Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه شغل Blockchain بدست آوریم؟

فناوری Blockchain در حال ایجاد یک بخش شغلی جدید است ، اما روند کار کاملا جدید است و مسیر دنبال کردن سخت تر است. برای کمک به همه تازه کاران خارج از کشور ، ما در مورد روند دستیابی به یک شغل بلاکچین بحث خواهیم کرد.

از آنجا که این فناوری کاملاً جدید است و مسیرهای زیادی وجود ندارد که بتواند شما را برای گرفتن شغل تضمین کند. حتی اکنون ، مردم در حال شنیدن در مورد فناوری نیستند که می تواند به آنها کمک کند تا جاه طلبی های بیشتری را برای کار در این فن آوری یا انتخاب آن به عنوان یک شغل معتبر تقویت کنند..

اما هنوز هم تقاضا برای افراد ماهر در بالاترین سطح تاریخ است. با توجه به کاربردهای زیاد بلاکچین ، شرکت های صنایع مختلف به دنبال استخدام نیروهای ماهر هستند که می توانند در این فناوری گشت بزنند. با این حال ، همه افراد حرفه ای بلاکچین نیستند. شما باید سطح مشخصی از مهارت ها را کسب کنید تا بتوانید از بین جمعیت متمایز شوید و فرصتی برای خود ایجاد کنید.

خبر خوب این است که ، آیا شما یک تکنسین هستید یا نه ، بلاکچین می تواند درهای شرکت های سازمانی را به روی شما باز کند. بنابراین ، اگر می خواهید در بلاکچین به دنبال کار خود بروید ، پس از راهنمای ما برای کسب اطلاعات در مورد مهارت ها و فرصت های مورد نیاز برای بازار استفاده کنید..

اکنون ثبت نام کنید:چگونه شغل خود را در دوره Blockchains سازمانی ایجاد کنیم

Contents

مسیر برای یافتن شغل در بلاکچین

یافتن شغل در بلاکچین کار ساده ای نیست. اگر برای حرفه ای شدن باید کار کنید و مهارت های زیادی را تمرین کنید. با این حال ، با دستورالعمل های مناسب ، می توانید در بخش بلاکچین استخدام شوید. در اینجا لیستی از مهارت های لازم برای تسلط شما برای برداشتن اولین قدم ها در جهت حرفه خود آورده شده است.

چگونه شغل بلاکچین بدست آوریم

با اصول و اصول آشنا شوید

برای مشاغل سطح بلاکچین یادگیری در مورد اصول فناوری بلاکچین ضروری است. برای تازه کارها ، این یک مرحله حیاتی است و شما باید اطلاعات فنی و فناوری را یاد بگیرید. بیشتر ، اگر شما علاقه مند به یادگیری بلاکچین هستید ، پس باید سفر خود را با اصول اولیه شروع کنید.

در حقیقت ، شما می توانید شروع به یادگیری نحوه کار این فناوری همراه با تاریخچه خود و نتایج مختلفی که به همراه آن است ، کنید. همچنین می توانید موارد استفاده احتمالی و غیره را انتخاب کنید.

بیشتر از این ، شما همچنین می توانید واژه نامه بلاکچین را بررسی کنید تا تعاریف مناسب از برخی ویژگی ها را بیاموزید.

مهارت های گسترده میان رشته ای را توسعه دهید


بدون مهارت های میان رشته ای ، درک آنچه مشتریان شما می خواهند در طولانی مدت بسیار دشوار است. این نوع مهارت همچنین می تواند به شما کمک کند تا سایر کارمندان خود را برتر بیندازید و مورد علاقه کارفرمای خود باشید. ما فکر می کنیم که کمک به شما برای دستیابی به شغل blockchain و گرفتن مصاحبه نیز کاملاً مثر است.

بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که مهارت های گسترده میان رشته ای خود را تقویت می کنید. بنابراین ، مهارت هایی مانند چابکی ، سازگاری ، تفکر انتقادی ، DevOps ، پیش بینی ها ، تجزیه و تحلیل ، مدیریت و هدایت از اجزای اصلی هستند.

اگر می توانید بر این مهارت ها مسلط شوید ، مطمئناً می توانید امیدوار باشید که مصاحبه کننده را تحت تأثیر قرار داده و به آرزوی خود برسید.

بدانید که سیستم عامل های مختلف بلاکچین چگونه کار می کنند

این مهارت هم برای مشاغل تخصصی و هم برای بلاکچین های سطح پایین مهم است. در حقیقت ، برای تبدیل شدن به یک متخصص بلاکچین ، باید بفهمید که سیستم عامل های مختلف بلاکچین چگونه کار می کنند. بدون درک سازوکار پشت هر سیستم عامل ، نمی توانید از آنها در راه حل blockchain خود استفاده کنید.

حتی اگر مستقیماً روی راه حل کار نمی کنید ، اگر عضوی از تیمی هستید که با بلاکچین سروکار دارید ، باید بدانید که آنها چگونه کار می کنند. همچنین ، اگر از ابتدا نمی دانید با چه کاری روبرو هستید ، در بازاریابی یا اجرای قانون ، نمی توانید ارزش خود را به دیگران ارائه دهید.

بیاموزید که فناوری را با مشاغل مرتبط کنیم

اگر می خواهید شغل پردرآمد مانند مشاغل مهندس بلاکچین یا توسعه مشاغل را انتخاب کنید ، باید یاد بگیرید که چگونه می توانید مدل های تجاری را با فناوری مرتبط کنید. در واقع ، شرکت های سازمانی فقط به بلاکچین علاقه مند هستند تا زمانی که بتواند نسخه بهتری از مدل کسب و کار را به آنها ارائه دهد که درآمد را افزایش می دهد.

بنابراین ، اگر نمی توانید این دو عنصر را جفت کنید ، چگونه می توانید درآمد شرکت را افزایش دهید؟ در حقیقت ، این یک روند دشوار است و نیاز به کمی تجربه دارد. بهتر است برای این کار به عنوان کارآموز شروع کنید و تمام تجربیات مورد نیاز خود را از این طریق کسب کنید.

داشتن دانش از دفترهای مختلف توزیع شده

خوب ، در این دنیا ، بلاکچین تنها دفتر توزیع شده در حال حاضر نیست. بله ، بلاکچین غیر متمرکز است ، اما یکی از انواع دفتر توزیع شده است. بنابراین ، هنگامی که در مورد بلاکچین یاد می گیرید ، باید یادگیری در مورد انواع دیگر DLT را نیز شروع کنید. در بسیاری از موارد ، شرکتها بیشتر از اینکه فقط به بلاکچین بچسبند ، به دفترهای توزیع شده علاقه مند هستند.

بنابراین ، اگر شرکت یا مشتری شما طرحی متفاوت را طلب می کند ، در صورت داشتن دانش DLT می توانید آن را ارائه دهید. در واقع ، این مهارت بیشتر برای موقعیت های فنی مانند توسعه دهنده ، مهندسان با کیفیت و غیره مناسب است.

آیا می خواهید درباره دفترهای توزیع شده بیشتر بدانید؟ برای درک اینکه DLT در حال حاضر چیست ، راهنمای نهایی را بررسی کنید!

درباره فرایندهای تجاری سازمانی اطلاعات کسب کنید

از آنجا که در محیط سازمانی کار خواهید کرد ، تنها عقل سلیم است که باید به نحوه کار آنها مرتبط باشید. بنابراین ، هنگامی که متقاضی شغل در زمینه بلاکچین هستید ، یاد بگیرید که نحوه انجام مشاغل توسط شرکت ها چیست.

در واقع ، این مهارت ها بسیار مهم هستند زیرا می توانند نتیجه شما را در شرایط مشابه تعریف کنند. اگر نمی دانید چگونه کار می کنند ، چگونه دیگر می توانید در یک تیم یا زیر نظر سرپرست کار کنید؟ بنابراین ، سفر خود را با یادگیری نحوه تهیه ، تدارکات ، توزیع یا حتی عملیات خزانه داری شروع کنید. برای نتیجه بهتر ، می توانید مطالعات موردی شرکت های بزرگ را مطالعه کنید.

تسلط بر زبان های برنامه نویسی مختلف

این مهارت بیشتر مربوط به موقعیت فنی مانند مشاغل مهندس بلاکچین است. برای استخدام در بلاکچین باید به زبان های برنامه نویسی تسلط داشته باشید. با این حال ، فقط تسلط بر یک یا دو مورد در اینجا کافی نیست. در حقیقت ، بلاکچین برای شروع یک فناوری پیچیده است. بنابراین ، این شامل الگوریتم های مختلفی است که از زبان های برنامه نویسی مختلف آمده اند.

بنابراین ، یادگیری Python ، Solidity ، C ++ ، Java ، JavaScript و … را شروع کنید. این زبان های برنامه نویسی بیشترین ارتباط را با بلاکچین در حال حاضر دارند. همچنین ، مطمئن شوید که به اندازه کافی سخت تمرین می کنید تا پایگاه دانش خود را کامل کنید. وقت خود را بگذارید ، زیرا ممکن است مدتی طول بکشد.

توسعه وب وب Front-End و Back-End را مطالعه کنید

بدیهی است که این مهارت بیشتر برای مشاغل توسعه دهنده در بلاکچین مناسب است. در این حالت ، شما باید شروع به یادگیری نحوه کار توسعه وب در جلو و عقب کنید. اگر می خواهید موقعیت بالاتری را انتخاب کنید ، باید این موارد را مطالعه کنید زیرا این شرط اصلی بیشتر شرکت ها است. بنابراین ، درک اینکه API ها ، UI ها ، کار با داده ها ، درخواست های شما چگونه کار می کند یک امتیاز مثبت بزرگ برای شما است.

اما اطمینان حاصل کنید که هر یک از این موارد را با کارایی درک می کنید. در حقیقت ، اینها اطلاعات مهمی هستند ، بنابراین یک اشتباه جزئی می تواند منجر به هزینه شرکت و شما شود. اگر می خواهید ، می توانید به یک انجمن بپیوندید تا از متخصصان دیگر نشانگر دریافت کنید.

در دوره Enterprise Blockchain ثبت نام کنید

دوره های بلاکچین سازمانی می توانند به شما در روند یادگیری کمک کنند. از آنجا که این فناوری کاملاً پیچیده است ، درک آن در نگاه اول به تنهایی بسیار دشوار است. بنابراین ، وقتی یک معلم یا مربی متخصص به شما کمک می کند تا تمام دروس را به روشی قابل هضم درک کرده و تجزیه کنید ، می توانید سریعتر از حد معمول یاد بگیرید.

همچنین ، اضافه کردن این دوره به CV می تواند به شما کمک کند تا دانش خود را در مورد موضوع در اولین مشاغل زنجیره ای خود به نمایش بگذارید.

در حال حاضر دوره های آنلاین زیادی برای کمک به شما در دسترس است. اما اطمینان حاصل کنید که آموزش خود را از یک منبع قابل اعتماد می گیرید تا از هرگونه اطلاعات غلط جلوگیری کنید.

دوره های بلاکچین سازمانی می توانند به شما در روند یادگیری کمک کنند. بررسی کنید که چرا باید یک دوره بلاکچین سازمانی را سپری کنید تا اکنون شغلی شگفت انگیز را تأمین کنید!

اکوسیستم ها و استانداردهای معماری Blockchain را بشناسید

خوب ، ما فکر می کنیم این مهارت مهمی است که شما برای تسلط بر آن لازم دارید. اگر می خواهید یک معمار بلاکچین شوید باید بدانید که مدل های مختلف معماری بلاکچین چگونه کار می کنند. در حقیقت ، اگر می خواهید با بلاکچین های مختلف کار کنید ، باید نحوه کار آنها را بفهمید. بنابراین ، هنگامی که شما در حال ساخت راه حل خود هستید ، می توانید تغییراتی نیز ایجاد کنید یا یک مدل معماری جدید ایجاد کنید که بهتر کار کند یا شبیه بلاکچین باشد.

من به شما توصیه می کنم برای به دست آوردن دانش بیشتر در مورد این موضوع ، مطالعات موردی مربوط به اکوسیستم ها و استانداردهای مختلف را بررسی کنید. همچنین ، می توانید دوره را امتحان کنید تا درباره آنها بیشتر بدانید.

درک عمیقی از ساختار داده ها داشته باشید

داشتن درک عمیق از چگونگی کارکرد ساختارهای داده بلاکچین ، مسیری طولانی را برای شما به همراه خواهد داشت. در حقیقت ، بلاکچین از هر نوع ساختار داده پشتیبانی نمی کند. بنابراین ، شما باید درک کنید که کدام یک پشتیبانی می شوند و کدام یک پشتیبانی نمی شوند. بنابراین ، هنگامی که از نحوه کار آنها مطلع شدید ، می توانید از آنها برای پروژه بلاکچین خود استفاده کنید.

من پیشنهاد می کنم از همان ابتدا با درختان پاتریشیا ، درختان مرکل و درختان مرکل-پاتریشیا شروع کنید. همچنین ، سعی کنید بر رمزنگاری تسلط داشته باشید زیرا این یک عنصر مهم برای بلاکچین است.

به هر حال ، بیایید مهارت بعدی را در این زمینه نحوه دستیابی به راهنمای کار بلاکچین بررسی کنیم.

نحوه ارتباط با ارزش را بدانید

اگر نتوانید دانش خود را به درستی به مشتریان یا اعضای تیم خود منتقل کنید ، بی فایده خواهد بود. بنابراین ، حتی اگر می توانید از جنبه فنی کد نویسی یا برتری داشته باشید ، به هیچ وجه نمی توانید از جنبه غیر فنی بدرخشید. شما باید بدانید که چگونه می توانید اطلاعات خود را به همکاران محترم و اعضای تیم خود انتقال دهید. همچنین ، این مهارت به ویژه به شما در برجسته شدن در یک جلسه مصاحبه کمک خواهد کرد.

بیشتر اینکه ، اگر به موقعیت های غیر فنی علاقه مند هستید ، می توانید از مهارت ارتباطی برای بهبود شانس استخدام خود استفاده کنید. بنابراین ، برای به دست آوردن شغل بلاکچین باید بر این مهارت مسلط شوید.

بیاموزید که از ابزارهای مختلف توسعه استفاده کنید

در حقیقت ، هنگامی که در یک شرکت سازمانی کار خواهید کرد ، مهلت سختی برای شما مهیا خواهد بود که باید آن را حفظ کنید. اما مسئله این است که مهلت مقرر در برخی مواقع طاقت فرسا است و ممکن است با استفاده از ابزار دستی معمول امکان پذیر نباشد. بنابراین ، برای صرفه جویی در وقت و منابع ، باید شروع به استفاده از ابزارهای توسعه کنید.

به طور معمول ، شما باید برای اولین کار در زمینه بلاکچین برای سوالات مرتبط با ابزار توسعه آماده شوید. در حال حاضر ، دانستن نحوه استفاده از این موارد ضروری است. بنابراین ، مطمئن شوید که شما می دانید چگونه از اینها استفاده کنید و چگونه کار می کنید. بیشتر ، این یک روش عالی برای غنی سازی رزومه شما است.

دریافت مجوز Blockchain سازمانی

در حال حاضر ، هیچ مدرک رسمی یا گواهی نامه ای وجود ندارد که موسساتی مانند کالج ها ارائه دهند. بنابراین ، برای کار در این زمینه ، باید گواهینامه را از یک منبع معتبر انتخاب کنید. در واقع ، تمام این گواهینامه ها بصورت آنلاین هستند و ارزش بالایی برای استخدام شرکت ها دارند.

اگر از این منابع معتبر گواهی دریافت کرده اید ، پس می توانید مهارت های بلاکچین خود را به نمایش بگذارید. همچنین اثبات این است که شما می دانید چه کاری انجام می دهید و قادر به کار بر روی یک راه حل blockchain هستید.

به هر حال اینها همه مهارتهایی است که شما باید برای بدست آوردن شغل در بلاکچین تسلط داشته باشید. بیایید بررسی کنیم که در این روش دستیابی به یک راهنمای کار برای بلاکچین ، گزینه های شغلی شما از این زمینه چیست.

به این فکر می کنید که آیا باید به دنبال صدور گواهینامه سازمانی باشید؟ اکنون دلیل اصلی مراجعه به مجوزهای بلاکچین سازمانی را بررسی کنید!

فرصت های شغلی در بلاکچین

این لیست عمدتاً از بهترین فرصت های شغلی فعلی تشکیل شده است که می توانید به دنبال آنها باشید. با این حال ، گزینه های زیادی برای شما وجود دارد. به هر حال ، بیایید شروع کنیم!

Blockchain Professional

در حال حاضر تقاضا برای متخصصان بلاکچین بسیار زیاد است. اصولاً آنها توسعه دهندگان باتجربه ای در زمینه بلاکچین هستند. در حقیقت ، افراد حرفه ای زیادی وجود ندارند که تجربه لازم برای کار در یک راه حل بلاکچین را داشته باشند. بنابراین ، تقاضا باعث می شود حقوق بسیار بالا برود.

به عنوان مثال ، حقوق شغل زنجیره بلوک برای این موقعیت از 150 هزار دلار – به طور معمول 175 هزار دلار است. اما می تواند تا 200 هزار دلار نیز افزایش یابد. هرچه باتجربه تر باشید ، بهتر است. عملاً ، شما باید برنامه نویسی را بدانید. به غیر از این ، شما به مهارت هایی در پایتون ، XCOD ، MVC ، SDL ، C ، SOAP ، C ++ ، AJAX ، جامدادی و غیره نیاز خواهید داشت..

آ نظر سنجی از Hired می تواند دیدگاه خوبی در مورد محدوده حقوق و دستمزد بر اساس جغرافیا ارائه دهد. جدول زیر را ببینید:

حقوق و دستمزد Blockchain
شیکاگو 114،700 دلار
سیاتل 156391 دلار
تورنتو 120،647 دلار کانادا
منطقه خلیج SF 170،007 دلار
لس آنجلس 162،739 دلار
آستین 146705 دلار
لندن 79689 پوند
بوستون 151،662 دلار
نیویورک 165،487 دلار
دنور 138000 دلار
سن دیگو 157،500 دلار
فرانسه 60،882 یورو
دالاس 132،333 دلار
ایالت واشنگتن. 150،000 دلار

اکنون ثبت نام کنید:مجوز تصدی بلاکچین حرفه ای

مشاور بلاکچین

مشاور بلاکچین موقعیت پردرآمد دیگری برای آزمایش شماست. در واقع ، این موقعیت با تقاضای زیاد و حقوق بالایی همراه است. اما مسئولیت های شما در اینجا چه خواهد بود؟ خوب ، شما باید برای شرکت خود استراتژی هایی برای کار بر روی راه حل های بلاکچین ارائه دهید.

این بسیار مهم است که شما بازار را به درستی تجزیه و تحلیل کنید و یک نقشه راه ارائه دهید که مطمئناً موفق خواهد بود. بیشتر اینکه ، این نوع کارها عمدتا تحت مشاغل تخصصی بلاکچین قرار می گیرند. ما می گوییم شما باید در بلاکچین مسلط باشید تا مکانیزم ها را درک کرده و یک برنامه عالی را بسازید.

همچنین ، محدوده حقوق مشاوران بین 69 تا 179 هزار دلار است.

معمار بلاکچین

یکی دیگر از موقعیت های شغلی عالی بلاکچین با دامنه حقوق مناسب. در حقیقت ، معماران بلاکچین عمدتا در زیرساخت های این فناوری کار خواهند کرد. بنابراین ، شما باید در مورد تمام جنبه های فنی بلاکچین بدانید. همچنین ، فقط دانستن درباره آنها به شما کمک نمی کند در اینجا شغلی پیدا کنید. شما باید در طراحی زیرساخت ها متخصص شوید.

به طور معمول ، دامنه حقوق این نوع موقعیت از 31 هزار دلار شروع می شود و می تواند تا 140 هزار دلار باشد. با این حال ، همه اینها به شرکت و میزان تمایل آنها برای پرداخت این نوع کار بستگی دارد.

اکنون ثبت نام کنید:دوره مجاز معماری بلاکچین سازمانی

مدیر پروژه Blockchain

اگر می خواهید به عنوان مدیر پروژه شغل بلاکچین بدست آورید ، باید روی مهارت های نرم خود بسیار کار کنید. در واقع ، شما باید مهارت های ارتباطی عالی همراه با توانایی های تفکر تحلیلی و انتقادی را تسلط داشته باشید. بیشتر از این ، بهترین قسمت این است که شما می توانید در اینجا رهبر شوید. بنابراین ، برای انجام پروژه باید با یک تیم کار کنید و به آنها کمک کنید.

محدوده حقوق و دستمزد برای این نوع موقعیت ها 38k – 111k $ است.

مهندس بلاکچین

این گزینه عالی دیگری است که می توانید از آن استفاده کنید. در واقع ، این فرصت شغلی پرسود دیگر درست بعد از متخصصان بلاکچین است. مسئله این است که مسئولیت های شما ممکن است از یک شرکت به شرکت دیگر در این موقعیت متفاوت باشد. در بعضی موارد ، مجبورید نقش توسعه دهنده را بر عهده بگیرید. در موارد دیگر ، ممکن است مجبور شوید روی معماری پروژه کار کنید. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که Corda ، Hyperledger یا Ethereum کار می کند.

حقوق این کار در بلاکچین بین 104 تا 186 دلار است!

متخصص بازاریابی بلاکچین

این بیشتر موقعیتهای غیرفنی در زمینه بلاکچین است. با این حال ، این شغل می تواند یک روز پرداخت عالی را نیز برای شما تأمین کند. همچنین اگر عناصر فنی را دوست ندارید مسئولیت های این شغل مطمئناً بیشترین جذب شما را خواهد داشت.

اما شما باید بفهمید که این فناوری چگونه کار می کند ، حتی اگر مجبور نباشید در مرحله توسعه شرکت کنید. بنابراین ، پس از دانستن اینکه شرکت شما در حال گسترش چیست ، می توانید براساس آن جذب مشتری کنید.

به هر حال ، این نوع مشاغل تخصصی بلاکچین می تواند هر ساله 34 تا 72 هزار دلار برای شما درآمد کسب کند!

مهندس کیفیت بلاکچین

اگر می خواهید شغل بلاکچین بگیرید ، پس می توانید به سراغ مهندسان با کیفیت نیز بروید. در حقیقت ، مهندسان کیفیت باید زیر نظر مهندس بلاکچین کار کنند و حتی نقش یک مهندس را بر عهده بگیرند. در اینجا ، شما باید بررسی کنید که آیا توسعه دهنده یا مهندسین در مسیر درست قدم گذاشته اند یا نه ، آنها در کار خود اشتباه می کنند.

این یک کار بسیار حیاتی است که می تواند هر ساله از 51 تا 94 دلار بپردازد.

مشاور حقوقی بلاکچین

مشاوران حقوقی بلاکچین نقش بسیار مهمی در اکوسیستم بلاکچین دارند. در حقیقت ، بسیاری از پروژه های blockchain مطابق با قوانین یا مقررات معمول هر کشور نیستند. بنابراین این وکالت است که باید مطمئن شود شرکت هیچ عنصری را شامل نمی شود یا پروژه ای مغایر با مقررات انجام نمی دهد.

محدوده حقوق و دستمزد برای این نوع موقعیت ها 23k- 176k $ است.

دانشمند Blockchain Data

یکی دیگر از موقعیت های پردرآمد ، دانشمند داده است. ما می دانیم که این به نظر می رسد کمی عجیب باشد زیرا بلاکچین خودپایدار است. اما هر از گاهی نیاز به نگهداری دارد. بیشتر ، از آنجا که بسیاری از فن آوری های دیگر شامل این سیستم برآمدگی هستند ، آنها به یک فرد ماهر نیاز دارند که بتواند داده ها را تجزیه و تحلیل کند و هرگونه مغایرت را کشف کند..

بنابراین ، اگر مهارت تجزیه و تحلیل بالایی دارید و دوست دارید با داده ها سر و کار داشته باشید ، می توانید این شغل زنجیره بلوکی را بدست آورید. شما می توانید انتظار حقوق از 65 هزار دلار داشته باشید. اما می تواند تا 154 هزار دلار نیز افزایش یابد.

کارشناس امنیت بلاکچین

یکی دیگر از گزینه های عالی برای بررسی شما ، موقعیت متخصص امنیت بلاکچین است. اگر می خواهید یک شغل زنجیره بلوکی بدست آورید و دوست دارید از جنبه امنیتی کار کنید ، این بهترین گزینه برای شما است. در اینجا ، شما باید امنیت را در سراسر پروژه خود حفظ کنید. بیشتر از این ، شما باید اطمینان حاصل کنید که کد شما می تواند 100٪ امنیت ارائه دهد و از شر هر نوع خلائی که مجرمان اینترنتی می توانند استفاده کنند خلاص می شوید. بنابراین ، شما باید یک دانش گسترده از جنبه های امنیتی بلاکچین داشته باشید.

در اینجا می توانید از 49 هزار دلار حقوق بگیرید و این میزان می تواند تا 178 هزار دلار باشد!

اکنون ثبت نام کنید: دوره خبره امنیت Blockchain

چرا باید در Blockchain به دنبال کار بروید?

اگر به این فکر می کنید که بلاکچین حرفه خوبی است ، نکات زیر همه شک و تردیدهای شما را برطرف می کند. بیایید دلایل اصلی انتخاب بلاکچین را به عنوان یک شغل و یک شغل زنجیره بلوکی بررسی کنیم.

محدوده حقوق پردرآمد

تقریباً همه شغل های زنجیره بلوک می توانند به شما کمک کنند هر سال حقوق خوبی دریافت کنید. در واقع ، اگر شغل بلاکچین پیدا کنید ، می توانید سالانه 200 دلار درآمد کسب کنید! این مبلغ هنگفتی است که می تواند در آینده به شما امنیت دهد. اگرچه برای بی تجربه مبلغ شروع کم است اما با افزایش تجربه می توانید انتظارات بیشتری داشته باشید.

نرخ استخدام بیشتر

دلیل دیگر استخدام در بلاکچین نرخ استخدام است. در حقیقت ، بسیاری از زمینه های سنتی سالانه با تعداد محدودی از شرکت های استخدام شده اشباع شده اند. اما بلاکچین یک فناوری جدید است ، بنابراین تقاضا همچنان زیاد است و برای مدت طولانی به همین ترتیب باقی خواهد ماند. بنابراین ، اگر می توانید مهارت های خود را به نمایش بگذارید ، پس می توانید در شرکت های بزرگ با وضعیت پردرآمد استخدام شوید.

رقابت کمتری

حتی اگر بازار عظیم است ، اما هنوز در حال رشد است. هم اکنون نیز بسیاری از افراد حتی نمی دانند فناوری بلاکچین چیست یا چگونه کار می کند. بنابراین ، نسبت افراد ماهر ، در این مورد ، بسیار کم است. بنابراین ، در گرفتن شغل با رقابت کمتری روبرو خواهید شد. فکر می کنیم این دلیل خوبی برای به دست آوردن شغل بلاکچین است ، زیرا در انجام آن تلاش کمتری خواهید کرد.

انقلاب جهانی

اگر عاشق فناوری هستید ، پس چرا در بلاکچین شغل پیدا نمی کنید؟ این شروع یک دوره جدید است و چرا از آن نهایت لذت را نخواهید برد؟ فقط در مورد آن فکر کن! شما باید روی یک انقلاب جهانی کار کنید که جهان را از بسیاری جهات تغییر دهد. بیشتر ، با مهارت های خود ، احتمالاً خود شما مسئول بسیاری از تغییرات خواهید بود.

موقعیت های شغلی منحصر به فرد

همانطور که قبلاً می دانید ، موقعیت های شغلی کاملاً اختصاصی و جدید هستند. بنابراین ، وقتی شغل بلاکچین می گیرید ، می توانید بیشترین میزان مزایا را نیز انتظار داشته باشید. در بسیاری از موارد ، شرکت ها مایلند شما را به دلخواه خود در اختیار شما قرار دهند. بنابراین ، حتی ممکن است مجبور نباشید که شیفت 9-5 معمول را انجام دهید.

محیط سازمانی

ما فکر می کنیم اگر شغل بلاکچین گرفتید این بهترین تجربه برای شماست. تقریباً در همه موارد ، شما در یک محیط سازمانی کار می کنید. در حقیقت ، اکنون بسیاری از شرکت های سازمانی به دنبال استعدادهایی هستند که بتوانند به آنها کمک کنند تا اهمیت بلاکچین را درک کنند و به آنها در استفاده از این ویژگی ها کمک کنند. بنابراین ، کسب یک شغل در این بخش یک تجربه عالی است.

یادداشت پایان

ما به نقطه پایان راهنمای “نحوه استخدام در بلاکچین” رسیده ایم. اکنون که مهارت های لازم برای تأمین شغل بلاکچین را می دانید ، می توانید روند آموزش خود را آغاز کنید. فناوری Blockchain یک زمینه عالی برای شروع کار شما است. این فناوری در حال شکوفایی و در مرحله اولیه پذیرش است. بنابراین ، زمان مناسب شما برای انتخاب شغل در این زمینه است.

اگر شما تازه کار هستید و می خواهید به عنوان یک حرفه ای آموزش خود را شروع کنید ، می توانید دوره حرفه ای بلاکچین سازمانی ما را بررسی کنید. ما برای شما بهترین تلاش ها را در آینده داریم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector