش زیاد قرار گرفتند ، علائمی از شکست دارند. این دو ارز رمزنگاری شده از بالاترین رکورد سقوط کردند و نگرانی های احتمالی ترکیدن حباب را در این بخش افزایش دادند.

با این حال ، بالاخره همه چیز در حال جستجو است ، زیرا مشخص شد ارزهای رمزپایه برای ماندن در اینجا هستند. بحث در مورد اینکه ارزهای دیجیتال می توانند ارزهای آینده باشند ، در جستجوی خرده فروشی و سرمایه گذاران با ارزش خالص بالا ، در جستجوی فرصت های سرمایه گذاری در این بخش ، بسیار پیش رفته است..

از نظر سرمایه گذاری بیت کوین در مقابل اتریوم نبردی است که به آرامی در حال شکل گیری است زیرا سرمایه گذاران همچنان حدس می زنند که کدام یک از این دو در دراز مدت بازده بیشتری دارد.

انتخاب بین این دو برای اهداف سرمایه گذاری مطمئناً بدترین کابوس هر کسی خواهد بود ، با توجه به اینکه هر دو نشانه هایی را در مورد پذیرش و پذیرش گسترده نشان می دهند.

Bitcoin vs Ethereum (ETH): فاکتور فناوری

فناوری نقش اساسی در تصویب دو ارز رمزنگاری شده و ورود احتمالی به صنعت اصلی خواهد داشت. در حالی که فناوری زیر بلاکچین این دو را قدرت می بخشد ، به نظر می رسد بیت کوین در این قسمت دارای مزیت است.

بیت کوین نسبت به اتریوم و سایر ارزهای رمزپایه تا حدودی برتری دارد زیرا اولین باری بود که از فناوری بلاکچین استفاده کرد. با بیش از 9 سال فعالیت ، این سکه با ثبات تر به نظر می رسد که همچنان به نفع خود در میان سرمایه گذاران کار می کند.

Ethereum برای توسعه دهندگان

اعتبار تصویر: Ethereum

Ethereum چند سال پس از بیت کوین آمد. با این حال ، آن را در بین توسعه دهندگان در زمینه توسعه برنامه های غیرمتمرکز تثبیت کرده است ، چیزی که همچنان اعتبار آن را تأیید می کند. بلاکچین Ethereum به طور فزاینده ای برای توسعه قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز مورد استفاده قرار می گیرد ، امری که بیت کوین فاقد آن است.

با این حال با توجه به اینکه هیچ برنامه غیرمتمرکز عمده ای در جامعه جریان اصلی پذیرفته نشده است ، به این معنی است که Ethereum به بازی کمانچه دوم برای بیت کوین ادامه خواهد داد.

Ethereum vs Bitcoin: تعداد سکه ها

تعداد کل توکن های بیت کوین که در گردش خواهند بود 21 میلیون است. از طرف دیگر ، اتریوم بیش از 92 میلیون سکه در گردش دارد که هر روز سکه های بیشتری استخراج می شود. این بدان معنی است که Ethereum با توجه به تعداد سکه هایی که همیشه عرضه می شود ، ارز رمزنگاری تورمی باقی خواهد ماند..


کمبود بیت کوین باعث می شود که در مقایسه با سایر Altcoins ، ارزش آن در بازار بسیار ارزشمند باشد. کمبود حداکثر محدودیت عرضه چیزی است که می تواند در طولانی مدت نسبت به بیت کوین به ارزش Ethereum آسیب برساند. این واقعیت که بیت کوین دارای محدودیت است ، مطلوب می کند ، زیرا با افزایش تقاضا ، میزان عرضه آن ثابت می ماند و این می تواند ارزش آن را حتی بیشتر افزایش دهد..

Bitcoin vs Ethereum: حدس و گمان

این واقعیت که بیت کوین بسیار زودتر از اتریوم ایجاد شده است ، در زمینه افزایش گمانه زنی ها ، ارزش آن به طور پیوسته افزایش می یابد. به همین دلیل است که هر زمان که بیت کوین افزایش می یابد و تحت فشار BTC قرار می گیرد ، قیمت Ethereum همیشه افزایش می یابد..

اعتبار تصویر: Ethereum

مزیت حرکت اولیه بازار چیزی است که به نظر می رسد با مزیت بیت کوین کار می کند. به عنوان مثال ، مردم با BTC بیشتر از ETH آشنایی دارند که باعث شده است علاقه و تقاضای زیادی از طرف سرمایه گذاران خرده فروشی و سرمایه گذاران با ارزش خالص بالا ایجاد شود.

ظرفیت معامله Ethereum vs Bitcoin

Ethereum از قابلیت مدیریت معاملات نسبت به بیت کوین برتری دارد. پروتکل بلاکچین آن بسیار سریعتر از بیت کوین است و تراکنش ها در چند ثانیه برعکس دقیقه انجام می شوند. در حالی که Ethereum در این قسمت دارای یک لبه است ، اما با Ripple مطابقت ندارد (XRP) که پروتکل بلاکچین در صنعت مالی به طور فزاینده ای در حال پذیرش است.

خط پایین

شکی نیست که بیت کوین چیزی بیشتر از یک ارز نیست. از طرف دیگر ، Ethereum به عنوان یک فناوری دفتر قابل اعتماد ظاهر شده است که شرکت ها از طریق آن برای ساختن برنامه ها از آن استفاده می کنند.

به نظر می رسد که بیت کوین نسبت به Ethereum دارای برتری است از این رو که پایدارتر Altcoin است. گفته می شود که سرمایه گذاران به طور فزاینده ای از آن استفاده می کنند تا در معرض رونق صنعت قرار بگیرند ، زیرا چشم انداز موفقیت بالایی دارد.

مقایسه های دیگر ما:

  • Ethereum vs Litecoin: چرا LTC برای معاملات و ETH برای قراردادهای هوشمند است?

  • EOS vs Ethereum: یک قاتل احتمالی Ethereum!

  • Ardor vs Ethereum: مزایا و معایب آن چیست?

  • NEO vs Ethereum: کدام یک بهتر است?

  • Ethereum vs Ripple: مقایسه در عمق

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector