چرا باید مجوز Blockchain شوید

101 Blockchains نام شناخته شده ای در بخش تحقیق ، آموزش و صدور گواهینامه Blockchain است. بیایید بررسی کنیم که چرا باید 101 Blockchains را برای دریافت Blockchain Certified انتخاب کنید.

بلاکچین یکی از قابل توجه ترین مداخلات در اقتصاد دیجیتال در چند وقت اخیر است. تأثیر اصلی تحول با فناوری Blockchain منجر به ظهور شرکت های بزرگی مانند یاهو ، گوگل و آمازون به عنوان رهبران جهان شده و با سازگاری خود با فناوری جدید جهان را تغییر داده است. جهان ابتدا با معرفی ارز رمزنگاری شده مانند فناوری Blockchain آشنا شد بیت کوین.

به دنبال بحران مالی سال 2008, فناوری بلاکچین در هسته گزینه های ارز رمزنگاری شده مانند بیت کوین تکامل یافت. فناوری Blockchain علی رغم اینکه برای معاملات مالی طراحی شده است ، به آرامی در صنایع مختلف مانند مراقبت های بهداشتی ، بانک ها ، بخش های املاک و مستغلات ، ثبت سوابق دارایی ها و املاک و بازارهای سهام نفوذ کرده است. بنابراین ، بسیاری از شرکت ها به دنبال متخصصان مجاز Blockchain با تخصص و دانش مورد نیاز صنعت برای پرداختن به نقش های مختلف در زیرساخت Blockchain هستند.

اگر بدنبال صدور گواهینامه قابل اعتماد Blockchain سازمانی هستید که بتواند دامنه فعالیت شما در Blockchain را بیشتر کند ، در این صورت می خواهید یکی از جواب های امیدوار کننده جستجو را پیدا کنید. بحث زیر جزئیات مربوط به Certified Enterprise Blockchain Certification Professional by 101 Blockchains را بیان می کند. تأمل در جزئیات گواهینامه CEBP به شما کمک می کند دلایل صدور مجوز 101 بلاکچین را درک کنید.

اهمیت فناوری Blockchain

قبل از اینکه به جزئیات و اهمیت صدور گواهینامه CEBP توسط 101 Blockchains بپردازیم ، اجازه دهید در مورد دلایل محبوبیت فناوری Blockchain تأمل کنیم. هر نامزدی که آرزو دارد گواهی Blockchain را بدست آورد باید از ویژگی های اساسی که Blockchain به عنوان یک فناوری انقلابی برای آن ظهور کرده است ، آگاهی داشته باشد..

فناوری Blockchain سیستمی برای ثبت اطلاعات به روشی است که از یکپارچگی جامع سیستم اطمینان حاصل کرده و آن را در برابر تغییرات ، ترفندها یا هک ها آسیب ناپذیر می کند. از نظر فنی ، Blockchain یک دفتر توزیع شده دیجیتال از معاملات است که مورد تکرار قرار می گیرد و در کل شبکه سیستم های رایانه ای در Blockchain توزیع می شود. هر بلوک در این زنجیره تعداد مشخصی از معاملات را شامل می شود.

در صورت انجام هرگونه معامله جدید ، سابقه معامله در دفتر کل شرکت کنندگان گنجانده شده است. این ماهیت بستر های نرم افزاری توزیع شده لجر (DLT) فناوری Blockchain را ایجاد می کند. تراکنش های ثبت شده در Blockchain با امضاهای رمزنگاری غیرقابل تغییر شناخته می شوند که به عنوان هش شناخته می شوند. بنابراین ، ویژگی های زیر فناوری Blockchain در افزایش محبوبیت آن نقش داشته است.

 • بلاکچین قابل برنامه ریزی است و در نمونه های قراردادهای هوشمند مشهود است.
 • بلاکچین رمزگذاری فردی در تمام سوابق را تضمین می کند ، در نتیجه امنیت جامعی را تضمین می کند.
 • ماهیت توزیع شده فناوری Blockchain به معنای شفافیت بهتر است که همه شرکت کنندگان در شبکه یک نسخه از دفتر را دریافت می کنند.
 • بلاکچین تغییرناپذیر است ، بنابراین به معنای بهبود یکپارچگی برگشت ناپذیر هر رکوردی است که قبلاً تأیید شده است.
 • فناوری Blockchain همچنین به معنای اتفاق نظر است زیرا همه شرکت کنندگان شبکه باید در مورد اعتبار همه سوابق به توافق برسند.
 • ظرفیت های شفافیت و نظارت در بلاکچین بر اساس زمان بندی تمام تراکنش های ثبت شده در یک بلاک مشخص است.
 • از همه مهمتر ، فناوری Blockchain همچنین محافظت از بی هویتی هویت شرکت کننده را تضمین می کند.

آیا می خواهید در مورد ویژگی های Blockchain بیشتر بدانید؟ مقاله قبلی ما را که به طور خاص ویژگی های Blockchain را با جزئیات پوشش می دهد ، بخوانید.

دلایل تبدیل شدن به یک بلاک چین معتبر

بنابراین ، Blockchain پتانسیل بسیار خوبی را به عنوان یک فناوری مناسب برای بسیاری از شرکت ها در صنایع مختلف ارائه می دهد. اکنون ، هر خواننده ای باید در مورد دلایل دریافت مجوز Blockchain تعجب کند. قبل از تأمل در جزئیات گواهینامه CEBP و مزایای آن ، به ما بفهمانید که چگونه یک گواهینامه در فناوری آینده به شما کمک می کند.

 • پتانسیل Blockchain برای رشد آینده

به نظر می رسد که فناوری بلاکچین کمی در سرمایه گذاری ها و بازده در بازار موجود فروکش کرده است. با این حال ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، همچنین بستر مهیبی برای اطمینان از رشد آینده نگرانه فراهم می کند. نامزدهای مجاز بلاکچین می توانند با پیشرفت در فناوری بلاکچین سازگاری بهتری داشته باشند.

 • سادگی زیرساخت های Blockchain

دلیل مهم بعدی برای پیگیری صدور گواهینامه Blockchain از سیستم عامل های معتبری مانند 101 Blockchains ، سادگی زیرساخت های فناوری Blockchain است. این یک فناوری جهانی است که برای ادغام با فرایندهای مختلف تجاری دیگر طراحی شده است. علاوه بر این ، کنترل موثر بر اشتراک داده ها بین بلوک ها ، زیرساخت جهانی فناوری Blockchain را تکمیل می کند.


 • کمبود مهارت در بلاکچین

از همه مهمتر ، شما به دلیل کمبود آشکار مهارت در Blockchain ، به فکر صدور مجوز Blockchain باشید. به آرامی تقاضا برای مهندسان Blockchain در رشته های مختلف مانند تدارکات ، بازاریابی ، امور مالی و غیره احساس می شود. بنابراین ، متخصصان دارای تاییدیه Blockchain با درک کاملی از عملکردهای اساسی Blockchain و رمزنگاری می توانند فرصت های شغلی امیدوار کننده را با سهولت کشف کنند.

 • امیدوار کننده حقوق و دستمزد

آخرین ، در عین حال یکی از دلایل برجسته برای اخذ گواهینامه Blockchain ، حق بیمه مرتبط با آنها است. به طور متوسط ​​، مهندسان نرم افزار با مهارت در درک عملکرد ارز رمزنگاری شده می توانند افزایش 20 درصدی در حقوق خود را تجربه کنند. طبق گفته Hired ، مهندسان نرم افزار باتجربه و دارای تخصص Blockchain می توانند حداکثر حقوق را از 150،000 تا 175،000 $ در سال بدست آورند. بنابراین ، بدیهی است که یک متخصص IT مشترک با تخصص Enterprise Blockchain می تواند انتظار دستمزد متوسط ​​سالانه تقریباً 137،000 دلار را داشته باشد..

بستر ایده آل برای گرفتن حرفه ای دارای مجوز Blockchain

اکنون ، بدیهی است که برچسب “Blockchain certified” می تواند چشم انداز شغلی یک فرد را با حاشیه های زیادی تقویت کند. همچنین ، مجوزهای Blockchain فرصت ارتباط با فناوری آینده را نیز فراهم می کند. با داشتن بسیاری از مزایا ، منطقی است که هر فردی به دنبال بهترین پلتفرم برای دریافت گواهینامه Blockchain باشد.

یکی از برترین بسترهای تحقیق و آموزش در چشم انداز بلاکچین ، 101 بلاکچین است. این یک شبکه مبتنی بر تحقیق مستقل مشهور در جهان است که مناسب برای بلاکچین سازان سازمانی است. 101 Blockchains آزمون صدور گواهینامه Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) را برای توانمندسازی شرکت ها و تیم های دارای دانش و مهارت عملی برای استفاده از ابزارهای تولیدی برای توسعه استراتژی های تجاری بسیار کارآمد ارائه می دهد..

رهبران کسب و کار ، مدیران ارشد و متخصصان صنعت می توانند از گواهینامه CEBP به عنوان یک مجرا برای دستیابی به درک و درک چشمگیر در مورد فناوری Blockchain ، کاربردهای آن و تأثیر آن استفاده کنند. بگذارید با جزئیات بیشتر در مورد گواهینامه CEBP آشنا شویم تا درک کنیم که اهمیت آن برای حرفه Blockchain شما چیست.

صدور گواهینامه 101 Blockchains CEBP

آزمون صدور گواهینامه تصدی بلاکچین حرفه ای (CEBP) توسط 101 بلاکچین به طور خاص در ایجاد مزیت رقابتی برای حرفه بلاکچین یک فرد است. آزمون صدور گواهینامه CEBP فقط هر پلتفرم دیگری برای به دست آوردن عنوان برای حرفه خود در اکوسیستم Blockchain نیست.

101 بلاکچین می فهمد که داوطلبان برای تبدیل شدن به کارشناسان ارزشمند بلاکچین به دانش و تجربه جامع ابزارها و رویکردهای عملی نیاز دارند. صدور گواهینامه CEBP توسط 101 Blockchains این است که نامزدهای Blockchain را با فرماندهی کامل دانش فنی و تجربه برای رسیدگی به خواسته های دنیای واقعی ، مجوز دهند..

می توانید برای جنبه های مختلف فناوری های Blockchain سازمانی و تأثیر آنها بر اهداف تجاری شرکت ها ، راهنمایی های عمیقی دریافت کنید. از همه مهمتر ، گواهینامه CEBP توانایی نامزد را برای تعامل عملی با مدیران شرکت تقویت می کند. همچنین ، این گواهینامه همچنین تضمین می کند که داوطلبان قادر به پرداختن به اهداف تجاری با راه حل های فوری موثر و پربار هستند.

گواهینامه CEBP نه تنها برای داوطلبانی که تمایل به دریافت بلاک چین دارند بلکه برای شرایط زیر نیز مناسب است.

 • درک مفاهیم اصلی در فناوری Blockchain و اکوسیستم مربوطه.
 • یادگیری در مورد رویکردهای ایده آل و سازنده برای اجرای Blockchain.
 • توسعه تخصص در ابزارهای به روز و کاربردهای آنها در تحول تجاری.

با ثبت نام در گواهینامه CEBP در 101 بلاکچین ، می توانید برای آماده سازی به دوره Certified Enterprise Blockchain Professional دسترسی پیدا کنید. کل مدت دوره 4 هفته با توزیع مواد مطالعه به روشی است که 3-4 ساعت در هفته در آن جای می گیرد. بنابراین ، داوطلبان دریافت گواهینامه CEBP می توانند با 101 گواهینامه به فرصت های قابل اعتماد برای یادگیری انعطاف پذیر با دوره CEBP دسترسی پیدا کنند. داوطلبان می توانند برای ثبت نام در آزمون ثبت نام CEBP در وب سایت رسمی 101 Blockchains با قیمت 397 دلار ثبت نام کنند.

اکنون ثبت نام کنید: حرفه ای Blockchain حرفه ای مجاز

اهداف آزمون گواهینامه CEBP

مهمترین نکته برجسته در مورد صدور گواهینامه Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) توسط 101 Blockchains مستقیماً به ماژول های تحت آزمون اختصاص دارد. بگذارید در مورد اهداف هر دامنه در آزمون صدور گواهینامه CEBP و فصل های مندرج در آنها تأمل کنیم.

1. مبانی فناوری Blockchain

اولین ماژول در آزمون تأیید شده Blockchain CEBP توسط 101 Blockchains بر توضیح در مورد کارکرد Blockchain تأکید دارد. این ماژول نتایج یادگیری معتبری را در مورد مفاهیم ، ویژگی ها و انواع مختلف شبکه Blockchain ارائه می دهد. داوطلبان می توانند در زمینه کار قراردادهای هوشمند در این ماژول اطلاعاتی کسب کنند. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید در مورد عناصر مهم مورد نیاز برای تخمین تأثیر قراردادهای هوشمند بر مشاغل معمولی اطلاعات کسب کنید. ماژول Blockchain Technology Fundamentals در گواهینامه CEBP فصل های زیر را پوشش می دهد.

 • اصول Blockchain
 • اثبات کار
 • چگونه زنجیره بلوک ایجاد می شود?
 • بلاکچین های دولتی و خصوصی
 • قراردادهای هوشمند

2. بسترهای نرم افزاری بلاکچین سازمانی

ماژول دوم آزمون صدور گواهینامه CEBP برای تبدیل شدن به معاملات حرفه ای دارای تاییدیه Blockchain با درک برنامه های سازمانی Blockchain. این ماژول در درجه اول به چگونگی فناوری Blockchain بیش از ارز رمزپایه و بیت کوین متمرکز است.

از همه مهمتر ، داوطلبان می توانند با استفاده از فناوری Blockchain بینش هایی در مورد رویکردهای تولیدی برای تغییر تجارت کسب کنند. جالب اینجاست که داوطلبان همچنین در مورد رویکردهای روش شناختی برای شناسایی تعادل ایده آل بین راه حل های تجارت محور و کمال فنی اطلاعات کسب می کنند. فصل های این ماژول آزمون صدور گواهینامه CEBP به شرح زیر است,

 • مبانی Ethereum
 • اصول Hyperledger Fabric
 • مبانی Corda

همچنین بخوانید: بلاکچین سازمانی – اطلاعات صنعتی

3. بلاکچین در امور مالی تجارت

این ماژول آزمون صدور گواهینامه CEBP با مروری کوتاه بر دارایی های رمزنگاری قابل توجه با نقشی مهیب در عملیات مالی تجارت بلاکچین آغاز می شود. داوطلبان می توانند با درک ارتباط بین دارایی های رمزنگاری شده و ارزهای رمزپایه ، رویکردهایی برای کشف اسطوره ها و اخبار جعلی مربوط به ارز رمزنگاری شده را بیاموزند. همچنین ، داوطلبان همچنین می توانند مهارت هایی برای شناسایی رویکردهای استفاده از دارایی های رمزنگاری شده در سیستم عامل های خاص مبتنی بر بلاکچین برای حمایت از اثرات مخرب Blockchain در امور مالی تجارت کسب کنند..

علاوه بر این ، نامزدها همچنین در مورد شرکتهایی که از Blockchain برای مدیریت عملیات مالی تجارت استفاده می کنند ، اطلاعات کسب می کنند. در عین حال ، داوطلبان همچنین این فرصت را پیدا می کنند که به جزئیات موارد استفاده موجود بپردازند. بنابراین ، داوطلبان همچنین می توانند در مورد پیدا کردن مورد استفاده ایده آل برای نیازهای فوری تجاری که به آنها ارائه می شود ، اطلاعات کسب کنند. فصل های ماژول Blockchain in Trade Finance گواهینامه CEBP به شرح زیر است,

 • دارایی های رمزنگاری شده و ارزهای رمزپایه
 • مبانی ریپل
 • تجارت مالی در بلاکچین

4. برنامه های Blockchain

چهارمین ماژول در آزمون صدور گواهینامه CEBP برای تبدیل شدن به یک Blockchain Certified Enterprise Professional در درجه اول با تأثیر Blockchain در عملیات مدیریت زنجیره تامین سروکار دارد. در این ماژول ، نامزدها باید خود را برای درک تأثیر چشمگیر Blockchain در فرآیندهای SCM آماده کنند. علاوه بر این ، نامزدها همچنین باید در مورد ابزارهای مختلفی که به استفاده از حداکثر قدرت بلاکچین سازمانی در موارد استفاده واقعی SCM کمک می کنند ، بیاموزند. فصل های این ماژول گواهینامه CEBP به شرح زیر است,

 • مبانی مدیریت زنجیره تأمین در بلاکچین
 • از موارد مدیریت زنجیره تأمین در بلاکچین استفاده کنید
 • تحول دیجیتال بلاکچین

فناوری Blockchain با کاربردهای خود تقریباً در تمام صنایع انقلابی ایجاد کرده است. درباره برنامه های Blockchain در دنیای واقعی با جزئیات اطلاعات کسب کنید.

5. موارد استفاده از بلاکچین

ماژول نهایی در آزمون صدور گواهینامه CEBP با بهبود دانش عملی در مورد کاربردهای فناوری Blockchain سروکار دارد. داوطلبان باید نمونه هایی از کاربردهای مختلف فناوری Blockchain را در سناریوهای مختلف تجاری شرکت یاد بگیرند. در نتیجه ، داوطلبان باید در استفاده از ابزاری که هنگام مواجهه با پروژه های زندگی واقعی ایده آل هستند مهارت کسب کنند.

دلایل انتخاب 101 بلاکچین برای تأیید اعتبار بلاکچین

بنابراین ، می توانید سطح جامعیت در آزمون صدور گواهینامه CEBP را بر اساس ماژول های آزمون مشاهده کنید. آزمون صدور گواهینامه CEBP توسط 101 Blockchains بستر ایده آلی را برای داوطلبان برای اثبات مهارت های خود در طیف گسترده ای از قابلیت های Blockchain فراهم می کند. در نتیجه ، نامزدهای مجاز CEBP Blockchain می توانند به فرصت های امیدوارکننده بهبود مهارت دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این ، در اینجا برخی از دلایل قابل توجهی وجود دارد که شما باید مجوز 101 بلاکچین را دریافت کنید.

 • آموزش آنلاین برای آماده سازی گواهینامه

101 Blockchains یک دوره آموزش آنلاین دقیق را برای آماده سازی آزمون صدور گواهینامه CEBP (Certified Enterprise Blockchain Professional) ارائه می دهد. دوره آموزشی به مدت یک سال از تاریخ خرید قابل دسترسی است. داوطلبان می توانند فیلم های آموزشی را به راحتی مشاهده کنند و خود را برای دریافت گواهینامه CEBP آماده کنند. چیدمان مدولار فصل در دوره آموزشی به رفع موانع قابل توجه برای آماده سازی نامزدها کمک می کند. حتی مبتدیان برای تهیه منابع یادگیری برای آماده سازی برای صدور گواهینامه CEBP با مشکلی مواجه نمی شوند.

 • پشتیبانی از مواد پاداش

داوطلبان با دوره آموزشی برای صدور گواهینامه CEBP به مواد پاداش دسترسی پیدا می کنند. مطالب پاداش شامل تمرینات تعاملی ، تکالیف عملی و مصاحبه های عمیق با برخی از کارشناسان مشهور جهانی بلاکچین Enterprise است. در نتیجه ، نامزدها در دستیابی به بینش عملی در مورد اکوسیستم بلاکچین با شکست محدودی روبرو می شوند. بنابراین ، 101 Blockchains نه تنها گواهی نامه بلکه بهبود همه جانبه ارزش شما به عنوان یک متخصص Blockchain را ارائه می دهد.

جزئیات بیشتر در مورد Certified Enterprise Blockchain Certification Professional (CEBP Certification) را اینجا ببینید

 • راهنمایی فردی بسیار موثر

آماده سازی نامزدهای دریافت گواهینامه CEBP توسط 101 Blockchains به دلیل راهنمایی های جامع آنها بیشتر آسان می شود. توجه فردی به هر یک از داوطلبان برای هدایت شخصی نه تنها قدرت را در آماده سازی نامزد ایجاد می کند بلکه باعث افزایش اعتماد به نفس آنها می شود.

تسهیلات صفحه گسترده آموزش هفتگی می تواند به داوطلبان کمک کند تا به طور م progressثر پیشرفت آموزش خود را پیگیری کرده و در مسیر خود قرار بگیرند. از همه مهمتر ، تسهیلات پشتیبانی حق بیمه و راهنمای ایمیل ، نگرانی ها یا تردیدهایی را که داوطلبان باید در طول آمادگی خود با آن روبرو کنند ، از بین می برند. با حمایت از متخصصان موضوع ، داوطلبان می توانند به تمام س questionsالات خود در مورد موضوعات گواهینامه CEBP پاسخ دهند.

 • پس از صدور گواهینامه پشتیبانی کنید

برجسته ترین دلیل برای اخذ گواهینامه Blockchain توسط 101 Blockchains ، امکان پشتیبانی پس از صدور گواهینامه است. 101 Blockchains تکالیف عملی را ارائه می دهد که به داوطلبان کمک می کند نتایج یادگیری و تخصص خود را در سناریوهای پروژه های واقعی پیاده سازی کنند. علاوه بر این ، داوطلبان همچنین می توانند بینش کافی در مورد استفاده از مهارت های Blockchain خود را در موارد استفاده مرتبط دریافت کنند.

 • اثبات محسوس مهارت های شما

دلیل مهم بعدی برای انتخاب 101 بلاکچین برای گواهینامه بلاکچین ، دسترسی به یک گواهی پایان رسمی است. شما یک دیپلم قابل چاپ دریافت می کنید که می توانید به برنامه های شغلی و رزومه خود اضافه کنید. مهمتر از همه ، شما همچنین دارای اعتبار معتبر LinkedIn هستید که به عنوان یک نشان دیجیتال برای تشخیص گواهینامه CEBP عمل می کند. بنابراین ، نامزدها در صدور گواهینامه CEBP توسط 101 بلاکچین مشکلی در شبکه های حرفه ای نخواهند داشت. نشان دیجیتال گواهینامه CEBP در LinkedIn به کارفرمایان بالقوه کمک می کند تخصص Blockchain شما را تشخیص دهند.

اکنون ثبت نام کنید: دوره آموزشی و صدور گواهینامه CEBP

اعتبار و جامعیت 101 بلاکچین

سرانجام ، بارزترین دلیل برای اخذ گواهینامه 101 Blockchains ، خود پلتفرم است. 101 بلاکچین به دلیل حجم و کیفیت استثنایی تحقیقات بلاکچین در مورد بلاکچین سازمانی در سراسر جهان شناخته شده است. این یکی از بسترهای قابل اعتماد برای درک مفاهیم اصلی فناوری Blockchain و اکوسیستم مربوطه است. در مرحله بعدی ، 101 Blockchains از روشی استراتژیک در طراحی آزمون گواهینامه CEBP پیروی می کند.

همانطور که از اهداف آزمون صدور گواهینامه CEBP مشاهده می کنید ، داوطلبان باید در موارد مختلف استفاده از شرکت برای برنامه های بلاکچین در زمان واقعی آماده شوند. بنابراین ، نامزدها می توانند ارزش خود را به عنوان کارشناسان Blockchain با گواهینامه CEBP توسط 101 Blockchains تقویت کنند. یکی دیگر از عوامل قابل توجه در انتخاب 101 Blockchains برای صدور گواهینامه ، تأکید آنها بر استفاده از ابزارهای قابل اجرا و مرتبط برای اطمینان از تحول در تجارت با فناوری Blockchain است..

آیا شما آماده هستید که جهش کنید?

در یک یادداشت نهایی ، می توانید یاد بگیرید که 101 Blockchains چگونه به شما کمک می کند حرفه خود را در فناوری Blockchain پیش ببرید. گواهینامه CEBP ابزاری معتبر برای همه نامزدهای مشتاق برای اثبات تخصص خود در بلاکچین است. علاوه بر این ، داوطلبان همچنین می توانند با 101 بلاکچین بنیادی ایده آل برای پیشرفت شغلی خود ایجاد کنند.

تمرکز بر موارد استفاده عملی و استفاده از ابزارهای Blockchain برای تحول تجاری در گواهینامه CEBP ، نامزدها را برای بازار کار واقعی آماده می کند. متعاقباً ، محتوای با کیفیت برتر در 101 Blockchains که توسط کارشناسان صنعت و مربیان واجد شرایط تنظیم شده است ، به نتایج قابل توجهی در مورد همه نامزدها کمک قابل توجهی می کند. بنابراین ، اکنون با صدور گواهینامه 101 Blockchains CEBP ثبت نام کنید و همین حالا با 101 Blockchains در Blockchain مزایای شغلی را کشف کنید!               

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map