Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای نهایی نحوه سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه؟

آیا شما اتفاقی کسی هستید که قصد سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه را دارد؟ خوب ، این احتمال وجود دارد که شما نیز مجذوب ارز دیجیتال محبوب بیت کوین شده باشید. بیت کوین سال گذشته همچنان به عنوان نقطه صحبت این صنعت باقی مانده بود. ارز دیجیتال به طور جداگانه مسئول قرار دادن ارزهای رمزپایه روی نقشه برای سرمایه گذاران اصلی است. علاوه بر این ، با در نظر گرفتن محبوبیت روزافزون ارزهای دیجیتال ، تعجب آور نیست که افراد بیشتری می خواهند روی باند واگن رمز شوند. ارزهای رمزپایه به عنوان ارزهای آینده مورد استقبال قرار گرفته و از این رو سرمایه گذاری خوبی را جبران می کند.

به گفته کارشناسان صنعت ، ارزهایی مانند بیت کوین ممکن است جایگزین ذخایر پولی در بانک های مرکزی شده و به ارزهای غالب معاملات بین المللی تبدیل شوند. با تحقق این امر ، ارزش بیت کوین ممکن است با اختلاف قابل توجهی از مارک 15000 دلار عبور کند. مطمئناً شما می خواهید زمانی که زمان آن فرا می رسد بخشی از این انقلاب پول باشید و برای شما ضروری است که در زمان مناسب سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه را شروع کنید. البته بهترین زمان برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده یکی دو سال پیش بود که قیمت ها بسیار پایین تر بود و می توانست درآمد خوبی داشته باشد. اما اگر به پتانسیلی که ارزهای رمزپایه دارند اعتقاد دارید ، امروز به نظر می رسد زمان مناسب سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه مناسب است.

Contents

مواردی که قبل از سرمایه گذاری در رمزنگاری:

سرمایه گذاری با ریسک بالا:

ارزهای رمزنگاری ممکن است چیزی مانند سرمایه گذاری در بورس سهام برای افراد ناآگاه به نظر برسد ، اما اوضاع به مراتب متفاوت از آنچه که به نظر می رسد متفاوت است. ارزهای دیجیتال بسیار بی ثبات و خطرناک هستند. فقط چند روز طول می کشد تا یک رمزنگاری به بالاترین حد خود برسد و مانند شهاب سنگ شروع به سقوط کند. بعلاوه ، موضع دولتهای بزرگ در مورد رمزنگاری ها در حال حاضر در بهترین حالت “مبهم” است.

بیش از حد نکن

نکته دیگری که باید بخاطر بسپارید این است که زیاد از حد عبور نکنید. آنچه در اصل از آن منظور داریم این است که مبلغی را سرمایه گذاری کنید که تحمل دیدن صفر آن را داشته باشید. سرمایه گذاری مبالغ قابل توجهی به دلیل ترس از کنار گذاشته شدن طبیعی است که هر کس در حال حاضر پول خود را روی رمزگذارها می گذارد ، طبیعی است. ما به شما توصیه می کنیم قبل از بزرگ شدن ، کار خود را کوچک شروع کرده و درباره این صنعت روشنگری کنید.

استراتژی سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده

بیشتر اوقات ، بیت کوین اولین انتخاب برای گروه عمده ای از مردم به عنوان سکه برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه است. این منطقی است زیرا دلیل آن این است که آنها در وهله اول از ارزهای دیجیتال اطلاع دارند. با این حال ، امروز انبوهی از ارزهای جایگزین وجود دارد که می تواند بهترین ضربه را به شما بدهد. زمانی بود که تمام آلت کوین ها در صرافی های سایه دار به عنوان سهام پنی معامله می شدند. با این حال ، اوضاع در حال تغییر است و امروزه تقریباً 60٪ از کل سهم بازار را تشکیل می دهد در حالی که چند سال قبل 10٪ است.

گزینه های متنوعی برای انتخاب وجود دارد که منطقی تر از بیت کوین امروز است. ارزهایی مانند Ethereum و Ripple توجه اصلی را به خود جلب کرده اند و از این پس از طرفداران طرفدار فرقه لذت می برند. در واقع ، بسیاری از کارشناسان صنعت از قبل اتریوم را رمزگذاری بهتری نسبت به خود بیت کوین خوانده اند. و این سه فقط نوک کوه یخ است. ده ها سکه دیگر وجود دارد که نشان می دهد ظرف پنج سال آینده می توانند ارز مورد علاقه خود شوند.

بنابراین این سوال ما را به این س bringsال می برد که “با سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه از کدام سکه شروع کنیم؟”

همانطور که در بالا ذکر کردیم ، درخشان ترین ایده نیست که تمام پس اندازهای سخت خود را در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنید. به همین ترتیب ، قرار دادن پول خود در یک ارز واحد می تواند به همان اندازه خطرناک باشد. از آنجا که به نوسان بازار رمزنگاری نمی توان اعتماد کرد ، قرار دادن مقادیر کم در مکان های مختلف ، ایده خوبی است. این ممکن است اطمینان حاصل کند که از چندین منبع بازده دریافت می کنید و به طور قابل توجهی عامل خطر مورد بحث ما را کاهش می دهد.

در اینترنت تحقیق گسترده کنید و سکه های خود را انتخاب کنید. به دنبال قیمت آنها باشید و با مطالعه نمودار آنها ثبات آنها را تعیین کنید. به محدودیت بازار آنها توجه کنید که صادقانه جنبه ای است که اکثر مبتدیان از آن چشم پوشی می کنند. اگر به نظر شما بسیار گیج کننده است ، بهترین ایده این است که ده سکه برتر را انتخاب کنید تا در نمونه کارها منعکس شود. ارزهایی مانند Ethereum و Ethereum Classic وجود دارد که به دلیل اجرای قرارداد هوشمند و Litecoin به همراه Dash برای مقیاس پرداخت ، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. Monero و Zcash همچنین گزینه های خوبی را برای اولین کسانی که در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری می کنند ، جبران می کنند.

اخبار ارز رمزنگاری شده


اگر اتفاقاً از افرادی هستید که واقعاً می خواهند عمیق شوند و تصمیم کاملاً آگاهانه بگیرند ، پس توصیه می کنیم در اخبار ارزهای رمزپایه غرق شوید. در مورد ارز رمزنگاری شده مورد نظر خود تحقیق کرده و از فناوری اساسی و بنیانگذاران آن مطلع شوید. یاد بگیرید که آنها در چه سرمایه گذاری می کنند و شرکت هایی که با آنها تجارت می کنند. یک اشکال در کد یا خطایی در شبکه اصلی آنها می تواند تغییر در قیمت ها را منعکس کند و مطمئناً خواندن اخبار مربوط به Cryptocurrency بیش از یک بار در روز باعث تمرین بهتر می شود که احتمال تصمیم گیری بهتر شما را افزایش می دهد. با دنبال کردن برخی از تأثیرگذاران بلاکچین در YouTube یا Twitter می توانید در مورد فرصت های بیشتر اطلاعات کسب کنید.

خرید ارزهای رمزپایه از طریق صرافی ارز رمزنگاری شده

پس از ایجاد نمونه کارها ، باید در مورد راهی که می خواهید از طریق آن سرمایه گذاری کنید تصمیم بگیرید. ساده ترین راه برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین استفاده از وسایل نقلیه سرمایه گذاری مانند ردیاب XBT ، اعتماد سرمایه گذاری بیت کوین در بازارهای دوم ، بیت کوین ETI و موارد دیگر است. آنها شما را قادر می سازند بدون اینکه در واقع قیمت بیت کوین را بخرید ، روی آن شرط بندی کنید ، این بدان معناست که دیگر نگران نباشید ذخیره بیت کوین های شما.

با این حال ، اگر رویکرد سنتی تری دارید ، پس از ثبت نام در صرافی شروع به خرید مستقیم بیت کوین کنید. شما باید هویت خود را تأیید کنید و حساب خود را با ارز سنتی در کشور خود تأمین کنید. سپس این صرافی به شما امکان می دهد با پرداخت هزینه اسمی Bitcoins را خریداری یا معامله کنید. چند مورد وجود دارد که باید قبل از انتخاب مبادله ای مانند آنها را در نظر بگیرید:

 1. مکان فیزیکی:

صرافی را انتخاب کنید که از نظر جسمی به شما نزدیک باشد. اگر صرافی در همان حوزه قضایی شما باشد ، شانس شما برای پس گرفتن پول در صورت اختلاف بسیار بیشتر است. اگر صرافی جایی به شما نزدیک نیست ، پس در کشوری با قوی ترین قوانین برای تجارت ارزهای رمزپایه یکی را انتخاب کنید.

 1. انتخاب سکه:

همه مبادلات به شما امکان نمی دهند که تمام سکه های موجود در دنیای رمزنگاری را معامله کنید. با توجه به اینکه می خواهید هنگام سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه با چه سکه هایی شروع به کار کنید ، باید صرافی را انتخاب کنید.

آیا باید هم اکنون در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنید?

خوب اگر پاسخ درستی برای آن وجود داشت ، ما تاکنون همه میلیونر خواهیم بود. واقعیت این است که هیچ قانون مشخصی در مورد زمان شروع سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه وجود ندارد. بازار فوق العاده بی ثبات است و “پیش بینی” در بازاری مانند این تقریباً غیرممکن است. بنابراین ، شما باید یک نمودار از نمودار روزانه سکه خود ثبت کنید. بدانید شرکت در آینده قصد انجام چه کارهایی را دارد و واکنش جامعه نسبت به آن چیست.

این نکات ذکر شده اساس فرایند اصلی را تشکیل می دهد که برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده باید دنبال کنید. قبل از سرمایه گذاری تا آنجا که ممکن است یاد بگیرید و سعی کنید نمونه کارهای متنوعی برای کاهش خطرات ایجاد کنید. اگر قصد دارید در آینده بزرگ شوید ، از کوچک شروع کنید و خود را در مورد تمام جنبه های ارز رمزنگاری شده آموزش دهید.

مقالات مرتبط در مورد ارزهای رمزنگاری شده:

ما سعی می کنیم ، تا آنجا که ممکن است ، به س questionsالات پاسخ دهیم ، در اینجا چند مورد وجود دارد:

 • آیا باید در سال 2018 در بیت کوین سرمایه گذاری کنید؟?

 • چرا NEO می تواند قوی ترین ارز رمزنگاری شده سال 2018 باشد?

 • نحوه شرکت در ICO?

 • Airdrop چیست؟ چگونه می توان از Airdrop نشانه گرفت?

 • راهنمای مبتدیان: Bounty چیست?

 • قیمت ثابت سکه چقدر پایدار است و آیا در آینده ارزهای رمزپایه وجود دارد?

مقایسه های ما را بررسی کنید:

 • بیت کوین در مقابل اتریوم؟ تفاوت در چیست?

 • Ethereum vs Litecoin: چرا LTC برای معاملات و ETH برای قراردادهای هوشمند است?

 • EOS vs Ethereum: یک قاتل احتمالی Ethereum!

 • Stellar Lumens (XLM) vs Ripple (XRP) – کدام گزینه بهتر?

 • NEO vs Ethereum: کدام یک بهتر است?

 • Ethereum vs Ripple: مقایسه در عمق

لیست های برتر ارزهای رمزپایه

 • 10 رمز ارز برتر که باید درباره آنها بدانید

 • 10 رمز ارز برتر امیدوار کننده برای تماشای در سال 2018

 • 5 پروتکل برتر Blockchain برای پیگیری در سال 2018

س questionالی دارید؟ دوست دارم در بخش نظرات زیر بشنوم.

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید و مطمئن شوید که سلب مسئولیت کامل ما را خوانده اید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector