Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بازار مدیریت هویت بلاکچین در سراسر جهان در حال رونق است

این راهنما بازار مدیریت هویت بلاکچین را بررسی می کند و به دنبال آن تفصیلی دقیق در مورد آینده بالقوه مدیریت هویت بلاکچین ارائه می شود.

معرفی بلاکچین در ایجاد توسعه پایگاه های غیرمتمرکز کاملاً چشمگیر بوده است. فناوری Blockchain یک مداخله حیاتی با تأثیر بر کنترل تکامل داده ها در میان نهادها از طریق استفاده از شبکه همتا به همتا بوده است..

بنابراین ، کاربردهای بلاکچین به دامنه مدیریت هویت نیز گسترش یافته است ، در نتیجه منجر به ظهور بازار مدیریت هویت بلاکچین می شود. بنابراین منطقی است که انتظار آگاهی بنیادی در مورد مباحث مربوط به مدیریت هویت بلاکچین را داشته باشیم. بسیاری از علاقه مندان به فناوری ، دانشجویان ، متخصصان بلاکچین و بنگاه های اقتصادی مشتاقند از روندهایی که در مدیریت هویت بلاکچین ظهور می کنند استفاده کنند..

در عین حال ، س questionsالات زیادی پیرامون امکان سنجی روند مدیریت هویت بلاکچین وجود دارد. بیایید سعی کنیم درباره مدیریت هویت بلاکچین و وضعیت موجود مدیریت هویت بیشتر بدانیم.

اکنون ثبت نام کنید: دوره مبانی Blockchains سازمانی

پیش بینی های پیش بینی شده برای بازار مدیریت هویت بلاکچین

بازار مدیریت هویت بلاکچین

لطفاً انتساب را به 101blockchains.com با این نمودار اضافه کنید. images / blockchain-identity-management-market-is-booming -wide.png “alt =” Centralized Vs Decentralized Systems “border =” 0 “/>

مهمترین عاملی که به ذهن خطور می کند دلیل تمرکز فعلی بر بازار مدیریت هویت بلاکچین است. ارزش کل بازار جهانی مدیریت هویت دیجیتال بلاکچین در سال 2018 حدود 107 میلیون دلار تخمین زده شد. با این حال ، انتظار می رود بازار رشد چشمگیری را با نرخ 79.2٪ در بازه زمانی 2019 تا 2026 به نمایش بگذارد.

با ادامه همین روند ، بازار جهانی مدیریت هویت بلاکچین می تواند تا پایان دوره پیش بینی به حدود 11.46 میلیارد دلار برسد. روند قابل توجه دیگر بازار مدیریت هویت بلاکچین نشان دهنده سلطه آمریکای شمالی در بازار کلی هویت بلاکچین است.

در حال حاضر ، آمریکای شمالی مهمترین بازیگران بازار را در کنار خود به عنوان محلی برای پیشرفتهای عمده فناوری بلاکچین در اختیار دارد. علاوه بر این ، منطقه آسیا و اقیانوسیه نیز یکی از بهترین گزینه ها برای نرخ امیدوار کننده رشد بازارهای مدیریت هویت بلاکچین در دوره پیش بینی است. بنابراین ، بلاکچین آینده است?

تمام این روندهای مشخص شده برای بازار مدیریت هویت بلاکچین در سال 2020 نشانه روشنی از پتانسیل بلند مدت آن است. بنابراین ، شما نمی توانستید زمان بهتری نسبت به اکنون برای تأمل در مورد مدیریت هویت بلاکچین برای مشاغل و افراد در سراسر جهان پیدا کنید. تأمل عمیق تری در ریشه های مدیریت هویت بلاکچین می تواند آینده بالقوه این حوزه را روشن کند.

پیامدهای مدیریت هویت

قبل از بررسی جزئیات بیشتر در مورد مدیریت هویت بلاکچین ، بیایید با مفاهیم مدیریت هویت شروع کنیم. هویت و مدیریت دسترسی یک نیاز اساسی در عملیات تجاری مدرن است ، به ویژه با افزایش تقاضا برای تحول دیجیتال بلاکچین. مدیریت هویت شامل تمام فن آوری ها و فرایندهای مورد استفاده در سازمان برای شناسایی ، احراز هویت و مجوز برای دسترسی افراد به سیستم ها یا خدمات در سازمان مربوطه یا آژانس های مربوطه است..

متداول ترین نمونه سیستم های مدیریت هویت در تسهیلات سطوح مختلف دسترسی ، محدودیت ها و امتیازات کاربران برای دسترسی به نرم افزار یا سخت افزار در یک سازمان مشهود است. کارت های شناسایی ملی ، گواهینامه های رانندگی و تأیید شناسنامه ها در حاکمیت نیز نمونه های ایده آل مدیریت هویت هستند.

چرا مدیریت هویت بلاکچین را در نظر بگیرید?

بنابراین ، چرا وقتی بسیاری از برنامه های کاربردی بلاکچین مدیریت هویت وجود دارد ، به بازار مدیریت هویت بلاکچین فکر می کنیم؟ خوب ، پاسخ به طور مستقیم به بهبود اشاره دارد. راه حل های مدیریت هویت در تنظیمات فعلی کاملاً خوب کار می کنند. با این وجود ، بسیاری از اشکالات برجسته در سیستم های مدیریت هویت موجود وجود دارد.

اول از همه ، هویت خود یک نگرانی مشکل ساز است ، زیرا در قالب کاغذ ، در برابر موارد کلاهبرداری ، از دست دادن و سرقت آسیب پذیر است. از طرف دیگر ، هویت دیجیتالی می تواند مداخله بوروکراسی را در کنار بهبود سرعت فرایندها در سازمان کاهش دهد. راه حل های شناسایی دیجیتال قادر به اطمینان از همکاری بهتر بین بخش ها و سایر سازمان ها هستند.

از طرف دیگر ، ذخیره هویت دیجیتال در سرور متمرکز می تواند آن را در معرض حملات هک قرار دهد. صحبت از آسیب پذیری ها ، بیش از 600 میلیون اطلاعات شخصی مانند شماره کارت اعتباری یا آدرس در معرض نقض ، هک یا نشت سازمان ها قرار گرفته است..

برنامه های مدیریت هویت Blockchain

از همه مهمتر ، سیستم های مدیریت هویت قدیمی هستند و فاقد امنیت هستند. علاوه بر این ، هویت های دیجیتالی باید قابل حمل و مناسب برای تأیید بدون محدودیت مکان ، زمان و روش دسترسی باشند. بنابراین ، پروتکل های امنیتی بلاکچین برای بازار مدیریت هویت برای بهبود حریم خصوصی و امنیت در راه حل های مدیریت هویت مناسب هستند.

بنابراین ، چگونه مدیریت هویت بلاکچین با کاربردهای خود در دامنه های مختلف می تواند به آینده راه پیدا کند؟ برای یافتن پاسخ های ما در مورد آینده مدیریت هویت بلاکچین ، مهم است که به برنامه های فعلی مدیریت هویت در حوزه های مختلف نگاه کنیم.

اهداف شرکتها برای مدیریت هویت دیجیتال بلاکچین

بنگاه های اقتصادی در کنار توسعه داده های معمول کسب و کار هر روز درگیر جمع آوری اطلاعات حساس درباره مشتریان و کاربران هستند. شرکت ها هیچ محدودیتی برای ذخیره سازی داده های حساس و کم حساس ندارند. در نتیجه ، به دلیل تغییر تمرکز صنعت به سمت مسئولیت فناوری اطلاعات شرکت ها و مقررات مربوط به حریم خصوصی مانند GDPR ، شرکت ها به احتمال زیاد با خطرات تجاری جدیدی روبرو می شوند..

از طرف دیگر ، انتقال داده ها به خزانه های داده بسیار مقاوم باعث ایجاد اشکال در دسترسی به داده ها برای تصمیمات تجاری می شود. بنابراین ، شرکت ها ممکن است به دنبال مدل های تجاری بلاکچین به طور خاص برای بازار مدیریت هویت برای بهبود قابلیت های امنیت اطلاعات خود بدون سرمایه گذاری های گسترده باشند.

منطق فردی برای مدیریت هویت بلاکچین

در سطح فردی ، روند بازار مدیریت هویت بلاکچین می تواند نتایج چشمگیر قابل توجهی را ارائه دهد. هویت ابزاری برجسته برای عملکرد اقتصاد و جامعه است. روش های مناسب برای شناسایی افراد و وسایل آنها می تواند به پرورش جوامع و بازارهای جهانی در حال رشد مداوم کمک کند.

اساساً ، هویت به ترکیبی از ادعاها در مورد یک فرد ، چیز یا مکان اشاره دارد. با این حال ، تقریباً 1.1 میلیارد نفر در سراسر جهان هیچ راه حلی برای ادعای مالکیت هویت خود ندارند. علاوه بر این ، شهروندانی که ابزار شناسایی رسمی آنها به رسمیت شناخته شده است ، با موضوعات مالکیت جامع و کنترل هویت خود نیز روبرو هستند.

رشد تعداد دستگاه های اینترنت اشیا

جهش شدید رشد در بازار مدیریت هویت بلاکچین در سراسر جهان با افزایش تعداد دستگاه های اینترنت اشیا moment نیز جنبش بیشتری ایجاد می کند. در حال حاضر ، تقریباً 7 میلیارد دستگاه به اینترنت متصل هستند و تعداد آنها می تواند تا سال 2025 به حدود 22 میلیارد دستگاه برسد.

از طرف دیگر ، اکثر فن آوری های اینترنت اشیا in در جهان در حال حاضر از هویت قوی و قابلیت مدیریت دسترسی برخوردار نیستند. با توجه به اینکه استفاده از دستگاه های اینترنت اشیا a به عنوان یک نگرانی برجسته در عین حال تمرکز بر پیاده سازی قابلیت های مدیریت اساسی ، حوادث هک IoT در مقیاس بزرگ نیز توجهات را به سمت سیستم های مدیریت هویت مناسب جلب می کند. ترکیب بلاکچین و اینترنت اشیا می تواند تمام مواردی را که این دستگاه ها مرحله می کنند حل کند و امنیت بهتر را تضمین کند.

مسائلی که توسط مدیریت هویت بلاکچین هدف گذاری شده است

بنابراین ، آیا بلاکچین می تواند توانایی حل مسائلی را که در راه حل های مدرن مدیریت هویت رایج است ، به نمایش بگذارد؟ بازار مدیریت هویت بلاکچین در حل سه نگرانی مهم مرتبط با مدیریت هویت موفق ظاهر شده است. سه موضوع ناامنی داده ها ، هویت های متقلبانه و غیرقابل دسترسی بودن را نشان می دهد.

عدم امنیت داده ها

عدم امنیت داده یکی از مهمترین نگرانیهایی است که به دلیل تمرکز در مدیریت هویت پدیدار می شود. ذخیره اطلاعات حساس در پایگاه های اطلاعاتی دولت با تمرکز وظیفه ایجاد چندین نقطه خرابی را دارد. هکرها به احتمال زیاد به سیستم های عظیم و متمرکز حمله می کنند که حاوی اطلاعات قابل شناسایی شخصی بسیاری از حساب های کاربری است.

مطالعات اخیر نشان می دهد که اطلاعات قابل شناسایی شخصی یکی از اهداف تقریباً 97٪ موارد نقض در سال 2018 بوده است. علاوه بر این ، تلاش های بهتر شرکت و قوانین نظارتی برای افزایش امنیت سایبری منجر به قرار گرفتن 2.8 میلیارد سوابق داده های مصرف کننده شده است.

بلاکچین می تواند بسیاری از مسائل پایگاه داده متمرکز را حل کند. در اینجا راهنمای Blockchain vs Database برای کمک به شما در درک تفاوت ها وجود دارد.

برخورد با هویت تقلب

نگرانی مهم بعدی که می تواند به عنوان روند بازار مدیریت هویت بلاکچین شناخته شود ، حل و فصل هویت های متقلبانه است. کاربران از هویت های مختلفی برای استفاده از خدمات در سیستم عامل های مختلف استفاده می کنند. متعاقباً ، رابطه ضعیف بین هویت های دیجیتالی و آفلاین نیز می تواند باعث ایجاد هویت های جعلی شود.

در نتیجه ، هویت های جعلی می توانند به ارتقا transactions معاملات و تعاملات تقلبی کمک کرده و در نتیجه منجر به کلاهبرداری شوند. با این حال ، پیشرفت در هش رمزگذاری و معرفی فناوری بلاکچین ابزارهای جدیدی را برای توسعه سیستم های جدید مدیریت هویت فراهم می کند.

عدم دسترسی به هویت

بازار مدیریت هویت بلاکچین همچنین می تواند یک راه حل عالی برای حدود 1.1 میلیارد نفر در سراسر جهان بدون هیچ گونه اثبات هویت باشد. فرآیندهای پیچیده مدارک شناسایی در کنار عدم دسترسی و دانش در مورد هویت شخصی از جمله این دلایل است.

علاوه بر این ، عدم اثبات هویت افراد را از دسترسی به خدمات مالی نیز محدود می کند. رشد بازار مدیریت هویت بلاکچین می تواند برای معرفی راه حل های هویت همراه مبتنی بر بلاکچین بسیار حیاتی باشد.

نگاه به آینده مدیریت هویت بلاکچین

چگونه بلاکچین قادر به دستیابی به این نتایج برای بهبود مدیریت هویت است؟ بازار مدیریت هویت بلاکچین به طور چشمگیری به مزایای فناوری بلاکچین متکی است. این یک مخزن مرکزی برای سرقت اطلاعات از طریق هکرها ارائه نمی دهد. علاوه بر این ، تمام معاملات بین شرکت ها و دارندگان هویت در بلاکچین مستند شده است ، در نتیجه شفافیت جامع ارائه می شود.

فناوری دفتر توزیع غیرمتمرکز انعطاف پذیری بهتری برای ایجاد هویت های دیجیتالی رمزگذاری شده فراهم می کند. هویت های دیجیتالی از طریق برنامه های تلفن همراه به راحتی در دسترس هستند و می توانند با توجه به نیازهای شما ، در تأیید هویت کمک کنند. بنابراین ، بلاکچین نه تنها مدیریت هویت را بهبود می بخشد بلکه روش های بهتر و ایمنی را نیز برای حفاظت از اثبات هویت آنها ارائه می دهد.

بنابراین ، در نظر گرفتن روند رشد مدیریت مدیریت هویت بلاکچین اجتناب ناپذیر است و آن عامل مهمی برای رشد اقتصادی و بهره وری شرکت است. در این برهه از زمان ، نگاه به روندهای بالقوه در بازار مدیریت هویت بلاکچین اجتناب ناپذیر است. در اینجا برخی از نکات منفی احتمالی وجود دارد که مدیریت هویت بلاکچین می تواند در آینده روی میز بیاورد.

گنجاندن ذینفعان بهبود یافته و گرانول در مدیریت هویت

یکی از نکات برجسته در بازار مدیریت هویت بلاکچین برای آینده ، به تعامل بهتر ذینفعان اشاره دارد. انقلاب دیجیتالی قطعاً می تواند زندگی بسیاری از شهروندان را بهبود بخشد. شهر آنتورپ با شناخت این عامل ، کشف رویکردهای جدید برای نوآوری در خدمات را آغاز کرد. منبع واحد حقیقت عامل برجسته ای در راه حل های مدیریت هویت بلاکچین خواهد بود.

منبع واحد حقیقت می تواند به عنوان یک جنبه اساسی برای یکپارچگی داده ها و حاکمیت بر خود در ابتدایی ترین سطح عمل کند. مدیریت هویت بلاکچین مدرن می تواند راه حلهایی را ارائه دهد که قادر به تلفیق فوری داده ها هستند در حالی که دسترسی به آنها را به صورت مورد نیاز یا به صورت موردی فراهم می کنید. این نوع راه حل های مدیریت هویت بلاکچین می تواند نتایج سودمندی را برای شرکت های بیمه ، بیمارستان ها ، والدین و سازمان های دولتی تضمین کند.

مالکیت و کنترل بهتر ویژگیهای داده

همانطور که قبلاً بحث شد ، مالکیت و کنترل داده ها برخی از عوامل برجسته بازار مدیریت هویت بلاکچین است. راه حل های مدیریت هویت بلاکچین مزایای مختلفی را برای ذینفعان در اکوسیستم چارچوب مدیریت هویت ارائه می دهد. کاربران در تصمیم گیری در مورد ویژگی های داده های هویتی که می خواهند با هر سازمانی به اشتراک بگذارند ، حرف آخر را می زنند.

آژانس های دولتی همچنان به عنوان منبع واحد اعتماد به هویت ها فعالیت می کنند ، البته با وجود تسهیلات اعتبار سنجی هویت برای سایر سازمان ها. رویکرد اعتبارسنجی هویت منجر به رویکردی بسیار کارآمد و ایمن برای مدیریت هویت می شود. بنابراین ، بلاکچین برای دولت یک استراتژی عالی برای ایجاد یک سیستم مدیریت هویت قابل اعتماد است.

راه حل های بهتر برای تقلب در هویت

رویکردهای در حال تکامل مداوم در بازار مدیریت هویت بلاکچین نیز راه حل های امیدوار کننده ای را برای تقلب در هویت ارائه می دهد. تأثیر حریم خصوصی داده ها و تغییرناپذیری بلاکچین همچنان عناصر مهم در راه حل های هویت بلاکچین است. علاوه بر این ، فناوری بلاکچین برای نوآوری نیز باز است ، در نتیجه فرصت های گسترده ای برای نوآوری به وجود می آید.

منطقی است که توجه داشته باشیم که بلاکچین سازمانی فقط برای ایجاد هویت برای افراد مناسب نیست. راه حل های مدیریت هویت بلاکچین می تواند در کنار زمینه های کامل تاریخی ، روی مناطق و اشیا focus نیز تمرکز کند. در نتیجه ، دامنه راه حل های مدیریت هویت با قابلیت های بلاکچین در آینده عمیقا افزایش می یابد.

فرصت هایی برای دولت و مشاغل

ضمن تأمل در آینده بازار مدیریت هویت بلاکچین ، در نظر گرفتن فرصت های شغلی و دولتی منطقی است. اگرچه این فنآوری سالها برای بلوغ کامل به طول می انجامد ، اما بلاکچین با راه حلهای مدیریت هویت جهان را تغییر خواهد داد.

اکثر راه حل ها و برنامه های کاربردی بلاکچین می توانند تقریباً 100٪ از امکان پذیری در کوتاه مدت برخوردار شوند. قابلیت های بلاکچین برای بهبود سرعت روند درخواست و پادمان داده های مشتری می تواند پیامدهای مفیدی را برای شرکت های بیمه ، ارائه دهندگان اعتبار و بانک ها تحمیل کند..

هم اکنون وبینار درخواستی مربوط به عدم تمرکز هویت در بلاکچین را با TrustID مشاهده کنید!

نتیجه

بنابراین ، به وضوح مشهود است که بازار مدیریت هویت بلاکچین در دراز مدت نمره مثبتی خواهد داشت. با مسایل مختلف غالب در سیستم های مدیریت هویت موجود ، بلاکچین می تواند برای شرکت ها آهی از تسکین ایجاد کند. در همان زمان ، افراد و فناوری های نوظهور مانند مدیریت دستگاه IoT می توانند از مدیریت هویت بلاکچین بهره مند شوند.

علاوه بر این ، چشم اندازهای مناسب برای بلاکچین در مدیریت هویت در بخش های مختلف با قابلیت های بهبود یافته نیز توجه را به آن جلب می کند. بنابراین ، شرکت ها با اطمینان از اعتبار ممکن است به ایده های ایده آل راه حل های شناسایی دیجیتال مبتنی بر بلاکچین نگاه کنند. اگر می خواهید جزئیات بیشتری در مورد مدیریت هویت بلاکچین کشف کنید ، همین حالا با دوره Blockchain Fundamentals شروع کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector