Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

10 رمز ارز برتر امیدوار کننده برای تماشای در سال 2018

از زمانی که بلاکچین به فناوری قابل اعتمادی دست یافت ، چندین ارز رمزپایه برای خرید در دسترس داشتیم. برخی از آنها با پتانسیل باورنکردنی ظاهر شدند ، در حالی که دیگران به سادگی زیر انتظارات قرار گرفتند.

بنابراین تاکنون فکر کرده اید که برای بقیه سال در دنیای رمزنگاری چه می آید?

خوب ، قسمت اول امسال به سادگی با اوج و فرودهای غیرمنتظره مشخص شده است. در مقایسه با اوج های شهاب سنگ در دسامبر 2017 ، ابتدای امسال تحت طوفان پایین ، تقلب ، ترس از مقررات و نگرانی های مختلف قانونی قرار گرفت.

اما با وجود همه شرایط ، بلاکچین مطرح شد و به روند صعودی خود ادامه داد. ارزهای رمزنگاری شده ای نیز وجود دارند که در سال 2018 محبوبیت خواهند یافت?

خوب ، در زیر 10 رمز ارز برتر امیدوار کننده آورده شده است که نقشه راه آنها یک سال امیدوار کننده را نشان می دهد.

10 رمزنگاری برتر امیدوار کننده

10 رمز ارز برتر امیدوار کننده برای سال 2018:

1. EOS

زنجیره بلوک EOS

اعتبار تصویر: EOS

درپوش بازار– 12،477،806،299 دلار آمریکا

EOS یک ارز رمزپایه است که به عنوان یکی از قدرتمندترین زیرساخت های برنامه های غیرمتمرکز شناخته می شود. همچنین به عنوان سکه کمکی شناخته می شود که فضای ذخیره سازی و پهنای باند را به بلاکچین ارائه می دهد.

بر اساس یک مقاله سفید 2017 ، در حال حاضر توسط یک شرکت خصوصی در دست تهیه است, Block.one که نسخه 1.0 این منبع باز را منتشر کرده است EOSIO نرم افزار. برای اطمینان از توزیع مناسب ، Block.one همچنین متعهد شده است بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه برای رشد اکوسیستم سرمایه گذاری کند.

هدف اصلی این پلتفرم ارائه راه حل های غیرمتمرکز است که می تواند هزینه کاربران را از بین ببرد و همچنین مقیاس پذیری بلاک چین مانند Ethereum و Bitcoin را حل می کند..

2. ستاره ای

سکه ستاره ای

اعتبار تصویر: Stellar


درپوش بازار– 5،624،224،543 دلار آمریکا

Stellar در سال 2014 تأسیس شد ، یک پروتکل منبع باز است که برای مبادله پول با استفاده از فناوری بلاکچین استفاده می شود. به شما امکان می دهد در کسری از ثانیه و بدون هیچ گونه هزینه ای پول را از مرزها جابجا کنید. استفاده از این ارز رمزپایه بسیار آسان است و اخیراً دو همکاری مهم داشته است.

  • استلار از همکاری با یک بستر ارتباطی ایمن خبر داده است- پایه کلید. در حالی که Stellar بر انتقال پول از طیف های مختلف تمرکز دارد ، Keybase ویژگی های شبکه را در برنامه ها ادغام می کند. و همچنین این امکان را فراهم می کند تا کیف پول در چندین مورد بدون دردسر استفاده شود.
  • شبکه روشنایی ستاره ای: این یک شبکه پردازش پرداخت غیر زنجیره ای است که به طرفین امکان می دهد بدون انجام معاملات توسط بلاکچین از طریق یک قرارداد هوشمند تعامل کنند..

3. کاردانو

کاردانو چیست؟

اعتبار تصویر: CARDANO

سرپوش بازار – 5،561،019،578 دلار آمریکا

کاردانو یک پروژه منبع باز و غیر متمرکز بلاک چین و ارز رمزنگاری شده است. همچنین به عنوان یک پلت فرم محاسباتی توزیع شده شناخته می شود که بلاکچین ارز رمزنگاری شده ADA را اجرا می کند. اولین بلاکچینی است که توسط یک شرکت توسعه بلاکچین ایجاد شده و مبتنی بر یک رویکرد تحقیق محور است.

این به عنوان یکی از ارزهای رمزپایه امیدوار کننده 2018 به حساب می آید زیرا در زمان راه اندازی در رتبه نهم بود و اکنون به دلیل ارزش پروژه قابل توجه در شماره 10 قرار دارد. بعلاوه ، این نسخه همچنین از نسخه بایرون به شلی در حال ارتقا است که به این فناوری کمک می کند تا به یک “سیستم غیرمتمرکز و خودمختار” تبدیل شود.

4. NEO

NEO می تواند قوی ترین ارز رمزنگاری شده 2018 باشد

درپوش بازار- 3،428،847،500 دلار آمریکا

NEO هم رمز ارز و هم بستر بلاکچین است که برای ایجاد یک شبکه قابل اعتماد و مقیاس پذیر از برنامه های غیرمتمرکز طراحی شده است. این برنامه در سال 2014 با عنوان AntShares تاسیس شد و از زبان های مختلف برنامه نویسی مانند C ++ و Javascript با استفاده از نسخه سفارشی معروف به Docker پشتیبانی می کند..

این یکی از قوی ترین ارزهای رمزنگاری شده برای سال 2018 است زیرا یک گزینه توسعه انعطاف پذیر است و از پشتیبانی امپراتوری اینترنت چین برخوردار است. مردم قبلاً آن را به عنوان Ethereum چینی می نامیدند ، اما بسیار سریع است و قدرت انجام 10،000 تراکنش در ثانیه را دارد. در کنار این ، NEO همچنین برای ایمنی در برابر رایانه های کوانتومی طراحی شده است. درباره اکوسیستم NEO dApps بیشتر بدانید.

در حال حاضر ، بلاکچین از استانداردهای دیجیتال PKI X.509 به عنوان سیستم شناسایی استفاده می کند.

5. هستی شناسی

10 رمز ارز برتر امیدوار کننده - هستی شناسی

اعتبار تصویر: هستی شناسی

درپوش بازار – 1،304،615،769 دلار آمریکا

Ontology یک پروژه بلاکچین عمومی با عملکرد بالا و یک پلت فرم همکاری اعتماد توزیع شده است که شامل مجموعه ای از دفترها و سیستم قرارداد هوشمند است. این سیستم از بلاکچین عمومی پشتیبانی می کند و همچنین می تواند آنها را برای برنامه های مختلف شخصی سازی کند.

اگرچه هستی شناسی در دنیای ارزهای رمزپایه جدید است. این یک شرکت قابل اعتماد است زیرا از یک شرکت بزرگ مالی در چین پشتیبانی می شود. علاوه بر این ، راه اندازی شبکه اصلی نیز در حال ظهور است که روند توسعه را برای عموم مردم باز می کند. با خاموش شدن شبکه اصلی ، ایجاد برنامه شروع می شود که توجه بسیاری را به این رمز جلب می کند.

6. آیکون

آیکون

اعتبار تصویر: ICON

بازار کلاه لبه دار -1،034،515،654 دلار آمریکا

شناخته شده است که ICON یکی از بزرگترین شبکه های غیر متمرکز در جهان را ایجاد می کند. این موسسه از نهادهای مختلفی تشکیل شده است و در تلاش است تا رمزنگاری را به دنیای واقعی متصل کند. هدف اصلی ICON به عنوان عضوی از “اتحاد همکاری پذیری بلاکچین” اتصال شبکه های بلاکچین و ایجاد استاندارد جهانی برای شبکه های بین بلاکچین است..

در سال 2018 ، تیم ICON Mainnet 1.0 ، کیف پول چند ارزه ICONex را راه اندازی کرد و همچنین با بسیاری از صرافی های جدید همکاری های مشترک امضا کرده است. آنها همچنین برنامه ریزی کرده اند تا در زمینه های دیگر مانند آموزش ، بانکداری ، بیمه و مراقبت های بهداشتی گسترش یابد.

ICON نه تنها در ساخت فناوری ها برنامه ریزی می کند بلکه بر تبلیغاتی تمرکز دارد که اغلب به فروش قابل توجهی تبدیل می شود.

7. نانو

10 رمز ارز برتر امیدوار کننده - نانو

اعتبار تصویر: نانو

درپوش بازار- 553،221،580 دلار آمریکا

NANO راهی سریع و رایگان برای پرداخت هزینه های زندگی است. معمولاً با نام Raiblocks ، روی سه مسئله اساسی کار می کند که عبارتند از: ناکارآمدی قدرت ، تأخیر زیاد و عدم مقیاس پذیری.

دارای یک پروتکل سبک ، دارای معاملات فوری ، مقیاس پذیری نامحدود و همچنین به عنوان یک گزینه برتر برای بیت کوین عمل می کند. علاوه بر این ، با 4 میلیون معامله تحت کمربند خود ، ماهیتی شفاف دارد و به منابع کمتری نیاز دارد.

بر اساس رسیدگی کامل به کمیته ارزهای مجازی, مسائلی مانند مصرف انرژی و پولشویی در سه ماهه آینده حل خواهد شد.

8. استراتیس

استراتیس

اعتبار تصویر: Stratis

درپوش بازار- 441،286،828 دلار آمریکا

این یک Blockchain به عنوان سرویس کاملا متمرکز است که برای کمک به توسعه دهندگان C # و Net ساخته شده است. ایده اصلی این سیستم عامل ارائه صنایع پزشکی ، مالی و فناوری برای استفاده از برنامه های غیرمتمرکز برای مشاغلشان است..

آنچه آن را امیدوار کننده می کند عملکرد قرارداد هوشمند آن ، پروتکل کیف پول ویژه طراحی شده ، استفاده از زنجیرهای جانبی و پیشنهادات اولیه سکه است.

9. BAT (نشانه توجه اساسی)

10 رمز ارز برتر امیدوار کننده - BAT

اعتبار تصویر: BAT

درپوش بازار- 272،292،000 دلار آمریکا

نشانه توجه اساسی سیستمی است که تبلیغ کنندگان می توانند هنگام مشاهده تبلیغات ، به ناشران بابت محتوای تحویل داده شده و به کاربران بابت تعامل خود پرداخت کنند. غیرمتمرکز ، کارآمد ، شفاف است و با زنجیره بلوک Ethereum اجرا می شود. هدف اصلی این رمز ارتقا the سیستم عامل های تبلیغات دیجیتال با افزایش تجربه کاربر است.

BAT به عنوان دارایی امیدوار کننده به نظر می رسد زیرا قبلاً با غول های مختلف رسانه ای مانند گاردین ، ​​بریتانیا نیوز و موارد دیگر همکاری کرده است. علاوه بر این ، آنها همچنین یک هدیه 1 میلیون دلاری انجام دادند که ناشرانشان را از 4000 تا 8000 ناگوار پرتاب کرد.

10. دفتر قدرت

دفتر قدرت

اعتبار تصویر: دفتر قدرت

درپوش بازار- 126،229،739 دلار آمریکا

خوب ، Power Ledger پیشتازترین همتای جهان در بازار تأمین انرژی تجدیدپذیر است. همچنین این ارز رمزپایه مبتنی بر بلاک چین استرالیایی و بستری است که امکان تجارت غیرمتمرکز انرژی های تجدیدپذیر را فراهم می کند. این سیستم عامل دسترسی به بازارهای مختلف انرژی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد و با توجه به زیرساخت های مختلف انرژی مقیاس پذیر است.

این سیستم بر روی یک سیستم توکن دوگانه کار می کند که شامل POWR و Sparkz است. پیشنهاد اولیه سکه برای POWR به عنوان بزرگترین و چهاردهمین پروژه سرمایه گذاری جمعی در استرالیا مطرح شد.

Power Ledger به دلیل معامله اخیر با این شرکت ، یکی از ارزهای رمزپایه امیدوار کننده است راه حل های گرین وود. این اولین استقرار تجاری پروژه است و همچنین باعث می شود شرکت های دیگر از خدمات خود استفاده کنند. آنها همچنین توافق نامه ای را با Helpanswers اعلام کرده اند تا صدها پروژه تجارت انرژی تجدیدپذیر را در سراسر آمریکای شمالی راه اندازی کنند.

همچنین بخوانید,

  • 5 پروتکل برتر Blockchain برای پیگیری در سال 2018

  • 10 رمز ارز برتر که باید درباره آنها بدانید

بنابراین خواه در مورد دستاوردها تردید داشته باشید یا در مورد برخی از آنها به عنوان حباب مطمئن باشید ، این ارزهای رمزپایه ای هستند که به راحتی توسط پروژه های با کیفیت پشتیبانی می شوند.

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector