Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چرا تقاضا برای مهارت های Blockchain در سال 2020 در حال افزایش است

بلاکچین به عنوان یک گزینه جایگزین فناوری برای بنگاه های اقتصادی در سراسر جهان ظاهر شده است. ثابت شده است که این یک فناوری امیدوار کننده برای پرداختن به مشکلات پیچیده است. در نتیجه ، وعده های فناوری بلاکچین برای شرکت ها نیز مستقیماً به تقاضای مهارت های بلاکچین تبدیل می شود. از طرف دیگر ، می توانید نقاط مختلف داده را برای تأیید افزایش تقاضا برای متخصصان بلاکچین پیدا کنید.

طبق گفته Glassdoor ، تقاضا برای مشاغل مبتنی بر بلاکچین در سال 2019 نسبت به سال قبل رشد 300 درصدی را نشان داد.

براساس دانش شما از چشم انداز بلاکچین ، ممکن است برخی از گزینه های امیدوار کننده شغل در بلاکچین را بررسی کرده باشید.

با این حال ، آنچه دقیقاً بلاکچین را به یکی از بیشترین مهارت های مورد تقاضا در سال 2020 تبدیل می کند ، یکی از نگرانی های برجسته است. اگر می خواهید دلایلی را که بلاکچین یکی از مهارتهای مورد تقاضا در سال 2020 است کشف کنید ، پس به مکان مناسب رسیده اید.

بحث زیر برخی از آمار مهم را نشان می دهد که حاکی از تسلط بلاکچین در بخشهای مختلف است. علاوه بر این ، می توانید مضامین خاصی را که تقاضای بلاکچین را به عنوان یکی از مهارت های برتر فناوری ایجاد می کنند ، مشخص کنید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید با استفاده از فناوری بلاکچین اطلاعات معتبر و معتبری در مورد فرصت های شغلی پیدا کنید.

اکنون ثبت نام کنید: دوره رایگان Blockchain Fundamentals

بلاکچین و پتانسیل رشد

بسیاری از خوانندگان باید بینشی اساسی در مورد فناوری بلاکچین کسب کرده باشند. ورود ارزهای رمزپایه توجه جهان را به سمت بلاکچین معطوف کرد. از سال 2009 ، فناوری blockchain برای تبدیل شدن به یکی از اصطلاحات مکرر در جلسات هیئت مدیره شرکت ، مسیری طولانی را طی کرده است. بنابراین ، تقاضا برای مهارت های بلاکچین فقط نتیجه معرفی فناوری جدید مخرب نیست. شرکت ها به متخصصان بلاکچین و مهارت لازم برای کمک به آنها در استفاده از بیشتر فناوری بلاکچین برای دستیابی به اهداف تجاری خود نیاز دارند.

بسیاری از شرکت های تحقیقاتی دائماً به احتمال افزایش چندین برابری سرمایه گذاری در فناوری بلاکچین اشاره کرده اند. تا سال 2023 هزینه جهانی راه حل های بلاکچین تقریباً 15.9 میلیارد دلار ارزیابی می شود. از سال 2019 ، هزینه های جهانی برای فناوری بلاکچین 2.7 میلیارد دلار بود ، با اخلالاتی امیدوار کننده در بخش مالی.

علاوه بر این ، ارزش بلاکچین برای صنایع غذایی و کشاورزی به 41.9 میلیون دلار می رسد ، بنابراین بالقوه فناوری بلاکچین را فراتر از بخش مالی نشان می دهد. طبق نظرسنجی جهانی بلاکچین 2020 Deloitte ، تقریباً 39٪ از مدیران ارشد و پزشکان بلاکچین را برای تولید به کار گرفته اند..

اگر شرکتهایی با درآمد بیش از 100 میلیون دلار در نظر گرفته شوند ، سهم پذیرش بلاکچین به 41٪ افزایش می یابد. بنابراین ، پتانسیل رشد در صنعت بلاکچین دلیل برجسته ای برای افزایش تقاضا برای مهارت های بلاکچین است.

اگر هنوز در مورد رشد و آینده فناوری Blockchain س questionsالی دارید ، اکنون بخوانید آینده Blockchain چیست؟!

دلایل افزایش تقاضا برای مهارت های Blockchain

بنابراین ، بلاکچین دقیقاً چه چیزی برای شرکتهایی که تقاضای آنها را افزایش می دهد فراهم می کند؟ بلاکچین با تمرکز بیشتر بر تحول دیجیتال ، مهارت برتر فناوری در سال 2020 است. در صورت بروز بحران همه گیری اخیر ، مشاغل مجبور شدند زنجیره های تأمین و عملیات متداول خود را اصلاح کنند. با حضور مشتریان در خانه ، مشاغل می خواهند راه حل هایی برای رسیدن به آنها در جایی که هستند ، داشته باشند. در این حالت ، بلاکچین می تواند از مزایای زیر برخوردار باشد و در نتیجه ضرورت خود را به عنوان یک مهارت در سال 2020 ثابت کند.


  • بلاکچین و امنیت همزمان با ذخیره سازی اطلاعات در کل شبکه رایانه ها در مقایسه با یک سرور هستند. ذخیره غیر متمرکز اطلاعات و عدم داشتن مالکیت منفرد ، تهدیدات مربوط به داده های تراکنش هک را برطرف می کند.
  • تقاضا برای مهارت های بلاکچین در سال 2020 نیز به دلیل شفافیت که توسط فناوری بلاکچین تسهیل می شود ، بیشتر افزایش می یابد. بدون اطلاع سایر شرکت کنندگان در شبکه ، تغییر هر رکوردی در بلاکچین عملاً غیرممکن است. یک تغییر کوچک در هر رکورد می تواند به طور مستقیم در کل زنجیره منعکس شود ، در نتیجه شفافیت تمام سوابق بلاکچین را تضمین می کند.
  • جنبه مهم بعدی که می تواند به این س answerال پاسخ دهد که “آیا مهارت بلاکچین است” به سرعت معاملات در بلاکچین اشاره دارد. بلاکچین نیاز به واسطه ها را برطرف می کند ، در نتیجه مذاکرات ، تسویه حساب ها و پاکسازی های سریعتر را تضمین می کند. تمام سوابق در یک دفتر دیجیتال واحد نگهداری می شوند ، در نتیجه هرگونه نگرانی برای ایجاد وقفه برطرف می شود.
  • بلاکچین دسترسی مجاز به همه شرکت کنندگان شبکه را برای داده های تغییرناپذیر در بلاکچین امکان پذیر می کند. بنابراین ، هیچ دخل و تصرفی در واسطه ها وجود ندارد ، در نتیجه چشم انداز قابل اتکایی برای کاهش تقریباً نصف هزینه های معاملات ارائه می شود.
  • از همه مهمتر ، تقاضا برای مهارتهای بلاکچین به دلیل مزایای ردیابی بلاکچین در حال افزایش است. فناوری Blockchain دارای یک دنباله حسابرسی است که به منشا یک دارایی و تمام نقاط عطفی که در آن بوده است پی می برد. دنباله حسابرسی هویت کاربران درگیر در تغییر دارایی در بلاکچین همراه با مهر زمان را نشان می دهد.

به وضوح می توانید متوجه شوید که مزایای فوق الذکر می تواند به بسیاری از شرکتها در دستیابی به بازدهی هزینه و بهبود عملکرد در طولانی مدت کمک کند. مزایای فناوری بلاکچین اساس تقاضای آن را در بین سازمان هایی ایجاد می کند که به تقاضای متخصصان زبانه زنجیره ای تبدیل می شود.

همچنین بخوانید: ویژگی های برتر فناوری Blockchain

بازار کار Blockchain اکنون چگونه به نظر می رسد?

اکنون ، بیایید نگاهی به وضعیت بازار کار در صنعت بلاکچین بیندازیم تا تأثیر خود را در مورد بلاکچین به عنوان یکی از مهارت های مورد تقاضا در سال 2020 تقویت کنیم. گزارش اخیر LinkedIn ، بلاکچین را به عنوان یکی از برترین فناوری ها قرار داده است. مهارت های سال 2020. این گزارش انحراف منحصر به فرد از گزارش سال 2019 را نشان می دهد ، که حتی در آن اشاره ای به فناوری بلاکچین نشده است..

گویی فناوری بلاکچین یک شبه به بالاترین سطح مهارتهای فنی رسیده است! با این حال ، چنین نیست زیرا پزشکان بلاکچین سازمانی به تدریج تمرکز خود را از اثبات قابلیت استفاده و انطباق فناوری بلاکچین به سمت ایجاد راه حل های جدید مبتنی بر بلاکچین برای موارد مختلف استفاده عملی تغییر داده اند..

موضوع مهم دیگری که افزایش تقاضا برای مهارت در بلاکچین را تعریف کرده است ، کاربرد بلاکچین در حاکمیت است. کشورهایی مانند ایالات متحده ، سوئیس و چین استفاده از بلاکچین را تأیید کرده اند. از طرف دیگر ، کشورهایی که به تدریج در حال رسیدن به موج تحول دیجیتال هستند نیز بلاکچین را به عنوان یک بستر امیدوار کننده برای توسعه راه حل های حاکمیت درک می کنند. به عنوان مثال ، سیستم های ثبت هویت ملی مبتنی بر بلاکچین یکی از چشم اندازهای احتمالی استفاده از بلاکچین برای حمایت از حاکمیت است.

همچنین تأمل در موضوع افزایش فرصت ها برای ادغام بلاکچین با سایر فناوری های نوظهور ضروری است. به عنوان مثال ، شبکه اینترنت اشیا در حال افزایش است و داده های تولید شده از آن نیز افزایش می یابد. با افزایش حجم اینترنت اشیا ، نگرانی های مربوط به ذخیره سازی و پردازش داده های اینترنت اشیا با امنیت برجسته می شود. اکنون ، بلاکچین می تواند به نوبه خود نویدبخش امنیت ، شفافیت و سرعت توسعه راه حلهای اینترنت اشیا باشد. بنابراین ، شما می توانید با مهارت در بلاکچین فرصت های مشخصی را برای نقش های شغلی امیدوار کننده شناسایی کنید.

حالا بخوان: چگونه بلاک چین کار می کند?

نقش های شغلی در Blockchain

گزینه های مختلف شغلی موجود در زنجیره بلوک در حال حاضر نیز شاخص های خوبی برای افزایش تقاضا برای مهارت های بلاکچین است. بلاک چین به عنوان یک فناوری اصلی شهرت خود را با موفقیت تثبیت کرده است. با این حال ، بسیاری از گزینه های شغلی در زنجیره بلوک تاکنون کشف نشده باقی مانده است. همانطور که بلاکچین به عنوان یکی از مهارت های برتر فناوری در سال 2020 شناخته می شود ، توجه به گزینه های شغلی موجود نیز به طور چشمگیری افزایش می یابد.

مشتاقان حرفه ای بلاکچین باید مجبور شوند برای ادامه کار در بلاکچین از کنوانسیون های مختلف انصراف دهند. این یک فن آوری است که به طور مداوم در حال پیشرفت است و شما را مجبور به آزمایش و نوآوری می کند. اگر متعهد به توسعه مهارت های برتر بلاکچین خود هستید ، می توانید از مزایای شغلی نقش های مبتنی بر بلاکچین زیر استفاده کنید,

  • توسعه دهنده Blockchain

یکی از مهمترین نقشهایی که تقاضا برای مهارت های بلاکچین را بهبود بخشیده است ، نقش یک توسعه دهنده بلاکچین است. توسعه دهنده بلاکچین یکی از پردرآمدترین نقش های شغلی است و مسئولیت طراحی و توسعه راه حل ها و برنامه های مبتنی بر بلاکچین را بر عهده دارد. برای کاوش در این مسیر شغلی ، به مهارت های عالی برنامه نویسی و تجزیه و تحلیل سرور نیاز دارید.

  • طراح وب بلاکچین

شرکت های نوپا و بزرگ خواهان ایجاد رابط های کاربری قابل درک و مشتری مدار برای توسعه آگاهی از محصولات بلاک چین هستند. بنابراین ، متخصصانی که در JavaScript ، HTML ، CSS و ابزارهای طراحی تبحر دارند می توانند به عنوان طراح وب بلاکچین شغل خود را دنبال کنند. مسئولیت اصلی طراحان وب بلاکچین ایجاد رابط های کاربری یکپارچه در کنار درگاه ها و وب سایت ها برای راه حل های مختلف بلاکچین است.

  • مهندس کیفیت بلاکچین

نقش مهم بعدی مبتنی بر بلاکچین که اخیراً مورد تقاضا قرار گرفته است ، نقش یک مهندس کیفیت بلاکچین است. مسئولیت اصلی در این نقش شامل رسیدگی به نگرانی های تجزیه و تحلیل کیفیت و برنامه ریزی و تحویل پروژه های بلاکچین است. همچنین اطمینان از اینکه زیرساخت های جدید بلاکچین مطابق با استانداردهای QA از قبل تعریف شده هستند ، بسیار مهم است.

مهندسان با کیفیت بلاکچین نیز باید برای بهبود آزمایشات عملکرد بار ، اسکریپت بنویسند و اتوماسیون آزمون را پیاده سازی کنند. داوطلبان باید اطمینان حاصل کنند که در اصول محیط بلاکچین و استانداردهای آزمون مسلط هستند.

صدور گواهینامه Blockchain می تواند حرفه Blockchain شما را به سطح بالاتری برساند. اکنون چگونگی تبدیل شدن به یک خبره معتبر در Blockchain را بیاموزید.

کلمات نهایی

بنابراین ، از بحث بالا به وضوح می توانید به قدرت فناوری بلاکچین ، تنوع نقش های شغلی و رشد بالقوه سرمایه گذاری در بلاکچین پی ببرید. این به روشنی نمونه های اساسی اساسی افزایش تقاضا برای مهارت های بلاکچین را ایجاد می کند. اگر می خواهید شغل خود را به عنوان یک متخصص بلاکچین ایجاد کنید ، پس نقش شغلی را که می خواهید دنبال کنید انتخاب کنید.

در مرحله بعدی ، شما باید سیستم عامل های ایده آل را پیدا کنید که می تواند به شما در به دست آوردن مهارت و دانش کمک کند. شما می توانید پلتفرم هایی را انتخاب کنید که دانش جامع صنعت را به همراه تخصص عمیق در جنبه های مختلف فناوری بلاکچین ارائه دهند و به شما کمک کنند مهارت های برتر بلاکچین را کسب کنید.

بنابراین ، اگر یک مبتدی هستید و قصد دارید کار خود را در فناوری آغاز کنید ، Blockchain می تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد. با Blockchain Fundamentals Course اصول اصول Blockchain را بیاموزید و آماده شوید تا آینده ای روشن در پیش داشته باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector