Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

پروژه Blockchain: Enterprise Blockchain Solutions

امروزه ، بسیاری از شرکت ها در حال کار بر روی یک پروژه بلاکچین برای بهتر کردن راه دنیای تجارت ما هستند. اما در واقع ، اگر دانش کافی در این زمینه نداشته باشید ، کار روی یک پروژه بلاکچین کاملاً سخت است.

بنابراین ، شما باید بدانید که چگونه در یک پروژه بلاکچین کار کنید ، تهیه راه حل های خود نیز بسیار آسان خواهد بود.

برای کمک به شما ، من همه مواردی را که می خواهید در مورد پروژه های بلاکچین بدانید را پوشش می دهم. بنابراین ، بیایید شروع کنیم ، باید?

پروژه های Blockchain

12 بهترین پروژه Blockchain برای بررسی کردن

 • TradeLens

Tradelens یکی از آخرین اخبار در اکوسیستم پروژه بلاکچین است. در واقع ، این در واقع نتیجه همکاری برخی از شرکت های بزرگ سازمانی به دلیل مدیریت زنجیره تأمین است.

این پروژه صرفاً به خاطر انقلابی در این بخش و خلاص شدن از یک باره از همه مسائل است. بدیهی است که از بلاکچین استفاده می کند و استفاده از آن برای همه آزاد است.

در حال حاضر ، بیش از 100 شرکت سازمانی در این اکوسیستم پروژه بلاکچین متصل هستند. همچنین ، این شامل اپراتورهای مختلف ترمینال ، حمل و نقل ، بنادر ، حامل ها ، 3PL ها ، حمل و نقل کالا و غیره است..

می توانید از آن برای دسترسی به شبکه جهانی تدارکات و زنجیره تأمین استفاده کنید. بیشتر از این ، ایجاد پروژه های جدید یا مدیریت مدیریت زنجیره تامین شما هرگز آسان نبوده است.

در حقیقت ، این پروژه دارای ویژگی های بسیاری از جمله ارائه ساختارهای مجوز ایمن ، سطح بالایی از حریم خصوصی و تغییرناپذیری ، شبکه قابل اعتماد ، مدل داده جدید ، Open API و غیره.

همانطور که مشاهده می کنید ، ایده های پروژه بلاکچین برای رسیدگی به هر وضعیتی از صنایع مدیریت زنجیره تأمین بسیار مجهز هستند.

 • مارکو پولو

مارکو پولو یکی از ایده های شگفت انگیز پروژه بلاکچین زنده در بازار است. اساساً ، این پروژه به طور خاص برای صنایع مالی تجارت است. بنابراین ، این پروژه شامل بسیاری از شرکت ها ، موسسات مالی ، ارائه دهندگان فن آوری و غیره است.

ظاهراً ، م institutionsسسات مالی باید با بسیاری از مسائل مدیریت ریسک کنار بیایند و برای همراهی با حملات سایبری به تغییرات مداوم نیاز دارند.


با این حال ، در دنیای دیجیتال ، شرکتهای بزرگ مسئولیت پرداخت هرگونه مسئله در طول مسیر را به دوش می کشند ، اما هنوز هم مجبور به استفاده از فرایندهای قدیمی هستند.

بنابراین ، TradeIX و R3 این پروژه را رسماً وارد بازار کردند تا همه این مسائل را برطرف کند. بیشتر ، برای ارائه برنامه های فعال در زمان واقعی بهتر برای بخش تجارت و سرمایه در گردش. بنابراین ، در حال حاضر یکی از بهترین ها در اکوسیستم پروژه بلاکچین است.

 • کانتور

پیش از این ، این پروژه با نام Voltron شناخته می شد ، اما آنها اخیراً با نام Contour تغییر نام دادند. در واقع ، این یکی از ایده های محبوب پروژه های بلاکچین است. این پروژه بیشتر در بخشهای مالی متمرکز است. همچنین ، از فناوری R3’s Corda برای پشتیبان گیری از آن استفاده می کند.

عمدتا ، خواهید دید که هدف پروژه ارائه یک روش دیجیتالی برای تأمین کلیه اسناد مالی است. در واقع ، این یکی از موضوعات اصلی این بخش است زیرا اسناد دستی مبتنی بر کاغذ بیشتر در معرض فساد قرار دارند.

بنابراین ، با استفاده از این پروژه ، امنیت آنها و اطمینان از دسترسی شخص ثالث به آن بسیار آسان خواهد بود. در حال حاضر ، این پروژه 10 بانک در اکوسیستم خود دارد.

همچنین ، آنها تمایل دارند بسیاری از ویژگی های شرکت ها ، بانک ها و شرکا را ارائه دهند. به عنوان مثال ، برای شرکت ها ، شما بهره وری ، پشتیبانی از معاملات واردات و صادرات ، بارنامه الکترونیکی و غیره را دریافت خواهید کرد.

 • بارکلی

بارکلی ها یکی از بزرگترین بانک های انگلیس است. همچنین ، این شرکت بیش از حد مشتاق کار با فناوری بلاکچین است. بنابراین ، با سایر بازیکنان اصلی در بازار اکنون در حال کار بر روی پروژه ای به نام

پروژه های Blockchain ایده های Fnality را ارائه می دهد. پیش از این این پروژه Utility Settlement Coin / USC نام داشت. هدف اصلی این پروژه تهیه نسخه مبتنی بر بلاکچین از پنج ارز اصلی است – دلار کانادا ، دلار امریکا ، ین ژاپن ، پوند انگلیس و یورو.

همچنین ، این پروژه بودجه زیادی برای این منظور از 14 بانک سهامدار آنها دارد. با استفاده از این ، آنها می خواهند انتقال وجوه و فرآیندهای KYC را در سیستم غیرمتمرکز نیز ساده کنند.

به غیر از این ، این بانک همچنین در حال کار بر روی پروژه شخصی سازی شده خود است و قبلا نیز ثبت اختراعات را برای آن دسته از افراد انجام داده است.

 • HSBC

یکی دیگر از ایده های جالب پروژه بلاک چین مسیری است که بانک HSBC طی می کند. در پروژه خود ، آنها در حال کار بر روی انتقال بیش از 20 میلیارد دلار دارایی به سیستم عامل جدید بلاکچین داخلی خود هستند.

در حقیقت ، HSBC در واقع یکی از بزرگترین سازمان خدمات مالی و بانکی در جهان است. بیشتر اینکه ، این یک تغییر اساسی در شرکت است زیرا آنها از سیستم های مبتنی بر کاغذ استفاده می کنند و در نهایت به نسخه دیجیتالی تر تمام اسناد منتقل می شوند.

به هر حال ، استفاده از بلاکچین برای کمک به سرمایه گذاران در صرفه جویی در وقت در انجام چک یا نگهداری یک امتیاز مثبت بزرگ است.

بنابراین ، HSBC از یک پروژه بلاکچین به نام Digital Vault استفاده خواهد کرد تا به سرمایه گذاران خود دسترسی بی درنگ به سوابق خود را از همه فراهم کند..

 • والمارت

Walmart از ایده های کاملاً نوآورانه پروژه های بلاکچین برای سوخت رسانی به سیستم عامل خود استفاده می کند. در حقیقت ، این شرکت بیش از حد مشتاق استفاده از بلاکچین به دلیل ردیابی مواد غذایی است. اما چرا فقط به خاطر غذا به این طول می رویم?

خوب ، در واقع ، زیرا در سال های اخیر ، رسوایی های زیادی در مورد یافتن مواد شیمیایی مضر در غذایی که می خوریم صورت گرفته است. بنابراین ، افراد هر چه بیشتر بیمار می شوند و قربانی استفاده بیش از حد از مواد شیمیایی در غذاهای فرآوری شده می شوند.

بنابراین ، Walmart از Hyperledger Fabric برای تهیه نسخه پشتیبان از پروژه ردیابی مواد غذایی خود استفاده می کند. در حال حاضر ، آنها قبلاً دو سند مهم اثبات پروژه های مفهومی را با سیستم عامل خود به اتمام رسانده اند.

به گفته آنها ، روش پیدایش هر غذایی که به طور عمده هفت روز طول بکشد ، اکنون فقط 2.2 ثانیه طول می کشد! آیا می توانید تصور کنید که شرکت چقدر می تواند کارآمد شود؟ همچنین ، به مصرف کنندگان پیشنهاد می دهد قبل از خرید ، غذاهای خود را نیز بررسی کنند.

 • Anheuser Busch InBev

Anheuser Busch InBev اتفاقاً یکی از بزرگترین تولیدکنندگان شراب در حال حاضر در کل جهان است. اما آنها همچنین علاقه زیادی به عضویت در اکوسیستم پروژه بلاکچین دارند. برای این منظور ، آنها در حال کار با یک استارت آپ BanQu هستند و با استفاده از سیستم عامل خود ، سعی می کنند زنجیره تامین خود را ردیابی کنند.

به گفته این شرکت ، زنجیره اصلی تأمین آنها در آفریقا همان چیزی است که در حال حاضر روی آن تمرکز دارند. در حقیقت ، آنها می خواهند با جامعه ای که مواد اولیه آنها را تولید می کند ارتباط برقرار کنند. اما آنها هیچ واسطه ای نمی خواهند.

بنابراین ، آنها اکنون از زنجیره بلوک برای ارتباط با بیش از 2000 کشاورز محلی و بهبود سبک زندگی و مدیریت مصرف غیرقانونی الکل استفاده می کنند.

آنها قبلاً یک پروژه آزمایشی را در زامبیا برای کشاورزان کاساوا اجرا کردند. و این موفقیت بزرگی بود. بنابراین ، همانطور که مشاهده می کنید ، این شرکت پروژه خود را ادامه می دهد.

 • De Beers

ایده های پروژه بلاکچین De Beers در حال حاضر واقعاً کارساز است. در واقع ، De Beers یکی از محبوب ترین شرکت های الماس در جهان است. با این حال ، آنها همچنین می دانند که حتی اگر از یک سیاست سختگیرانه در زنجیره تأمین پیروی کنند ، الماس ها می توانند سرقت یا جایگزین شوند.

بنابراین ، برای اطمینان از اینکه تمام الماسهایی که مصرف کنندگان آنها خریداری می کنند کاملا معتبر و با کیفیت هستند ، آنها از بلاکچین برای ردیابی آنها استفاده می کنند.

برای آن ، آنها پلت فرم جدیدی به نام Tracr دارند. با استفاده از این سیستم عامل ، هر بار که الماس استخراج می شود ، پرچم گذاری می کنید. علاوه بر این ، آنها همچنین هر تعامل با الماس ها را روی دفتر نگه می دارند.

در حال حاضر ، آنها هنوز قادر به ردیابی هر یک از الماس ها نیستند ، اما در آینده ، این بستر را برای پشتیبانی از تمام فرایندهای زنجیره تامین خود ایجاد می کنند.

 • پوسته

شل یک شرکت پیشرو در بخش انرژی است. در حقیقت ، آنها نیز به اکوسیستم پروژه بلاکچین پیوستند. در حال حاضر ، آنها در حال کار بر روی یک پروژه بلاکچین هستند که به آنها کمک می کند تا بلاکچین را برای تجارت نفت خام ساده کنند.

همچنین ، آنها قبلاً در حال کار بر روی روشهایی برای بهبود این صنعت بودند زیرا به نظر می رسد خطاهای زیادی در روند کلی آنها وجود دارد. اما بدون یک بستر مناسب ، آنها نمی توانند کاری انجام دهند.

اما اکنون ، با کمک کمگو ، سرانجام آنها در تلاشند تا برای همیشه در این بخش انقلابی ایجاد کنند. در حقیقت ، این پلتفرم ویژگی های بسیاری مانند دسترسی از راه دور ، فرآیند احراز هویت ، پردازنده و استقرار را ارائه می دهد.

سرعت سریعتر و بهتر و افزایش کارایی در سیستم مالی تجارت آنها. همچنین ، آنها پیشنهاد می کنند تا از هر سندی در سیستم عامل برای اطمینان بهتر حسابرسی کنید.

 • FDA

یکی دیگر از ایده های جالب پروژه بلاکچین استفاده از آن برای اهداف پزشکی است. و این دقیقاً همان کاری است که FDA (سازمان غذا و دارو) انجام می دهد. در حال حاضر ، این شرکت در حال کار بر روی یک پروژه بلاکچین به نام DSCSA است ، جایی که آنها داروهای تجویزی را ردیابی می کنند.

در حقیقت ، موضوع داروهای تقلبی در حال تبدیل شدن به یک بار سنگین بر دوش صنعت بهداشت و درمان است. در نتیجه ، بسیاری از بیماران به دلیل استفاده از داروهای جعلی بیمار می شوند و حتی می میرند.

بنابراین ، با استفاده از این پروژه ، آنها در نهایت می توانند تک تک داروها را از خانه های تولیدی خود به مشتری منتقل کنند. بنابراین ، آنها با IBM ، Merck ، KPMG و Walmart کار می کنند.

به هر حال ، آنها همچنین در حال کار بر روی پروژه دیگری هستند که از این سیستم عامل برای محافظت از داده های پزشکی مختلف مانند اطلاعات بیمار ، اطلاعات EMR و غیره استفاده خواهند کرد..

 • MetLife

MetLife همچنین در حال کار بر روی بسیاری از ایده های پروژه های بلاکچین است و اتفاقاً یکی از آنها نیز به عنوان پروژه آزمایشی آنها راه اندازی می شود. در حال حاضر ، آنها از بلاک چین عمومی Ethereum استفاده می کنند تا کارایی و شفافیت بیشتری را به روند مطالبات بیمه خود اضافه کنند.

به هر حال ، شرکت جوجه کشی مستقر در MetLife’s سنگاپور LumenLab عمدتاً مسئول این پروژه جدید است. بیشتر از این ، آنها در حال حاضر بستری به نام Lifechain برای سریع حسابرسی و پردازش مطالبات بیمه عمر دارند.

در حال حاضر ، آنها در این پروژه بلاکچین با NTUC Income و Singapore Press Holdings (SPH) همکاری می کنند.

اگر این پروژه موفقیت آمیز باشد ، می تواند کل صنعت را متحول کرده و فرصت های جدیدی را نیز ایجاد کند. بیشتر از این ، آنها همچنین قصد دارند قیمت های کمتری را به مشتری خود ارائه دهند تا گزینه های بیشتری ارائه دهند.

 • Coldwell Banker

Coldwell Banker همچنین در تلاش است تا از فناوری بلاکچین برای پیشرفت صنعت استفاده کند. در حقیقت ، صنعت املاک و مستغلات با بسیاری از مسائل سرو کار دارند. اول از همه ، صنعت اصلا نقدینگی ندارد.

در نتیجه ، قیمت املاک با سرعت بالایی در حال افزایش است و از دست افراد طبقه متوسط ​​خارج می شود. بنابراین ، صنعت نیز در حال بی ثباتی است. برای متوقف کردن این ، Coldwell Banker از روش دیگری استفاده می کند.

آنها در حال حاضر با Propy ، بستری برای صنایع املاک و مستغلات کار می کنند. اصولاً از بلاکچین برای اتوماسیون کل مراحل خرید ملک استفاده می کند. بیشتر ، به طوری که در هر معامله 10 ساعت صرفه جویی می کند.

آیا می توانید تصور کنید؟ باید بگویم ، این یکی از بهترین ایده های پروژه بلاکچین است.

چرخه زندگی توسعه پروژه Blockchain

ساختن یک پروژه بلاکچین آسان نیست اگر نمی دانید چه مراحلی را باید دنبال کنید. بنابراین ، برای کمک به شما ، گام به گام در اینجا هستم تا به شما کمک کنم روند کلی راه حل بلاکچین را راهنمایی کنید. بنابراین ، بیایید ببینیم آنها چه هستند –

مرحله 1: برای افزایش دانش خود ، یک دوره Blockchain بگذرانید

مسئله تقریباً در همه موارد است ، بسیاری از شما حتی دانش کافی برای کار در پروژه های بلاکچین را ندارید. بنابراین ، برای شروع سفر بلاکچین خود ، ابتدا باید یک دوره بلاکچین را فرا بگیرید تا در مورد فناوری اطلاعات کسب کنید.

در واقع ، دوره بلاکچین واقعاً سودمند است زیرا این موارد بسیاری از جنبه های مختلف را پوشش می دهد و از مواردی از این فناوری استفاده می کند. با این حال ، از کجا می دانید کدام دوره های بلاکچین بهترین دوره های بازار هستند?

خوب ، برای کمک به شما ، ما مجموعه گسترده ای از دوره های بلاکچین را داریم. به عنوان مثال ، اگر در موقعیت توسعه هستید ، مطمئناً باید گواهینامه حرفه ای Blockchain Enterprise Certified Enterprise را برای خود بررسی کنید.

این نه تنها به شما در مراحل مختلف چرخه حیات حل بلاکچین کمک می کند بلکه شما را در انتخاب یک مورد مناسب استفاده برای شرکتتان راهنمایی می کند..

به هر حال ، ما دوره های خاص بلاکچین متمرکز بر صنعت را نیز داریم. به عنوان مثال ، با بلاکچین های سازمانی و مدیریت زنجیره تأمین و بلاکچین های سازمانی و دوره های مالی تجارت ، بینش هر دو صنعت را دریافت خواهید کرد.

ما همچنین الگوهایی داریم که می توانند به شما کمک کنند تا در مورد پروژه بلاکچین خود نیز استراتژی کنید.

بنابراین ، در مرحله اول ، باید سطح دانش خود را در مورد موضوع گفته شده افزایش دهید و سپس به مرحله بعدی بروید.

مرحله 2: مورد مناسب استفاده از بلاکچین را برای مشاغل خود انتخاب کنید

این قسمت قابل توجهی از پروژه ساخت بلاکچین است. در اینجا ، شما باید نیازهای شرکت های خود و آنچه در آینده می خواهید طی کنید را تجزیه و تحلیل کنید. بیشتر از این ، شما باید دریابید که چگونه می توانید از بلاکچین استفاده کنید تا شرکت خود را حتی به تجربه مشتری خود ارتقا دهید.

در حقیقت ، بلاکچین موارد استفاده زیادی دارد که می توانید بررسی کنید. اما اطمینان حاصل کنید که به صنعت خود مرتبط باشید. به عنوان مثال ، اگر سعی کنید موارد استفاده را به طور خاص برای مراقبت های بهداشتی در زنجیره تأمین قرار دهید ، درست نیست?

همچنین ، شما باید مورد استفاده خود را به حداقل برسانید. چرا؟ خوب ، زیرا ایجاد یک راه حل بلاکچین کاملاً پیچیده است. بنابراین ، هرچه بیشتر به آن اضافه کنید ، پیچیده تر و مستعد خطا خواهد بود.

بنابراین ، سعی کنید موارد را به حداقل برسانید.

اگر مطمئن نیستید که چه مواردی را انتخاب کنید ، می توانید دوره های Blockchain ما را بررسی کنید زیرا تیم متخصص ما یک راه حل احتمالی برای مشکلات شما پیشنهاد می دهد.

و اینگونه بهترین پروژه های بلاکچین موجود در بازار را توسعه می دهید.

مرحله 3: الگوریتم اجماع کامل برای پروژه خود را انتخاب کنید

بعدی انتخاب الگوریتم اجماع است. شما می دانید به هیچ وجه نمی توانید از راه حل بلاکچین بدون هیچ پروسه اجماع عملی استفاده کنید. در حقیقت ، الگوریتم های اجماع برای بلاکچین بودن بلاکچین بسیار ضروری است.

منظور من این است که هسته اصلی آنچه فن آوری زندگی می کند است. بدون یک روش اجماع مناسب ، هر نوع توافق گره نامعتبر است و نمی توان به آن اعتماد کرد.

معمولاً این اجماع به شما امکان می دهد راهی را برای دستیابی به توافق بین گره ها به روشی مطمئن ارائه دهید. بنابراین ، می توانید اطمینان داشته باشید که تمام داده های موجود در دفتر واقعی هستند و هیچ کس آن را تغییر نداده است.

با این حال ، شما باید بدانید که چه الگوریتم های اجماعی را انتخاب کنید زیرا باید با استراتژی کسب و کار شما همگام شود.

چرا؟ خوب ، زیرا هر یک از آنها برای صنعت شما یا راه حل خاص بلاک چین که می خواهید ایجاد کنید مناسب نیست. بنابراین ، مطمئن شوید که می دانید چه کاری انجام می دهید.

مرحله چهارم: پلتفرم Perfect Enterprise Blockchain for The Solution را انتخاب کنید

بعد سیستم عامل های بلاکچین سازمانی در مراحل ساخت پروژه های بلاکچین قرار دارد. در اینجا ، شما باید آنچه را که پلت فرم بلاکچین سازمانی انتخاب کرده است به عنوان پایه پروژه خود اصلاح کنید. کار روی سیستم عامل از ابتدا ممکن است ماهها یا حتی سالها طول بکشد.

نیازی به گفتن نیست که شما به توسعه دهندگان متخصص بلاکچین نیاز دارید که می توانند کار بر روی یک بستر کاملاً جدید را شروع کنند. این می تواند در تغییر زمان به دردسر بزرگی تبدیل شود. بنابراین ، در حال حاضر بسیاری از سیستم عامل های موجود برای هر نوع موارد استفاده از شرکت مناسب هستند.

به عنوان مثال ، Ethereum ، Corda ، Hyperledger ، IOTA و غیره.

مرحله 5: شروع به طراحی معماری کنید

اگر نتوانید به درستی مرحله معماری را دنبال کنید ، ساخت پروژه بلاکچین می تواند کار دشواری باشد. در واقع ، این مرحله یکی از مهمترین مراحل تاکنون است. وقتی دانستید که از چه پلتفرمی استفاده کنید یا از چه نوع اجماعی استفاده کنید ، باید روی معماری اصلی نیز کار کنید.

حتی اگر ممکن است یک پلت فرم سازمانی موجود را انتخاب کنید ، در بیشتر موارد ، برای قالب سازی آن متناسب با نیاز خود ، مجبورید تغییراتی را در آن ایجاد کنید..

بنابراین ، خواهید دید که بهترین پروژه های بلاکچین ممکن است از Hyperledger استفاده کنند ، اما تغییرات زیادی را نیز در آن ایجاد کرد.

همچنین ، کار بر روی API ها ، پنل مدیریت ، رابط کاربری و غیره را فراموش نکنید. اطمینان حاصل کنید که در مورد قرارداد های هوشمند نیز بسیار فکر کرده اید. ممکن است یک ویژگی عالی به نظر برسد ، اما اگر نیازی به آن ندارید ، آن را بی جهت وارد نکنید.

مرحله 6: پروژه Blockchain را به شدت آزمایش کنید

می دانید ، اگر پروژه خود را قبل از شروع آزمایش نکنید ، ساختن یک پروژه بلاکچین برای شما اتلاف وقت خواهد بود. چرا؟ خوب ، شما احتمالاً فکر نمی کنید که راه حل شما از همان ابتدا کاملاً عالی باشد ، آیا شما این کار را می کنید?

همانطور که پروژه بلاکچین خود را از ابتدا اصلاح یا حتی می سازید ، خطاهای زیادی اینجا و آنجا خواهید گرفت. این خطاها می توانند امنیت شبکه شما را به طور جدی تهدید کنند. بنابراین ، برای اینکه بفهمید آیا پروژه شما به طور کارآمد و بدون خطا کار می کند ، سعی کنید قبل از راه اندازی ، آن را به شدت آزمایش کنید.

وقتی فهمیدید چه نوع مشکلاتی دارد ، می توانید به سرعت آن ها را برطرف کنید و آن را به یک راه حل مناسب برای راه اندازی تبدیل کنید.

مرحله 7: آن را اثبات آینده کنید

شما تمام تلاش خود را برای توسعه بهترین پروژه های بلاکچین در بازار انجام دادید. اما اگر نتوانید اطمینان حاصل کنید که پروژه شما با گذشت زمان پیشرفت می کند ، ثابت نخواهد ماند. بنابراین ، شما باید در آینده پروژه خود را نیز اثبات کنید.

معنی آن چیست؟ این بدان معنی است که مطمئن شوید پروژه شما توانایی رشد دارد. شما نمی توانید با همان ویژگی سالها پس از سال ، مشتری های خود را جذب کنید. همچنین ، در آینده نیز همیشه فناوری های انقلابی دیگری وجود خواهد داشت.

شما باید اطمینان حاصل کنید که راه حل شما می تواند آن ها را نیز ادغام کند.

در آنجا ، اکنون آماده اید تا پروژه خلاقیت خود را در بلاکچین اجرا کنید.

در پایان

اکنون می دانید که چگونه می توانید روی یک پروژه بلاکچین کار کنید. در حقیقت ، مسیرهای زیادی وجود دارد که می توانید طی کنید تا به نتیجه مهم تری برسید. همانطور که قبلاً می دانید ، شرکت ها در حال حاضر روی بسیاری از پروژه ها کار می کنند.

و من در حال حاضر برخی از بهترین پروژه های بلاکچین را در این راهنما جمع آوری کرده ام تا به شما کمک کند کمی از موضوع مطلع شوید. به هر حال ، همانطور که می بینید ، بلاکچین فعلاً به جایی نمی رود. بنابراین ، یک حرکت بسیار هوشمندانه است که می توانید سفر Blockchain خود را درست زمانی که می توانید خیلی دیر شروع کنید ، شروع کنید.

از آنجا که قرار است فناوری در آینده به یک صنعت بزرگ تبدیل شود ، زمان آن فرا رسیده است که موقعیت خود را در آن تأمین کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector