Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

10 رمز ارز برتر که باید درباره آنها بدانید

ما سال 2017 را به عنوان سالی منفجر می کنیم که ارزهای رمزپایه منفجر شده و توجه اصلی را به خود جلب کرده است. 2018 بیایید ، افراد بیشتری تلاش می کنند در فضای رمزنگاری دست به کار شوند. این بیشتر شامل افرادی می شود که هیچ تصوری از فناوری زیر بنایی ندارند و فقط می خواهند سریع پول نقد کسب کنند. چیزی که مردم قادر به درک آن نیستند این است که مانند هر سرمایه گذاری دیگر ، ارزهای رمزپایه نیز صبر و حوصله و برنامه ای خوب اجرا شده را می طلبند. در این مقاله ، ما 10 ارز رمزپایه برتر را که باید چشم به آنها داشته باشید ، توصیه می کنیم.

در مورد ارزهای رمزپایه دو استراتژی اصلی سرمایه گذاری وجود دارد – برنامه های سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت. در یک سرمایه گذاری طولانی مدت ، مردم تمایل دارند حداقل تا شش ماه یا یک سال رمزهای خود را نگه دارند. از طرف دیگر ، افرادی که برای یک دوره کوتاه مدت سرمایه گذاری می کنند بیشتر به دنبال سود سریع هستند. قبل از سرمایه گذاری در هر یک از استراتژی های این 10 ارز رمزپایه برتر ، باید درمورد ارزهایی که بیشترین پتانسیل را دارند و فناوری اساسی آنها تحقیق کنید. در اعماق فرو بروید اخبار رمزنگاری شده و بدانید که یک شرکت قصد دارد در آینده چه کاری انجام دهد. درمورد افرادی که با آنها همکاری می کنند و همچنین اگر می خواهند مشکلات دنیای واقعی را حل کنند ، اطلاعات کسب کنید.

10 رمز ارز برتر برای تماشای در سال 2018:

بیت کوین (BTC)

قدیمی ترین ارز رمزنگاری شده با 40 درصد سهم بازار هنوز بر بازار مسلط است. بیت کوین همچنان به عنوان یکی از 10 ارز رمزپایه برتر سال 2018 باقی مانده است. با این وجود پرونده بزرگی را برای خود به خصوص برای اولین بار سرمایه گذاران رمزنگاری جبران می کند. سرمایه گذاری در بیت کوین با توجه به نوسانات پویای قیمت آن می تواند مشکل باشد. سرمایه گذاران ممکن است بخواهند به دنبال سقوط شدید قیمت ها باشند تا با قیمت پایین دست به کار شوند. علاوه بر این ، اخبار را بخوانید و بفهمید آیا این شرکت پیشرفت فنی در فناوری خود ایجاد کرده است یا خیر. این امر می تواند قیمت را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

اتریوم (ETH)

البته ، Ethereum باید در لیست 10 ارز رمزپایه برتر سال 2018 باشد. اخیراً توجه بسیاری از افراد با نفوذ را به خود جلب کرده است که ممکن است به چشم اندازهای بهتر ترجمه شود. Ethereum چیزی فراتر از یک ارز رمزنگاری شده بلکه یک بستر برای توسعه سایر توسعه دهندگان است بلاکچین های خود را داشته باشید. این بدان معناست که احتمال ثمر ETH برای سرمایه گذاری بسیار زیاد است. Ethereum همچنین به دنبال ایجاد تغییرات انقلابی در فناوری خود در سال جاری است. این شامل اجرای پروتکل های جدید است که تقریباً آماده هستند.

Ripple (XRP)

Ripple یکی دیگر از ارزهای رمزپایه امیدوار کننده است که در سال 2017 رشد 36000 درصدی را به ثبت رسانده است. شما ممکن است بهترین شانس سرمایه گذاری در Ripple سال گذشته را از دست داده باشید. با این حال ، هنوز هم یک انتخاب عاقلانه در سال 2018 را جبران می کند و از این رو در لیست 10 ارز برتر رمزنگاری قرار می گیرد. یک معامله بین المللی با استفاده از سیستم پرداخت سنتی از 2-10 روز کاری طول می کشد. در همین حال ، ریپل می تواند در عرض چند ثانیه این کار را انجام دهد. به همین دلیل است که بسیاری از موسسات پرداخت مانند American Express ، JP Morgan و Santander در حال حاضر فن آوری Ripple را اجرا می کنند.

همچنین بخوانید Ethereum در مقابل Ripple: مقایسه در عمق.

Litecoin (LTC)

مانند سایر سکه های ذکر شده در بالا ، Litecoin نیز رشد 8000 درصدی را در سال 2017 نشان داد. از 4 دلار در ژانویه به 358 دلار در ماه دسامبر ، سود زیادی برای سرمایه گذاران اولیه به دست آورد. این افراد قبل از رشد قابل توجه قادر به دیدن پتانسیل آن بودند. این یکی از 10 ارز رمزپایه برتر است که قصد دارد فناوری بیت کوین را بهبود ببخشد ، اولین معامله شبکه رعد و برق را در ماه مه 2017 انجام داد. این معامله امکان ارسال 0.00000001 Litecoin از زوریخ به سانفرانسیسکو را در کمتر از یک ثانیه فراهم کرد. هنگامی که این فناوری کاملاً به ارز وارد شود ، ممکن است جهش قابل توجه دیگری در قیمت ها به دنبال داشته باشد.


خط تیره

امیدوارکننده دیگر Altcoin برای سال 2018 Dash (با نام دیجیتال نقدی) است. سقف آن 4.8 میلیارد دلار است و هر روز معاملات 100 میلیون دلاری در این سیستم عامل انجام می شود. Dash ، راه اندازی شده در سال 2015 یک ارز مبتنی بر پروژه بیت کوین است. این برنامه قصد دارد به کاربرترین و مقیاس پذیرترین سیستم پرداخت در جهان تبدیل شود. این یکی از ارزهای “غیر متمرکز” است که هم اکنون وجود دارد ، بنابراین قرار دادن پول روی Dash می تواند مثمر ثمر باشد.

Zcash (ZEC)

Zcash یکی از تازه واردان در فضای ارزهای رمزپایه است و در حال حاضر 21 میلیون دلار در گردش است. اگرچه معاملات آنها در یک بلاکچین عمومی ، این گزینه را برای کاربران فراهم می کند که ناشناس باشند. این می تواند جزئیات گیرنده گیرنده و همچنین گیرنده را پنهان کند. با این حال ، همچنان به کاربران امکان می دهد نسخه ای از سوابق معاملات انجام شده توسط آنها را دریافت کنند. با استفاده از ZEC ، مردم می توانند به قوانین پولشویی و مالیات در سراسر جهان پایبند باشند و در عین حال همچنان به استفاده از ارزهای رمزپایه ادامه دهند. این هسته بر اساس هسته بیت کوین ساخته شده اما حریم خصوصی کاربر و ناشناس ماندن را نسبت به سایر ارزهای دیجیتال در حال حاضر بهتر می کند. علاقه مندان به رمزنگاری تمایل دارند که بیشتر به ارزهای رمزپایه محرمانه توجه داشته باشند. این بدان معناست که Zcash یک شرط بندی کاملاً ایمن در زمینه سرمایه گذاری در سال 2018 است.

مونرو (XMR)

اگر طرفدار حریم خصوصی کاربر هستید ، پس Monero یکی دیگر از شرکت کنندگان در لیست 10 ارز رمزپایه برتر سال 2018 است که سزاوار پول شما است. معاملات در بلاک چین Monero کاملاً قابل پیگیری نیست که از استفاده ترکیبی از آدرسهای مخفیانه و ساختارهای حلقه ای استفاده شود. Monero از ابتدای تأسیس خود در سال 2014 شاهد رشد 13000 درصدی بوده است. احتمال زیادی وجود دارد که امسال نیز به رشد خود ادامه دهد. علاوه بر این ، همچنین این اطمینان را می دهد که هیچ کس نمی تواند آدرس IP و موقعیت مکانی شما را ردیابی کند. همه این دلایل ، آن را به یک رمزنگاری مناسب برای سرمایه گذاری در سال 2018 تبدیل کرده است.

IOTA (MIOTA)

 

در سال 2015 توسط تیمی از افراد فوق العاده با استعداد راه اندازی شد, IOTA قصد دارد فضای ارزهای رمزنگاری شده را به هم بزند. این شرکت قصد دارد این کار را با رویکرد منحصر به فرد خود در معاملات دیجیتالی انجام دهد. تقریباً هر رمزنگاری دیگری نوید می دهد که غیرمتمرکزتر از سایرین است. در همین حال ، ایدئولوژی IOTA در زمینه ارائه معاملات رایگان (صرف نظر از اندازه بلیط) در شبکه خود ، سرمایه گذاران را مورد هجوم قرار داده است. این شرکت در حال حاضر با شرکت هایی مانند دویچه تلکام ، فوجیتسو و مایکروسافت ارتباط برقرار کرده است. این برنامه قصد دارد به یک سیستم پرداخت استاندارد تبدیل شود که مورد قبول استارت آپ ها و شرکت ها باشد. تعجب نکنید اگر به سیستم پیش فرض پرداخت در اینترنت اشیا تبدیل شود. این یکی دیگر از موارد مهم در نقشه راه آنها بوده است.

دفتر قدرت Power POWR

Power Ledger منحصر به فردترین مفهومی است که مدتی است در فضای رمزنگاری شاهد آن هستیم. ارز رمزپایه استرالیایی امکان تجارت غیرمتمرکز انرژی تجدیدپذیر را در سیستم عامل خود فراهم می کند. خانه ها و مشاغل می توانند انرژی خورشیدی اضافی خود را به شبکه های کوچک بفروشند. در عوض آنها می توانند در مقایسه با آنچه از منابع سنتی ارائه می شود ، انرژی ارزان تری بخرند. این یکی از آن ارزهای رمزپایه است که قرار است در دنیای واقعی تفاوت داشته باشد. بنابراین ، نمی توانیم استدلال کنیم که این پتانسیل بسیار زیاد است و بنابراین در لیست 10 ارز رمزپایه برتر 2018 قرار دارد.

VeChain (VEN)

یکی دیگر از ارزهای رمزپایه هیجان انگیز که باید در سال 2018 مراقب آن باشید VeChain است. ریاست آن را سانی لیو با استعداد بر عهده دارد که یک مدیر سطح C در برترین شرکتهای Fortune 500 جهان بود. این ارز به عنوان ارز نسبتاً جدیدتر ، هدف ساده سازی زنجیره تأمین شرکتهای سازمانی چینی را دارد. در حقیقت ، این شرکت قبلاً با China Bright Foods همکاری کرده است. از آنجا که شرکت های بزرگ قبلاً با VeChain همکاری کرده اند ، ممکن است شرکت های بیشتری از این روش پیروی کنند. این ممکن است به چشم انداز بهتری برای شرکت و سرمایه گذاران باشد.

همچنین بخوانید,

تحقیق کلید همه چیز است:

همه اینها ، به خاطر داشته باشید که ارزهای رمزپایه فوق العاده بی ثبات هستند و پیش بینی ها همیشه اشتباه است. اگر می خواهید با سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال میلیونر شوید ، باید آماده از دست دادن پول خود نیز باشید. حتی یک اشکال کوچک در کد نیز می تواند به معنی تغییر قابل توجه قیمت ارز رمزپایه باشد. به همین دلیل است که شما باید در ارزهای رمزنگاری شده غرق شوید و هر آنچه را که روزانه در جهان آن اتفاق می افتد ، بدانید.

انتخاب کنید که چگونه می خواهید با سرمایه گذاری خود در ارزهای رمزپایه پیش بروید. برای یک برنامه سرمایه گذاری بلند مدت ، ممکن است لازم باشد که رمزنگاری خود را برای مدت طولانی تری حفظ کنید. از طرف دیگر ، سرمایه گذاری های کوتاه مدت به سریع پول تبدیل می شوند. به یاد داشته باشید که کارشناسان ارز رمزنگاری شده همیشه گفته اند. دومین بدترین اشتباهی که یک شخص می تواند مرتکب شود این است که بیش از توان خود برای از دست دادن سرمایه گذاری کند. با این حال ، اولین مورد اصلاً سرمایه گذاری نمی کند.

 

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector