چگونه بلاکچین جهان را تغییر می دهد؟

چگونه بلاکچین دنیا را تغییر خواهد داد؟ تقریباً همه اطرافیان ما مطمئن هستند که بلاکچین برای تغییر جهان اینجاست. در این مقاله ، ما ایده تأثیر blockchain در دنیای خود را بررسی خواهیم کرد.

ایده تغییر بلاکچین در دنیا از مفهوم عدم تمرکز ناشی می شود. این خالق شبه ، Satoshi Nakamoto است که ارز بیت کوین را ایجاد کرد که منجر به کشف فناوری بلاکچین شد. اگر جدول زمانی را ببینید ، خواهید دید که ارز رمزنگاری غیرمتمرکز در حوالی آخرین بحران مالی جهانی ایجاد شده است ، که اهمیت بیشتری به این کشف می دهد.

در واقع ، تغییر در حال حاضر آغاز شده است. بسیاری از شرکت های سازمانی در حال حاضر نسخه خود از بلاکچین را اجرا می کنند. با این حال ، هیچ کس واقعاً نمی تواند آینده این فناوری را پیش بینی کند. همانطور که ما بررسی خواهیم کرد چگونه بلاکچین می تواند جهان را تغییر دهد ، شما می توانید نتایج احتمالی را کشف کنید.

اکنون ثبت نام کنید: دوره Blockchain رایگان

چگونه بلاکچین جهان را تغییر خواهد داد?

قبل از اینکه تصمیم بگیریم به سوالی که در اختیار داریم پاسخ دهیم ، ابتدا باید ایده موجود در مورد بلاکچین را درک کنیم.

تمرکز و تمرکززدایی

اگر با سیستم فعلی آشنا باشید ، تمرکز را در همه جا مشاهده خواهید کرد. تمرکز یک روش آزمایش شده برای مقابله با فرایندها است. این کنترل با وسایل نسبتاً م effectiveثر و کارآمد را ارائه می دهد. با این حال ، معایب زیادی دارد.

نقطه ضعف اصلی رویکرد ناکارآمد آن است. در کارایی معمولاً تمرکز چندان دوستانه نیست. علاوه بر این ، موانع دیگر شامل – عدم شفافیت ، عدم امنیت مناسب و کشف تقلب است. همه اینها فقط مواردی است که اکنون نمی توان آنها را نادیده گرفت.

با ظهور بلاکچین ، همه چیز تغییر کرد. فناوری Blockchain می تواند جهان را تغییر دهد زیرا می تواند از همه ناکارآمدی سیستم های متمرکز خلاص شود.

این تمرکز زدایی را وارد کار کرد. با استفاده از بلاکچین ، هر مشاغلی روند خود را تا اوج های جدید بهبود می بخشد. اگر عضوی از هر سازمانی باشید ، از قبل می دانید که کنترل دستی یا کنترل جنبه های مختلف سیستم امکان پذیر نیست.

با تمرکززدایی ، برای اتومبیل ها یا بنگاه های اقتصادی آسان می شود که جنبه های مختلف فرایندهای خود را خودکار کنند.

مفهوم بلاکچین


Blockchain به عنوان شبکه ای نظیر به نظیر تعریف می شود که در طبیعت توزیع می شود. در یک بلاکچین عمومی همه می توانند عضو و مشارکت کنند. برای اطمینان از اینکه بلاکچین یکپارچگی داده ها را حفظ می کند و با کلاهبرداری مقابله می کند ، هر شخص دارای یک نسخه از دفتر حساب است.

همه اینها عدم تمرکز را وارد عمل می کند. بله ، برای کار شبکه بلاکچین نیازی به نهادی متمرکز نیست.

روند Blockchain همیشه در بین مشاغل وجود داشت ، اما نرخ فرزندخواندگی در چند سال گذشته سر به فلک کشید. بلاکچین بر اقتصاد تأثیر می گذارد و در حال حاضر به آرامی شروع به نشان دادن اثرات نتیجه می کند. با بهبود قرار گرفتن در معرض مزایا به طور کلی ، مشاغل در اتخاذ یک رویکرد غیرمتمرکز ، یعنی بلاکچین ، اطمینان بیشتری پیدا می کنند.

ماهیت توزیع شده به این معنی است که بلاکچین می تواند بدون نیاز به ایجاد زیرساخت دیگری برای آن ، در اینترنت کار کند. این یک پدیده جهانی است ، نه تنها منبع باز است و با استفاده از پیشرفته ترین رمزنگاری ، اطمینان حاصل می کند که داده های ذخیره شده در دفتر تنها توسط اشخاص قانونی قابل دسترسی است.

آیا می خواهید در مورد فناوری بلاکچین بیشتر بدانید؟ بررسی نهایی ما راهنمای تعاریف بلاکچین در حال حاضر!

تکامل پایگاه داده متمرکز به غیرمتمرکز

به طور سنتی ، داده ها در پایگاه داده رابطه ای ذخیره می شوند. می توانید آنها را به عنوان صفحه گسترده پیشرفته اکسل در نظر بگیرید که در آن ستون ها و ردیف ها برای ذخیره داده استفاده می شوند. بیشتر این که این جداول با استفاده از هارد دیسک ذخیره می شوند و سپس مطابق با درخواست کاربر ارائه می شوند. داده ها در یک مکان متمرکز ذخیره می شوند. هنگامی که تعداد درخواستها چند برابر شود ، یک پایگاه داده متمرکز از عملکرد رنج می برد.

برای غلبه بر محدودیت های پایگاه داده متمرکز ، رایانه ها و تکنیک های قدرتمندتری برای پردازش سریعتر درخواست ها به کار گرفته می شوند. همه اینها می تواند منجر به آسیب پذیری بیشتر پایگاه ها در برابر هکرها شود. همچنین برای اجرای و مدیریت آن نیاز به بودجه زیادی در زیرساخت ها است. به نظر می رسد همه اینها برای مشاغلی که سعی در یافتن راه حل های عملی برای محصول خود دارند محدودیتی است.

همه اینها توسط blockchain تغییر می کند که از نظر فنی یک پایگاه داده غیرمتمرکز است. از آنجا که مرکزیت وجود ندارد ، هر گره یک کپی از پایگاه داده دارد ، به عنوان مثال ، دفتر. این شرکت ها را قادر می سازد افزونگی داده های خود را به سطح کاملاً جدیدی ارتقا دهند.

به طور بالقوه ، فناوری بلاکچین می تواند جهان را تغییر دهد.

ویژگی های فناوری Blockchain

حال که تکامل از سیستم های متمرکز به سیستم های غیرمتمرکز و پایگاه های متمرکز به غیرمتمرکز را درک کردیم ، بیایید نگاهی به پنج شخصیت اصلی فناوری بلاکچین بیندازیم. این جنبه های کلیدی بیشترین تعریف فناوری بلاکچین است.

 • شبکه P2P: فناوری Blockchain شبکه ای نظیر به نظیر است که در آن دستگاه های موجود می توانند در آن شرکت کرده و به بخشی از شبکه تبدیل شوند. شبکه P2P همچنین به رایانه های موجود در شبکه اجازه می دهد تا با هم کار کنند و قدرت محاسباتی ترکیبی را به کل شبکه ارائه دهند.
 • عملکرد هش رمزنگاری: یکی دیگر از ویژگی های کلیدی فناوری بلاکچین استفاده از عملکرد هش رمزنگاری جدید است. تابع هش یک ورودی می گیرد و سپس مقداری را خروجی می دهد ، سپس آن را به تابع هش بعدی متصل می کند. این یک عملکرد یک طرفه است که حدس زدن مقدار را برای هکرها غیرممکن می کند. از اطلاعات به بهترین وجه ممکن محافظت می کند. همچنین ، عملکرد هش برای کاربران معتبری که مالک اطلاعات یا دارایی هستند ، کار می کند.
 • دفترهای توزیع شده: ویژگی دفتر توزیع شده یکی از بهترین ویژگی های بلاکچین است. این امکان را برای همتایان خود فراهم می کند که یک نسخه از دفتر را داشته باشند. برای اطمینان از اینکه نیازی به بارگیری کل پایگاه داده نیستند ، از تکنیک های پیشرفته برای اطمینان از حفظ توافق در شبکه استفاده می شود. همچنین این امکان را به همتایان می دهد تا بدون نیاز به اعتماد به مرجع متمرکز ، اطلاعات را به سرعت مورد تأیید قرار دهند. علاوه بر این ، همچنین اطمینان می دهد که هیچ تقلبی صورت نمی گیرد.
 • نام مستعار: شبکه بلاکچین همچنین کاربران را قادر می سازد در صورت تمایل ناشناس بمانند.
 • تغییرناپذیری: سرانجام ، ویژگی هش رمزنگاری ، دفتر توزیع شده و سایر ویژگی ها اطمینان می دهند که داده ها ، پس از ذخیره سازی ، بدون اجازه کاربر اصلی قابل تغییر نیستند.

این نکات به وضوح اشاره می کنند که بلاکچین دنیا را تغییر خواهد داد.

بیشتر بخوانید: 6 ویژگی کلیدی Blockchain که باید درباره آنها بدانید

مزایای فناوری Blockchain

همه ویژگی های اساسی فوق از دیدگاه فنی بسیار شگفت آور است ، اما در مورد افرادی که از نظر فنی در درک پیچیدگی آن مهارت ندارند ، چه می کنید؟ چگونه از آنها سود می برند؟ همچنین ، وقتی می گوییم “تغییر جهان” ، انتظار داریم زندگی افراد عادی را تغییر دهیم. نکات زیر به شما کمک می کند تا تأثیر بلاکچین را از منظر کلی درک کنید و همچنین بر اقتصاد نیز تأثیر می گذارد.

بیشتر از این ، می توانید نکات زیر را به عنوان موارد استفاده در دنیای واقعی بلاکچین در نظر بگیرید. بیایید نکات زیر را لیست کنیم.

معاملات سریعتر

این یک فعالیت معمول برای افراد است که می توانند پول را برای کارهای تجاری و شخصی استفاده کنند. تکمیل اکثر سرویس هایی که پرداخت را تسهیل می کنند چند روز طول می کشد در صورت نیاز به ارسال پول برای موارد اضطراری ، این امر می تواند منجر به بروز مشکلاتی شود.

اگر یک انتقال خارجی انجام می دهید ، این فرآیند زمان بیشتری را طی می کند. بانک ها معمولاً قبل از استفاده از سیستم پیام رسانی SWIFT برای انتقال وجوه ، پرداخت را برای چند روز نگه می دارند. این کار توسط بانک ها انجام می شود زیرا قوانین سختگیرانه ای در مورد نقل و انتقال پول خارجی وجود دارد. با این حال ، زمان انتظار نیز به دلیل واسطه های دیگر بیشتر افزایش می یابد.

راه حل بلاکچین است. شما می توانید بدون نیاز به روزها انتظار برای دریافت وجه ، پول ارسال کنید.

بانک ها همچنین مشتاق هستند که برای انتقال عظیم پول ، توکن دیجیتال بگیرند. به طور کلی به آنها کمک می کند تا تسویه حساب بانکی را سریعتر و با اطمینان انجام دهند. بنابراین ، فناوری بلاکچین می تواند با ارائه یک فرآیند سریع تر معامله ، جهان را تغییر دهد.

ثبت بهتر زمین

اگر هرگز بخواهید خانه ای بخرید ، مراحل زیادی را باید طی کنید. این یک فرایند خسته کننده است که به راحتی می تواند ماه ها طول بکشد. این همچنین شامل بسیاری از مدارک.

علاوه بر همه اینها ، شما باید هزینه وکالت را نیز پرداخت کنید. روند خرید خانه به محل زندگی شما بستگی دارد. در بعضی جاها ممکن است خیلی راحت تر باشد ، اما به طور کلی خرید یک خانه به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد.

بازار املاک و مستغلات نیز از اعتماد رنج می برد. انجام کلاهبرداری و ایجاد مدارکی جعلی آسان است. برای اطمینان از اعتماد ، بسیاری از مدارک باید توسط چندین نهاد از جمله سازمان های دولتی ، بانک ها و غیره بررسی و مدیریت شود!

وقتی نوبت به بلاکچین می رسد ، مجبور نیستید با این همه واسطه سر و کار داشته باشید. این یک بستر بی اعتماد است. این بدان معنی است که شما می دانید چه کاری انجام می دهید و چه چیزهایی را درگیر خود می کنید. قبل از انجام معامله می توانید مالک یک ملک را تأیید کنید. توافق نامه ها شفاف و ضد دستکاری هستند. این باعث می شود همه چیز روان کار کند. این همچنین بدان معنی است که شما باید مدارک کمی را انجام دهید ، و تجربه خرید خود را به سطح کاملا جدیدی ارتقا دهید.

در واقع ، این امر به شدت بر بازارهای املاک و مستغلات تأثیر می گذارد که به اقتصاد جهانی متصل است. بنابراین بلاکچین می تواند اقتصاد جهانی را متحول کند.

همچنین بخوانید: چگونه بلاک چین کار می کند?

خاستگاه محصول

بلاکچین بصورت یکپارچه با زنجیره تامین کار می کند. هر محصولی که خریداری می کنید قبل از رسیدن به آستان شما نیاز به طی یک سری مقاصد دارد. در طول مدت سفر خود ، می تواند در معرض مجامع کلاهبرداری متعددی باشد که می توانند محصول را به نفع خود دستکاری کنند.

اگر چنین اتفاقی بیفتد ، محصولی را که برای آن هزینه کرده اید ، دریافت نمی کنید. ممکن است کالای دستکاری شده یا محصولی کاملاً جایگزین کالای تقلبی شوید. در هر صورت ، گرفتن موارد کلاهبرداری آسان است.

در واقع ، این یک روش عالی برای ارائه منشأ محصول است و اطمینان حاصل کنید که مصرف کنندگان کالای معتبر را برای هزینه های خود دریافت می کنند.

استفاده از بلاکچین در زنجیره تأمین همه این مشکلات را برطرف می کند. با استفاده از بلاکچین ، شرکت ها می توانند وضعیت محصول را به طور کامل پیگیری کنند. در صورت تغییر یا دستکاری محصول ، سیستم هشدار داده می شود و بنابراین آن را از زنجیره تامین دور می اندازد. در پایان ، شما فقط محصولات اصلی را در دست خواهید گرفت.

سیستم بهداشتی بهتر

مشکلات بهداشتی در کشورهای در حال توسعه بسیار شایع است. این کاملاً معمول است که افراد برای معالجه به پزشکان مراجعه می کنند. بیشتر اوقات ، شما از یک طبقه به طبقه دیگر منتقل می شوید تا پزشک یا متخصص مراقبت های بهداشتی خود را پیدا کنید.

این همچنین به معنای کار با اسنادی است که در یک فضای متمرکز ذخیره نشده اند. نگهداری یک پرونده پزشکی کامل نیز برای بیماران سخت می شود زیرا سوابق پزشکی آنها می تواند سالها یا چندین پزشک با رویکردهای درمانی متفاوت ادامه داشته باشد. به طور خلاصه ، برای مدیریت مشکلات سلامتی بیماران به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد.

بلاکچین می تواند نحوه مدیریت مشکلات بهداشتی را کاملاً تغییر دهد. این می تواند ثبت سوابق پزشکی را به صورت غیرمتمرکز امکان پذیر کند ، که توسط مرجع بیمار قابل دسترسی است.

بیشتر از این ، پزشکان را قادر می سازد که پرونده بیمار را بهتر درک کنند و اطمینان حاصل کنند که آنها می توانند در اسرع وقت تحت درمان قرار گیرند. همچنین باعث سریعتر و موفقیت آمیزتر شدن تشخیص می شود. نکته آخر اینکه بلاکچین باعث کاهش گردش داروهای تقلب نیز می شود.

افزایش کارایی کسب و کار

بلاکچین همچنین شانس بیشتری برای کسب درآمد به شما می دهد. شرکت های بزرگ به آرامی از زنجیره بلوک استقبال می کنند و به ارتباط مردم کمک می کنند زیرا این فناوری می تواند کارایی تجاری آنها را افزایش دهد.

موارد استفاده عمومی نمونه خوبی از نحوه تغییر بلاکچین در جهان است.

درباره موارد استفاده از بلاکچین از راهنمای ما برای استفاده از بلاکچین بیشتر بیاموزید: لیست 20 مورد استفاده از فناوری بلاکچین اکنون!

چه زمانی بلاک چین تسخیر خواهد شد?

اکنون که مزایای بلاکچین را فهمیدیم ، اکنون زمان آن فرا رسیده است که در مورد زمان بلاکچین در جهان تأمل کنیم.

اولین بخشی که شاهد تغییر در بخش مالی خواهد بود. بخش مالی در حال حاضر مشکلات اساسی را پشت سر می گذارد. برای زنده ماندن مستلزم ایجاد اختلال است. بلاکچین می تواند کاتالیزور و راه حل کاملی باشد که می تواند ابزارهای لازم برای حل دردسرهای صنعت بلاکچین را فراهم کند..

بلاکچین نحوه گردش پول از طریق موسسات یا معامله در بین بازرگانان را تغییر می دهد

در واقع ، بلاکچین این پتانسیل را دارد که تقریباً هر صنعت موجود را تغییر دهد. این می تواند جهانی کارآمدتر و مرفه تر ایجاد کند که افراد بتوانند بدون نیاز به واسطه ها با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

شرکت ها همچنین می توانند از فناوری بلاکچین برای ارائه خدمات شفاف تر ، قابل اعتماد و کارآمد به مصرف کننده استفاده کنند. به عنوان مثال ، یک شرکت می تواند از یک شبکه مجاز برای ایجاد یک سیستم کارآمد استفاده کند. آنها همچنین می توانند از آن برای حفظ شفافیت با کاربر نهایی با به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی که می تواند به ایجاد اعتماد در بین کاربران کمک کند ، استفاده کنند.

همانطور که برای کاربران عمومی ، آنها همچنین می توانند از بلاکچین به طور کامل استفاده کنند. اگر یک خالق هستید ، می توانید مستقیماً با یک راه حل بلاکچین با خریداران ارتباط برقرار کنید. در این لحظه ، ما نمی توانیم به درستی پیش بینی کنیم که بلاکچین دقیقاً چه موقع تسخیر می شود ، اما می دانیم که این روند از قبل آغاز شده است.

اکنون ثبت نام کنید: دوره حرفه ای Blockchain Professional (CEBP)

چگونه بلاکچین دنیای مالی را تغییر خواهد داد?

دنیای مالی با کمک بلاکچین کاملاً تغییر خواهد کرد. سیستم عامل های بلاکچین به راحتی می توانند اقتصاد جهانی را متحول کنند.

به عنوان مثال بلاکچین Ethereum توانایی اتوماسیون ، ایمن سازی و اجرای یک روند کارآمد در بخش مالی و بانکی را دارد. همچنین بهینه سازی و رقم گذاری اوراق بهادار و سایر دارایی ها بدون افزایش هزینه مورد نیاز برای مدیریت آنها را به همراه خواهد داشت.

دنیای مالی همیشه می تواند از شفافیت ، اعتماد ، حریم خصوصی ، مقیاس پذیری و امنیتی که بلاکچین ارائه می دهد بهره مند شود. به عنوان مثال ، بازار مالی می تواند از قابلیت های برنامه نویسی استفاده کند و مواردی مانند KYC / AML ، حریم خصوصی داده ها و غیره را خودکار کند. همچنین می تواند به کارآیی بهتر فرآیندها کمک کند.

بلاکچین در تغییر بخش مالی موفق خواهد شد زیرا نسبت به مدل معاملاتی برتری دارد.

برخی از بهترین موارد استفاده از بلاکچین در دنیای مالی شامل موارد زیر است.

 • مدیریت سرمایه گذاری
 • وام و بانک
 • بیمه
 • مالی تجارت

چگونه بلاکچین املاک و مستغلات را تغییر می دهد?

آیا اخیراً سعی کرده اید خانه ای خریداری کنید؟ سپس ، می دانید که برای انجام یک خرید چقدر به تلاش و زمان نیاز دارید. انجام هر معامله املاک و مستغلات بین چند هفته تا چند ماه طول می کشد. دلیل این تاخیر ، استفاده از یک فرآیند کارآمد با کارآیی کمتر است.

مقیاس وسیع املاک و مستغلات هماهنگی و مدیریت املاک خود را برای خریداران و فروشندگان بسیار دشوار می کند.

با استفاده از بلاکچین ، املاک و مستغلات می توانند تغییرات زیادی را مشاهده کنند ، از جمله ایجاد یک روند کارآمد تر با کمک اتوماسیون. از مزایای دیگر می توان به تسویه حساب در زمان واقعی پرداخت ، کاهش هزینه ها ، توکن سازی و تسویه حساب در زمان واقعی اشاره کرد. این یک افزایش عظیم است که می تواند به زنجیره بلوکی کمک کند تا اقتصاد جهانی را متحول کند.

بزرگترین مزیت ، کاهش مدت زمان انجام معاملات است. با استفاده از توکن سازی مناسب ، دارایی های دنیای واقعی می توانند در بلاکچین ذخیره و معامله شوند. توکن سازی همچنین به این معنی است که می توان انواع دیگر اطلاعات را از طریق صندوق های املاک و مستغلات ، حقوق حاکمیت و غیره در اینترنت ذخیره کرد!

تعداد کمی از موارد استفاده از زنجیره بلوک در املاک و مستغلات شامل موارد زیر است:

 • سوابق سند و عناوین زمین
 • توکن سازی
 • لیزینگ و پرداخت ها
 • حسابداری در زمان واقعی
 • هویت مستاجر

در مورد تأثیر بلاکچین در املاک و مستغلات کنجکاو هستید؟ در حال حاضر راهنمای ما در مورد بلاکچین را برای املاک و مستغلات بررسی کنید!

چگونه بلاکچین خدمات درمانی را تغییر می دهد?

آخرین بخشی که می خواهیم در مورد آن بحث کنیم ، خدمات بهداشتی است. در حال حاضر ، مراقبت های بهداشتی نیز می توانند از زنجیره بلوک بهره مند شوند. بسیاری از نقاط درد در صنعت بهداشت و درمان وجود دارد. به عنوان مثال ، بیماران همیشه مجبور بوده اند مدارك خود را به همراه داشته باشند. این می تواند منجر به مشکلاتی از جمله ورودی اشتباه داده شود.

مورد دیگری که باید اصلاح شود ، ردیابی دارو است. بدون ردیابی مناسب ، داروها به راحتی قابل جعل هستند. با توجه به اینکه اطلاعات بیماران در اکثر موارد در دسترس نیست ، تحقیقات نیز با مشکل روبرو می شود.

تعداد کمی از موارد استفاده از زنجیره بلوک در مراقبت های بهداشتی شامل موارد زیر است:

 • ردیابی مواد مخدر
 • مدیریت رضایت بیمار
 • سوابق الکترونیکی بهداشت (EHR)
 • آزمایشات بالینی بهتر

در مورد تأثیر بلاکچین در مراقبت های بهداشتی کنجکاو هستید؟ در حال حاضر راهنمای ما در مورد بلاکچین در مراقبت های بهداشتی را بررسی کنید!

آیا Blockchain موفق خواهد شد?

مسیر جهانی سازی بلاکچین و دستیابی به همه افراد در سراسر دنیا آسان نیست. Blockchain امیدوار کننده به نظر می رسد ، دقیقاً مانند هر فناوری جدید دیگری که در آن وجود دارد. وقتی اینترنت راه افتاد ، باعث ایجاد امواج شد و به عنوان انقلابی ترین فناوری موجود در این کشور مورد استقبال قرار گرفت. این نحوه اتصال ما را تغییر داد ، اما تکامل و پیشرفت زمان خاص خود را گرفت.

همچنین از هوش مصنوعی به عنوان فناوری نسل بعدی که می تواند جهان را تغییر دهد ، استقبال شد. حرف من این است که تقریباً هر فناوری جدید نوید می دهد زیرا به نوعی بهتر از فناوری قبلی است. تنها زمان می تواند نشان دهد که بلاکچین چگونه بر جامعه تأثیر می گذارد. در حال حاضر ، همه در یک صفحه هستند. اما ، یک چیز مطمئنا این است که بلاکچین بسیار امیدوارکننده است و توانایی تغییر جهان اطراف ما را دارد.

با این حال ، چه چیزهایی ممکن است با چشم انداز روشن کلی فناوری بلاکچین اشتباه شود؟ یکی از بزرگترین موانعی که باید مورد مراقبت قرار گیرد ، حاکمیت است. از آنجایی که بلاکچین غیرمتمرکز است ، اداره آن می تواند یک وضعیت بسیار مشکل باشد. از آنجا که در حال حاضر در مرحله رشد است ، می توان از آن برای موارد شیطانی یا مضر استفاده کرد. تمرکز اصلی باید ایجاد یک هیئت حاکمه باشد که بتواند قوانین و مقررات ایمنی را برای استفاده از فناوری بلاکچین تعیین کند. با این روش می توانیم اطمینان حاصل کنیم که از فناوری بلاکچین به روش صحیح استفاده می شود.

کنسرسیوم W3C از اینترنت مراقبت می کند. آنها مسئول تنظیم استاندارد وب هستند.

بنابراین ، بسیار دشوار است که بگوییم بلاکچین چه مسیری را دنبال می کند. تأثیرات آن قبلاً در موارد استفاده زیادی دیده شده است که در بالا بحث کردیم ، اما نرخ فرزندخواندگی هنوز هم مشکل دارد.

آیا می خواهید در مورد تغییر دنیا در بلاکچین بدانید؟ راهنمای ما را در مورد چگونگی بلاکچین می تواند در حال حاضر جهان تغییر دهد ، بررسی کنید!

نتیجه

اگر فکر می کنید زنجیره بلوکی نمی تواند دنیا را تغییر دهد ، پس تنها نیستید. بسیاری از متخصصان وجود دارند که فکر می کنند بلاکچین برای تغییر روند اقدامات این جهان کافی نیست. با این حال ، یافته های اخیر پیش بینی می کند که بلاکچین در انجام این کار موفق خواهد بود.

همانطور که می توانید تأثیر فناوری بلاکچین را ببینید ، اکنون می توانید بدانید که بلاکچین چگونه می تواند دنیا را تغییر دهد. ما همچنین توانستیم تأثیر آن را در آینده جامعه خود متصور شویم. اگر شما تازه کار هستید که تازه با تکنولوژی بلاکچین شروع می کنید اما می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید ، باید دوره رایگان بلاکچین ما را بررسی کنید.

هم اکنون از بلاکچین برای تغییر جهان و تجارت خود استفاده کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map