Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه می توان برای مصاحبه Blockchain آماده شد

آماده شدن برای مصاحبه با بلاکچین کاملاً سخت است. بلاکچین قطعاً یکی از ستاره های در حال رشد است که اکنون در بازار موجود است. در نتیجه ، افراد زیادی در حال حاضر به دنبال استخدام متخصصانی برای مشاغل بلاکچین هستند. اما ، برای بازیابی آسمان بازی خود در مصاحبه بلاکچین ، شما به مهارت های مناسبی نیاز دارید.

بنابراین ، چگونه می توان برای مصاحبه با بلاکچین آماده شد؟ خوب ، اساساً ، شما باید تمام اصول زنجیره بلوک را یاد بگیرید و مطمئن شوید که برای شغل مبتنی بر بلاکچین خاص خود آماده می شوید.

به غیر از این موارد ، عوامل مهم دیگری وجود دارد که باید قبل از مصاحبه مورد بررسی قرار گیرند. بنابراین ، برای کمک به شما ، می خواهم توضیح دهم که چه نوع مهارت هایی برای تسلط بر شما لازم است. بیشتر ، من همچنین به شما اشاره گر می دهم تا مصاحبه خود را در مورد بلاکچین تقویت کنید.

بنابراین ، چرا صبر کنید؟ همین حالا آنها را بررسی کنید!

Contents

برای مصاحبه بلاکچین آماده شوید: مهارتهایی که باید به آنها تسلط پیدا کنید

اگر دقیقاً نمی دانید چه انتظاری داشته باشید ، آماده سازی مصاحبه Blockchain کار دشواری خواهد بود. بنابراین ، شما به یک راهنمای مناسب برای کمک به شما برای آماده شدن برای مصاحبه با بلاکچین نیاز دارید. در زیر مفاهیمی را مشاهده خواهید کرد که برای گرفتن مصاحبه باید از آنها پیروی کنید.

چگونه می توان برای مصاحبه با بلاکچین آماده شد

بگذارید آنها را بررسی کنیم!

 • با مبانی بلاکچین شروع کنید

اگر می خواهید برای مصاحبه با بلاکچین آماده شوید ، پس باید با یادگیری اصول بلاکچین شروع کنید. این واقعاً حیاتی است زیرا از اینجا با سوالات زیادی روبرو خواهید شد. اگر مفهوم روشنی از فناوری blockchain ندارید ، نمی توانید به این س questionsالات به درستی پاسخ دهید.

اساساً ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه فناوری بلاکچین کار می کند ، با ویژگی ها و تاریخچه مختلف آشنا می شوید. بیشتر ، موارد استفاده از آنها را نیز بررسی کنید.

اما مهمتر از همه ، فراموش نکنید که قراردادهای هوشمند یا اجماع را نیز بررسی کنید. خوب ، شما در واژه نامه بلاکچین تعریف درستی از همه موارد پیدا خواهید کرد. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید در دوره بلاکچین سازمانی ما ثبت نام کنید تا درباره آن بیشتر بدانید.


 • مهارت های گسترده میان رشته ای خود را بهبود ببخشید

بهترین راه برای آماده شدن برای مصاحبه متخصص بلاکچین ، تیز کردن مهارت های گسترده میان رشته ای است. مهم نیست که در کدام مسیر شغلی قدم می گذارید ، همیشه باید این مهارت ها را برای درخشش در هر محیط سازمانی به نمایش بگذارید.

امروزه ، بنگاه ها نه تنها به دنبال مجلات رمزگذاری نیستند بلکه کارمندی می خواهند که بتواند هر پروژه ای را نیز هدایت کند و کنترل آن را به دست بگیرد. بیشتر از این ، شما همچنین باید مسائل مهم را در مدت زمان کوتاهی حل کنید.

نظریه اصلی این است که مصاحبه کننده س questionsالات زیادی را در سطح متخصص می پرسد که برای پاسخ مناسب به ذکاوت نیاز است. بیشتر ، هرچه مهارت های میان رشته ای خود را بیشتر کنید ، اعتماد به نفس بیشتری در پاسخ دادن به تمام سوالات خواهید داشت.

بنابراین ، با بهبود تجزیه و تحلیل ، مدیریت ، DevOps ، تفکر ، سازگاری ، پیش بینی بازار و موارد دیگر شروع کنید. در حقیقت ، اگر بتوانید این کار را همراه با دانش فنی خود کنار بگذارید ، استخدام در مصاحبه کاملاً آسان است.

 • درباره سیستم عامل های مختلف Blockchain اطلاعات کسب کنید

می دانید ، وقتی برای کار با بلاکچین مصاحبه می کنید ، لازم نیست که همیشه کاملاً فنی باشد. در این زمینه نیز همیشه می توانید به دنبال فرصت های شغلی غیر فنی فراوان باشید. در حقیقت ، در هر دو مورد ، دانستن نحوه کار سیستم عامل های بلاکچین یک ضرورت است.

برای آماده شدن برای مصاحبه تخصصی بلاکچین ، کافی است همه سیستم عامل های مختلف بلاکچین را که در حال حاضر در بازار محبوب هستند ، بررسی کنید. و بیشتر از این ، به ویژه سیستم عامل هایی را که بیشتر مناسب یک محیط سازمانی هستند ، درک کنید.

در حقیقت ، مسئله این است که ، وقتی شما در حال توسعه راه حل مبتنی بر سیستم عامل دیگری هستید ، بدون دانستن چیزی در مورد آن ، ممکن است مشکل شود. بیشتر از این ، در اجرای قانون یا بازاریابی ، شما باید راه حل را به مشتریان ارائه دهید. بنابراین ، بدون درک مفهوم ، نمی توانید آن را به مشتریان خود بفروشید.

بنابراین ، Hyperledger ، Quorum ، R3 Corda ، Enterprise Ethereum و غیره را بررسی کنید.

 • بیاموزید که با فناوری تجارت کنید

رانندگی تجارت از بلاکچین به نوآوری بیشتری نیاز دارد. از آنجا که این یک فناوری جدید است ، برای پذیرش این فناوری به همه افراد نیاز به زمان بیشتری دارد. بنابراین ، هنگامی که در محیط سازمانی کار می کنید ، برای تزریق این فناوری در محیط کسب و کار ، باید خلاق باشید.

در واقع ، یک شرکت برای ادامه کار در بازار فقط به فناوری اعتماد نخواهد کرد. جنبه های دیگری نیز وجود دارد. بنابراین ، هنگامی که برای مصاحبه تخصصی بلاکچین آماده می شوید ، حتماً در مورد ارزیابی فن آوری بازار نیز اطلاعاتی کسب کنید.

بنابراین ، وقتی از شما در این مورد س askedال می شود ، می توانید با اطمینان به س questionsالات مربوط به شرایط پاسخ دهید. در نتیجه ، باید اولویت شماره یک شما نیز باشد.

 • در مورد دفترچه های توزیع شده و سیستم عامل های غیرمتمرکز نیز بدانید

وقتی برای مصاحبه کدگذاری بلاکچین آماده می شوید این واقعاً مهم است. اساساً ، رمزگذاران از هر نوع باید در مورد عدم تمرکز و نحوه کار دفترهای مختلف توزیع شده بدانند. اما چرا ، هر چند؟ خوب ، به این دلیل است که بلاکچین یک نوع دفتر توزیع شده است ، اما تنها مورد نیست.

دفترهای بیشتری وجود دارد که توزیع می شوند و با دانش این سیستم عامل ها ، می توانید به راحتی راه حل نیز طراحی کنید.

در حقیقت ، هنگامی که برای سوالات مصاحبه مهندس بلاکچین آماده می شوید ، آن را بخاطر بسپارید. این مرحله اکثراً فنی است و برای درک بهتر آن باید به دنبال پشتیبانی حرفه ای باشید.

من توصیه می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع فن آوری ، به دوره های ما بپیوندید.

 • فرایندهای تجاری سازمانی را درک کنید

هنگامی که برای مصاحبه کدگذاری بلاکچین آماده می شوید ، سعی کنید فرایندهای تجاری شرکت را نیز درک کنید. در واقع ، این مهارت ها برای استراتژی در تهیه نقشه راه روشنی برای راه حل شما کاملاً ضروری است.

اساساً دانش خوب در زمینه تدارکات ، تدارکات ، توزیع ، زنجیره تأمین ، عملیات خزانه داری و غیره یک امر ضروری است. مطمئناً به شما کمک می کند تا مدیر منابع انسانی خود را در مصاحبه تحت تأثیر قرار دهید. بیشتر ، به شما کمک می کند در این مکان موقعیت شغلی بهتری داشته باشید.

تقاضا برای این نوع مهارت نیز بسیار زیاد است.

بنابراین ، بهتر است آن را از قبل درک کنید تا به مصاحبه خود برسید.

 • با سادگی قادر به خلاقیت زن و شوهر باشید

این برای مصاحبه های فنی و غیر فنی مناسب است. مهم نیست موقعیت شما در این شرکت چگونه باشد. شما باید اطمینان حاصل کنید که می توانید خلاقیت را با سادگی تزریق کنید. بیشتر اینکه ، امکان تهیه یک سالیتون بدون پیچیدگی اضافی یک امتیاز بزرگ برای هر پیشرفت است.

به هر حال ، به نظر می رسد که بسیاری از عملکردها همیشه مردم را گیج می کند ، بنابراین بهتر است از آن اجتناب کنید. در مصاحبه ، ممکن است با یک سناریوی خیالی روبرو شوید و از شما خواسته شود که مسائل را نیز حل کنید.

برخی از شرکت ها می توانند آن را به سطح بعدی برسانند و از این نوع س askال ها بپرسند. بنابراین ، اگر نمی توانید خارج از چارچوب فکر کنید ، پاسخ دادن به آن برای شما دشوار است. بنابراین ، هنگامی که برای مصاحبه تخصصی بلاکچین آماده می شوید ، حتماً از این مهارت استفاده کنید.

 • به یک انجمن Blockchain بپیوندید

انتظار می رود کارشناسان بلاکچین در مصاحبه از سایر نامزدها برتری داشته باشند. اما بدون یادگیری عناصر اساسی این فناوری نمی توانید به یک متخصص بلاکچین تبدیل شوید. بنابراین ، چگونه می توانید این کار را انجام دهید?

خوب ، یکی از راه حل های ممکن عضویت در یک انجمن بلاکچین است. این مزایای زیادی دارد. بیشتر اینکه ، یک جامعه همیشه با برنامه نویسان سطح بالا همراه است که می تواند به شما در تیز کردن مهارت های رمزگذاری نیز کمک کند.

علاوه بر این ، به روز بودن در یک انجمن کاملاً آسان است. آنها همیشه با آخرین تغییرات تکنولوژیکی سر و کار دارند.

با کمک آنها می توانید مهارت های رهبری ، توسعه برنامه ها ، حتی سازمان ها و … را ارتقا دهید.

بنابراین ، هنگامی که برای مصاحبه تخصصی بلاکچین آماده می شوید ، سعی کنید به یک جامعه بپیوندید تا A تا Z را در مورد بلاکچین بیاموزید.

 • درک کنید که استانداردها و اکوسیستم های بلاکچین چگونه کار می کنند

در واقع ، هنگام مصاحبه برای یک مهندس یا موقعیت توسعه دهنده ، می توانید بسیاری از سوالات فنی در مورد اکوسیستم ها و استانداردهای بلاکچین را انتظار داشته باشید. بنابراین ، وقتی برای مصاحبه کدگذاری بلاکچین آماده می شوید ، همیشه با این استانداردها آشنا شوید.

اگر قبلاً از این موارد مطلع هستید ، همیشه قبل از رفتن به مصاحبه ، آنچه را که یاد گرفته اید ، دوباره بخوانید. بهتر است قبل از اینکه با همه سالات روبرو شوید ، حافظه خود را بیدار کنید.

بیشتر ، یاد بگیرید که تمام معماری های سیستم عامل های محبوب را کالبد شکافی کنید تا بینشی عمیق تر داشته باشید. اصولاً این جایی است که بیشتر مردم تمایل به مصاحبه خود دارند. بنابراین در این زمینه بسیار مراقب باشید.

 • نحوه ارتباط با ارزش را بدانید

مسئله این است که ارتباط کلید اصلی در مصاحبه است. شاید شما همه چیز راجع به این فناوری می دانید و می توانید با کارآیی بیشتری نسبت به رقبا برنامه نویسی کنید. اما شما نمی دانید که چگونه ارزش را برقرار کنید.

خوب ، معنای آن این است که ، اگر نمی توانید هوشمندانه صحبت کنید ، احتمالاً احتمال استخدام شما بسیار کم می شود. در واقعیت ، شما برای کار در یک محیط مشترک باید ارتباط برقرار باشید. صادقانه بگویم ، شما همچنین باید راه حل های خود را برای مشتریان بالقوه نیز ارائه دهید.

بنابراین ، هنگامی که برای مصاحبه کدگذاری بلاکچین آماده می شوید ، یادتان باشد که بر مهارت های ارتباطی خود نیز مسلط باشید.

 • دانش ابزارهای مختلف توسعه را کسب کنید

نکته مهم دیگری که باید در هنگام آماده سازی برای مصاحبه کدگذاری بلاکچین به خاطر بسپارید ، استفاده از ابزارهای توسعه است. عملاً ، وقتی در حال تهیه راه حلی برای شرکت ها هستید ، ابزارهای توسعه در وقت زیادی صرفه جویی می کنند.

بسیاری از توسعه دهندگان سطح بالا برای توسعه راه حل های خود از ابزارهای توسعه بلاکچین استفاده می کنند. صادقانه بگویم ، آنها کمک زیادی می کنند. و هنگامی که در یک بازار سریع در حال تغییر هستید ، مهلت قانونی برای پیگیری آن دارید.

بنابراین ، این شرکت انتظار دارد که شما تمام وظایف خود را در این بازه زمانی به پایان برسانید و بدون این ابزارها ، کار بسیار سختی خواهد بود. به همین دلیل است که باید در مورد این ابزار دانش کسب کنید.

در هر صورت ، مصاحبه کننده ممکن است س questionsالاتی را در رابطه با برخی از ابزارهای توسعه بپردازد که رمزگذاران شرکتشان مرتباً از آنها استفاده می کنند.

 • به دوره صدور مجوز Enterprise Blockchain بپیوندید

بهترین راه برای آمادگی برای سوالات مصاحبه بلاکچین عضویت در دوره صدور گواهینامه بلاکچین Enterprise است. بیشتر ، اگر شما تازه واردی هستید که به دنبال کار در این زمینه هستید ، قطعاً باید این دوره را بررسی کنید.

در واقع ، دوره سازمانی می تواند به شما کمک کند تا با اصول بلاکچین همراه با موارد استفاده مناسب از آن آشنا شوید.

این دوره ها به گونه ای طراحی شده اند که شما می توانید با گذراندن درس ، به آرامی فن آوری را گسترش دهید. علاوه بر این ، شما همچنین با سیستم عامل های مختلف و همچنین استانداردها آشنا خواهید شد.

آیا می خواهید در مورد تأثیر آن بر صنایع مختلف بیاموزید؟ خوب ، این دوره ها آن را نیز دارند. به هر حال ، من بسیار توصیه می کنم دوره صدور گواهینامه Enterprise Blockchain را بررسی کنید. ما اطمینان حاصل کرده ایم که تمام جنبه های فنی به گونه ای ساده شده است که به شما کمک می کند سریعتر آن را درک کنید.

علاوه بر این ، شما همچنین در مورد موارد استفاده مانند SCM و استفاده از ابزارهای مختلف یادآوری خواهید کرد که ذهن شما را غنی می کند و به شما کمک می کند تا یک راه حل خلاقانه و در عین حال ساده داشته باشید.

به هر حال ، دوره های ما سیستم عامل های معروف مانند هایپرلجر, اتریوم, و کوردا, داشتن مزیت فنی نسبت به سایر نامزدها.

در واقع ، آماده سازی مصاحبه بلاکچین می تواند بسیار دشوار باشد. اما ما اینجا هستیم تا کار را برای شما کمی ساده تر کنیم. به همین دلیل است که اگر از راهنمای ما پیروی کنید ، می توانید به راحتی هر نوع مصاحبه با بلاکچین را به آسانی دریافت کنید.

نکاتی برای شکستن مصاحبه با بلاکچین

چند نکته مهم وجود دارد که به شما کمک می کند برای سوالات مصاحبه با بلاکچین آماده شوید. بگذارید آنها را بررسی کنیم!

شرکت را مطالعه کنید

برای آماده شدن برای سوالات مصاحبه با بلاکچین ، باید از قبل در مورد شرکتی که با آن مصاحبه می کنید مطالعه کنید. چرا؟ خوب ، این یک مرحله مهم است که به شما کمک می کند تا بهتر برای مصاحبه آماده شوید.

علاوه بر این ، شما همچنین زمینه ای از آنچه مصاحبه کننده ممکن است در طول مصاحبه بپرسد ، خواهید گرفت. در بسیاری از موارد ، شرکت در مورد س questionsالات مربوط به شرکت آنها س askال می کند و مطالعه آنها باعث می شود شما نسبت به سایر رقبا برتری داشته باشید.

بنابراین ، سعی کنید در مورد نقش شرکت در مورد شرکت تحقیق کنید. این شرکت کسی را می خواهد که بداند سیاست های شرکت آنها چگونه کار می کند و به عنوان عضوی از تیم بازی می کند. من می دانم که ممکن است کمی دشوار باشد ، اما سعی کنید پیوندهای خود را گسترش دهید و در صورت اطلاع از هرکسی از آن شرکت بخواهید.

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید بخاطر بسپارید.

 • درباره خدمات یا محصول اطلاعات کسب کنید

شاید نقش شما مستقیماً به خدمات یا محصولی که ارائه می دهد مرتبط نباشد. اما شما باید درمورد اینکه شرکت چه نوع خدماتی یا محصولی را متمرکز کرده است بیاموزید. بیشتر از این ، بهترین کار این است که بتوانید بلاکچین را با این سرویس ها متصل کنید.

اگر برای موقعیت غیر فنی مصاحبه می کنید ، لازم نیست از جنبه های فنی بدانید. اما یک دانش اولیه ساده به شما کمک می کند تا مسیری طولانی را طی کنید.

در هر صورت ، برای آماده شدن برای سوالات مصاحبه با توسعه دهندگان بلاکچین ، بهتر است جنبه فنی آنها را نیز بررسی کنید. احساس خوبی خواهد بود اگر بتوانید به آنها بفهمانید که می دانید آنها چگونه از فناوری های خود استفاده می کنند.

اگر می توانید ، برای آشنایی با آن باید از محصول یا خدمات بخواهید. این به شما کمک می کند تا براساس دیدگاه مشتری ، همراه با دیدگاه شرکت بازخورد دهید.

 • در مورد نقش تحقیق کنید

بدیهی است که در پست شغلی ، شرکت مشخص کرده است که به دنبال چه کسانی می گردند و چه ویژگی هایی را برای این موقعیت ترجیح می دهند. نقش را به طور گسترده مطالعه کنید. در بسیاری از موارد ، توسعه دهندگان ، مهندسان و معماران بلاکچین وظایف شغلی متفاوتی دارند.

شما باید تفاوت بین هر یک از آنها را بدانید و بر اساس آن آماده شوید. بیشتر ، به شما کمک می کند تا سوالات مرتبط را نیز براساس موقعیت خود آماده کنید.

اگر می توانید درباره پست های مشابه در شرکت دیگر تحقیق کنید یا از افراد دیگر در آن موقعیت اطلاعات کسب کنید. همچنین ، اگر در مورد هر نوع مسئولیت در مورد نقش گیج هستید ، همیشه در طول مصاحبه توضیحات مناسب را بخواهید.

این بدان معنی است که شما مشتاق یادگیری هستید و سعی می کنید تمام نیازهای آنها را بر این اساس برآورده کنید.

 • درباره فرهنگ شرکت تحقیق کنید

شما الان در دنیای مدرن هستید. بنابراین ، هر شرکتی متفاوت کار می کند. اساساً ، آنها باید حضور در شبکه های اجتماعی داشته باشند که فرهنگ شرکت آنها را منتقل کند. همچنین می توانید جنبه های دیگر شرکت را در وبلاگ های آنها بیابید.

صرف نظر از اینکه یک بنگاه اقتصادی سودآور به نظر می رسد ، برای کار در محیط کار خود باید با آنها هماهنگ باشید. اگر احساس می کنید این محیط مناسب شما نیست. بهتر است از مصاحبه خودداری کنید.

بیشتر ، اگر سوالی در مورد محیط کار دارید ، همیشه در طول مصاحبه بپرسید. این می تواند از فناوری هایی که آنها استفاده می کنند تا مرخصی بیمار و زمان تعطیلات استفاده شود. همیشه به یاد داشته باشید که باید با یک محیط جدید سازگار باشید ، اما شرکت نیز باید از آن استقبال کافی کند.

مهارت های خود را نقشه برداری کنید تا آنها را به روز کنید

بلاکچین مرتباً تغییر می کند. بنابراین عقب افتادن و منسوخ شدن کاملاً آسان است اگر از تک تک جدیدهای به روز نباشید. بیشتر از آن ، مشاغل نیز در حال تغییر هستند. بنابراین ، اگر هنوز یک مدل کسب و کار را دنبال می کنید که چند سال پیش منسوخ شده است ، به شما در گرفتن مصاحبه کمک نمی کند.

به هر حال ، برای آماده شدن برای سوالات مصاحبه بلاکچین ، سعی کنید مهارت های خود را بر اساس آنچه در حال حاضر در بازار محبوب ترین است ، ترسیم کنید. سعی کنید پیچ ​​و تاب خود را نیز به سیستم وارد کنید. بنابراین ، می توانید به شرکت خود کمک کنید تا درخشش نیز داشته باشد.

برای آماده شدن برای سوالات مصاحبه توسعه دهندگان بلاکچین ، با دیدگاه امنیتی بلاکچین آشنا شوید. هر بنگاه اقتصادی بیش از هر چیزی در راه حل های خود باید بر دیدگاه امنیتی تمرکز کنند.

بنابراین ، داشتن دانش بیشتر به شما کمک زیادی می کند.

سوالات بلاکچین را پیش بینی کنید

بعد از اینکه دانش فنی کافی در مورد بلاکچین و شرکت خود کسب کردید ، می توانید شروع به پیش بینی سالاتی که ممکن است از شما بپرسند ، کنید. این به شما کمک می کند تا برای سوالات مصاحبه توسعه دهنده بلاکچین آماده شوید.

در برخی موارد ، می تواند به سوالات کلی نیز منجر شود. بنابراین ، حتماً برای آنها نیز آماده باشید. اینها هستند –

 • دلیل شما برای انتخاب شرکت
 • دلیل ایجاد حرکت شغلی
 • انگیزه های شما
 • چه برنامه بلندمدتی داشته باشید و چه نداشته باشید
 • نقاط قوت و ضعف

قبل از پاسخ دادن فکر کنید

همیشه قبل از پاسخ دادن به یک سوال فکر کنید. جایزه ای برای پاسخ دادن سریع و اشتباه ندارد. سعی کنید قبل از پاسخ به س questionsالات آنها با دقت گوش دهید. این واقعاً به شما کمک می کند تا از راهبردی تر به سeringال پاسخ دهید.

از طرف دیگر ، اگر قبلاً کار کرده اید به خاطر داشته باشید ، هرگز تجربه خود را با کارفرمای قبلی در میان نگذارید. همچنین ، هرگز به هیچ وجه از کارفرمایان قبلی خود انتقاد نکنید.

این موارد را در ذهن داشته باشید تا سوالات مصاحبه با توسعه دهندگان بلاکچین را آماده کنید.

روی زبان بدن و صدای گفتاری تمرکز کنید

برداشت های اول مهم است. به همین دلیل به یاد داشته باشید که متناسب با آن لباس بپوشید و خود را معرفی کنید تا تأثیر زیادی روی آنها بگذارد. برای آماده شدن برای سوالات مصاحبه مهندس بلاکچین ، مهم است که احساس مثبت و پایدار بمانید.

اما چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ خوب ، با صدای مطمئن و قوی شروع کنید ، نه خیلی بلند و نه خیلی ملایم. همچنین ، حتماً یک زبان بدن باز و دوستانه داشته باشید. اگر این رفتار طبیعی شما نیست ، پس از قبل آن را تمرین کنید تا کامل شود.

همچنین ، در مورد مصاحبه یادداشت خاصی داشته باشید ، در طول مصاحبه لبخند بزنید. در واقعیت ، هر لحظه که در ساختمان هستید ، تمام حرکت های شما مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. بنابراین ، در این موضوع بیشتر مراقب باشید.

مصاحبه های ساختگی انجام دهید

بهترین راه برای آماده شدن برای سوالات مصاحبه مهندس بلاکچین ، انجام مصاحبه های ساختگی توسط خودتان است. حتی می توانید از دوستان و خانواده خود بخواهید تا به شما کمک کنند. در حقیقت ، تمرین قبلی به شما کمک می کند تا از هرگونه اضطراب خلاص شوید و عملکرد خود را نیز بهبود ببخشید.

بیشتر از این ، همیشه س technicalالات فنی را به شدت تمرین کنید تا روان شود. ترفند این است که وقتی در مقابل مصاحبه کننده جواب می دهید ، حتی یک بار هم نخواهید گفت. در ابتدا ممکن است ناخوشایند به نظر برسد ، اما شما این کار را از دست خواهید داد.

خودتان بفروشید

برای آماده شدن برای سوالات مصاحبه مهندس بلاکچین ، باید بتوانید خود را بفروشید. بله ، من می دانم که ممکن است کمی عجیب به نظر برسد ، اما در وهله اول این است که متخصصان کارهای عالی را انجام می دهند.

ممکن است کمی احساس ناخوشایندی داشته باشید ، اما ارائه خودکار مثبت و دقیق همیشه لازم نیست که شامل بحث فروش باشد. بنابراین ، هنگام ارائه خود ، باید با تخصص خود با نیازهای شرکت آنها ارتباط برقرار کنید.

هرچه با دقت بیشتری بتوانید این کار را انجام دهید ، شانس بیشتری برای دستیابی به کار بیشتر می شود.

در واقع ، اگر از قبل مطمئن باشید که می توانید مشتریان بالقوه خود را تحت تأثیر قرار دهید ، آماده سازی مصاحبه با بلاکچین بسیار آسان می تواند باشد.

نتیجه

در پایان ، اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید ، آماده سازی مصاحبه با بلاکچین می تواند بسیار سخت شود. فقط دانستن درباره این فناوری کمکی نخواهد کرد. همچنین ، از آنجا که این فناوری نسبتاً متفاوت و عملاً جدید است ، حتی ممکن است بنگاه های اقتصادی نیز با تمام تغییرات به روز نباشند.

بنابراین ، اگر بتوانید تخصص خود را در مصاحبه نشان دهید ، مطمئناً بدون هیچ مشکلی کار را پیش خواهید برد. سعی کنید آنچه را که در این راهنما تشریح کردم ، دنبال کنید. اگر می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید ، می توانم اطمینان حاصل کنم که مصاحبه بلاکچین خود را انجام خواهید داد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector