آموزش بلاکچین سازمانی

آموزش بلاکچین سازمانی مربوط به نهادهای تجاری است که کارمندان خود را در مورد پتانسیل بلاکچین سازمانی در تجارت روشن می کنند. در حال حاضر ، مشاغل کمی وجود دارد که ساختارهای مناسبی برای تسهیل پذیرش این فناوری جدید داشته باشند. با توجه به پتانسیل بسیار زیادی که این فناوری برای انجام کارهای تجاری سریعتر ، کارآمدتر و شفاف تر در اختیار دارد ، ضروری است که هر سازمانی زمانی را برای آموزش کارکنان خود در این زمینه پیدا کند..

قابل ذکر است ، آموزش بلاکچین سازمانی بر استفاده از فناوری بلاکچین در شرکتها تمرکز دارد. این شامل استفاده از فناوری برای مقیاس گذاری مشاغل و همچنین تأمین نیازهای مشتری بهتر است. جالب است که این فناوری فقط یک دهه قدمت دارد اما تقریباً در تمام بخشهای تجارت جهانی منجر به انقلاب می شود. به همین ترتیب ، این احتیاط است که بنگاه ها بدانند این فناوری چیست و چگونه می توانند آن را به بهترین شکل به کار گیرند.

فناوری Blockchain کاتالیزور اصلی در تحول دیجیتالی مداوم است. در حال حاضر ، م institutionsسسات جهانی مانند بانک گلدمن ساکس ، IBM ، مایکروسافت و حتی خطوط حمل و نقل مانند مرسک این فن آوری را در عملیات خود ادغام می کنند. به عنوان مثال ، Maersk با IBM همکاری کرد تا یک راه حل مدیریت زنجیره تامین مبتنی بر بلاکچین ایجاد کند و مشترکین به آن مراجعه می کنند.

به طور قابل توجهی ، کاربران می توانند حرکت کالاها را در طول زنجیره تأمین کنترل کنند و تعاملات نظیر نظیر همتا هستند. این بدان معناست که جایی برای کاغذهای اداری به طور معمول در مدیریت زنجیره های تأمین در خطوط حمل و نقل وجود ندارد. به ویژه ، این مزایا نشان دهنده یک فرصت عظیم بازار برای این فناوری است ، و به همین دلیل شرکت ها باید کارکنان خود را در مورد آن آموزش دهند.

ویژگی های اصلی فناوری بلاکچین

برای اینکه بلاکچین یک ضربه فوری باشد ، باید چیز خاصی در مورد آن وجود داشته باشد که به نظر جامعه جامعه جذاب باشد. قابل ذکر است که اینها ویژگیهای کلیدی ویژگیهای این فناوری هستند که پیشگامانه هستند. آنها شامل

  • تمرکززدایی / اجماع

تا زمان بلاکچین ، تعاملات در اینترنت بر اساس مشتری و سرور بود. این بدان معناست که ساختار سنتی اینترنت دارای یک نکته اصلی (سرور) است که آنچه در اکوسیستم اتفاق می افتد را کنترل می کند. اگر مشکلی در سرور رخ دهد یا خود سرور دچار اختلال شود ، کل اکوسیستم باعث خراب شدن تمام کلاینت هایی می شود که به سرور متکی هستند..

برعکس ، یک بستر بلاکچین ، در واقع ، مجموعه ای از گره ها است که هم سرور و هم مشتری هستند. این گره ها از نظر کارهایی که می توانند انجام دهند مانند قدرت اعتبار سنجی معاملات دارای امتیاز یکسانی هستند. به همین ترتیب ، همه گره ها همتا هستند که از یک میزان اهمیت و امتیاز با یکدیگر تعامل دارند. قابل ذکر است ، برای انجام هرگونه معامله در سیستم عامل ، باید بین همتایان در مورد اعتبار و صحت آن اتفاق نظر وجود داشته باشد.

این ماهیت غیر متمرکز زنجیره بلوک به این معنی است که هیچ نقطه مرکزی از اختیارات وجود ندارد. جالب اینجاست که اگر یک گره در اکوسیستم به خطر بیفتد ، همه گره های دیگر جریان طبیعی فعالیت ها را حفظ می کنند. این بدان معناست که اگر هکر به یک گره دسترسی پیدا کند ، گره های دیگر بی تأثیر خواهند ماند. بنابراین ، این سیستم عامل ضد هک است.

  • تغییرناپذیری

بستر زنجیره بلوکی به شکل دفتر است که برای همه گره های موجود در سیستم عامل قابل مشاهده است. به همین دلیل است که مردم گاهی اوقات از Blockchain Technology به عنوان یک فناوری Ledger توزیع شده (DLT) یاد می کنند. جالب توجه است ، این ماهیت توزیع شده دفتر به این معنی است که هنگامی که یک شرکت کننده اطلاعات را در سیستم عامل وارد می کند ، اطلاعات برای همه گره ها قابل مشاهده است. هر گره موجود در سیستم عامل کپی اطلاعات معامله را خواهد داشت.

جالب است بدانید که برای تغییر هر اطلاعاتی که قبلاً ضبط و به اشتراک گذاشته شده است ، نیاز به اجازه همه شرکت کنندگان در سیستم عامل است. این بدان معناست که هیچ نهادی واحد نمی تواند اطلاعات وارد شده را بدون کسب اجماع سیستم عامل تغییر دهد. در نتیجه ، اطلاعات ایمن هستند.

  • ترتیب زمانی وقایع

پس از اتمام معامله ، اطلاعات در یک بلوک کامل با مهر زمان تغییرناپذیر ذخیره می شوند. جالب اینجاست که این بلوک های اطلاعاتی زنجیره ای را تشکیل می دهند که هر بلوک حاوی یک هش از بلوک قبلی است. Blockchain نام خود را از همین اتصال بلوک های اطلاعات گرفته است.

بلوک های متصل یک گزارش زمانی از تمام فعالیت های سیستم عامل از زمان آغاز به کار ارائه می دهند. جالب اینجاست که این یکی از اصلی ترین خصوصیاتی است که باعث می شود DLT نبوغ داشته باشد. شفافیت و اصالت مشکلی در عصر اطلاعات امروزی است. سهولت در دسترس بودن اطلاعات بخشهایی مانند مالکیت معنوی را تهدید می کند. در این راستا ، این فناوری می تواند تا حد زیادی در تعیین اصالت آثار عقل کمک کند.


ویژگی های کلیدی Blockchain

بلاکچین سازمانی

از آنجا که فناوری بلاکچین به صحنه بین المللی نفوذ کرد ، بیت کوین تنها برنامه قاتل قابل شناسایی بود. با این حال ، تصویب گسترده منجر به علاقه مندی شرکت ها به این فناوری شد. اصولاً بلاکچین سازمانی موردی است که موسسات از فناوری بلاکچین برای مصارف مختلف ، تجاری و داخلی استفاده می کنند.

بلاک چین های سازمانی در حال حاضر فضای کسب و کار را مختل می کنند. قابل ذکر است ، موارد زیادی برای استفاده از بلاکچین در سیستم های سازمانی وجود دارد که نهادهای مختلف در حال آزمایش هستند. جالب اینجاست که موارد استفاده هم برای برنامه های افقی و هم برای کاربردهای عمودی است. در حال حاضر ، بلاک چین های سازمانی وجود دارند که انرژی خود را بر روی تعدادی عمودی خاص و کاربردهای افقی متمرکز می کنند. موارد استفاده شامل مدیریت زنجیره تأمین ، اشتراک داده ها ، تأیید اصالت محصولات ، پرداخت های مرزی ، سوابق بهداشت شخصی (PHR) و غیره است..

به طور خاص ، این بلاکچین های سازمانی موسسات مختلفی را که دارای علایق متمرکز بر بلاکچین هستند ، دور هم جمع می کنند. همانطور که قبلا ذکر شد ، سیستم عامل های بلاکچین همه شرکت کنندگان را قادر می سازند اطلاعات موجود در پایگاه داده را مشاهده و تحت تأثیر قرار دهند. به این موارد بلاکچین عمومی گفته می شود. با این حال ، شرکت ها معمولاً در حفظ حریم خصوصی فعالیت ها و داده های خود دقت می کنند. به همین ترتیب ، توسعه دهندگان با سیستم عامل های بلاکچین روبرو شدند که برای دسترسی به آنها مجوز لازم است ، از این رو بلاکچین های مجاز / خصوصی را مجاز می دانیم.

Blockchains خصوصی دارای نهادهای دقیق انتخاب شده ای هستند که برای ایجاد گره هایی که در اکوسیستم مشارکت دارند گرد هم می آیند. به این ترتیب ، هر گره در سیستم عامل شناخته شده و قابل اعتماد است ، از این رو گره های قابل اعتماد. Alliance Enterprise Ethereum (EEA) مثال خوبی برای چنین بلاکچینی خصوصی است. قابل ذکر است ، EEA از 500 شرکت کننده تشکیل شده است و اکثریت آنها شرکتهایی در S جهانی هستند&دسته P 500. چند عضو برجسته عبارتند از مایکروسافت ، HP Enterprise ، Cisco ، JP Morgan ، Samsung ، Intel و Accenture و غیره.

ویژگی های کلیدی بلاکچین سازمانی

بدیهی است که در حال حاضر نرم افزارهای سازمانی وجود دارد که موسسات از قبل استفاده می کنند. با این حال ، برتری آشکار بلاکچین سازمانی در بیشتر زمینه های اصلی که م theسسات با آنها سرو کار دارند ، وجود دارد. به همین دلیل ، آنها به تدریج به سمت فناوری جدید می روند. در اینجا ، برخی از ویژگی های اصلی بلاکچین سازمانی را در نظر خواهیم گرفت.

  • مقاومت در برابر شکست ها

همانطور که قبلاً بحث شد ، سیستم عامل های بلاکچین از گره های مختلفی تشکیل شده اند که هر کدام به طور مستقل و با امتیازات برابر سایر گره ها کار می کنند. بعلاوه ، بلاکچین های سازمانی عمدتاً بر روی بلاک چین های خصوصی اجرا می شوند که فقط از گره های قابل اعتماد تشکیل شده اند. قابل ذکر است ، پایگاه داده موجود در سیستم عامل در دسترس همه گره های قابل اعتماد در اکوسیستم است. به همین ترتیب ، اگر یک گره به دلایل خاص متوقف شود ، گره های دیگر در حالت عادی خود به کار خود ادامه می دهند. برخلاف سیستم عامل های متمرکز ، با از کار افتادن سرور ، کل اکوسیستم غیرفعال می شود.

  • عملکرد بالا

شرکت ها در هنگام ارائه خدمات و فروش محصولات با مشتریان زیادی سرو کار دارند. این بدان معناست که آنها در یک روز معاملات زیادی انجام می دهند. به عنوان مثال ، گلدمن ساکس در روز با میلیون ها معامله معامله می کند ، که این بدان معناست که تعداد زیادی تراکنش در ثانیه وجود دارد. از این منظر ، آنها به زنجیره بلوکی سازمانی نیاز دارند که به اندازه کافی سریع بتواند تراکنش ها را در ثانیه انجام دهد بدون اینکه تاخیر زیادی داشته باشد و سقوط شبکه را تجربه کند..

این بخشی است که بلاک چین های سازمانی هنوز فاقد آن هستند. برای مثال, پارچه هایپرلجر امروزه از محبوب ترین بلاک چین های سازمانی است. با این حال ، پلت فرم فقط 3500 دور در دقیقه و با تأخیر شبکه در حدود یک ثانیه ثبت می کند. با نگاهی به معیارها ، روشن است که این سیستم عامل نمی تواند تمام عملکردهای یک موسسه مانند گلدمن ساکس را در پیش بگیرد.

  • حریم خصوصی

حریم خصوصی و امنیت داده ها یکی از مهمترین نقاط فروش بلاک چین های سازمانی است. به ویژه ، بلاک چین های خصوصی فقط به گره های قابل اعتماد اجازه می دهند تا در اکوسیستم شرکت کنند.

  • قابلیت همکاری

نرم افزارهای سنتی برای تعامل موثر از رابط برنامه نویسی برنامه (API) استفاده می کنند. در نتیجه ، نرم افزارها ابتدا باید به عنوان دو سیلو ظاهر شوند که برای سازگاری به API ها متکی هستند. برعکس ، بلاکچین های سازمانی فرصت عبور از API ها و اتصال مستقیم آنها را فراهم می کنند. این به این دلیل است که گره هایی با قابلیت همکاری وجود دارند که از زنجیره های مختلف سازمانی عبور می کنند. زیبایی ماهیت قابلیت همکاری بلاکچین های سازمانی این است که می توان تا جای ممکن سیستم عامل را بدون اشکالات جدی به هم متصل کرد.

نمونه هایی از سیستم عامل های بلاکچین سازمانی

شیره

با توجه به پتانسیل عظیم بلاکچین سازمانی ، شرکتهای مختلف این پالایش را به چالش کشیدند تا جایی که به آنها در بازار قدرت می بخشد. به عنوان مثال SAP در حال کار بر روی تعدادی است خدمات مبتنی بر بلاکچین که تصویب بلاکچین سازمانی را تسهیل می کند. قابل ذکر است ، این شرکت دارای یک برنامه بلاکچین سازمانی سه جانبه است که مشتریان نهادی را هدف قرار می دهد.

به طور خاص ، اولین چنگال فرآیندهای تجاری را با علاقه خاصی به موارد استفاده از فناوری بلاکچین هدف قرار می دهد. بعلاوه ، راه حل ادغام فناوری در مناطق خاص تحت تأثیر بلاکچین را تسهیل می کند. در نتیجه ، مشتریان می توانند از نظر کیفیت داده ها و همچنین یکپارچگی آنها اطمینان داشته باشند ، این ویژگی از ویژگی های اساسی بلاکچین ناشی می شود.

SAP تجربه بی نظیری در بخش شبکه ها دارد. بنابراین ، جای تعجب نیست که در حال کار بر روی این است که بلاکچین چگونه می تواند از مشاغل اصلی مشتریان شبکه پشتیبانی کند. این در حالی است که این شبکه برای عملکرد مطلوب بلاکچین سازمانی حیاتی است. جالب اینجاست که این راه حل بیشتر به SAP کمک می کند تا پتانسیل Blockchain-as-a-service (BaaS) را اصلاح کند. با استفاده از این راه حل ، مشتریان می توانند برنامه های خود را ایجاد کرده و آنها را در بستر ابری SAP میزبانی کنند.

Hewlett Packard Enterprise (HPE)

جالب است که SAP راه اندازی شد کنسرسیوم جهانی ، SAP Cloud Platform ، برای کاوش و توسعه خدمات بلاکچین. این پلتفرم شامل HPE است که دارای دو پروژه مهم است که به دنبال ایجاد بلاکچین در سطح سازمانی است. یکی از این پروژه ها Mission Critical Distributed Ledger Technology است. این یک پروژه مشترک با R3 است که در آن راه حل در R3’s Corda Enterprise اجرا می شود.

اساساً ، فناوری Ledger توزیع شده Mission Critical را قادر می سازد کاربران می توانند وظایف متمرکز بر زنجیره بلوک را در محیط هایی که تحمل صفر برای خطا دارند ، انجام دهند. قابل توجه است ، این راه حل مناسب برای شرکت است زیرا فرصت گسترده ای برای مقیاس پذیری وجود دارد.

علاوه بر این ، HPE در حال پیگیری HPE Pointnext Blockchain Services است که بستری است که از SAP’s BaaS تقلید می کند. در اصل ، این سرویس ادغام بلاکچین در شرکت ها را تسهیل می کند ، به ویژه برای شرکت هایی که می خواهند موارد مختلف استفاده را تجربه کنند. قابل ذکر است ، HPE Pointnext طول می کشد کاربران از طریق تمام جنبه های کلیدی بلاکچین از جمله ، امنیت ، عملیات ، عملکرد سیستم عامل ، انطباق ، حاکمیت و موارد دیگر.

اوراکل

ORACLE یکی از غول های فناوری است که در پیاده سازی Blockchain-as-a-Service (BaaS) دنباله رو هستند. قابل ذکر است ، این شرکت چهار پروژه با هدف استفاده از بلاکچین در محیط شرکت دارد. به طور خاص ، این شرکت چهار برنامه اصلی را هدف قرار داده است که شرکت هایی را که علاقه مند به بلاکچین هستند ، هدف قرار می دهد.

اولین پروژه Intelligent Track and Trace است که از بلاکچین برای نظارت بر حرکت محصولات در طول زنجیره تأمین استفاده می کند. قابل توجه است ، این راه حل ها نوعی دنباله کاغذ دیجیتال ایجاد می کند که فعالیت ها را در هر نقطه از تولید و عرضه ثبت می کند. بنابراین ، کاربران نهایی می توانند روند را دنبال کنند و این باعث افزایش شفافیت می شود.

همچنین ، ORACLE در حال کار روی Lot Lineage و Provenance است که صحت محصولات را تأیید می کند. علاوه بر این ، زنجیره سرد هوشمند با نظارت بر روند تولید به خرده فروشی ، ایمنی مواد غذایی را افزایش می دهد. سرانجام ، ضمانت استفاده و پیگیری با ارائه سابقه غیرقابل بحث برای محصولات اجاره ای ، مسئولیت های حقوقی را کاهش می دهد.

آموزش بلاکچین سازمانی

واضح است که بلاکچین انقلابی است. این فناوری صنایع را به طرز غیرمنتظره ای مختل می کند. به همین ترتیب ، روشن است که چرا شرکت ها علاقه زیادی به این فناوری دارند. جالب اینجاست که هرچه شرکت های بیشتری تلاش می کنند با این صنعت ارتباط برقرار کنند ، نیاز به متخصصان بلاکچین افزایش می یابد. این روند در حال حاضر در جریان است.

علاقه مندان به بلاکچین که نیاز به آموزش بلاکچین سازمانی دارند ، باید در یک دوره بلاکچین سازمانی ثبت نام کنند. در اینجا ، آنها اصول اساسی فناوری و همچنین چگونگی ادغام بهتر شرکت در شرکتها و سایر شرکتها را در سیستمهای خود فرا خواهند گرفت..

جالب است که موسسات آموزش عالی در حال چالش برای ایجاد دوره های اختصاصی هستند که بر آموزش بلاکچین سازمانی و به طور کلی این فناوری تمرکز دارند. با این حال ، این تصدیق است که فناوری نسبتاً جدید است و هیچ رهنمود مشخصی برای پیگیری آن وجود ندارد.

به عنوان مثال ، دانشگاه آکسفورد ، در همکاری با Said Business School ، یک گواهی در استراتژی Blockchain ارائه می دهد. این نوعی آموزش بلاکچین سازمانی است که در آن شرکت کنندگان بینشی در مورد فناوری بلاکچین و چگونگی تأثیر آن بر سازمانها در آینده کسب می کنند. بعلاوه ، این مسسات چارچوبهایی را در اختیار دارند که مدیران را در تصمیم گیری استراتژیک در مورد بلاکچین سازمانی راهنمایی می کنند.

جالب است که دوره بلاکچین سازمانی از طریق سیستم عامل های آنلاین در دسترس است. چنین سیستم عامل های بی شماری وجود دارد که برای آموزش بلاکچین سازمانی گواهینامه ارائه می دهند. دانشگاه آزاد پادشاهی متحد نیز آموزش هایی را در زمینه فناوری ارائه می دهد. قابل توجه ، این موسسه پورتالی از دوره های متعدد متمرکز بر بلاکچین است.

مزایای آموزش آنلاین بلاکچین سازمانی

آموزش آنلاین بلاکچین سازمانی دارای مزایای چند و کاملاً قابل توجه در مقایسه با حضور در یک موسسه فیزیکی است. برخی از مزایا عبارتند از:

  • بدون محدودیت زمانی ، بدون مرز

شرکت در دوره های بلاکچین بصورت آنلاین یکی از انعطاف پذیرترین اصطلاحات یادگیری است. قابل ذکر است ، همه تعاملات از طریق اینترنت اتفاق می افتد و مربیان معمولاً سخنرانی های خود را قبل از ارسال در سیستم عامل ، از قبل ضبط می کنند. به این ترتیب ، شخص آزاد است که در زمان خودش به مطالب دسترسی پیدا کند و مطالعه کند.

علاوه بر این ، سیستم عامل های آنلاین در هر دستگاهی که بتواند به اینترنت دسترسی داشته باشد در دسترس است. این بدان معناست که دانش آموزان می توانند از هرجای کره زمین تا زمانی که اتصال به اینترنت وجود داشته باشد به مطالب دوره دسترسی پیدا کنند. بعلاوه ، این نشان می دهد که از نظر در دسترس بودن و دسترسی به دوره های آموزشی راحتی زیادی وجود دارد.

  • مقرون به صرفه

سیستم عامل های آنلاین دانشجویان را ملزم به پرداخت هزینه هایی مانند کتاب های درسی و سایر برنامه های متفرقه دیگری نمی کنند که دانشجویان در م institutionsسسات فیزیکی می پردازند. به عنوان مثال ، دانشجویانی که دوره آنلاین بلاکچین شرکت را می گذرانند ، مجبور به پرداخت هزینه مقالاتی نیستند که مدرسان برای تهیه امتحانات و سایر مواد ارزیابی استفاده می کنند.

بعلاوه ، م institutionsسسات فیزیکی ایجاب می کنند که شخص در کلاس ظاهر فیزیکی پیدا کند. اگر فردی روزانه رفت و آمد کند ، کاملاً واضح است که پول زیادی برای تهیه کرایه و بنزین صرف خواهد شد. علاوه بر این ، فرد مجبور است ناهار و سایر مواردی را که ممکن است پیش بیاید و به پول نیاز دارد خریداری کند. از طرف دیگر ، ممکن است نیاز باشد که در اطراف مدرسه بمانید زیرا این موسسه فاصله زیادی با مدرسه دارد. به همین ترتیب ، شخص نیاز به تهیه مکانی برای زندگی دارد که صرفاً هزینه های بیشتری را در پی دارد.

آموزش حضوری بلاکچین سازمانی

روشن است که در حال حاضر ابزارهایی وجود دارد که از طریق آنها بنگاه های اقتصادی می توانند کارکنان خود را برای آموزش بدون نیاز به حضور در کالج فیزیکی آموزش دهند. با این حال ، همچنین آشکار است که کارکنان برای دستیابی به گواهینامه کامل در بلاکچین سازمانی به زمان زیادی نیاز دارند. خوشبختانه ، جلسات آموزشی حضوری / مربی وجود دارد که می تواند مفید باشد.

آموزش حضوری بلاکچین سازمانی در فضا کمی جدید است اما کاملاً اثرگذار است. به عنوان مثال ، 101Blockchains Enterprise Blockchain Training Masterclass یک تمرین دو روزه است که برای افراد فنی و غیر فنی طراحی شده است. نکته قابل توجه ، جلسه آموزشی شرکت کنندگان را با بلاکچین آشنا می کند و همچنین توضیح می دهد که چگونه افراد می توانند از آن برای ایجاد ارزش در سازمان خود استفاده کنند.

طی دو روز ، دوره آموزش سازمانی ، شرکت کنندگان را به چالش می کشد تا بلاکچین را به عنوان یک راه حل برای مشکلات مختلف منحصر به سازمان خود ببینند. این شامل اصول فن آوری دفتر توزیع شده (DLT) و درک انواع مختلف شبکه های بلاکچین است. قابل ذکر است ، شرکت کنندگان در مورد اصطلاحات مختلفی که فقط مختص بازیگران صنعت بلاکچین است ، آشنا می شوند.

همچنین ، شرکت کنندگان از طریق موارد استفاده از DLT در بخشهای مختلف از جمله بهداشت و دولت مورد استفاده قرار می گیرند. نکته برجسته 101 Blockchains Enterprise Blockchain Training Masterclass مشارکت شرکت کنندگان در کارگاهی است که در آن مربیان به آنها کمک می کنند تا تفکر استراتژیک مربوط به طراحی شرکت با توجه به فناوری بلاکچین را ایجاد کنند..

مزایای آموزش حضوری بلاکچین سازمانی

همانطور که قبلاً ذکر شد ، امروزه یافتن دوره آموزش بلاکچین به راحتی امکان پذیر است. با این حال ، بیشتر افرادی که ممکن است از این آموزش بهره مند شوند نمی توانند زمان لازم برای دریافت گواهینامه دوره ها را پیدا کنند. از این نظر ، آموزش حضوری به ایده آل ترین حالت تبدیل می شود. اول اینکه ، برنامه ای مانند Masterclass Training 101 Blockbets Enterprise Blockchain فقط دو روز طول می کشد. در اینجا ، شرکت کنندگانی مانند CIO شرکت فرصت تک به تک برای گفتگو با مربی را پیدا می کنند.

ثانیاً ، در آموزش های حضوری حداکثر توجه وجود دارد. به طور قابل توجهی ، مربی قادر است هر بار بر روی یک یادگیرنده تمرکز کند و به همین ترتیب ، در کمترین زمان ممکن دانش به همان اندازه که ممکن است به او دانش می دهد. این توجه شخصی همچنین باعث صرفه جویی در وقت می شود زیرا یادگیرنده فقط چند ساعت در روز با مربی نیاز دارد.

خلاصه

بلاکچین به عنوان فناوری زیربنایی بیت کوین وارد صحنه جهانی شد. در روزهای اولیه ، نمی توان فناوری را از شکل جدید ارز که بسیاری از بانک های مرکزی را نگران کرده جدا کرد. با این حال ، نگرانی های نظارتی و امنیتی مردم را به سمت آزمایش این فناوری برای استفاده های دیگر سوق داد. در دهه گذشته ، این موارد استفاده به طور تصاعدی در حال افزایش است.

با این حال ، مهمترین نکته در مورد مفید بودن بلاکچین برای شرکتها و شرکتها است. اتحاد سازمانی Ethereum (EEA) شواهدی است که نشان می دهد علاقه زیادی به فناوری توسط شرکت ها وجود دارد. بلاکچین سازمانی درحال جلب توجه است و با گذشت روزها احتمالاً دورتر از این افزایش می یابد.

با توجه به ویژگی های منحصر به فرد فناوری بلاکچین ، شرکت ها در حال کشف سودمندی زیادی برای این فناوری هستند. داده های موجود در شبکه تغییرناپذیر است و افراد همکار به صورت یک به یک و بدون نیاز به مرجع مرکزی ارتباط برقرار می کنند. علاوه بر این ، معاملات از طریق سیستم عامل بسیار ارزان هستند ، در صورت وجود ، فوری انجام می شوند. جالب اینجاست که این ویژگی هایی است که آموزش بلاکچین سازمانی آموزش می دهد.

ظاهراً ، آموزش بلاکچین سازمانی چیزی است که مدیران موفق برای پیمایش در فضا به آن نیاز دارند. روشنگری در مورد این فناوری بسیار مهم است زیرا دیدگاه فرد در مورد اجرای این فناوری را در مورد شرکت ها گسترش می دهد.

به ویژه ، چندین دوره بلاکچین سازمانی وجود دارد که می توانید در دوره آموزش بلاکچین شرکت شرکت کنید. اینها معماری بلاکچین ، امنیت بلاکچین و محیط نظارتی بلاکچین است. تکمیل دوره ها زبان آموز را به مهارت های لازم مجهز می کند که تصمیم گیری در مورد ادغام بلاکچین را تسهیل می کند. علاوه بر این ، روشنگری فراگیران از آموزش بلاکچین سازمانی به آنها کمک می کند تا تلاش های رشد شرکت را با نقاط قوت کلیدی این فناوری همسو کنند..

در پایان نظرات

امروزه اظهارات مربوط به آینده فناوری بلاکچین برای شرکتها غیرممکن است. این به این دلیل است که هنوز عدم اطمینان زیادی پیرامون این فناوری وجود دارد. قابل توجه است ، تعداد زیادی از حوزه های قضایی دستورالعمل های روشنی برای این فناوری ندارند. به همین ترتیب ، تخمین میزان تأثیراتی که چنین کشورهایی می توانند بر بلاکچین بگذارند غیرممکن است.

با این حال ، واقعیت این است که شرکت های بیشتری هرچه بیشتر خود را در معرض فناوری بلاکچین قرار می دهند. جالب اینجاست که این شرکت ها به دنبال روش هایی هستند که بتوانند با استفاده از پتانسیل این فناوری ، تجارت خود را بهتر اداره کنند. از این نظر ، ضروری است که مدیران تحت آموزش بلاکچین سازمانی قرار بگیرند تا بتوانند از نقاط قوت و ضعف این فناوری قدردانی کنند. به این ترتیب ، شرکت ها می توانند منافع خود را به راحتی با نقاط قوت فناوری همسو کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map