چرا شما نیاز به گذراندن دوره Blockchain سازمانی دارید؟

فرصت های زیادی در دنیای بلاکچین سازمانی وجود دارد و برای هدایت در این طیف ، شما به یک دانش بنیان به روز نیاز دارید. بیشتر از این ، شما همچنین به ابزارهای عملیاتی نیاز دارید که بتوانید آنها را مهار کنید تا از هر فرصتی در مسیر خود استفاده کنید. و این همان جایی است که دوره بلاکچین سازمانی ظاهر می شود.

با کمک آنلاین این دوره های بلاکچین سازمانی ، می توانید به سرعت به یک متخصص بلاکچین تبدیل شوید. حتی اگر مهارت فنی بالاتری داشته باشید یا بتوانید پروتکل های مختلف بلاکچین را کالبدشکافی کنید ، اما باز هم ممکن است مهارت های شغلی یا نحوه کار واقعی کسب و کار را نداشته باشید..

بنابراین ، جستجوی یک دوره بلاکچین سازمانی برای یادگیری این روش ها بهترین راه است. علاوه بر این ، یک دوره بلاکچین سازمانی می تواند ترکیبی کامل از دانش فنی با برنامه های دنیای واقعی را به شما ارائه دهد.

بنابراین ، اگر از خود می پرسیدید که چرا باید یک دوره بلاکچین سازمانی را بگذرانید ، دیگر فکر نکنید زیرا امروز من دقیقاً تمام مزایایی را که با یک دوره بلاکچین سازمانی کسب خواهید کرد شرح می دهم.

بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

چرا در یک دوره Blockchain سازمانی شرکت کنید?

برخی از مزایای همراه با دوره بلاکچین سازمانی است. عملاً ، این مزایا برای راهنمایی شما در سفر و ایجاد شکوفایی در یک متخصص بلاکچین در اینجا وجود دارد. بیایید ببینیم این مزایا چیست:

تقاضای در حال رشد

تقاضا برای بلاکچین بسیار زیاد است و در آینده نیز افزایش خواهد یافت. در حقیقت ، بلاکچین در حال حاضر راه های زیادی را به خود دیده و به طور قابل توجهی بهبود یافته است. این رونق اساساً از سال 2017 آغاز شده و تا زمان تسخیر همه بازارها ادامه خواهد داشت. بنابراین ، می بینید که می تواند یک گزینه عالی برای شما باشد تا آینده خود را در بازی تضمین کنید.

اما بدون دوره بلاکچین سازمانی ، درک کامل تمام مفاهیم دشوار خواهد بود زیرا این فناوری بسیار پیچیده است. بنابراین ، اگر از علاقه مندان بلاکچین هستید ، بهترین زمان برای گذراندن دوره مبتدیان بلاکچین سازمانی و تقویت مهارت های خود است..

بیشتر از این ، از تقاضای روزافزون به عنوان یک فرصت احتمالی برای استخدام استفاده کنید.

 

New Edge Technologies را کاوش کنید


آیا می خواهید در حال حاضر فناوری های جدید لبه را کشف کنید؟ بنابراین ، چه راهی بهتر از کار با بلاک چین های سازمانی؟ حتی اگر چندین فناوری منبع باز وجود داشته باشد ، برخی از فناوری های منحصر به فرد در بازار باقی خواهند ماند. بنابراین ، در این صورت چه کاری می توانید انجام دهید?

خوب ، اگر در یک دوره بلاکچین سازمانی ثبت نام کنید ، مطمئناً می توانید برای اثبات پایگاه دانش خود گواهینامه دریافت کنید. بعلاوه ، شما برای آزمایش بهتر راه حل خود در آن نوع محیط به ابزارها و تجهیزات برتر دسترسی خواهید داشت. اما بدون ثبت نام در دوره مبتدیان بلاکچین سازمانی ، نمی توانید گواهینامه های خود را به شرکت ها نشان دهید.

و به همین دلیل شما باید یک دوره بلاکچین سازمانی را برای کشف این فن آوری های جدید بگذرانید.

 

محدوده حق بیمه حق بیمه

این سودمندترین جنبه شرکت در دوره های بلاکچین سازمانی است. با دوره مبتدیان بلاکچین سازمانی ، می توانید خود را قالب بگیرید و مهارت های لازم برای استخدام در یک شغل پردرآمد را بدست آورید. عملاً مشاغل زنجیره بلوکی مبلغ هنگفتی پرداخت می کنند. بیشتر از این ، بازار کار اکنون در این سطح شکوفا شده است و شرکت ها بیش از هر زمان دیگری به کارمندان ماهر نیاز دارند.

آنها حتی حاضرند تا 150 دلار هم بپردازند! این همان حق بیمه است. حتی اگر نمی خواهید در محیط اداری کار کنید ، همیشه می توانید مهارت های خود را آزاد کنید. حتی افراد آزاد در این زمینه می توانند مبلغ هنگفتی را بدست آورند. من می گویم ، این دلیل خوبی برای شرکت در دوره های مبتدی بلاکچین سازمانی است.

 

روی راهکارهای نسل بعدی کار کنید

در واقع ، همه شرکت ها نه تنها به دنبال پیاده سازی بلاکچین نیستند ، بلکه به دنبال نوآوری هستند. آنها همچنین به دنبال راه حل های نسل بعدی و سیستم عامل های تکاملی هستند که می تواند به سود تجارت آنها باشد. اما بدون داشتن پایگاه دانش مناسب ، احتمالاً می توانید مهارت های مورد نیاز را به آنها ارائه دهید.

اما پس از یک دوره بلاکچین سازمانی ، می توانید تمام دانش را برای ارائه بصیرت بدیع به درستی کسب کنید. فکر کردن در خارج از چارچوب همان چیزی است که شما نیاز دارید و آن را از یک دوره آنلاین بلاکچین به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. بنابراین ، شما می توانید به راحتی در یک محیط شغلی در زمینه زنجیره بلوک فعالیت کنید.

اگر قبلاً در یک شرکت مستقر هستید ، می توانید از این دانش برای کار در یک پروژه داخلی استفاده کنید و نیازی به کمک گرفتن از منابع خارجی ندارید.

 

شانس همکاری با بهترین های حرفه ای

وقتی در بلاکچین متخصص باشید ، فرصتهای زیادی برای کار با متخصصان برتر کسب خواهید کرد. بیشتر اینکه ، هنگامی که کار با این متخصصان را شروع می کنید ، می توانید خیلی سریع شبکه شوید. شما به عنوان یک عضو مجاز از متخصصان بلاکچین ، به دنبال رشد عظیم در کسب و کار خود هستید.

مهم نیست که به چه دلیلی دوره بلاکچین سازمانی را گذرانده اید ، احتمالاً در هر محیط اداری مورد استقبال قرار می گیرید. بیشتر از این ، افراد به دنبال تخصص شما هستند و همچنین مزایای دیگری را برای اقامت در یک محیط اداری ارائه می دهند.

همچنین ، حرفه ای های سطح بالا دوست دارند که منتی بگیرند تا آنها را به نسخه بهتری تبدیل کنند. با استفاده از دوره آنلاین بلاکچین ، می توانید مربی خود شوید.

 

رشد نمایی آنلاین

پس از گذراندن دوره بلاکچین سازمانی ، خواهید دید که دانش بنیادی گسترده ای دارید. و صنعت امروزه همیشه به حرف افرادی گوش می دهد که می توانند اقتدار خود را نسبت به دیگران نشان دهند. بنابراین ، با شرکت در یک دوره بلاکچین سازمانی ، می توانید یک متخصص نیز شوید.

بیشتر ، سیستم عامل های آنلاین در اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا حضور خود را تأثیرگذارتر کنید. علاوه بر این ، با استفاده از محیط های مختلف ، می توانید به سرعت رشد نمایی در تشخیص خود داشته باشید. بنابراین ، در واقع داشتن یک وبلاگ یا کانال YouTube برای گسترش دانش و جذب متخصصان ایده خوبی است.

به هر حال ، شما می توانید تجربیات خود را به اشتراک بگذارید ، می توانید بهترین موارد را توصیه کنید ، همچنین می توانید در مورد خطرات شرکت ها صحبت کنید. بنابراین ، با یک دوره بلاکچین بصورت آنلاین رایگان ، می توانید خود را به عنوان یک برند تثبیت کنید. آیا دیگر می تواند بهتر شود?

 

مشارکت در توسعه بلاکچین سازمانی

یک دوره بلاکچین سازمانی به شما کمک می کند تا در مورد چارچوب های بلاک چین سازمانی برای توسعه بلاکچین سازمانی بدانید.

در حقیقت ، پیاده سازی بلاکچین کار ساده ای نیست و اکنون تقریباً در هر راه حل پیشرفته از سیستم عامل های سازمانی مانند Hyperledger ، Enterprise Ethereum ، Corda و غیره استفاده می شود. بنابراین ، می بینید که بدون دانش کافی دانش این سیستم عامل ها ، می توانید شما احتمالاً در توسعه بلاکچین شرکت مشارکت نمی کنید.

اما با دوره آنلاین بلاکچین به صورت رایگان ، می توانید در این پروژه های توسعه دهنده نقش داشته باشید. علاوه بر این ، همچنین به شما کمک خواهد کرد که نیازهای شرکت خود را بهتر درک کنید و اینکه چگونه می توانید پرونده های تجاری را مدیریت کنید.

 

ایستاده در میان جمعیت

اکنون بازار بسیار رقابتی است ، اما پرسنل بسیار ماهری وجود ندارد که بتوانند واقعاً راه حل بلاکچین را پر کنند. حتی ممکن است درک بالاتری از بلاکچین داشته باشید ، اما صدور گواهینامه از یک دوره بلاکچین سازمانی می تواند به برتری در بین جمعیت کمک کند..

در واقع ، افراد زیادی در بازار وجود دارند که ممکن است سطح دانش شما با همان سطح دانش باشد. اما با صدور گواهینامه از یک دوره بلاکچین سازمانی ، می توانید واقعاً از آنها جدا شوید. منظور من این است که چه روشی بهتر برای اینکه به شرکت های استخدام کننده خود بفهمانید که شما واقعاً نحوه کار این فناوری را می فهمید?

همچنین ، گذراندن دوره های بلاکچین سازمانی بصورت آنلاین به شما کمک می کند خیلی سریعتر از هر شخص دیگری در آنجا استخدام شوید.

 

تحقیق درباره یک فناوری جدید

راه حل های بلاکچین سازمانی همیشه به ذهن ابتکاری نیاز دارند تا درباره آن تحقیق کنند و سپس برای تکمیل آن تغییراتی ایجاد کنند. بیشتر از آن ، این فناوری باید به مرور زمان پیشرفت کند. و مشارکت در آن بخش اقدامی سطح بعدی است و فقط متخصصان سطح بالا می توانند در آن شرکت کنند.

اگر می خواهید در بخش تحقیق در مورد بلاکچین شرکت کنید ، بهتر است به یک دوره بلاکچین سازمانی بروید. در حقیقت ، دوره های آنلاین بلاکچین سازمانی می تواند به شما کمک کند تا در مورد فن آوری عمیق یاد بگیرید و می تواند به شما کمک کند تا به یک محقق بلاکچین تبدیل شوید.

همچنین ، وقتی این دوره های بلاکچین سازمانی را بصورت آنلاین به پایان برسانید ، برای آن گواهینامه دریافت خواهید کرد. این همان چیزی است که شما می توانید به عنوان یک محقق نشان دهید.

 

آینده اثبات خودتان

اساساً ، با یک دوره بلاکچین سازمانی ، می توانید به راحتی خود را در آینده اثبات کنید. خوب ، چگونه؟ در واقع ، این دوره های بلاکچین سازمانی بصورت آنلاین برای تمام تغییراتی که ممکن است در بازار رخ دهد آماده می شوند. ممکن است فکر کنید همه چیز مانند گذشته ادامه خواهد داشت.

در واقعیت ، چنین نخواهد شد. بیشتر این که ، فناوری بلاکچین در حال صحبت کردن در حال تغییر عمده ای در بازار است. بنابراین ، در آینده ، همه چیزهایی را که می دانیم تسخیر خواهد کرد. شما از برنامه های غیرمتمرکز استفاده خواهید کرد ، مشاغل کاملاً متفاوت عمل می کنند.

بنابراین ، همانطور که مشاهده می کنید ، بدون اطمینان از جایگاه خود در زمان تغییر ، به شدت عقب خواهید افتاد. بنابراین ، یک دوره بلاکچین سازمانی می تواند به شما کمک کند تا وارد بازی شوید.

 

چه کسی باید دوره صدور مجوز بلاکچین سازمانی را انتخاب کند?

اساساً ، این دوره صدور گواهینامه بلاکچین سازمانی برای شما طراحی شده است اگر شما یک رهبر تجارت ، حرفه ای صنعت ، مدیر ارشد ، توسعه دهنده بلاکچین ، مهندس بلاکچین و بسیاری دیگر هستید. هرکسی که به اکوسیستم مبتنی بر بلاکچین مرتبط باشد و افرادی که می خواهند در این فناوری شرکت کنند باید دوره صدور گواهینامه بلاکچین سازمانی را بگذرانند..

 

تصمیم گیرندگان و رهبری ارشد

هرکسی که شرکتی مانند مدیر عامل شرکت ، COO و غیره را رهبری می کند باید در این دوره صدور گواهینامه بلاکچین شرکت شرکت کند. اما چرا؟ خوب ، با تغییر زمان ، شما قطعاً می خواهید جای خود را در بازار تریلیون دلاری آینده تضمین کنید. وقتی رقابت شما روی راه حل های بلاکچین کار می کند و شما این کار را نمی کنید ، احتمالاً در ادامه کار در بازار عقب خواهید ماند.

با این حال ، با داشتن دانش دانش در مورد چگونگی کمک بلاکچین به شما در شکل دهی راه حل های خود ، می توانید به راحتی جایگاه خود را به عنوان یک شرکت پیشرو تضمین کنید.

 

مدیران برنامه و محصول

اگر مدیر محصول یا مدیر برنامه هستید ، قطعاً باید به دوره صدور گواهینامه بلاکچین سازمانی بروید. برنامه صدور گواهینامه بلاکچین مملو از دانش بالقوه دانش است و می تواند دید بیرونی در مورد نحوه طراحی محصولات خود را به شما ارائه دهد. در حقیقت ، اگر روی راه حل کار می کنید ، بهتر است از یک منبع متخصص مشاوره بگیرید.

اما گاهی اوقات این منابع می توانند بسیار پرهزینه بوده و بدون هیچگونه خروجی مفیدی وقت شما را بگیرند. بنابراین ، یک برنامه صدور گواهینامه بلاکچین که بصورت آنلاین گرفته شده است ، می تواند به شما کمک کند بدون اینکه حتی از شرکت خود خارج شوید ، بر این فناوری تسلط پیدا کنید.

 

کارآفرینان و مدیران نوآوری

بلاکچین فناوری است که با ایده های نوآورانه بسیاری همراه است. این فناوری خود یک فناوری منحصر به فرد است و می تواند برنامه های ابتکاری بیشتری را در آینده ارائه دهد. فقط به امکاناتی که دفتر توزیع شده می تواند ایجاد کند فکر کنید. اگر شما یک کارآفرین نوآوری یا در مدیریت موقعیت یک شرکت هستید ، چرا از این فناوری عالی چشم پوشی می کنید?

بیشتر از این ، حرکت هوشمند استفاده از این فناوری تا آنجا که می توانید برای ارائه یک برنامه پایدار که می تواند درآمد داشته باشد ، خواهد بود. بنابراین ، گرفتن یک برنامه صدور گواهینامه بلاکچین به نفع شما خواهد بود.

 

تحلیلگران و مشاوران تجارت

آیا شما یک تحلیلگر تجارت هستید یا می خواهید مشاور تجارت شوید؟ خوب ، موقعیت شغلی با مقدار زیادی پول همراه با احساس امنیت عالی همراه است. اگر شما فقط یک مبتدی هستید ، قطعاً باید ثبت نام در برنامه صدور گواهینامه بلاکچین را در نظر بگیرید.

چرا؟ خوب ، چه روشی بهتر از یادگیری از متخصصان ، برای آگاهی کامل از نحوه کارکرد این فناوری یا چگونگی تولید آن با صنایع است. معمولاً ، برنامه صدور گواهینامه بلاکچین تمایل دارد تا بهترین متخصصان را در مورد مفاهیم اصلی آموزش دهد. بنابراین ، می تواند به شما کمک کند خود را به عنوان یک مشاور بلاکچین بازسازی کنید.

 

علاقه مندان به بلاکچین

خوب ، اگر شما یک علاقه مند به بلاکچین و دارای سابقه فنی هستید ، قطعاً باید به سراغ این دوره ها بروید. در واقع ، نیاز به افراد ماهر در بلاکچین به سرعت در حال افزایش است. و می تواند یک گزینه عالی برای شما باشد تا گواهینامه بلاکچین خود را دریافت کنید و آنچه را که در مورد بلاکچین می دانید به نمایش بگذارید.

بنابراین ، اگر می خواهید در این پرونده شغلی ایجاد کنید ، شروع یک دوره برای شما بسیار مفید خواهد بود زیرا به شما کمک می کند چیزهای زیادی در مورد فن آوری یاد بگیرید.

 

از دوره Enterprise Blockchain برای مبتدیان چه خواهید آموخت?

محتوای دوره بلاکچین سازمانی شامل همه اصول این فناوری است و به شما اجازه می دهد تا به آرامی مفاهیم اصلی را به شما معرفی کند. شما می توانید از محتوای دوره بلاکچین سازمانی استفاده کنید تا با اصول ، سیستم عامل های سازمانی ، ارزهای رمزپایه ، برنامه ها و موارد استفاده آشنا شوید.

بنابراین ، بیایید ببینیم محتوای دوره Blockchain سازمانی چه پیشنهادی به شما می دهد.

 

مبانی فناوری Blockchain

دوره باید با توضیح نحوه کار بلاکچین شروع شود. اگر قبلاً در مورد آن چیزی نمی دانید ، این می تواند یک نقطه شروع عالی باشد. بیشتر از این ، شما با ویژگی ها ، مفاهیم و انواع مختلف شبکه های بلاکچین آشنا خواهید شد.

به عنوان مثال ، بلاکچین دارای شش ویژگی اصلی است – تغییر ناپذیری ، توزیع ، غیرمتمرکز ، امنیت بالا ، اجماع و معاملات سریع. علاوه بر این ، دوره توضیح خواهد داد که هر یک از ویژگی ها چیست و چگونه به ساخت آن به یک فناوری منحصر به فرد کمک می کند.

بعد انواع مختلف بلاکچین مانند فدراسیون ، خصوصی و عمومی ارائه می شود. بنابراین ، این دوره به شما کمک می کند بین آن ها تفاوت قائل شوید و طرح مختص کدام نوع شرکت ها را ارائه دهید.

بعد ، قراردادهای هوشمند و اجماع بیایید. در واقع ، قراردادهای هوشمند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند ، زیرا آنها می توانند هر قراردادی را بر اساس مجموعه قوانین قبلی به طور خودکار انجام دهند. بنابراین ساده سازی پروژه های در حال اجرا بسیار سریعتر از قبل خواهد بود. به همین دلیل این دوره در اصول قراردادهای هوشمند و مزایای آن تمرکز خواهد کرد.

بعدی الگوریتم های اجماع است که فضای بلاکچین را تأمین می کند. برای شروع ، الگوریتمهای اجماع بسیار زیادی وجود دارد. و البته باید هر یک از آنها را توضیح دهد و به شما اطلاع دهد که چگونه الگوریتمهای اجماع خاص برای صنایع خاص ساخته می شوند.

 

سیستم عامل های Blockchain سازمانی

سیستم عامل های بلاکچین قبلاً فناوری عمومی بودند. حتی اگر پر از مزایا باشد ، شرکتهای سازمانی ادغام در سیستم خود را بسیار دشوار می دانند. اما چرا؟ خوب ، شرکت ها به حریم خصوصی و رازداری نیاز دارند. اطلاعات حساس خاصی وجود دارد که آنها می خواهند از رقابت در امان بمانند. اما با سیستم عامل های عمومی ، آنها احتمالاً نمی توانند این کار را انجام دهند.

در نتیجه ، سیستم عامل های بلاکچین سازمانی ظهور کردند و اکنون همه در مورد آنها صحبت می کنند. در واقع ، این سیستم عامل ها مجاز هستند ، بنابراین شرکت های سازمانی می توانند از آنها نیز استفاده کنند. بیشتر اینکه ، آنها اکنون بسیار محبوب هستند و انتظار می رود که افراد ماهر در زمینه بلاکچین در مورد آنها اطلاعاتی کسب کنند.

به همین دلیل این دوره ها تمام سیستم عامل های شرکت را تحت پوشش قرار می دهد و نحوه کار هر یک را نشان می دهد. در حال حاضر, اتریوم, هایپرلجر, و کوردا بازارها را رهبری می کنند. بنابراین ، این دوره ها در مورد اصول آنها نیز صحبت می کنند.

 

بلاکچین در امور مالی

در ابتدا بلاکچین فقط برای بخش مالی مناسب بود و نه چیز دیگری. و چرا اینطور نیست؟ این معاملات سریعتر را ارائه می دهد ، همراه با سیستم دفتر. اما ثابت شد که بلاکچین خیلی بیشتر از آنچه در گذشته می دیدیم است. در حقیقت ، با استفاده از بلاکچین ، ارزهای رمزپایه دریافت می کنید. در وهله اول این جایی است که آنها شروع کردند.

حتی اگر کلاهبرداری های زیادی در رابطه با ارزهای رمزپایه وجود داشته باشد ، مزایای ارزهای دیجیتال نیز بسیار زیاد است. بیشتر از این ، بسیاری از کشورها اکنون مشتاقند بدون پول نقد شوند و فقط ارزهای دیجیتال برای تهیه پشتیبان از دارایی های خود ارائه دهند.

و اینجاست که بخش مالی تجارت وارد عمل می شود. از آنجا که مشاغل تشویقی دستی است ، می تواند از ارتقا to به بلاک چین سود زیادی کسب کند. بنابراین ، باید یک بخش در یک دوره وجود داشته باشد که به طور کلی چگونگی تأثیر آن بر صنایع مالی را توضیح دهد و اینکه چه سیستم عامل هایی می توانند به تقویت این اثر مثبت کمک کنند.

موج دار شدن فقط یکی از سیستم عامل های بلاکچین است که برای این نوع تعاملات طراحی شده است و دوره باید آن را نیز پوشش دهد.

 

برنامه های Blockchain

برنامه های بلاکچین در حین صحبت ما جهان را تغییر می دهند. تعداد زیادی مدل تحول دیجیتال وجود دارد که نحوه استفاده هوشمندانه شرکت ها از فناوری را پوشش می دهد. اگر شما هم می خواهید در تحول دیجیتال بلاکچین مشارکت داشته باشید ، باید نحوه شروع کار خود را بررسی کنید.

به همین دلیل دوره های بلاکچین سازمانی ساختار استراتژیک کاملی را در مورد چگونگی شروع تحول دیجیتال بلاکچین و چگونگی عرضه یک محصول مناسب در بازار پوشش می دهد. طبق تحقیقات ما ، بخش مدیریت زنجیره تأمین اکنون با کاربردهای بلاکچین شکوفا شده است.

پروژه های زیادی در بازار وجود دارد که هوشمندانه شرح می دهد که چگونه هر برنامه کاربردی درآمد را افزایش می دهد و بخش را کارآمدتر می کند. در نتیجه ، ما در دوره خود بخش ویژه ای داریم تا شما را در زمینه اصول راهنمایی کرده و از موارد زنجیره بلوک در زنجیره تأمین استفاده کنیم..

 

موارد استفاده از بلاکچین

موارد استفاده از فناوری بلاکچین بسیار زیاد است. این باید آخرین بخش از هر دوره صدور گواهینامه سازمانی باشد. اساساً ، بسیاری از صنایع می توانند از موارد استفاده از بلاکچین استفاده کنند ، اما چگونه می تواند درآمد آنها را تحریک کند؟ خوب ، این بخش شامل چگونگی تأثیر هر مورد در بخشهای مختلف مانند بهداشت ، دولت ، بخشهای مالی ، زنجیره تامین ، تجارت تجارت ، رسانه ، مسافرت ، بیمه ، خرده فروشی و بسیاری موارد دیگر است..

بهترین قسمت در این مورد این است که ممکن است برنامه های واقعی به شما بدهد که می توانید خودتان بررسی کنید. بنابراین ، حتی اگر ممکن است فکر کنید که بلاکچین فقط با تئوری کار می کند ، با استفاده از برنامه دنیای واقعی ، شما می دانید که چگونه در موارد عملی نیز می تواند کار کند.

علاوه بر این ، شما را به جعبه ابزاری که برای پیاده سازی مورد استفاده ویژه خود بر اساس فناوری بلاکچین نیاز دارید ، مجهز می کند.

به عنوان مثال ، IBM با بسیاری از شرکت های سازمانی مانند Walmart ، Nestle ، Alibaba ، Unilever و بسیاری دیگر همکاری می کند. IBM اکنون دارای پروژه های صنایع غذایی ، پروژه های خرده فروشی ، پروژه های تأمین انرژی ، پروژه های مالی تجارت است.

و در تک تک آنها با استفاده از زنجیره بلوک Hyperledger برای تأمین انرژی همه راه حل ها استفاده می شود. بنابراین ، می بینید که بدون یک دوره ، نمی توانید نگاهی محرمانه به طراحی آنها داشته باشید.

 

به دنبال بهترین دوره Blockchain سازمانی هستید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم!

اکنون که همه چیز را در مورد چرا مهم است که ثبت نام در یک دوره بلاکچین سازمانی برای مبتدیان مهم است ، از کجا می توانید بهترین را پیدا کنید؟ خوب ، در واقع ، ما یک دوره طراحی شده استراتژیک را فقط برای شما ارائه می دهیم. بنابراین ، اگر به جستجوی وب می پردازید تا بهترین مورد را بیابید ، دیگر به دنبال آن نباشید.

چرا فکر می کنیم بهترین هستیم؟ ساده است. هر ماژول در دوره های ما به ویژه برای راه حل های بلاکچین سازمانی طراحی شده است که با دیدگاه های تجاری سروکار دارند. با اطمینان می توان گفت که هیچ دوره بلاکچین سازمانی دیگری برای مبتدیان وجود ندارد که جنبه تجاری آن را پوشش دهد.

بلاکچین مزایای زیادی دارد. اما با هیاهوی اطراف آن ، بسیاری نمی فهمند که چگونه می توانند از آن در محیط شرکت استفاده کنند. بله ، موارد استفاده زیادی دارد ، اما چگونه می توانید آنها را مهار کنید تا درآمد کسب و کار خود را افزایش دهید?

و اینجاست که وارد می شویم. ما روی ترکیبی کامل از فناوری و دیدگاه تجاری تمرکز می کنیم و توضیحات ساده ای برای کمک به شما در درک بهتر مفاهیم ارائه می دهیم. بیشتر از این ، ما بهترین افراد را داریم که بهترین افراد را در مورد موضوع سخنرانی می کنند.

اگر هنوز تردید دارید ، چرا دوره اساسی بلاکچین شرکت رایگان ما را بررسی نمی کنید؟ نگاهی اجمالی به نحوه طراحی و پوشش رایگان دروس خود بیندازیم.

 

در پایان

دوره بلاکچین سازمانی برای مبتدیان نه تنها می تواند به شما در یادگیری این فناوری کمک کند ، بلکه به شما کمک می کند جایگاه خود را در صنعت تریلیون دلار حفظ کنید. تقاضا برای یک متخصص بلاک چین در حال افزایش است و این می تواند یک فرصت عالی برای شما برای تأمین امنیت شغلی شما باشد.

بیشتر ، شرکتهایی که سرمایه گذاری خوب در بلاکچین را انتخاب می کنند باید دوره را نیز طی کنند زیرا این امر واقعاً به آنها کمک می کند تا بلاکچین را پیاده سازی کنند. اکنون که از آن مطلع شدید دیگر وقت تلف نکنید. سفر بلاکچین خود را همین حالا شروع کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map