گزارش LinkedIn – بلاکچین یک مهارت برتر برای سال 2020 است

LinkedIn که اخیراً توسط محبوب ترین پلتفرم شبکه حرفه ای منتشر شده است ، اظهار داشت که بلاکچین یک مهارت برتر در تقاضا است. یافته های گزارش به وضوح نوسانات سریع نیازهای مهارت در بازار کار IT را نشان می دهد ، با Blockchain در اوج در سال 2020. مدیران استخدام دائماً در حال تغییر هستند و روندهایی را که نیازهای آنها به مهارت های سخت و مهارت های نرم تغییر می کند ، تغییر می دهند.

چشمگیرترین نکته در مورد این گزارش این است که در آن آمده است ، “بلاکچین بیشترین مهارت شغلی در سال 2020 است”. از طرف دیگر ، هیچ اشاره ای به بلاکچین در بین مهارتهای سخت در سال 2019 وجود ندارد. این مقاله دیدگاه عمیقی در مورد یافته های گزارش LinkedIn با ایده ای از چشم انداز شغلی در بلاکچین ارائه می دهد.

الزامات مهارتهای نرم برای شرکتها تمایل به اصلاح تدریجی در طول زمان دارد. از طرف دیگر ، سخت ترین مهارت های مورد نیاز همچنان به شدت متحول می شوند ، به خصوص با پیشرفت های مداوم فناوری. LinkedIn استدلال تحلیلی ، هوش مصنوعی و رایانش ابری را به عنوان مهارت های برتر در سال 2019 قرار داده است.

تمام این مهارت ها هنوز در لیست سخت ترین درخواست های LinkedIn در سال جاری وجود دارد. با این حال ، بلاکچین توانسته است حضور خود را در میان مهارت های برتر سال 2020 نشان دهد. این یک پیشرفت امیدوار کننده برای آگاهی از رانندگی در اطراف فرصت های شغلی با فناوری بلاکچین است. بلاکچین در سال 2020 یک مهارت برتر است و این اظهارات از LinkedIn تأثیر زیادی در آینده شغلی خواهد داشت.

چرا Blockchain یک مهارت برتر در سال 2020 است?

طبق گزارش LinkedIn ، Blockchain مهارت بالایی در ایجاد تحول است. فناوری بلاکچین سرانجام با استفاده از ویژگی های متنوع صنایع مختلف ، به تشخیص متمایزی نسبت به ارز رمزپایه دست یافته است. موارد مختلف مربوط به استفاده از بلاکچین نیز پتانسیل بلاکچین برای نفوذ به بازارهای مختلف کار را نشان می دهد.

پیش از این ، تخصص در زمینه بلاکچین محدود به بازار ارزهای رمزپایه بود و به تدریج موسسات مالی شروع به استفاده از فناوری بلاکچین کردند و به آرامی بازار قابل توجهی پیدا کرد. استخدام کنندگان باید از قدرت بلاکچین به عنوان یکی از مهارتهای مورد تقاضا در آینده برای ایجاد ارزش تجاری استفاده کنند. استخدام کنندگان باید با کارکرد بلاکچین ، مزایای بالقوه آن و متخصصانی که برای کمک به مشاغل از حداکثر پتانسیل فناوری بلاکچین استفاده می کنند ، آشنا شوند..

خوانندگان همچنین باید توجه داشته باشند که جدا از گزارش LinkedIn ، بلاکچین یک مهارت برتر در ایالات متحده ، انگلستان ، آلمان ، استرالیا و فرانسه است. بسیاری از شرکت های بزرگ همچنان به دنبال متخصصان بلاکچین هستند که دارای برخی از نام های برتر شامل Oracle و IBM است. علاوه بر این ، استارت آپ ها نیز به طور مداوم به دنبال کارشناسان بلاکچین هستند. یکی دیگر از جنبه های مهم بلاکچین این است که افراد حرفه ای می توانند طیف گسترده ای از نقش های شغلی را با تخصص بلاکچین کشف کنند. تنوع نقش های شغلی مبتنی بر بلاکچین شامل فرصت هایی برای توسعه دهندگان ، مدیران تجاری ، رمزگذاران ، تحلیلگران ، مهندسان و بسیاری از نقش های دیگر است..

صنایعی که خواستار تخصص بلاکچین هستند

در حال حاضر ، تقاضا برای مشاغل بلاکچین در بخشهای خاصی افزایش می یابد. تأثیر این گزارش گسترش فرصتهای شغلی را در بخشهای قابل توجهی که به تخصص بلاکچین نیاز دارند تشویق می کند. تقریباً هر صنعت از موسسات مالی ، بانک ها ، بیمه ، خرده فروشی ، حسابداری و حتی دفاتر حقوقی می خواهند از مزایای بلاکچین استفاده کنند..

بلاکچین یک مهارت برتر در مورد این صنایع برای مزایای عدم تمرکز و معاملات امن است. استارت آپ های بلاکچین که از ابتدای تأسیس این فناوری فعالیت خود را آغاز کرده اند ، می توانند از افراد با تخصص بلاکچین برای ایجاد نوآوری در محصولات و راه حل های خود استفاده کنند..

جنبه غیرمتمرکز سازی بلاکچین همچنین منجر به پذیرش آن در شرکت های فناوری و شرکت های دولتی می شود. در حالی که تمرکززدایی در ساده سازی معاملات داخلی و خارجی برای شرکت های فناوری ضمن ساده سازی عملیات ، سازمان های دولتی از زنجیره بلوک برای تعادل همزیستی بین رمزنگاری و شفافیت استفاده می کنند.

مهارت های سخت و مهارت های نرم


LinkedIn در گزارش خود از معیارهای خاصی برای صلاحیت مهارت های سخت و مهارت های نرم استفاده کرده است. مهارت های سخت اساساً توانایی کارمند برای انجام یک کار خاص است در حالی که مهارت های نرم در مورد رویکردهای دستیابی به وظیفه مربوطه است. مهارت های نرم به ویژه با توانایی همکاری ، حل مسئله ، تصمیم گیری و سازگاری ارتباط دارد. از طرف دیگر ، مهارت های سخت که بلاکچین مهارت برتر در سال 2020 است ، نیاز به توانایی های فنی و تخصص در زمینه هایی مانند قانون ثبت اختراع ، توسعه نرم افزار یا حسابداری مالی دارد..

مهارتهای سخت در مقایسه با مهارتهای نرم دارای معیارهای آسان تری برای تعریف و اندازه گیری هستند. کارفرمایان به دنبال مهارت های نرم همراه با مهارت های زنجیره بلوک برای پر کردن نقش های شغلی مهم مبتنی بر بلاکچین هستند. با این حال ، مهارت های نرم در درجه اول با توانایی های شناختی ، رفتار ، ویژگی های شخصی و تفکر سروکار دارند. اندازه گیری این جنبه ها به ویژه دشوار است و مشکلات قابل توجهی را برای استخدام کنندگان ایجاد می کند.

بنابراین ، مهارت نرم ایده آل که بلاکچین را به یکی از مهارت های پردرآمد 2020 تبدیل می کند چیست؟ پاسخ این سوال ، طبق گزارش LinkedIn ، هوش هیجانی است. هوش هیجانی توانایی متخصصان بلاکچین را در شناخت احساسات خود و دیگران به نمایش می گذارد. همچنین به یک متخصص کمک می کند تا از اطلاعات احساسی برای هدایت تفکر فعال و کارآمد استفاده کند. استخدام کنندگان می توانند از س questionsالاتی مانند پاسخ نامزدها به اشتباهات قبلی یا عملکرد در پروژه های کوتاه مدت برای ارزیابی هوش هیجانی نامزدها استفاده کنند.

مهارتهای سخت دیگر در تقاضا

علاوه بر این که Blockchain یک مهارت برتر در سال 2020 است ، مهارت های بسیار دیگری نیز با تقاضای جهانی وجود دارد. طراحی UX ، بازاریابی شرکت های وابسته ، تولید فیلم ، تجزیه و تحلیل تجارت و فروش نیز از مهارت های مهم تقاضا برای سال 2020 است. در حالی که محاسبات ابری ، استدلال تحلیلی و هوش مصنوعی از موقعیت مهمی در لیست مهارت های سخت برای سال 2020 برخوردار هستند ، بلاکچین می تواند اثبات کند تغییر دهنده بازی بودن. چشم انداز ادغام فناوری بلاکچین با اینترنت اشیا و راه حل های مبتنی بر ابر شواهد اولیه را برای همین موضوع ارائه می دهد.

آیا Blockchain اینجا است تا بماند?

Blockchain یک مهارت برتر است و LinkedIn آن را برای اولین بار بیان کرده است. به نظر می رسد چیزی کمتر از یک معجزه نیست زیرا گزارش LinkedIn درست در زمانی پیش از جهش ناگهانی تحول دیجیتال ارائه می شود. شرکت ها برای اطمینان از پایداری ، کاهش هزینه ها ، بهینه سازی منابع و بسیاری از دلایل دیگر به سمت سیستم عامل های دیجیتال حرکت می کنند.

همه گیری جهانی اخیر محرک بزرگی برای تحول دیجیتال بوده و فناوری بلاکچین ابزاری اثبات شده برای ایجاد راه حلهای بسیار امن ، شفاف و م endثر در پایان است. بنابراین ، تقاضای بالاتر برای تخصص فناوری بلاکچین در آینده نیز بهبود می یابد.

بنابراین ، اگر می خواهید حرفه خود را با بیشترین تقاضای فناوری بسازید ، باید سفر Blockchain خود را با دوره Blockchain رایگان آغاز کنید. در حال حاضر اولین قدم را بردارید تا بنیان آینده ای روشن را بنیان بگذارید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map