Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

آینده مشاغل Blockchain گزارش 2020 توسط مجمع جهانی اقتصاد

آینده بلاکچین درخشان است. بحث زیر با هدف انعکاس پیش بینی های ارائه شده در گزارش مشاغل جهانی مجمع جهانی اقتصاد برای یافتن محل مناسب بلاکچین در تصویر انجام می شود..

به دلایل مختلف ، فناوری بلاکچین بدون شک یکی از بیشترین تقاضای مهارت ها در دوران مدرن است. این مسئولیت باعث ایجاد بسیاری از نقش های جدید شغلی شده است که باعث ایجاد فرصت های بیشتر برای فعالیت در بلاکچین شده است. بنابراین ، بسیاری از نامزدهای مشتاق احتمالاً فرصت های معتبری را برای به دست آوردن مشاغل بلاکچین جستجو می کنند. در نتیجه ، جستجوی پیش بینی در مورد مشاغل در زمینه بلاکچین اجتناب ناپذیر است.

این یک فناوری در حال ظهور است و برای افراد اجتناب ناپذیر است که به دنبال فرصت های پایدار برای تأمین شغل خود در سیستم عامل های بلاکچین باشند. خوانندگان می توانند از بحث زیر استفاده کنند تا در مورد فاکتورهای مهمی که می توانند تحول بازار کار را از سال 2020 تا 2025 ایجاد کنند ، تأمل کنند.

در 5 سال گذشته مجمع جهانی اقتصاد دائماً به معرفی آینده کار اشاره کرده است. این نه تنها به پتانسیل مشاغل موجود در بلاکچین پی برده است بلکه به امکانات قابل توجه آوارگی کارگران نیز پی برده است. اتوماسیون و تقویت فن آوری از استراتژی های قابل اعتماد برای افزایش انتقال شغل برای مطابقت با نقش های شغلی نوظهور پشتیبانی می کند.

آینده نظرسنجی مشاغل ابزاری اساسی برای ارزیابی روندهای کوتاه مدت و بلند مدت در کنار تأثیر پذیرش فناوری در بازارهای مختلف کار است. یکی از نکات قابل توجه در این بررسی ، تأمل در پذیرش فناوری در بنگاه های اقتصادی با نوسانات تقاضا برای مهارت ها و نیازهای شغلی بود..

این نظرسنجی برداشتی تعاملی و صریح از روندهای نوظهور در بازار کار را فراهم می کند. در عین حال ، به دستیابی به فرصتی برای برنامه ریزی و استراتژی برای آینده کار بهتر کمک کرد. بیایید ببینیم که چگونه گزارش آینده مشاغل 2020 توسط مجمع جهانی اقتصاد ، تصویب فناوری را برای یافتن مناسب برای مشاغل بلاکچین بررسی می کند.

اکنون ثبت نام کنید:چگونه شغل خود را در دوره Blockchains سازمانی ایجاد کنیم

پتانسیل Blockchain در آینده

در دو سال اخیر ، فن آوری های جدید شروع به تسلط بر شرکت های سراسر جهان کرده اند. طبق این نظرسنجی ، تقریباً 11٪ از شرکت ها علاقه مند به استفاده از فناوری دفتر توزیع شده یا فناوری بلاکچین هستند. این گزارش حاکی از آن است که سازمان ها به احتمال زیاد تا سال 2025 از فن آوری های جدید استفاده می کنند. بنابراین ، تجارت الکترونیکی ، رایانش ابری و داده های بزرگ با در نظر گرفتن روندهای ارائه شده در سال های اخیر ، به عنوان اولویت های اصلی عمل می کنند..

از طرف دیگر ، تمرکز بر رمزگذاری خواسته های اساسی وجود دارد. در نتیجه ، می توانید متوجه شوید که آینده کار به میزان قابل توجهی به آسیب پذیری های جدید بستگی دارد که در عصر دیجیتال برجسته است. بنابراین ، فناوری بلاکچین می تواند به عنوان یک عامل برجسته حمایت کننده در این مورد با رفع نگرانی های آسیب پذیری عمل کند.

بعلاوه ، چشم انداز مشاغل موجود در بلاکچین روشن تر به نظر می رسد زیرا می توانید فرصت های شغلی را در بخشهای مختلف جستجو کنید. چشم انداز اتخاذ بلاکچین در صنایع مختلف به عنوان فرصت های قابل اعتماد برای کاندیداها در نظر دارد که به دنبال مشاغل مبتنی بر بلاکچین باشند. در اینجا یک مرور کلی از اعداد مربوط به پتانسیل استفاده از بلاکچین در صنایع مختلف وجود دارد.

پذیرش بلاکچین در صنایع مختلف

مشاغل موجود در بلاکچین


تقریباً 31٪ از سازمانهای کشاورزی ، 40٪ از سازمانهای خودروسازی و 41٪ از سازمانهای مصرف كننده علاقه مند به پذیرش بلاك چین هستند. بیشترین سهم از امکان استفاده از فناوری های بلاکچین در مورد ارتباطات دیجیتال و فناوری اطلاعات و شرکت های خدمات مالی مشهود است..

امیدوار کننده ترین بخش بعدی که امکان پذیرش بلاکچین را فراهم می کند ، به شرکت های بهداشتی و بهداشتی مراجعه می کند ، جایی که میزان پذیرش 72٪ است. علاوه بر این ، احتمالاً بلاکچین توسط 61٪ شرکتهای آموزش و 50٪ شرکتهای بخش انرژی و آب و برق نیز مورد استفاده قرار می گیرد..

جالب اینجاست که حدود 40٪ دولت و آژانس های بخش دولتی که در این گزارش مورد بررسی قرار گرفته اند ، علاقه مند به پذیرش بلاکچین هستند.

اتخاذ بلاکچین در بخشهای مختلف نیز باعث افزایش تقاضا برای مشاغل بلاکچین می شود. متعاقباً ، این امر منجر به رشد رشد آینده مشاغل در صنایع مختلف خواهد شد. در عین حال ، انتظار رشد چشمگیر تقاضا برای مجموعه مهارت های جدید و نقش های شغلی جدید اجتناب ناپذیر است.

در نتیجه ، اخلال در نیروی کار قطعاً در آینده مشاغل مرتبط با بلاکچین اتفاق می افتد. پذیرش فناوری قطعاً با تغییر برخی از وظایف موجود در قبال مسئولیت ماشین آلات ، بر شغل کارگران تأثیر خواهد گذاشت.

متعاقباً ، سطح اختلال به میزان قابل توجهی به شغل و مهارت مهارت یک کارگر بستگی دارد. بدیهی است که شرکتها در صورت پذیرش فناوری بلاکچین به بازسازی نیروی کار خود وابسته هستند. بنابراین ، هدف اصلی سازمان ها با ایجاد اخلال در نیروی کار جدید چیست?

همچنین بخوانید:لیست شرکتهایی که از فناوری Blockchain استفاده می کنند

اهداف شرکتها در بازسازی نیروی کار

بر اساس گزارش آینده شغل 2020 ، شرکت ها اهداف متنوعی را در زمینه تغییر ساختار نیروی کار خود دارند. واضح است که ورود فناوری های جدید مانند بلاکچین نیاز به تجدید نظر در ساختار نیروی کار موجود در شرکت ها دارد. با این حال ، شرکت ها هنگام ارائه تبلیغات برای مشاغل در اکوسیستم بلاکچین انتظارات بسیاری دیگری نیز دارند. اول از همه ، در حدود 55٪ از شرکت های مورد بررسی در این گزارش ابراز علاقه خود را به تحول در ساختار زنجیره ارزش خود.

متعاقباً ، حدود 43٪ از سازمانها اظهار داشتند كه می خواهند به كاهش نیروی كار موجود خود دست یابند. از طرف دیگر ، 34٪ از سازمان ها می خواهند با استفاده از ادغام فن آوری جامع ، از گسترش نیروی کار اطمینان حاصل کنند. علاوه بر این ، حدود 41 درصد از سازمان های موجود در این نظرسنجی می خواهند استفاده از پیمانکاران را برای کارهای مربوط به تخصص گسترش دهند.

وضعیت مشاغل نوظهور و رو به زوال

نتایج گزارش آینده مشاغل 2020 توسط مجمع جهانی اقتصاد نیز به طور برجسته ای در مورد وضعیت مشاغل نوظهور و رو به کاهش است. براساس یافته های این گزارش ، شرکت ها کاهش عمده ای در نقش های زائد از 15.4٪ به 9٪ را تجربه خواهند کرد. در عین حال ، این گزارش همچنین به رشد 5.7 درصدی مشاغل نوظهور مانند مشاغل بلاکچین اشاره دارد. بنابراین ، گزارش به وضوح مشخص می کند که تا سال 2025 تقریباً 97 میلیون نقش جدید ظهور می کند ، در نتیجه وعده های مطلوبی برای حرفه های بلاکچین ارائه می شود.

بنابراین ، می توانید به وضوح توجه داشته باشید که چگونه گزارش آینده شغل ، بلاکچین را به عنوان یکی از مهارت های در حال تقاضا معرفی می کند. بعلاوه ، درک چگونگی تمرکز گزارش بر روی عوامل مختلف برای تغییر ساختار نیروی کار نیز آسان است. بنابراین ، با برداشت واضح از اهداف اساسی شرکت ها در تغییر ساختار نیروی کار خود برای تأمین نیازهای تجاری مدرن ، می توان شروع به کار در بلاکچین را ارزیابی کرد.

بیشتر بخوانید: چگونه بازار کار Blockchain رونق می یابد!

تردید در مورد مشاغل موجود در بلاکچین می تواند با تأمل در دلایل مهمی که موجب تقاضای آنها می شود ، پاسخی کامل بیابد. بلاکچین به عنوان یک فناوری اساسی برای بیت کوین ظهور کرد و همچنان به عنوان یک فن آوری پر کاربرد برای کاربردها در بخشهای مختلف شناخته می شود.

آژانسهای دولتی پیشرو و شرکتهای بزرگ فناوری و همچنین استارتاپها به بلاکچین علاقه نشان داده و در نتیجه تقاضای آن را افزایش داده اند. بنابراین ، تقاضا برای مشاغل مبتنی بر بلاکچین نیز بسیار افزایش یافته است. با این حال ، آیا منطقی است که در یک فن آوری که اخیراً وارد شده و به طور گسترده ای محبوبیت بیشتری پیدا می کند ، شغل خود را دنبال کنید؟ اگر آنقدر بلند پرواز هستید که می توانید در بلاکچین کار خود را شروع کنید ، پس باید به دلایل زیر نگاهی بیندازید.

بسته های جذاب حقوق و دستمزد

یکی از اولین دلایل مراجعه به مشاغل بلاکچین مستقیماً به بسته های پردرآمد حقوق است. بلاکچین یک فناوری نسبتاً جدید است و یافتن بسیاری از افراد با مهارت مورد نظر در زمینه بلاکچین برای اهداف تجاری دشوار است. بنابراین ، داوطلبانی که دارای تخصص بلاکچین هستند قطعاً می توانند برآورد حقوق بالاتر را از شرکتهای برتر سفارش دهند.

از همه مهمتر ، متخصصان مشتاق می توانند از مزایای حقوق و دستمزد مشاغل فنی و غیر فنی با مزیت امیدوار کننده نسبت به سایر مشاغل معمولی استفاده کنند. علاوه بر این ، مدل های تقسیم درآمد مرتبط با مشاغل در حوزه بلاکچین نیز می توانند بازدهی بهتر و مشوق های بیشتری داشته باشند.

10 شغل برتر بلاکچین در بازار را بررسی کنید.

انعطاف پذیری برای کار از راه دور

دلیل مهم بعدی برای انتخاب شغل در بلاکچین ، منعکس کننده فرصت های انعطاف پذیری با کار از راه دور است. روند افزایش کار از راه دور در چند وقت اخیر مورد توجه بنگاه ها و کارگران قرار گرفته است. پس از همه گیری جهانی ، کارگران به مزیت انعطاف پذیری مکان پی برده اند تا اینکه به دفتر مراجعه کنند.

هرچه تعداد بیشتری از افراد به سمت کار از راه دور روی می آورند ، شرکت های بلاکچین مزیتی را که به راحتی در دسترس است به نیروی کار خود ارائه می دهند. شرکت های بلاکچین محور به این گزینه برای کار از راه دور اجازه می دهند تا زمینه بهره وری بهتر نیروی کار خود را باز کنند.

نقدینگی کارکنان

یکی دیگر از مزایای برجسته مرتبط با مشاغل در حوزه بلاکچین گزینه نقدینگی کارکنان است. اکثر شرکت های نوپا ارزش سهام خود را به کارمندان اختصاص می دهند و در صورت نقدینگی ، کارکنان باید منتظر فروش سهم خود و به دست آوردن ارز باشند. در بیشتر موارد ، فرآیند تصفیه حقوق صاحبان سهام پیچیده است و منجر به اعطای کمک مالی بسیار محدود می شود که به طور کلی محدودیت هایی را برای تجارت ثانویه ایجاد می کند.

از طرف دیگر ، کارگران شرکت های بلاکچین مشمول دریافت توکن جایگزین غرامت های مبتنی بر حقوق صاحبان سهام می شوند. این توکن ها به عنوان سهام مایع ذاتی عمل می کنند که کارمندان می توانند با توجه به راحتی و ترجیح خود به ارز تبدیل کنند.

بنابراین ، اکنون کاملاً روشن است که مشاغل بلاکچین قطعاً یک مزیت رقابتی برای پیشرفت شغلی فراهم می کنند. در مقایسه با سایر فناوری های نوظهور ، بلاکچین در بهره برداری از برخی از صنایع بزرگ مانند آموزش ، انرژی و آب و برق ، خدمات مالی و سازمان های مصرف کننده موفق عمل کرده است..

راهنمای ما را دنبال کنید ، جایی که توضیح می دهیم چگونه می توانید یک شغل زنجیره بلوکی بدست آورید!

بنابراین کاملا منطقی است که هر حرفه ای مشتاق در مورد فرصت های بالقوه ای که می تواند از نظر نقش شغلی پیدا کند ، تعجب کند. بیایید نگاهی به نقش های مختلف شغلی مبتنی بر بلاکچین بیندازیم که در سال 2021 مورد توجه قرار می گیرند.

نقش های شغلی Blockchain فنی

به طور کلی ، می توانید موقعیت های فنی و غیر فنی را برای مشاغل موجود در اکوسیستم بلاکچین پیدا کنید. بسته به مهارت های موجود و ترجیحات شغلی خود ، می توانید یک انتخاب منطقی برای پیشبرد شغل بلاکچین خود انجام دهید. بنابراین ، اول از همه ، اجازه دهید به طور خلاصه در مورد برخی از نقش های فنی شغل در بلاکچین و نوع مهارت های بلاکچین مورد نیاز شما تأمل کنیم..

مشاغل Blockchain

توسعه دهنده Blockchain

توسعه دهندگان بلاکچین از یکی از موقعیت های برتر در میان مشاغل مبتنی بر بلاکچین که تقاضای زیادی دارند برخوردار می شوند. همچنین ، توسعه دهندگان بلاکچین وظیفه ایجاد برنامه های سازمانی و راه حل های بنیاد بلاکچین را دارند. کار یک توسعه دهنده بلاکچین به طور کلی پیچیده تر از توسعه دهنده نرم افزار معمولی است. در همان زمان ، توسعه دهندگان بلاکچین احتمالاً از ارقام بیشتری در مقایسه با توسعه دهندگان نرم افزار رایج برخوردار خواهند شد.

راهنمای جامع ما را در مورد چگونگی دستیابی به یک کار توسعه دهنده بلاکچین بخوانید و اکنون آموزش بلاکچین خود را شروع کنید!

Blockchain Solution Architect

معماران راه حل های بلاکچین وظیفه دارند تا تصویب بلاکچین را در راستای هماهنگی با مشخصات تجاری انجام دهند. کار معمار راه حل بلاکچین عمدتاً در ترجمه نیاز شرکت به راه حل های مناسب بلاکچین متمرکز است. متعاقباً ، آنها می توانند بهترین شیوه ها و تجربه صنعت را برای تصفیه طرح محلول با توجه به شرایط مورد استفاده خود پیاده سازی كنند.

اکنون ثبت نام کنید:دوره مجاز معماری بلاکچین سازمانی (CEBA)

مشاور بلاکچین سازمانی

مشاوران بلاکچین سازمانی نیز یکی از برجسته ترین نقش های شغلی متقاضی است که بر بازار کار بلاکچین تسلط یافته است. مشاغل مشاور بلاکچین به عنوان مشاوران بلاکچین سازمانی در درجه اول بر هدایت بنگاه های اقتصادی از طریق پذیرش بلاکچین تمرکز دارند. نقش شغلی مشاور بلاکچین سازمانی برای پیش بینی روندهای جدید کاملاً کار می کند. آنها همچنین الزامات تجاری را برای پیشنهاد راه حلهای کارآمد و سازگار بصورت یکپارچه بررسی می کنند.

بیاموزید که چگونه می توانید به یک حرفه ای Blockchain Professional (CEBP) معتبر تبدیل شده و یک حرفه پردرآمد را شروع کنید.

علاوه بر این ، مشاوران بلاکچین سازمانی نیز نقشی اساسی در حمایت از آموزش و آموزش شرکت ها در مورد فناوری بلاکچین بازی می کنند. با این حال ، مشاغل مشاور بلاکچین سازمانی بسیار جامع هستند و به آموزش و تجربه حرفه ای قابل توجهی نیاز دارند. بنابراین ، ممکن است با برخی از گواهینامه های معتبر بلاکچین و آموزش رسمی ، شانس بیشتری در یک کار مشاور مشاور بلاکچین کسب کنید..

آیا می خواهید برای تقویت حرفه خود گواهی دریافت کنید؟ بهترین گواهینامه های بلاکچین را بررسی کنید که می توانید از بهترین متخصصان بازار آموزش ببینید.

نقش های شغلی غیر فنی Blockchain

دنیای مشاغل بلاکچین همچنین برخی موقعیت های غیر فنی را ارائه می دهد که نیازی به تسلط فنی ندارند. برخی از نقش های برجسته شغلی غیر فنی در بلاکچین با عملیات و طراحی یا کار با سایر مشاغل مستقر در بلاکچین سروکار دارند. یکی دیگر از موارد قابل توجه در میان موقعیت های غیر فنی در بین مشاغل مربوط به فناوری بلاکچین ، به نقش های مشتری مدار اشاره دارد. مدیران پشتیبانی مشتری در بلاکچین می توانند از مهارتهای تجاری خود با آگاهی از فناوری بلاکچین برای حل شکایات مشتری استفاده کنند.

طبق گزارش Linkedin ، Blockchain یک مهارت برتر است.

نتیجه

بنابراین ، به وضوح مشهود است که آینده مشاغل زنجیره بلوک در سالهای آینده کاملاً روشن است. با این حال ، برای همه مشتاقان نیز بسیار مهم است که بهترین روش ها را برای تضمین شغل در نقش های شغلی مبتنی بر بلاکچین دنبال کنند. گزارش آینده مشاغل 2020 یک شاخص قابل اعتماد از آینده شغلی است که در بخش بلاکچین ظاهر می شود.

با آموزش جامع و راهنمایی شغلی متناسب با نیاز خود می توانید شغل مورد نظر خود را در بلاکچین پیدا کنید. در طولانی مدت ، شما همچنین باید با گواهینامه های بهبود درخواست تجدیدنظر در استخدام خود کنار بیایید. بنابراین ، پیش بروید و اکنون برای آینده ای روشن در مشاغل زنجیره بلوک ، آموزش را شروع کنید!

اگر شما تازه کار هستید و می خواهید به عنوان یک حرفه ای آموزش خود را شروع کنید ، می توانید دوره حرفه ای بلاکچین سازمانی ما را بررسی کنید. ما برای شما بهترین تلاش ها را در آینده داریم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector