چرا NEO می تواند قوی ترین ارز رمزنگاری شده 2018 باشد؟

با افزایش شهاب سنگی NEO رمزنگاری چینی در سال 2017 ، معامله گران از قبل معتقدند که NEO بر جهان رمزنگاری در سال 2018 حاکم است. اگر قصد سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده را دارید ، NEO می تواند قوی ترین ارز رمزنگاری سال 2018 باشد. چرا؟ NEO در حالی نشان می دهد که قیمت ارز رمزنگاری NEO تا 52 دلار افزایش یافته و همچنان در حال رشد است.

NEO در حال حاضر با یك سقف بازار سكه 3.4 میلیارد دلار در جایگاه یازدهم قرار دارد. حتی دولت چین نیز به همراه Alibaba و Microsoft از بلاکچین پشتیبانی می کند. NEO اینجا است تا بماند و بسیاری از قبل معتقدند که NEO به یکی از قوی ترین و ایمن ترین رمزنگاری های موجود می رود.

این یک جمله جسورانه است و شما همیشه باید قبل از اینکه پول سخت خود را برای هر ارز رمزنگاری شده خرج کنید ، در نظر داشته باشید.

اما ، ما می توانیم یک چیز را به طور قطع پیشنهاد کنیم – چرا NEO می تواند قوی ترین ارز رمزنگاری شده سال 2018 باشد?

دلایل زیادی در پشت این بیانیه وجود دارد,

7 دلیل برتر که چرا NEO می تواند قوی ترین ارز رمزنگاری شده در سال 2018 باشد?

  1. NEO Ethereum نیست ، بهتر است!

مردم اغلب NEO را Ethereum چینی می نامند. هر دو بلاکچین های غیر انتفاعی altcoin هستند که بر اجرای Smart Contracts یا Smart Economy تمرکز دارند. اما از نظر فنی ، NEO جوانتر و سریعتر است. این می تواند 10،000 تراکنش در ثانیه را در مقایسه با Ether’s 15 انجام دهد.

حتی هر دوی آنها از الگوریتم اجماع مختلفی استفاده می کنند. NEO دارای dBFT و Ethereum دارای PoS است. dBFT بسیار بهتر از PoS قدیمی است ، در واقع یک الگوریتم قدیمی است. dBFT دارای مکانیسم دفاعی بهتری در برابر شکاف و قله های چنگال است که موارد رایجی برای Ethereum و بسیاری دیگر است.

هر پارامتر فناوری را انتخاب کنید ، NEO برنده می شود. علاوه بر این ، سکه ها از قبل استخراج می شوند. بنابراین ، شما انرژی زیادی برای هدر دادن نیروگاه برق ندارید.

  1. پشتیبانی از امپراتوری اینترنت چین

مردم هر چقدر با مارک های چینی رفتار کنند ، این روزها از نظر اقتصادی یک غول بزرگ هستند. بایدو و علی بابا شرکت های عظیم و موفقی هستند. وقتی بیشترین جمعیت از فناوری استفاده می کنند ، مطمئناً دیر یا زود شکوفا خواهد شد.

حتی بانک های مرکزی و ملی چین نیز از استفاده پشتیبانی می کنند NEO. بنابراین ، می توانیم انتظارات زیادی در زندگی روزمره از سکه در زمان واقعی داشته باشیم.


  1. یک گزینه توسعه انعطاف پذیر

NEO از بیشتر زبان های برنامه نویسی رایج مانند جاوا ، C # ، کوتلین و پایتون پشتیبانی می کند. این رمزگذاران رایج را قادر می سازد تا اکوسیستم را توسعه دهند و آن را در برابر نقص مقاوم کنند. از آنجا که توسعه دهندگان بیشتری می توانند به توسعه خام کمک کنند و آن را به یک سکه رایج تبدیل کنند. درباره اکوسیستم NEO dApps بیشتر بدانید.

  1. NEO ، برنده شدن قلب ها!

بسیاری از معلمان رمزگشایی در مورد پیش بینی قیمت NEO اظهارنظر مثبتی می کنند. اگر روند صعودی و نزولی خط سکه را ردیابی کنید ، متوجه خواهید شد که چگونه سکه به صفحه اول روزنامه رسیده است. اخبار سکه NEO باعث شده همه سر به سمت آن بچرخانند.

  1. امنیت: اثبات آینده!

آیا می دانید تقریباً همه ارزهای رمزپایه در برابر رایانه های کوانتومی آسیب پذیر هستند؟ به معنای روزی که یک هوش مصنوعی بسیار قدرتمند مانند یک فیلم علمی تخیلی می تواند بازار سکه را در اختیار بگیرد. خوب ، نمی تواند NEO ها را بگیرد. NEO برای ایمنی در برابر رایانه های کوانتومی طراحی شده است. ساخت این فناوری در آینده بیشتر اثبات می شود.

  1. تجزیه و تحلیل بازار فعلی

طبق گفته های وب سایت سکه NEO ، 127 میلیون دلار سکه در یک بازه زمانی 24 ساعته مبادله می شود. بیشتر و بیشتر افرادی که در انجمن ها س askingال می کنند – نحوه خرید NEO?

محبوبیت آنها سر به فلک می کشد.

چه مفهومی داره؟ کاربران می توانند یک سکه به ماه ببرند و همزمان می توانند آن را به زمین برسانند. در حال حاضر ، باد در سمت NEO است و سفر هیجان انگیز به نظر می رسد.

  1. یک هویت دیجیتالی

دلیل تولد ارزهای رمزپایه – بی هویتی محض. هیچ کس نمی خواهد یک جفت چشم اضافی داشته باشد که به صورت 24/7 به دارایی های شما نگاه کند. اما با ناشناس ماندن یک مشکل دیگر وجود دارد – این پول می تواند برای انجام معاملات غیرقانونی مانند خرید اسلحه یا پرداخت ترور استفاده شود.

در حال حاضر ، بلاکچین از استاندارد دیجیتال PKI X.509 به عنوان سیستم شناسایی استفاده می کند. NEO طرحی برای تحمیل هویت دیجیتالی پیشرفته دارد. در اینجا ناشناس بودن شما تضمین می شود اما دفترداران یا دفتر معاملات دارای هویت دیجیتالی هستند اما نام واقعی دارند.

بنابراین ، در صورت نیاز به هرگونه مقررات ، دولت می تواند کنترل آن را در دست بگیرد.

افکار نهایی

بنابراین ، این تقریباً همه چیزهایی بود که باعث می شود NEO از جمع جدا شود. همه این دلایل راحت تر است که NEO می تواند قوی ترین ارز رمزنگاری شده در سال 2018 باشد. آیا NEO بزرگترین رمزنگاری پس از موفقیت بزرگ Bitcoins و Ethereum خواهد بود؟ فقط زمان به همسران می گوید ، فقط زمان نشان می دهد!

تازه وارد؟ به راهنمای نهایی مبتدیان در مورد نحوه سرمایه گذاری در رمزنگاری مراجعه کنید.

مبتدی نیست &# 128578؛ این راهنماها را امتحان کنید:

  1. NEO در مقابل Ethereum: کدام یک سرمایه گذاری بهتر است?
  2. Airdrop چیست؟ چگونه می توان از Airdrop نشانه گرفت?
  3. قیمت ثابت سکه چقدر پایدار است و آیا در آینده ارزهای رمزپایه وجود دارد?

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. حتماً سلب مسئولیت کامل ما را مطالعه کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map