Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

7 چالش برتر Blockchain برای ورود به جریان اصلی در سال 2019

از بین 7 چالش اصلی برای جریان اصلی بلاکچین ، تنها یکی از آنها مبتنی بر فناوری است. چالش های واقعی پذیرش بلاکچین همه انسان ها هستند. از تجربه کاربر ، تا آموزش ، تا بازگشت از ساختارهای قدرت موجود و خطرات اخلاقی منافع بزرگ اندازه بلوک های شهر در اکوسیستم بلاکچین ، چالش های واقعی پذیرش بلاکچین همه انسان محور هستند. همانطور که چشم به آینده فناوری دفتر مرکزی غیرمتمرکز هستیم ، اجماع واقعی این است که اجماع بشر با هم پیش بروند.

همانطور که در نهایت بلاکچین به تنهایی مسائل مربوط به اعتماد ، برابری و انصاف انسان را برطرف نمی کند. بلاکچین به سادگی آخرین ابزار طولانی است که بشر توسعه داده است و می تواند برای حل مسائل انسانی استفاده شود. دقیقاً مانند زمانی که اینترنت دنیا را به هم متصل کرد ، برای حل شرایط بشر چه کاری انجام داد؟ انسان ها چگونه از شبکه جهانی استفاده کرده اند؟ آیا بشر از توانایی های فناوری موجود ما برای رفع نابرابری درآمد ، بحران غذایی یا تعداد بی عدالتی سیستمی که گونه های ما را آزار می دهد ، استفاده کرده است؟ آیا بشر توانسته است در مورد چگونگی مقابله با چهارمین انقلاب صنعتی فناوری و تحول دیجیتال به مصائب سومین انقلاب صنعتی ، به ویژه تغییرات آب و هوایی ، توافق کنند.?

بلاکچین قبل از ورود به جریان اصلی با چالش های زیادی روبرو است. بزرگترین آنها همه انسانها هستند. اغلب اوقات ، آنچه سرسخت ترین حامیان و متعصبان هر فناوری به عنوان چالش های فناوری تصور می کنند ، ماهیت فنی ندارند. اعتماد ، شفافیت ، انصاف ، عدالت و عدالت ریشه در شرایط انسانی دارد. بله ، آنها می توانند با اجماع حل شوند. با این حال ، آینده اجماع بشری یک فناوری نیست ، بلکه اجماع قلب ، ذهن و روح انسان است. آیا بلاکچین به ما کمک می کند تا به اتفاق نظر برسیم سوالی نیست که باید از خود بپرسیم. آنچه باید از خود بپرسیم این است که: “آیا بشریت می تواند برای نجات خود ، از خود ، با هم جمع شود؟”

7 چالش برتر Blockchain برای ورود به جریان اصلی در سال 20197 چالش برتر بلاکچینهمانطور که در مورد موارد فوق تأمل می کنید ، همراه با آینده بلاکچین ، در اینجا 7 چالش اصلی برای جریان اصلی بلاکچین وجود دارد:

بودجه & سرمایه گذاری – راه حل های بلاکچین دولتی باید تأمین شوند. بلاک چین های خصوصی باید درآمد کسب کنند. بلاک چین های غیر متمرکز درآمد کسب نمی کنند. برای دستیابی گسترده به بلاکچین ، دولتهای سراسر دنیا باید تصمیم بگیرند که سرمایه گذاری در بلاکچین را در اولویت قرار دهند. سپس ، دولت ها باید به نوعی در مورد قابلیت همکاری بلاکچین ها اتفاق نظر داشته باشند. در غیر این صورت ، بلاکچین هایی که با خود ارتباط برقرار نمی کنند ، سیلوهای جدیدی از اطلاعات و داده ها را ایجاد می کنند ، از مدل های فعلی بهتر و کارآمد نخواهند بود. همین چالش ها در مورد بلاکچین خصوصی / مجاز نیز اعمال می شود. چگونه سازمان های خصوصی برای اشتراک داده ها ، درآمد و محدودیت بازار انگیزه می گیرند?

تجربه کاربری ساده – درک اینترنت ، فای و برنامه ها (Whatsapp ، Tinder ، Google Maps و غیره …) ساده است زیرا همه به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. بلاکچین به برنامه های ساده ، دسترسی آسان و استفاده از آن نیاز دارد. در حال حاضر ، میانگین “تجربه کاربری بلاکچین” مشابه تجربه کاربر اینترنت قبل از رابط کاربری گرافیکی است (رابط های گرافیکی کاربر ، مستعار ، مرورگرهای وب).

تحصیلات – ساخت بلاکچین به راحتی wifi پذیرفته و “قابل درک”. تعداد کمی از افراد واقعاً از نحوه کار wifi اطلاع دارند اما همه در استفاده از wifi تبحر دارند. پذیرش واقعی بلاکچین (و آموزش) ناشی از توانایی مصرف کنندگان در داشتن ابزارها و برنامه های بلاکچین روزانه ، بدون تأمل است. به عنوان مثال ، آخرین باری که به نحوه استفاده از wifi فکر کرده اید کی است؟ # کد Wifi چیست

زیر ساخت – سخت افزار قدیمی باید فقط برای بلاکچین بلکه برای IoT ، 5G و. نیز به روز شود و جایگزین شود نسل بعدی فن آوری به عنوان یک کل؛ مانند صدا و شبکه های یادگیری عصبی (فکر کنید الکسا و سیری اما برای همه چیز). این امر مستلزم سرمایه گذاری قابل توجهی از طریق مشارکت های دولتی و خصوصی است. که مغایر با اصول تمرکززدایی است و یک بحث فلسفی بین مبتکران و متصدیان فعلی را ارائه می دهد.

متصدیان – کسانی که برای تولید درآمد خود به ناکارآمدی متکی هستند ، برای حفظ جریان درآمد خود می جنگند. این قبیله گرایی درآمد به ویژه در دولت ، امور بانکی و مالی حاد است. بدون خرید متصدیان مستقر ، که می تواند ارزش فناوری بلاکچین را ببیند و اتخاذ کند ، فناوری دفتر مرکزی غیرمتمرکز همچنان برای تصویب جریان اصلی / شرکت با نبردی سخت روبرو خواهد شد.

تخمهای اندازه خودم – منافع موجود در بلاکچین از طرف مبشران ، علاقه مندان ، متصدیان و FUDers (ترس از عدم اطمینان & تردید) هر طرف را ناشنوا کنید. Egos موجود در بلاکچین احساسات “آنها” در مقابل “ما” را ایجاد می کند که مانع همکاری واقعی و اجماع می شود. به طور خلاصه ، قبیله تمرکززدایی همچنان در برابر بی علاقگی به تغییر ، تقاضای سهامداران برای درآمد و عادی بودن پادشاهی تمرکز ، مورد قتل عام قرار خواهد گرفت..

تمرکززدایی – از بسیاری جهات تمرکززدایی عامل هرج و مرج است. در جمعیتهای انسانی ، تمرکززدایی بسیار شبیه Lord of The Flies است. عدم تمرکز باعث برانگیختن سیستم برنده گرفتن می شود. جایی که متقاضیان و پذیرندگان اولیه می توانند وارد آن شوند ، یک اکوسیستم را پمپاژ کنید ، تمام درآمد / ارزش آن را بدست آورید و یک بازی پوسته خالی برای پیروان سریع و سایر پذیرندگان مرحله آخر بگذارید. این رفتار غارتگرانه به ویژه در محیط ارائه اولیه سکه (ICO) 2017/2018 حاد بود. به دلیل رفتارهای انسانی ، تمرکز زدایی از طمع و سرمایه داری در حال حاضر یک مدل پایدار نیست. بیش از حد ، تمرکززدایی یک چیز به هیچ وجه دسترسی ، استطاعت و نه گنجاندن آن در اکوسیستم را دموکراتیک نمی کند. در نهایت ، راه حل مشکلات انسانی یک راه حل فنی نیست بلکه یک راه حل انسانی است. بلاکچین مسائل انسانی را برطرف نمی کند. این فقط ابزار دیگری به انسانها می دهد تا شرایط بی عدالتی ، نابرابری ، کمبود مصنوعی و حقیقت بشر را برطرف کند. آیا انسان ها چنین کاری می کنند؟ آیا می توانیم این کار را به صورت غیرمتمرکز انجام دهیم؟ تاریخ به ما “نه” می گوید و ماهیت انسان نیز موافق است.

مطالب توسط 101 Blockchain Embassy, سامسون ویلیامز. می خواهید تخصص خود را با انجمن 101 Blockchain به اشتراک بگذارید؟ در اینجا بیشتر بیاموزید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector