Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Blockchain را با بهترین دوره رایگان Blockchain بیاموزید

آیا برای شروع کار خود در فناوری به چیز منحصر به فردی فکر می کنید؟ بلاکچین می تواند بهترین راه حل ممکن برای داوطلبانی باشد که به حرفه ای آینده نگرانه ، بلند مدت و انقلابی نگاه می کنند. ورود فناوری بلاکچین مداخله امیدوار کننده ای بوده است که امکان ایجاد اختلالات طولانی مدت در بخشهای مختلف را دارد. افزایش تقاضا برای تخصص بلاکچین همچنین منجر به افزایش قابل توجه نیاز به بهترین دوره بلاکچین رایگان شده است.

بسیاری از شما ممکن است تعجب کند ، “چرا رایگان؟” و منطقی است که این تردید وجود داشته باشد ، به خصوص با وجود دوره های آموزشی برتر بلاکچین. دوره های رایگان بلاکچین گزینه راحتی برای ورود به دنیای فناوری بلاکچین هستند. بحث زیر نیاز به یادگیری بلاکچین با یک دوره رایگان و دامنه فعالیت در بلاکچین را نشان می دهد. از همه مهمتر ، بحث به دو مورد از بهترین گزینه های دوره بلاکچین رایگان همراه با مزایای آنها اشاره می کند.

اکنون ثبت نام کنید: دوره رایگان Blockchain Fundamentals

فناوری بلاکچین قادر به جلب توجه تقریباً هر فردی در سراسر جهان است. بلاکچین مفهوم سیستم دفتر توزیع شده را برای شفافیت بهتر و معاملات سریعتر ارائه می دهد. فناوری بلاکچین توانایی ثبت و مدیریت معاملات بنگاه های اقتصادی را دارد.

تمام سوابق موجود در زنجیره بلوکی در اطلاعاتی با جزئیات زمان و نوع معاملات ذخیره می شوند. بنابراین ، داده ها دارای پادمان های امیدوارکننده ای در برابر دستکاری ناخواسته هستند. ضبط هر معامله در بلوک های یک بلاکچین با رمزگذاری ، اطمینان از امنیت را فراهم می کند. بنابراین ، مشاهده تغییراتی که می تواند در دنیای فناوری ایجاد کند مشهود است.

چرا باید بلاکچین را یاد بگیرید?

با این وجود آیا ویژگی ها و مزایای فناوری بلاکچین برای یادگیری بلاکچین با دوره رایگان کافی است؟ بسیاری از دلایل دیگر وجود دارد که دانش آموزان مشتاق یادگیری بلاکچین و ادامه کار در این زمینه هستند. یکی از اولین عواملی که در مورد بلاکچین وجود دارد ، پذیرش آن در بین شرکتهای برتر در سراسر جهان است.

نام های قابل توجهی که به فناوری بلاکچین علاقه نشان می دهند شامل JP Morgan Chase ، IBM ، Intel و Microsoft است. از همه مهمتر ، کاربردهای فناوری بلاکچین فقط به ارزهای رمزپایه محدود نمی شوند. استفاده از بلاکچین در بخشهای مختلف مانند نفت و گاز ، خرده فروشی ، ارتباطات از راه دور و صنعت بهداشت و درمان فرصت های امیدوار کننده ای را برای همه نامزدهای مشتاق فراهم می کند.

علاقه تدریجی آژانس های دولتی به اتخاذ بلاکچین برای تغییر زیرساخت های میراثی نیز باعث ایجاد فرصت هایی برای آموزش و آموزش بلاکچین می شود. علاوه بر این ، موسسات مالی همچنین در حال استفاده از ارزهای رمزپایه در کنار استفاده از بلاکچین برای کیف پول های دیجیتال هستند. برنامه های کاربردی صنعت بلاکچین دلایل امیدوار کننده ای را برای نامزدهای جدید در مورد فناوری ایجاد می کند.

همچنین بخوانید: ارائه فناوری Blockchain

به خصوص چرا یک دوره Blockchain رایگان?

بنابراین ، بسیاری از مبتدیان به آرامی به صنعت بلاکچین علاقه مند می شوند تا از آینده شغلی سودآور استفاده کنند. با این حال ، چشم انداز بلاکچین علی رغم اینکه در مراحل اولیه است ، بسیار گسترده است و مبتدیان می توانند با مشکلات مختلفی روبرو شوند. مبتدیان در دنیای بلاکچین کاملاً جدید هستند و قطعاً در یادگیری این فناوری با سردرگمی روبرو می شوند.

بهترین دوره رایگان بلاکچین می تواند به داوطلبان کمک کند تا اصول اولیه را به راحتی طی کنند و یک حرفه امیدوار کننده در فناوری بلاکچین ایجاد کنند. افراد مبتدی بلافاصله نیازی به سرمایه گذاری در دوره های برتر بلاکچین ندارند. هنگامی که با اصول فناوری بلاکچین آشنا شدید ، به راحتی می توانید مفاهیم اساسی را برای دنبال کردن نقش های مختلف شغلی در بلاکچین درک کنید..


علاوه بر این ، دوره های رایگان همچنین فشار به مبتدیان در مورد یادگیری فن آوری جدید را کاهش می دهد. حال ، س importantال مهمی که هرکسی می پرسد این است که: “کدام دوره بهترین بلاکچین به صورت رایگان در دسترس است؟” و پاسخ به این سوال می تواند کمک بزرگی برای حرفه شما در بلاکچین باشد. پاسخ 101 بلاکچین است!

فناوری Blockchain هر روز با روندهای جدیدی همراه است. در اینجا بهترین موارد Blockchain است که در سال 2020 مشاهده خواهید کرد.

چرا 101 بلاکچین?

101 Blockchains یک بستر قابل اعتماد برای آموزش و تحقیقات بلاکچین است. 101 Blockchains که توسط پزشکان برجسته صنعت بلاکچین شناخته شده است ، دیدگاه جدیدی در مورد آموزش حرفه های بلاکچین به ارمغان می آورد. 101 دوره بلاکچین رایگان بلاکچین ابزارهای معتبری برای شروع کامل سفر شما در بخش بلاکچین هستند.

رویکرد منحصر به فرد 101 بلاکچین در منابع یادگیری آن ، همراه با مشارکت متخصصان صنعت در تیم 101 بلاکچین ، مزایای امیدوارکننده ای را برای همه مبتدیان تضمین می کند. دو دوره قابل توجه آموزش بلاکچین در 101 بلاکچین برای مبتدیان شامل دوره رایگان بلاکچین و دوره مبانی بلاکچین سازمانی است. بگذارید نگاهی به نکات برجسته دو دوره رایگان بلاکچین در 101 بلاکچین بیندازیم.

دوره رایگان مبانی بلاکچین

“دوره رایگان بلاکچین رایگان” اولین دوره رایگان بلاکچین 101 بلاکچین است. این دوره شامل پنج ماژول مجزا برای سازماندهی ساده تری از مباحث اساسی در دوره است. مبتدیان می توانند این دوره را به عنوان یک دوره خرابی با پنج درس مجزا با تأکید بر جنبه های مختلف مبانی بلاکچین در نظر بگیرند. ماژول های مختلف در دوره اساسی Blockchain رایگان توسط 101 Blockchains به شرح زیر است,

 • درک عمیق از فناوری بلاکچین و تعریف آن
 • اصطلاحات بلاکچین سازمانی اجباری که هر مبتدی باید آنها را بداند
 • مبانی قراردادهای هوشمند
 • تحول دیجیتال با پشتیبانی از بلاکچین
 • پتانسیل زنجیره بلوک برای تحول در جهان

مزایای برجسته دوره بلاکچین رایگان توسط 101 بلاکچین در ویژگی های این دوره مشهود است.

 • دوره 101 Blockchains رایگان بلاکچین از یک رویکرد استراتژیک برای درک کاربردهای عملی بلاکچین پیروی می کند. 101 بلاکچین محتوای قابل اعتماد در دوره بلاکچین رایگان برای کمک به نامزدها در یادگیری مفاهیم اساسی و همچنین ارتباط بین آنها فراهم می کند..
 • تسهیلات بینش در مورد موارد کاربردی بلاکچین با اطلاعات در مورد ابزار تحول می تواند به مبتدیان کمک کند تا دانش عملی خود را در مورد بلاکچین تقویت کنند. بنابراین ، داوطلبان بهترین دوره رایگان بلاکچین را برای شروع دانش خود از اصول در بلاکچین دارند.
 • نشان اعتماد بیش از 11000 متخصص نیز شاخص برجسته مزایای این دوره است. علاوه بر این ، اعتبار دوره بلاکچین رایگان توسط 101 بلاکچین در اعتمادی که کارمندان سازمان های معتبر به آن نشان می دهند نیز مشهود است. کارمندان Oracle ، KPMG ، LSE ، IBM و Cisco اعتماد دارند ، 101 دوره بلاکچین بلاکچین رایگان است و منطقی است که هر مبتدی همین کار را انجام دهد!

دوره مبانی Blockchains سازمانی

دومین ذکر در دوره های رایگان بلاکچین توسط 101 Blockchains ، دوره Enterprise Blockchains Fundamentals است. این بهترین دوره رایگان بلاکچین است که با مدت زمان چهار روز در ماژول های مختلف ساخته شده است. این دوره برای هر فردی که می خواهد گام بزرگ بعدی را در حرفه حرفه ای خود بردارد ، ایده آل است.

دوره Enterprise Blockchains Fundamentals یک گزینه مفید برای بهبود مهارت های شما در بلاکچین و به دست آوردن موقعیت امیدوار کننده در بخش شرکت ها است. این دوره به شما کمک می کند درک دقیقی از اصول فناوری بلاکچین ، کارکرد آن و نقش آن در افزایش فرصت های شغلی خود داشته باشید. دوره Enterprise Blockchains Fundamentals پس از اتمام دوره رایگان بلاکچین توسط 101 Blockchains ، دوره ایده آل رایگان مبانی Blockchain است..

در حالی که دوره رایگان بلاکچین به شما کمک می کند تا اصول را بدانید ، دوره Enterprise Blockchains Fundamentals به شما کمک می کند تا در مورد این فناوری اطلاعات بیشتری کسب کنید. هدف از این دوره تنها بر تقویت مهارت های زنجیره ای نامزدها در حالی که راه های جدیدی را برای مبتدیان باز می کند ، متمرکز است. دوره Enterprise Blockchains Fundamentals برای مبتدیان بلاکچین در نقش های زیر مناسب است,

 • توسعه دهندگان نرم افزار
 • مدیران نوآوری
 • کارآفرینان
 • تحلیلگران و مشاوران تجاری
 • تصمیم گیرندگان و رهبری ارشد

مبتدیان می توانند پنج دوره را در بهترین دوره رایگان بلاکچین توسط 101 Blockchains پیدا کنند. این ماژول ها برای کمک به دانش آموزان در بهبود دانش خود از اصول بلاکچین ، از نظر استراتژیک سازمان یافته اند. تأمل دقیق در مورد اهداف پنج ماژول مختلف دوره آموزشی Enterprise Blockchains Fundamentals می تواند به درک مزایای آن برای مبتدیان کمک کند..

 • اولین ماژول دوره آموزشی Enterprise Blockchains Fundamentals برای افرادی که دانش پایه ای در مورد فناوری بلاکچین دارند مناسب است. علاوه بر این ، همچنین به افراد خبره کمک می کند تا درک بهتری از تعاریف و مفروضات مربوط به عناصر اساسی دوره را بدست آورند. بهترین دوره رایگان بلاکچین با ارائه درک کاملی از عملکرد بلاکچین کاملاً آغاز می شود.
 • ماژول دوم Enterprise Blockchains Fundamentals دانش داوطلبان را در مورد اصطلاحاتی مانند مکانیسم اجماع ، بلاکچین مجاز و سایر موارد بهبود می بخشد. مبتدیان می توانند به راحتی با اصطلاحات رایج بلاکچین سازمانی آشنا شوند و پایه را برای بقیه دوره توسعه دهند.
 • ماژول سوم با قراردادهای هوشمند سروکار دارد ، یکی از م componentsلفه های مهم تصویب بلاکچین توسط شرکت. داوطلبان می توانند به راحتی در کار ، مزایا و محدودیت های قرارداد هوشمند در این ماژول عمیقاً تأمل کنند.
 • ماژول چهارم بر درک موارد استفاده تجاری و پویایی مربوط به فناوری بلاکچین تأکید دارد. این برنامه مبتدیان را با کاربردهای بلاکچین و ضرورت آن در زمان حال آشنا می کند.
 • برجسته ترین نکته دوره Enterprise Blockchains Fundamentals یک مزیت بی نظیر برای مبتدیان به همراه دارد. ویژگی ویژه 101 بلاکچین در این ماژول به مبتدیان در درک پتانسیل فناوری بلاکچین کمک می کند.

آرزو دارید یک حرفه موفق در Blockchain Technology ایجاد کنید؟ برای شروع کار خود در فناوری Blockchain ، یک راهنمای جامع را دنبال کنید.

کلمات نهایی

بنابراین ، به وضوح می توانید متوجه شوید که چگونه بهترین دوره رایگان بلاکچین توسط 101 Blockchains می تواند به مبتدیان کمک کند. تسهیلات مزایای مختلف با دوره ها ، جدا از حمایت از اساتید ذیربط و ساختار دوره ، نکات برجسته 101 Blockchains است. مبتدیان می توانند به دوره های رایگان بلاکچین اعتماد کنند تا در مورد مفاهیم اساسی در فناوری بلاکچین اطلاعاتی کسب کنند و از 101 بلاکچین پشتیبانی بیشتری دریافت کنند.

ارائه دوره های اساسی در یک رویکرد مدولار به همراه محتوای به روز شده اطمینان از اعتبار را فراهم می کند. از همه مهمتر ، در دسترس بودن دوره ها به صورت رایگان انعطاف پذیری را برای یادگیری مبتدیان بدون هیچ گونه فشار فراهم می کند. از همین الان اصول بلاکچین را یاد بگیرید و با دوره های رایگان بلاکچین آینده امیدوار کننده ای را ایجاد کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector