Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای مبتدیان: نحوه سرمایه گذاری در بلاکچین

راهنمای مبتدیان: نحوه سرمایه گذاری در بلاکچین

من توضیح خواهم داد “چگونه در بلاکچین سرمایه گذاری کنیم” ، با این حال ، ابتدا بیایید نگاهی به چرایی سرمایه گذاری در این فناوری بیندازیم. در اینجا سه ​​مجموعه اطلاعات جالب وجود دارد:

 1. بازار ارزهای رمزنگاری شده با بیش از 1500 سکه و پیشنهادات اولیه سکه (ICO) هر ماه بیش از 300 میلیارد دلار آمریکا است.
 2. حتی خارج از فضای ارزهای رمزنگاری شده ، غول های فناوری مانند IBM ، Cisco و Intel در آن سرمایه گذاری می کنند. حتی غول های خدمات بانکی و مالی این کار را می کنند. American Express ، Bank of America و Mastercard در حال ثبت درخواست های ثبت اختراع در اطراف آن هستند.
 3. مشاغل و دولت ها از این فناوری در زمینه های مختلف از توالی ژنتیکی گرفته تا مدیریت سوابق زمینی استفاده می کنند.

به دلیل موارد زیر ارزش سرمایه گذاری در بلاکچین را دارد:

 1. در دنیای تجارت تحت سلطه شرکت های غول متمرکز ، بلاکچین نوید عدم تمرکز را می دهد.
 2. در زمانی که اخبار نگران کننده ای درباره نقض داده ها می شنویم ، بلاکچین امنیت بی سابقه ای را به همراه دارد.
 3. وعده سوابق تغییرناپذیر می تواند به کلاهبرداری شرکت ها و دولت پایان دهد.

قبل از یادگیری نحوه سرمایه گذاری در بلاکچین ، درباره این فناوری اطلاعات کسب کنید:

شما باید قبل از قدردانی از فرصت های خوب برای سرمایه گذاری در آن ، فن آوری را به اندازه کافی یاد بگیرید. به عنوان مثال:

 • اگر یک پروژه بلاکچین-ارز رمزنگاری به جای استفاده از پیشنهادات بلاکچین غیرمتمرکز ، فقط یک پلت فرم متمرکز دیگر ایجاد می کند ، ممکن است ارزش سرمایه گذاری در آن نداشته باشد.
 • اگر یک پروژه بیش از حد از نوع اول فن آوری (FOAK) استفاده کند ، می تواند بسیار خطرناک باشد.

توصیه می کنم موارد زیر را یاد بگیرید:

 1. الگوریتم های اجماع مانند “اثبات کار” (POW) و “اثبات خطر” (PoS) و نحوه آنها بلاکچین امن؛
 2. چگونه رمزنگاری مدرن از معاملات رمزنگاری و شبکه های بلاکچین محافظت می کند.
 3. چگونه قراردادهای هوشمند می توانند مدیریت قراردادها را خودکار کرده و کارایی را بهبود بخشند.
 4. چرا پلتفرم Ethereum با ارزش است.

به طور مرتب در مورد فناوری بلاکچین بخوانید ، این امر همچنین شما را در جریان پروژه ها و نوآوری های جالب قرار می دهد.

مهارت های رایانه ای را به عنوان آمادگی برای سرمایه گذاری در بلاکچین بهبود دهید:

قبل از اینکه بتوانید در فناوری بلاکچین سرمایه گذاری کنید ، به سطح معقولی از مهارت های رایانه ای نیاز دارید. به عنوان مثال:

 • شما باید بدانید که چگونه از کامپیوتر خود پشتیبان تهیه کنید.
 • اهمیت نرم افزار ضد ویروس پولی و مشهور برای شما روشن است.
 • شما به مهارتهای اساسی در استفاده از فناوری رمزگذاری داده مانند امنیت کلید خصوصی خود نیاز دارید.
 • اگر از رایانه خود برای تجارت رمزنگاری برای سایر فعالیتهای مرور اینترنت غیررسمی استفاده کنید ، خطرات وجود دارد و باید این موارد را بدانید.
 • مهم است که به طور منظم نرم افزار خود را وصله کنید و سیستم عامل خود را ارتقا دهید ، و شما باید نحوه انجام این کارها را بدانید.
 • داشتن ارز رمزنگاری شده بیش از حد در وب یا کیف پول موبایل خطرناک است و باید دلیل آن را بفهمید.

سرمایه گذاری در بلاکچین شما را مجبور به نگه داشتن ارزهای رمزپایه می کند و بدون مهارت های رایانه ای معقول ، پول سختی که بدست می آورید در معرض خطر قرار می گیرد..

استراتژی سرمایه گذاری بلاکچین خود را آماده کنید:

سرمایه گذاری شامل ریسک است و برای بهره مندی از منافع شما باید استراتژی خود را تهیه کنید. شما باید بر روی سه جنبه اصلی متمرکز شوید ، به شرح زیر:

 1. چه مقدار سرمایه گذاری خواهید کرد: اگرچه این امر تا حد زیادی به وضعیت مالی شما بستگی دارد ، اما بخاطر داشته باشید که ممکن است همه چیز را از دست بدهید. مبلغی را که نمی خواهید از دست بدهید سرمایه گذاری نکنید.
 2. چه مدت سرمایه گذاری می کنید: بلاکچین یک فناوری جدید است و کارهای زیادی در روزهای آینده قبل از تصویب گسترده اتفاق می افتد. یک فناوری برای بالغ شدن به زمان نیاز دارد. شما باید حداقل 3 سال و ترجیحاً خیلی بیشتر سرمایه گذاری کنید.
 3. چگونه سرمایه گذاری می کنید: شما باید تعیین کنید که آیا با ارزهای رمزپایه معامله می کنید یا در ICO سرمایه گذاری می کنید یا در “قراردادهای اختلاف” (CFD) با کارگزارهای تنظیم شده ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری می کنید.

تجارت در مبادلات رمزنگاری:


صرافی های رمزنگاری را پیدا خواهید کرد ، وب سایت هایی که می توانید ارزهای فیات را در آنها سپرده گذاری کنید و ارزهای رمزپایه را خریداری کنید. می توانید تصمیم بگیرید که آنها را نگه دارید یا در صرافی های رمزنگاری بفروشید.

شما باید موارد زیر را انجام دهید:

 1. یک حساب با مبادله رمزنگاری باز کنید ؛
 2. کیف پول وب و سخت افزار خود را تنظیم کنید ؛
 3. جفت تجاری خود را مشخص کنید ، مانند Bitcoin (BTC) / USD ؛
 4. پول فیات را سپرده گذاری کنید و ارزهای رمزنگاری شده را در ازای آن خریداری کنید.
 5. معاملات مانند فروش در صرافی را با استفاده از کیف پول وب خود انجام دهید.
 6. ارزهای رمزپایه خود را در کیف پول سخت افزاری ایمن نگه دارید.

در حالی که مبادلات رمزنگاری زیادی مانند Coinbase ، Bittrex ، Binance و غیره وجود دارد ، شما باید چندین فاکتور را قبل از انتخاب صرافی بررسی کنید ، به عنوان مثال شهرت ، سهولت استفاده ، هزینه های آنها و سکه هایی که لیست می کنند.

من توصیه می کنم Coinbase, برای یک تاجر جدید بسیار آسان است ، بسیاری از سکه ها را لیست می کند و نقدینگی خوبی را فراهم می کند. MyEtherWallet کیف پول وب خوبی است ، و من توصیه می کنم لجر نانو اس به عنوان کیف پول سخت افزاری شما.

به یاد داشته باشید که همه حوادث هک ارزهای رمزپایه حمله به سرورهای مرکزی مبادلات رمزنگاری بوده است ، بنابراین از کیف پول های وب فقط برای انجام معاملات استفاده کنید. کیف پول های موبایل خطرناک تر هستند و تا آنجا که ممکن است سکه کمتری در آنجا می گذارند. وقتی از سکه های خود استفاده نمی کنید ، همیشه آنها را در کیف پول سخت افزاری خود ایمن کنید.

در ICO سرمایه گذاری کنید:

ICO ها رویدادهای کنترل نشده جمعیتی هستند که بنگاه های اقتصادی مبتنی بر بلاکچین به طور فزاینده ای برای جمع آوری سرمایه از آنها استفاده می کنند. محبوبیت آنها در حال افزایش است ، به عنوان مثال در سال 2017 ، شرکت های نوپای بلاکچین 5.6 میلیارد دلار ICO جمع آوری کرده اند.

 

شما نیاز دارید با انجام مراحل زیر برای سرمایه گذاری در ICO به خوبی آماده شوید:

 • ترکیب تیم پروژه را مطالعه کنید. تیم پروژه باید با سابقه قوی در اجرای پروژه های بلاکچین-رمزنگاری ، به ویژه در آن صنعت خاص ، بسیار معتبر باشد.
 • سفید نامه ICO را خوب بخوانید ، باید ایده پروژه را به روشنی توضیح دهد و توصیف روشنی از فن آوری ارائه دهد.
 • وضعیت فعلی پروژه را بررسی کنید. اگر تیم دارای یک نمونه اولیه یا کد منبع باز فعال باشد ، در این صورت آنها پیشرفت کرده اند. اگر آنها فقط یک نامه سفید داشته باشند و هیچ کدی نداشته باشند ، پروژه می تواند با مشکل روبرو شود.
 • آمادگی قانونی و نظارتی پروژه را بررسی کنید.
 • بدانید که جامعه رمزنگاری فوق العاده و متخصصان بلاکچین در مورد این پروژه چه گفته اند. اخبار و بحث های مربوط به این پروژه را در شبکه های اجتماعی و برنامه های چت مانند تلگرام دنبال کنید. بحث های مربوط به پروژه را در Reddit بخوانید و انجمن های مهم مانند این را بررسی کنید Bitcointalk.

من همچنین این راهنما را به شما توصیه می کنم تا ICO ها را با جزئیات درک کنید.

نحوه سرمایه گذاری در بلاکچین بدون داشتن ارزهای رمزپایه:

اگر خودتان ارزهای رمزنگاری شده ندارید ، می توانید روی آنها سرمایه گذاری کنید. برای این کار ، شما باید کارگزاران ارز رمزنگاری شده ای را تنظیم کنید که با “قرارداد تفاوت” (CFD) معامله می کنند.

CFD قراردادهایی بین تاجر و کارگزاران تنظیم شده است. تفاوت قیمت در هنگام ورود و در هنگام خروج نشان دهنده سود یا ضرر معامله گر است. به یاد داشته باشید که کارگزاران ارز رمزنگاری شده با مقررات کمتری وجود دارند که CFD ارائه می دهند.

به طور خلاصه ، سرمایه گذاری در ICO از بسیاری جهات مشابه سرمایه گذاری سنتی است. شما باید تمرکز کنید و موارد زیر را انجام دهید:

 1. بازار و فناوری را به خوبی مطالعه کنید. تخصص موضوع را توسعه دهید.
 2. در مورد سرمایه گذاری خود استراتژی کنید.
 3. با استفاده بهینه از ابزارها و منابع دانش موجود ، استراتژی سرمایه گذاری خود را به خوبی اجرا کنید. برای مدت طولانی در بازی بمانید ، این فناوری برای بلند مدت در اینجا وجود دارد.

 

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید! 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector