الگوهای Blockchain: اکنون پروژه Blockchain خود را شروع کنید!

الگوهای بلاکچین در هنگام تحول در بلاکچین یک نجات دهنده هستند. اما چگونه؟ خوب ، الگوهای بلاکچین مدل های خاصی هستند که به ترسیم همه موارد ضروری در سفر بلاکچین شما کمک می کنند.

آنها را به عنوان ابزاری در نظر بگیرید که می توانید برای موفقیت بزرگ پروژه خود استفاده کنید. با این حال ، نسخه های رایگان بسیاری وجود دارد که آنچنان که ادعا می شود کارآمد نیستند. اما از کجا می توانید الگوهای معتبر بلاکچین را پیدا کنید?

برای کمک به شما در تلاش خود ، من در این راهنما بر مجموعه الگوهای بلاکچین سازمانی ما تمرکز خواهم کرد. بنابراین ، دیگر هیچ وقت تلف نکنید و ادامه مطلب را بخوانید!

Contents

چرا از الگوهای Blockchain استفاده کنید?

الگوهای بلاکچین می توانند به شما کمک کنند تا پروژه بلاکچین خود را به روشی بسیار ساده تر توسعه دهید. در حقیقت ، پس از محبوبیت بلاکچین ، بسیاری از شما در مورد نیاز به آن یا نحوه استفاده از آن گیج شده اید.

الگوی بلاکچین در این زمینه به شما کمک می کند تا استراتژی خود را به درستی ترسیم کنید. از آنجا که سفر بلاکچین شما با دانستن یک استراتژی و ایجاد یک اثبات مفهوم آغاز می شود ، قالب های بلاکچین مفید خواهند بود.

قالب های بلاکچین

قالب های Blockchain رایگان: اینها را واقعاً کار کنید?

متأسفانه ، الگوهای بلاکچین رایگان در وب به درد شما نخواهند خورد. ممکن است منبع خوبی برای دریافت مشاوره در مورد بلاکچین به نظر برسند. با این حال ، آنها محدود هستند. اکثر آنها فاقد ارتباط اولیه کم بین کردن یا تفاوت بین صنایع مختلف هستند.

در نتیجه ، علی رغم شرکت یا صنعت خود ، فقط یک خروجی عمومی خواهید گرفت.

همچنین ، این الگوهای بلاکچین به صورت رایگان فقط چند ورودی انتخابی دارند که گزینه شما برای گسترش پروژه شما را محدود می کنند. در واقع ، اندازه شرکت شما ، صنعتی که در آن کار می کنید ، ارزیابی بازار ارز و ویژگی های کلی بلاکچین از عناصری است که باید در نظر بگیرید.

اما این نسخه های رایگان انعطاف پذیری شما را مانند آنچه در الگوهای خود انجام می دهیم ارائه نمی دهند. به طور خلاصه ، من به شما پیشنهاد می کنم از استفاده از این ابزارهای رایگان خودداری کنید.


الگوهای Blockchains سازمانی ما

بررسی اجمالی الگوی Blockchain

101Blockchains همیشه مطمئن می شود که شما بهترین تجهیزات را برای سفر پیاده سازی بلاکچین سازمانی خود دارید. به همین دلیل الگوهای بلاکچین سازمانی ما برای صرفه جویی در روز در اینجا هستند!

در حقیقت ، هدف اصلی ما این است که به همه دانشجویان ما آخرین الگوهای بلاکچین را که می توانند در پروژه های مبتنی بر بلاکچین خود استفاده کنند ، ارائه دهیم. اما چرا ما این مجموعه الگوهای بلاکچین را ساختیم?

خوب ، همانطور که در حال حاضر بلاکچین یک فناوری ماهرانه پیچیده است. در نتیجه ، بسیاری از شما در واقع نمی دانید که چگونه از این صنعت استفاده کنید. بنابراین ، آنها مرتکب اشتباهاتی می شوند که منجر به از دست رفتن منابع و زمان می شود.

بنابراین ، برای کمک به شما در تصمیم گیری سریع درباره راه حل های سازمانی و سایر پروژه ها ، ما این الگوهای فناوری بلاکچین را برای شما ایجاد کردیم.

بیشتر اینکه ، با الگوهای فناوری بلاکچین ما به راحتی می توانید مشخص کنید که به کدام یک از ویژگی ها برای راه حل های بلاکچین خود نیاز دارید. به شما اطلاع دهید که آیا در وهله اول به فناوری بلاکچین نیاز دارید یا خیر.

بنابراین ، وقتی برنامه های بلاکچین سازمانی را پیاده سازی می کنید ، دقیقاً می دانید که چه کاری باید انجام دهید.

علاوه بر این ، الگوهای فناوری بلاکچین مطمئناً در طول مرحله استراتژی اجرای شما به شما کمک می کنند.

اگر این الگوها را دریافت می کنید:

 • می خواهید روی یک راه حل سازمانی مبتنی بر بلاکچین کار کنید
 • مشتاق هستند که ببینند آیا شرکت شما آماده بلاکچین است یا خیر
 • می خواهید ایده های خود را به صورت سودآور به مشتری سازمانی ارائه دهید

آنچه در قالب Blockchain برای دوره سازمانی خواهید آموخت?

اساساً ، وقتی می خواهید طرح بلاکچین را ایجاد کنید یا وارد آن شوید ، باید تمام داده های موجود را درک کنید. بنابراین ، اگر داده کافی ندارید ، احتمالاً نمی توانید یک ایده راه حل مغتنم بیاورید.

اینجاست که بیشتر افراد حرفه ای اشتباه می کنند. بدون اینکه ابتدا در مورد این فناوری اطلاعات کسب کنند ، آنها سعی می کنند آن را به تنهایی پیاده سازی کنند. در نتیجه ، شما در نهایت با اتلاف وقت و پول زیادی مواجه خواهید شد.

اما با الگوهای بلاکچین ما برای شرکت ، شما در مورد این داده های مهم اطلاعات کسب خواهید کرد. بیشتر از این ، شما دقیقاً می دانید که چگونه این اطلاعات را کالبدشکافی کنید و از آنها به نفع خود استفاده کنید.

به طور پیش فرض ، ما یک طرح ساختاری ارائه می دهیم که برای درک کامل مفاهیم هر قالب بلاکچین باید آن را دنبال کنید.

الگوهای بلاکچین برای شما استراتژی کاملی را بر اساس ورودی و تاریخچه شرکت شما ارائه می دهند. بنابراین ، نه تنها قادر خواهید بود راه حلی را بر اساس نیازهای فعلی بلکه براساس نیازهای آینده نیز پیاده سازی کنید.

ویژگی های قدرتمند

چیز دیگری که یاد خواهید گرفت این است که بطور کامل بفهمید چه زمانی از بلاکچین استفاده کنید و کجا به آن نیاز دارید. در حقیقت ، شما نمی توانید از بلاکچین برای پردازش هر قسمت از شرکت خود استفاده کنید. نه ، ممکن است در ابتدا ایده خوبی به نظر برسد ، اما نیازی نیست که آن را در تمام بخش های شرکت خود ادغام کنید.

اگر این کار را انجام دهید ، فقط پول و وقت خود را هدر خواهید داد. به عنوان مثال ، فرض کنید یکی از بخش های شما علی رغم پیروی از مدل قدیمی بسیار عالی کار می کند. اما بخش دیگری به این خوبی کار نمی کند و شما باید درآمد خود را در آن بخش افزایش دهید.

بنابراین ، از بلاکچین فقط در آن بخش استفاده کنید. در حال حاضر نیازی به ادغام انبوه آن ندارید.

اینها برخی از معدود اشتباهات کوچکی است که می تواند جریان کلی شما را مختل کند. به هر حال ، نگران آن نباشید.

ما اینجا هستیم تا این نوع اشتباه را مرتکب نشوید.

الگوهای بلاکچین ما برای مشاغل کاملاً مناسب برای حل این نوع مسائل هستند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مطمئن شوید تمام اطلاعات صحیح را می خواهید.

بیشتر ، اگر شما نیز می خواهید به عنوان یک متخصص برای مصاحبه با بلاکچین آماده شوید ، الگوهای بلاکچین ما برای شرکت نیز یک دانش مناسب ایجاد می کند.

عناصر اساسی را منعکس می کند

101 قالب Blockchain سازمانی Blockchain اطمینان حاصل می کند که عناصر اصلی بلاکچین را منعکس و دنبال می کند. بدون این ، حتی برای ما سخت است که یک الگوی قابل اجرا به شما ارائه دهیم که 100٪ کار کند.

به هر حال ، تمرکز ما بر روی سه ویژگی اساسی بلاکچین است –

غیر متمرکز

تمام الگوهای بلاکچین سازمانی از نظر فناوری است. بنابراین ، استفاده از الگوهای فناوری blockchain ما شامل مجموعه ای از مشاغل و راه حل هایی برای ارائه بهترین استراتژی به شما می باشد. بنابراین ، به طور خلاصه ، الگوی خود ما فقط در یک صنعت متمرکز نیست بلکه همه آن است.

توزیع شده

شما می توانید الگوهای فناوری blockchain ما را برای هر نوع اندازه شرکت و مشتری اعمال کنید. بنابراین ، حتی اگر فقط یک شرکت تازه تاسیس هستید ، می توانید از الگوهای نمودار بلاک چین ما استفاده کنید. از طرف دیگر ، اگر یک شرکت سازمانی دارید ، می توانید از الگوهای نمودار بلاکچین ما نیز بهره مند شوید.

غیرقابل تغییر

تمام الگوهای نمودار بلاکچین عملیاتی ما اطمینان حاصل می کنند که هر حرفه ای در زمینه بلاکچین سازمانی در راه حل ها و ادغام های خود ثابت است. همچنین ، این اطمینان حاصل می کند که می توانید ایده های خود را حتی با کارآیی بیشتری به همتایان و مشتریان خود منتقل کنید.

الگوی Blockchain ما چه چیزی را ارائه می دهد?

الگوهای حرفه ای بلاکچین سازمانی ما انواع مختلفی از بلاک چین های قابل اجرا را برای شرکت شما ارائه می دهد. ما مطمئن شدیم که در حال حاضر نحوه استفاده از آنها را در 17 درس بررسی خواهیم کرد. با این حال ، در آینده ، ما دروس بیشتری را نیز معرفی خواهیم کرد. بنابراین ، بیایید ببینیم چه چیزی دریافت خواهید کرد.

الگو – آیا به Blockchain نیاز دارید?

این اولین الگوی بلاکچین است که برای شرکت خود استفاده خواهید کرد. به طور معمول ، الگوهای بلاکچین معمولی به صورت رایگان که بر روی نیاز شما به بلاکچین تمرکز دارند بسیار محدود هستند.

در نتیجه ، بسیاری از شما حق بیمه و نتایج قطعی مورد نیاز خود را نخواهیم گرفت. به همین دلیل ما ابزار نهایی تصمیم گیری را برای شما ارائه می دهیم. در واقع ، ابزار ما بر اساس ورودی های شما نتیجه ای عالی می دهد که اگر به بلاکچین نیاز دارید یا نه.

همچنین ، اطمینان حاصل کردیم که درک رابط کاربری کاربر بسیار ساده است بدون اینکه آن را با ویژگی های اضافی پیچیده کنید.

برای انتخاب هر معیار براساس شرکت یا پروژه خود می توانید از منوهای کشویی استفاده کنید. استفاده از آنها بسیار آسان است. اما اطمینان حاصل کنید که ورودی هایی که انتخاب می کنید مستقیماً با هدف راه حل های شما مطابقت دارد.

بعد از اطمینان از موجود بودن تمام داده ها بر روی الزامات ، پیشنهاد شما ترکیب ویژگی بلاکچین است. به عنوان مثال ، شما خواهید دانست که چه نوع زنجیره بلوکی برای شما مناسب است ، مانند مجاز یا مجاز.

بیشتر ، از آنجا که ما سعی می کنیم بلاکچین را نفروشیم اما فقط به شما کمک می کنیم اهمیت آن را درک کنید ، ممکن است با “بدون نیاز به زنجیره بلوک” نتیجه بگیرید.

بنابراین ، اگر ابزار ما این نتیجه را می دهد ، به این معنی است که فعلاً بدون بلاکچین خوب هستید.

به هر حال ، این الگو گزینه تنظیمات را نیز ارائه می دهد. از اینجا می توانید پارامترهای مربوط به فناوری بلاکچین مجاز و مجاز را تغییر دهید.

الگو – آمادگی پروژه Blockchain

این یک الگوی عملی دیگری است که می توانید آن را امتحان کنید. اساساً ، این ابزار به شما کمک می کند بفهمید آیا در پروژه بلاکچین شما موضوعات تجاری اساسی وجود دارد یا خیر. بیشتر ، با استفاده از این ابزار ، شما به سرعت خواهید فهمید که پروژه شما آماده است.

در حقیقت ، بسیاری از شرکت ها تمایل دارند بدون پایان دادن به مراحل آزمایش ، بازاریابی محصول را شروع کنند. به همین دلیل است که وقتی مردم توده مردم شروع به استفاده از آن می کنند ، آنها بدبختانه شکست می خورند.

و در آخر بلاکچین به نوعی مقصر می شود. اما اینجا صحنه بزرگتر نیست. اگر در واقع نمی دانید که آیا تمام معیارهای پروژه شما برای راه اندازی آماده است ، نمی توانید هیچ مسئله اساسی را برطرف کنید.

بنابراین ، الگوی ما می تواند در رفع آن به شما کمک کند.

در الگوی ما ، شما باید اهداف پیاده سازی خود را تنظیم کنید تا به طور کامل موفقیت های خود را اندازه بگیرید. از آنجا که اهداف پروژه بلاکچین با یکدیگر متفاوت هستند ، مهم این است که ما از همان اول هیچ اولویتی را برطرف نکنیم.

به هر حال ، شما همچنین باید اقدامات اصلی پروژه خود را اصلاح کنید تا بررسی کنید که آیا با آنها ملاقات کرده اید یا خیر.

هنگامی که همه موارد روی الگو را تنظیم کردید ، یک گزارش ارزیابی خود ایجاد می کند که به شما اطلاع می دهد پروژه شما آماده است یا خیر.

ما بسیار اعتقاد داریم که به شما کمک می کند تا تصویر بزرگتری داشته باشید و به شما کمک می کند تا تمام الزامات اثبات مفهوم خود را برآورده کنید.

پس از ارزیابی ، در بخش توسعه و مقیاس گذاری بعد از PoC به سطح آمادگی پروژه خود در حال حاضر می رسید.

بنابراین ، شما می دانید که چه چیزی را تغییر دهید یا پروژه شما در کدام بخش فاقد است. بنابراین ، برطرف کردن تمام نقایص شما بسیار آسان تر خواهد بود.

الگو – ارائه پروژه Blockchain سازمانی

آیا واقعاً می خواهید ایده های پروژه خود را به روشی ساده و قابل درک برای مشتریان خود ارائه دهید؟ خوب ، بلاکچین یک موضوع پیچیده است و در بسیاری از موارد ، اگر نتوانید روند کار را ساده کنید ، ممکن است مشتریان شما نتیجه گیری درست را انجام دهند.

بنابراین ، لازم است از هر روشی که می توانید کمک بگیرید. اینجاست که وارد می شویم. با استفاده از ابزار ما می توانید تمام ایده های خود را به مشتریان یا سهامداران بالقوه خود ارائه دهید تا تأیید آنها را دریافت کنید.

بیشتر ، به شما کمک می کند تمام نکات کلیدی خود را در یک ارائه واحد ترسیم کنید تا پروژه بهتر تأیید شود.

مسئله این است که شما نمی توانید ارائه خود را بسیار فنی کنید. جزئیات بیش از حد فنی فقط مشتریان شما را گیج می کند و آنها نمی فهمند که پروژه شما به چه درد آنها می خورد.

اما نگران نباشید ، الگوهای ما اینجا هستند تا فقط به شما کمک کنند. با این حال ، به یاد داشته باشید که ابزار ما فقط می تواند به شما کمک کند ایده های خود را به روش بهتری ارائه دهید ، و هیچ تغییری در ایده های شما پیشنهاد نمی کند.

بنابراین ، شما باید تمرکز خود را بیشتر روی محتوای خود متمرکز کنید. اگر هنوز در مورد پروژه خود شک دارید ، می توانید دو الگوی قبلی را بررسی کنید تا ببینید ایده پروژه شما چگونه می تواند به نفع شرکت شما باشد.

الگو – نگاشت فرآیند تجارت زنجیره تامین با بلاکچین سازمانی

این الگو عمدتا بر روی زنجیره تأمین متمرکز شده است. اگر در صنعت زنجیره تأمین هستید ، مطمئناً این الگو مفید خواهد بود.

پس از تحقیق کامل و براساس تخصص اعضا ، ما این الگو را برای کمک به شما در ارزیابی تأثیر blockchains بر زنجیره تأمین ایجاد می کنیم..

به هر حال ، وقتی می خواهید بفهمید کدام قسمت از فرآیند زنجیره تأمین شما به بلاکچین نیاز دارد ، الگوی ما به سادگی شما را راهنمایی می کند.

اساساً ، اگر آن را از قبل ارزیابی نکنید ، بلاکلاچ بلاکچین را در فرایندهایی که اصلاً نیازی به آن نیست ، پیاده سازی می کنید.

بنابراین وقت و منابع زیادی را هدر خواهید داد.

به هر حال ، ما به شما این گزینه را می دهیم تا ورودی های خود را بر اساس نیازهای خود انتخاب کنید. هنگامی که آنها را انتخاب کنید ، مدل آنها را پردازش می کند و نتایج نهایی را به شما ارائه می دهد.

همچنین می توانید از الگوی ما ببینید که چگونه این تغییر می تواند در طولانی مدت بر روی کسب و کار شما تأثیر بگذارد. ویژگی جالب دیگری که ممکن است دوست داشته باشید این است که مدل سطح دشواری را ترسیم می کند.

با استفاده از آن ، شما دقیقاً چقدر سخت می توانید بر اساس نیازهای خود اجرا کنید. بنابراین ، شما می توانید تیم خود را از همان ابتدا کاملاً برای مدیریت افراد آماده کنید.

باید بگوییم که تمام قالب های بلاکچین رایگان در بازار نمی توانند شما را کاملاً مورد نیاز خود ارزیابی کنند. بیشتر ، از آنجا که تمام الگوهای ما به طور کامل در حال به روز رسانی هستند بر اساس وضعیت بازار ، شما بهترین جواب را فقط از ابزار ما دریافت خواهید کرد.

چه کسی باید از الگوهای Blockchain سازمانی ما استفاده کند?

الگوهای ما برای هر کسی که روی یک پروژه بلاکچین کار می کند یا می خواهد شروع به کار کند ، باز است. با این حال ، اگر شما از قبل حرفه ای بلاکچین نیستید یا از دانش بنیان بلاکچین برخوردار نیستید ، کوچک شمردن آنها کمی مشکل است.

بنابراین ، ما به شما توصیه می کنیم سایر دوره های ما را بررسی کنید تا فناوری را بهتر درک کنید و سپس از الگوها استفاده کنید.

به هر حال ، الگوهای ما مانند سایر الگوهای بلاکچین به صورت رایگان در بازار نیستند. بنابراین ، ما از هر حرفه ای استقبال می کنیم تا الگوهای ما را امتحان کند.

در واقع ، اگر شما هستید –

 • مشاور
 • کارآفرین
 • رهبر تجارت
 • مدیر برنامه و محصول
 • صنعت حرفه ای
 • متخصص بازاریابی
 • مدیر نوآوری
 • تحلیلگر کسب و کار
 • تصمیم گیرنده

سپس می توانید از الگوهای ما استفاده کنید. همچنین ، هیچ کس محدودیتی برای هرکسی که مشتاق یادگیری فناوری بلاکچین است نیز ندارد. اگرچه ممکن است حرفه ای نباشید اما بخواهید شغل خود را دنبال کنید ، همچنین می توانید الگوهای ما را نیز بررسی کنید.

سQالات متداول مربوط به الگوهای Blockchain سازمانی ما

FAQ-1: آیا کسی می تواند از الگوها استفاده کند?

بله ، هرکسی می تواند از الگوهای ما استفاده کند! اگر درمورد اینکه بلاکچین برای شما مناسب است یا قبلاً در یک پروژه مبتنی بر بلاکچین کار می کنید تعجب می کنید ، قطعاً باید الگوهای ما را بررسی کنید. بهترین قسمت در مورد الگوی ما این است که مطمئناً به شما کمک می کند پروژه خود را بهبود ببخشید و آن را به سطح کاملاً دیگری برسانید.

ما معتقدیم که هرکسی که مایل به یادگیری در مورد بلاکچین باشد توانایی مدیریت الگوها را دارد. بنابراین ، ما شما را تشویق می کنیم که هم اکنون الگوهای ما را بررسی کنید.

FAQ-2: آیا من قادر به دانلود الگوها خواهم بود?

یک بله بزرگ! همه دروس ما با بارگیری الگوها شروع می شود. ما اطمینان حاصل می کنیم که شما در استفاده از همه الگوهای ما تجربه عملی دارید. بنابراین ، پس از بارگیری الگوها ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از آن در سخنرانی های ویدیویی خود استفاده کنید.

بنابراین ، در مدت زمان بسیار کوتاهی بر آنها مسلط خواهید شد. همچنین ، اگر در بارگیری الگوها مشکلی دارید ، فقط به ما اطلاع دهید و بلافاصله آن را حل خواهیم کرد.

FAQ-3: چگونه می توانم از آنها استفاده کنم؟?

مدرسان برجسته ما شما را در کل مراحل استفاده از همه الگوها راهنمایی می کنند. ما اعضای تیم متخصص داخلی داریم که همیشه در دسترس هستند تا به شما کمک کنند تا در مورد بلاکچین یاد بگیرید.

بنابراین ، آنها سخنرانی های ویدئویی ما را در مورد نحوه استفاده از هر یک از آنها نشان می دهند. بنابراین ، نگران نباشید که نحوه استفاده از ابزار را کم نگیرید.

با این حال ، مطمئن شوید که فیلم های ما را تماشا می کنید زیرا بدون آنها ، درک آنها برای شما دشوار است.

FAQ-4: آیا الگوهای Blockchain دیگری وجود دارد؟?

به طور مشخص! ما همیشه در حال کار بر روی معرفی الگوهای جدید برای آزمایش شما هستیم. تیم ما در حال حاضر شبانه روز در حال کار است و ما به زودی الگوهای بیشتری را نیز معرفی خواهیم کرد. بنابراین ، برای دریافت به روزترین نسخه ها ، همیشه با دوره های ما همراه باشید.

همچنین می توانید دوره های دیگر ما را در هر زمان که بخواهید بررسی کنید. به هر حال ، اگر واقعاً می خواهید طیف گسترده تری را ببینید ، لازم است که در دوره های دیگر ثبت نام کنید.

سQالات متداول -5: الگوهای بلاکچین شما با دیگران در بازار چه تفاوتی دارد?

ما می توانیم با اطمینان به شما اطلاع دهیم که همه الگوهای بلاکچین ما با سایر الگوهای بلاکچین رایگان موجود در بازار متفاوت است. اول از همه ، الگوهای بلاکچین بصورت رایگان در اینترنت معیارهای خاصی را که لازم دارید به شما ارائه نمی دهند. در حقیقت ، این الگوها نسبتاً محدود هستند.

بنابراین ، هرگز نمی توانید به طور کامل از آنها برای منافع خود استفاده کنید. در اکثر موارد ، این نسخه های رایگان در واقع از یک تحقیق بسیار ضعیف حاصل می شوند. بنابراین ، نمی توانید انتظار داشته باشید که آنها ابزارهای خود را نیز به روز کنند.

از طرف دیگر ، ما تحقیقات گسترده ای در مورد موضوع انجام می دهیم و برای ایجاد این الگوها از تیم خود کمک حرفه ای می کنیم.

در نتیجه ، همه الگوهای ما درجه A هستند و هر روز ارزش بهتری دارند.

همچنین ، بازاریابی هدف اصلی ما نیست. در واقع ، ما در واقع می خواهیم به دانشجویان خود کمک کنیم تا در پروژه های بلاکچین خود موفق شوند. بنابراین ، ما ابزارهای خود را بدون تغییر در نتایج واقعی نگه می داریم تا بتوانید بلاکچین را اجرا کنید حتی اگر نیازی به آن ندارید.

و این تفاوت ما با دیگران است.

جمع بندی افکار

الگوهای بلاکچین برای شما بسیار ضروری است اگر در حال کار روی یک پروژه بلاکچین هستید. هرکسی مشتاق کار یا حتی یادگیری بلاکچین است ، لازم است از این الگوها استفاده کند.

این الگوها نه تنها یک نجات دهنده نجات هستند ، بلکه باعث صرفه جویی در وقت و منابع شما می شوند.

همه الگوهای ما برای راهنمایی شما در سفر شما طراحی شده اند. بنابراین ، برای کمک به شما در تصمیم گیری سریع درباره راه حل های سازمانی و سایر پروژه ها ، ما این الگوهای فناوری بلاکچین را برای شما ایجاد کردیم.

ما همچنین دوره های دیگری را برای بررسی شما داریم. بیشتر از این ، ما به شما بسیار توصیه می کنیم که آنها را امتحان کنید. تمام دوره های ما متمرکز بر اتصال زنجیره بلوک با تجارت است. بنابراین ، ثبت نام در این موارد در طولانی مدت مطمئناً به نفع شما خواهد بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map