Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

10 دلیل برای اینکه شما به یک آموزش حضوری برای بلاکچین نیاز دارید

آیا به دنبال دلایلی برای آموزش حضوری برای یادگیری بلاکچین هستید؟ اگر این کار را انجام دهید ، پس به جای درست آمده اید.

صنعت یادگیری با سرعت بالایی در حال پیشرفت است. با فناوری ، همه چیز در مورد سهولت استفاده ، قابلیت اطمینان و قابلیت دسترسی است. اما ، با حذف آموزش حضوری ، محدودیت های زیادی به همراه دارد.

منظور ما از این امر این است که در همه موارد ، آموزش آنلاین می تواند ایده خوبی باشد. در مورد آموزش حضوری برای بلاکچین نیز می توان همین را گفت. اگر شما یک مدیر اجرایی هستید که به دنبال یادگیری در مورد بلاکچین هستید ، همیشه ایده خوبی است که آموزش حضوری را انتخاب کنید. با این کار بی نهایت سود می برید.

به همین دلیل این مقاله به ده دلیل نیاز مدیران به آموزش بلاکچین حضوری متمرکز خواهد شد. با مرور این لیست ، به جای گذراندن دوره آنلاین که به شما امکان محدود قرار گرفتن در معرض بلاکچین را می دهد ، از اهمیت و یادگیری بلاکچین حضوری یاد خواهید گرفت..

اتمام کنید ، Blockchain For Enterprise و Blockchain for Executive

10 دلیل نیاز مدیران به آموزش بلاکچین حضوری

1. نامزدی و تمرکز

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا حواس شما به صورت آنلاین پرت می شود؟ خوب ، این فقط شما نیستید. هر وب سایتی که بازدید کنید پر از حواس پرتی است. همین مورد را می توان برای یادگیری آنلاین نیز گفت. فرقی نمی کند شما باشید تماشای فیلم یا خواندن مقاله.

عوامل حواس پرتی واقعی هستند و برای تجربه یادگیری شما مناسب نیستند. برای غلبه بر آن باید خود نظم و تمرکز داشته باشید. حتی وقتی این کار را می کنید ، مجبور خواهید شد حواس تان را پرت کنید.

با آموزش حضوری ، همچنین به عنوان شناخته می شود آموزش حضوری, می توانید بر مسئله تعامل و تمرکز غلبه کنید و اطمینان حاصل کنید که از وقت خود استفاده می کنید. وقتی صحبت از تعامل حضوری می شود ، توانایی تحمل حواس پرتی را ندارید. همچنین ، مربیان روش های خلاقانه بسیاری را برای اطمینان از تمرکز و مشغولیت شما به کار می گیرند. با توجه به اینکه ما در عصری زندگی می کنیم که این استراتژی ها مهم هستند توجه به منابع کمبود است.

در پایان ، شما مطمئناً درک بهتری از بلاکچین خواهید داشت و نتایج بهتری خواهید داشت.

2. در صورت بروز مشکل 1 به 1 را انجام دهید

یادگیری آنلاین چشمگیر است تا زمانی که با یک مشکل گیر کنید. هر فراگیر یکسان نیست, و این باعث می شود یادگیری آنلاین برای همه افراد خارج از کشور راه حل ایده آل نباشد.

اگر یک زبان آموز آنلاین هستید ، می دانید که ممکن است مجبور شوید چندین بار در طول یک جلسه یادگیری تحقیق کنید تا موضوع مورد نظر را درک کنید. این بدان معناست که زمان بیشتری را نسبت به مقایسه با زمان ، سرمایه گذاری کنید آموزش حضوری. قسمت تحقیق را ریشه کن می کند. همچنین شانس ادامه تحصیل بدون درک دقیق مفاهیم قبلی را از بین می برد.


مربیان دوره های آنلاین یا راهنمای کتبی ، تمام تلاش خود را برای توضیح موضوع می کنند. اما ، ممکن است این توضیحات برای شما کافی نباشد. با توجه به اینکه بلاکچین یک موضوع پیچیده است ، موارد بسیاری می تواند اشتباه گرفته شود.

در حال انجام آموزش حضوری بلاکچین بسیار بهتر است ، و شما همیشه می توانید در صورت بروز مشکلی از مربی س askال کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اگر مربی توضیحات موضوع را به پایان برساند ، صحبت خود را قطع کنید.

3. بحث و گفتگو

حتی اگر دوره های آنلاین یا وب سایت ها راهی برای بحث و گفتگو به شما ارائه دهند ، اما فاقد این موارد هستند نبوغ, علاقه, و اشتیاق پیرامون موضوع بعضی اوقات ، ممکن است پاسخی دریافت کنید ، و بار دیگر ، شما تنها هستید. شما ممکن است به انجمن های آنلاین برای بحث در مورد موضوعات پیوسته باشید.

تعامل انسان ضروری است ، و به عنوان یک یادگیرنده ، هرگز نمی تواند جایگزین آن شود. می توانید موضوع را با مربی خود در میان بگذارید ، یا اگر در یک گروه دو نفره یا بیشتر در حال یادگیری هستید ، می توانید آن را با دیگران در میان بگذارید. این باز می شود ایده های خلاقانه و جدید سوالات. همچنین می توانید با دیدگاه های دیگران آشنا شوید و دیدگاه های مختلفی را بیاموزید. با این کار بهتر می گیرید درک موضوع.

آموزش حضوری به شما توانایی نه تنها تمرکز ، لذت بردن از موضوع بلکه بحث برای یادگیری دیدگاه های جدید و ایجاد مفهوم موضوع را می دهد.

4. بدون حواس پرتی

با توجه به گذشت هر روز ، میزان توجه ما کاهش می یابد. آیا آخرین باری که بدون باز کردن سیستم عامل های رسانه های اجتماعی یا بررسی تلفن خود کار می کنید ، به خاطر می آورید؟ بله ، سخت است و بسیار طول می کشد خود انضباطی بدون حواس پرتی کار کنید.

بعضی اوقات ، حواس پرتی در کنترل شما نیست. با شما تماس فوری می گیرید که باید در آن شرکت کنید یا کسی درهای شما را می داند. در هر صورت ، شما از دست می دهید جریان که به آن عادت کرده اید. این می تواند هنگام یادگیری موضوعات پیچیده مانند بلاکچین مسئله مهمی باشد.

بلاکچین یک مفهوم ساده از بیرون است ، اما برای درک چگونگی آن نیاز به یادگیری دقیق است براستی آثار.

آموزش حضوری بلاکچین فضا و محیطی را برای شما فراهم می کند که بتوانید از حواس پرتی خلاص شوید و یاد بگیرید ذهنی.

بدون حواس پرتی ، ظرفیت یادگیری شما افزایش می یابد و می توانید ایده های بیشتری را حفظ کنید.

5- موارد استفاده از بلاکچین را عمیقاً بیاموزید

گوگل ، “موارد استفاده از بلاکچین,”و شما تعداد زیادی مقاله ، فیلم و دوره را پیدا خواهید کرد که موارد استفاده را لیست می کند. اما ، بیشتر اوقات ، آنها این کار را نمی کنند شیرجه رفتن عمیق در موارد استفاده.

موارد استفاده ماهیتاً عملی هستند و باید کاملاً درک شوند. به این ترتیب می توانید از آن در طول اهداف پیاده سازی استفاده کنید. این موارد استفاده همچنین دید بهتری از ظرفیت بلاکچین به شما می دهد.

بیشتر اوقات ، منابع آنلاین فقط توضیح جزئیات موارد استفاده را نمی دهند. تمرکز آنها این است که تا آنجا که می توانند لیست کنند ، بدون اینکه فقط روی یک مورد خاص تمرکز کنند. حتی اگر شما به عنوان یک خواننده ، اطلاعاتی در مورد a بسیار از موارد استفاده ، شما هرگز به طور عمیق با یک مورد استفاده آشنا نخواهید شد.

اینجاست که آموزش حضوری آغاز می شود. با انجام آموزش حضوری بلاکچین ، شما می توانید محتوای بهتری راجع به موارد استفاده استفاده کنید. حتی می توانید در مورد موارد استفاده از معلم س askال کنید و سعی کنید از صنعتی که در آن کار می کنید درک کنید. این فرایند برای شما مفید است یادگیری عملی.

6. بر مفهوم نحوه کار بلاکچین تسلط پیدا کنید

از سطح, بلاکچین یک مفهوم ساده است. این شبکه به عنوان یک شبکه همتا به همتا تعریف می شود که می تواند بدون هیچ گونه اختیار متمرکز ارتباط برقرار کند ، تجارت کند و ارتباط برقرار کند. به عبارت ساده تر ، ما همچنین می توانیم بلاکچین را به عنوان یک لایه برتر برای “اینترنت” یا بهتر “یک سیستم عامل” ببینیم که راهی برای اجرای برنامه ها ، خدمات یا راه حل ها ارائه می دهد..

اما ، هنگامی که به عمق موضوع بپردازید ، با موضوعاتی از جمله مواجه خواهید شد قراردادهای هوشمند ، رمزنگاری ، برنامه های غیرمتمرکز ، الگوریتم های اجماع, و غیره واضح است که بلاکچین پیچیده تر از آن است که به نظر می رسد. همچنین ، وقتی دیدگاه سازمانی را در نظر می گیرید ، اوضاع به شدت پیچیده تر می شوند. در آنجا مواردی مانند مقیاس گذاری ، یکپارچه سازی ، پیاده سازی و … وجود دارد.

پیچیدگی های دیگری نیز در رابطه با بلاکچین وجود دارد ، از جمله خطرات – قانونی و اجرایی. تقریباً هر کشوری قوانین متفاوتی دارد که وجود یک نهاد قانونی در برابر بلاکچین را دشوار می کند.

همه اینها می تواند یادگیری بلاکچین را طاقت فرسا کند. اما اگر شما آموزش حضوری را انتخاب کنید ، در این صورت شانس بیشتری برای درک مفاهیم به روش بسیار بهتری دارید.

بلاکچین با گذشت هر روز در حال تکامل است – نتایج تحقیقات جدید به روش های جدید نحوه کار بلاکچین منجر می شود. یادگیری رو در رو می تواند راه های جدیدی برای پیشرفت یادگیری شما ایجاد کند و به بلاکچین به روش صحیح مسلط شوید.

7. معلمان / مربیان خبره

با انجام آموزش های حضوری ، به دسترسی پیدا می کنید معلمان / مربیان خبره. مربیان مجهز به مهارتهای حضوری, که بدان معنی است که آنها می دانند چگونه با فراگیران با نیازها و نیازهای مختلف رفتار کنند.

وقتی آن را با دوره های آنلاین مقایسه می کنید ، معلمان و مربیان بسیار خوبی نیز می گیرید ، اما روش آنها کلی تر است. آنها تصور مبهمی از نوع یادگیرنده شما دارند و این بدان معنی است که شما باید دروس را بخوانید که بیشتر برای مخاطبان عادی طراحی شده است.

اگر آموزش حضوری می بینید ، مطمئناً می توانید دریافت کنید تجربه یادگیری سفارشی. معلمان حضوری مهارتهای واقعی در نحوه برخورد با فراگیران دارند. آنها می توانند نیازهای فراگیران را درک کنند و محتوا را بر اساس آن تحویل دهند. بنابراین ، اگر یک آموزش حضوری داشته باشید ، مطمئناً از مزایای آن استفاده خواهید کرد تجربه مربی.

به طور خلاصه ، شما با کمک معلمان متخصص راهنمایی بهتری برای پیاده سازی در دنیای واقعی دریافت می کنید.

8. دانش عملی

دوره ها یا مطالب آنلاین وقتی صحبت از بین می رود ، دید مناسبی ندارند دانش و آگاهی عملی. شما مطالب زیادی را می خوانید و تماشا می کنید ، اما لزوماً به این معنی نیست که می تواند به دانش قابل استفاده تبدیل شود. برای آن ، شما باید بخوانید مطالعات موردی.

همچنین ، یادگیری و پیاده سازی آن بدون راهنمایی دشوار است. وقتی صحبت از دانش عملی است ، آموزش حضوری می تواند مکان های جدیدی را باز کند. معلمان خبره می توانند موارد موردی را برای شما توضیح دهند و در حین انجام این کار درک بهتری از آن پیدا می کنند. آموزش حضوری بلاکچین با هدف ارائه ارزش در هنگام دانش عملی و اطمینان از یادگیری نکات کلیدی مطالعات موردی و موارد دیگر آنها را موفق می کند.

به عنوان یک مدیر اجرایی ، دانش عملی برای شما منطقی تر است. این می تواند به شما کمک کند تا پروژه ها را مدیریت کنید به طور مستقل و با اطمینان.

9. مزیت رقابتی

جهان یک مکان رقابتی است. شما تنها کسی نیستید که به فکر بلاکچین است یا می آموزد. هزاران مدیر وجود دارد که در جهت کار تلاش می کنند رسیدن به هدفشان و در حرفه خود رشد می کنند. به همین دلیل بسیاری از دوره ها ، فیلم ها یا مقالات آنلاین را پیدا خواهید کرد. اما ، همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، منابع آنلاین رویکردی عادی و غیررسمی را برای یادگیری هر چیزی ، از جمله بلاکچین فراهم می کنند.

اگر شما به صورت حضوری آموزش می بینید ، مطمئناً فراتر از رقابت رشد خواهید کرد. شما از مزایای زیادی برخوردار هستید ، از جمله توانایی بحث و گفتگو, موارد استفاده را عمیقا درک کنید و خیلی بیشتر. با گذشت زمان ، شما آماده می شوید تا با پروژه های بلاکچین مقابله کنید. رقابت شما ممکن است هنوز برای یادگیری اصول اولیه بلاکچین در تلاش باشد.

در اینجا قانون انتخاب وجود دارد. گزینه های بیشتری که دارید ، انتخاب آن دشوارتر می شود و شروع کنید. این شبیه بلاکچین است. گزینه های بسیار زیاد می توانند شما را فلج کنند و به همین دلیل بهتر است به یک آموزش حضوری بلاکچین پایبند باشید.

همچنین شما ملزم به یادگیری مفاهیم کلیدی در مورد بلاکچین هستید ، از جمله مقیاس بندی ، امنیت ، پیاده سازی و غیره.

10. فراتر برو

یادگیری یک است روند بدون توقف. فقط به یک دوره یا تماشای یک فیلم یا یک مقاله محدود نمی شود. با چیزی به عمق بلاکچین ، شما باید به آن پایبند باشید و هرگز یادگیری را متوقف نکنید.

در بیشتر موارد ، عدم راهنمائی یا ساختاری که یادگیری را سخت می کند. شما نمی دانید بعد چه بخوانید یا یاد می گیرید. همه این مشکلات با کمک مربی حضوری قابل حل است. او می تواند بر اساس تجربه یادگیری شما را در مورد اقدامات بعدی راهنمایی کند. برای همه افراد خارج از آن ، همیشه یک روش متفاوت برای یادگیری است و سفارشی سازی مهم است. یادگیری آنلاین چنین چیزی را ارائه نمی دهد – این بدان معنی است که شما ممکن است وقت زیادی را برای تلاش تلف کنید مرحله بعدی خود را رقم بزنید.

نتیجه

این ما را به پایان ده دلیل می رساند که مدیران به یک مربی بلاکچین حضوری نیاز دارند. ما سعی کردیم هر دلیلی را عمیقاً کشف و توضیح دهیم و امیدواریم بدون توجه به آنچه می خواهید یاد بگیرید ، اهمیت داشتن یک مربی حضوری را درک کنید.

بنابراین ، شما آماده انجام آموزش حضوری در مورد بلاکچین برای سازمان خود هستید؟ Blockchain را برای اجرایی بررسی کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector