چگونه بلاکچین را یاد بگیریم؟

اگر می خواهید بلاکچین را یاد بگیرید ، پس لازم است که ایده روشنی از پیش نیازهای مشابه داشته باشید. بحث زیر به شما کمک می کند تا مروری دقیق درباره بهترین روش ها برای شروع یادگیری در مورد فناوری بلاکچین داشته باشید.

حتماً در مورد بلاکچین چیز مهم بعدی در دنیای فناوری در امتداد یادگیری ماشین ، محاسبات ابری ، هوش مصنوعی و داده های بزرگ شنیده اید. بنابراین ، بسیاری از افراد علاقه مند به کشف فرصت های ایجاد شغل در حوزه بلاکچین هستند. بنابراین ، متخصصان مشتاق بلاکچین به طور کلی در مورد فرصت های شروع به یادگیری بلاکچین به دنبال راهنمایی می گردند.

در بحث زیر ، خوانندگان به راحتی می توانند از طریق نقش شغلی blockchain مورد نظر خود ، با برداشت واضح از نیازهای اساسی ، مسیر خود را طی کنند. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید برخی از توصیه های مهم برای شروع کار در بلاکچین را بررسی کنید.

اکنون ثبت نام کنید: دوره رایگان مبانی بلاکچین

بلاکچین چیست?

مهمترین نگرانی برای هر مبتدی در هر آموزش بلاکچین مستقیماً به تعریف بلاکچین اشاره دارد. بلاکچین اساساً یک پایگاه داده دیجیتالی ، کمتر به اعتماد و غیرمتمرکز است. این به عنوان یک سیستم “افزودنی” عمل می کند که شامل رشد مداوم معاملات اخیر به عنوان بلوک های “تکمیل شده” است. متعاقباً ، آنها همچنین توالی زمانی ضبط و به “زنجیره” بلوک اضافه می شوند.

بلاکچین برنامه های امیدوار کننده ای را برای معاملات ارز دیجیتال در قالب نظارت بهتر بدون نیاز به نگهداری سوابق مرکزی ارائه داده است. اگرچه فناوری بلاکچین در ابتدا برای تأیید معاملات مربوط به ارزهای دیجیتال طراحی شده بود ، اما اطمینان از دیجیتالی شدن ، کدگذاری و افزودن تقریباً هر نوع سند یا معامله در بلاکچین منطقی است..

سپس ، بلاکچین با ایجاد یک سابقه پاک نشدنی مقاوم در برابر اصلاح ، امنیت فرآیند ورود به سند را تضمین می کند. متعاقباً ، کل جامعه می توانند سوابق یا اصالت معامله را به جای یک مرجع مرکزی واحد تأیید کنند.

اگر مبتدی هستید ، پس باید کار خود را با این راهنمای Blockchain for Beginners آغاز کنید.

چرا باید بلاکچین را یاد بگیرم?

در مورد بازار بلاکچین چطور؟ این احتمالاً یکی از فاکتورهای مهم در ذهن هر مبتدی است که آرزوی فعالیت در بلاکچین را دارد. صنعت بلاکچین رشد چشمگیری را به نمایش می گذارد و انگیزه لازم را برای یادگیری بلاکچین ارائه می دهد. بازار جهانی بلاکچین احتمالاً انتظار افزایش سود تا حدودی را دارد 20 میلیارد دلار تا سال 2024.

طبق پیش بینی های گارتنر ، فناوری بلاکچین تا سال 2030 بیش از 3.1 تریلیون دلار از نظر ارزش تجاری اضافه خواهد کرد. علاوه بر این ، 23٪ از شرکت های بزرگ فعالانه در حال بررسی برنامه ها و راه حل های بلاکچین هستند. عامل مهیب دیگری که از رشد بلاکچین حمایت می کند ، به رشد تعدادی از کاربران کیف پول بلاکچین اشاره دارد.

در مقایسه با 3 میلیون کاربر کیف پول بلاکچین در سال 2015 ، در مجموع 28 میلیون کاربر کیف پول بلاکچین در سال 2018 وجود داشته است. در حال حاضر ، سرمایه گذاری های عظیم توسط شرکت ها و همچنین شرکت های نوپا ، بازار بلاکچین را هدایت می کند. در دراز مدت ، اندازه بازار بلاکچین رشد می کند و بسیاری از بازیکنان برجسته را شامل می شود. بنابراین ، شما همه دلایل خود را برای شروع یادگیری در مورد فناوری بلاکچین دارید.


بیشتر بخوانید: چگونه بازار کار Blockchain رونق می یابد!

پیش نیازهای مبتدیان برای شروع یادگیری بلاکچین

نکته مهم بعدی که افراد مبتدی باید قبل از شروع یادگیری بلاکچین به خاطر داشته باشند ، به پیش نیازها اشاره دارد. پیش نیازهای یادگیری در مورد فناوری بلاکچین برای شناسایی اینکه آیا شما برای مفاهیم بلاکچین آماده هستید مهم است. با این حال ، پیش نیازهای عمومی می تواند برای یک حرفه ای کاملاً مسلط به فن آوری مناسب باشد. از طرف دیگر ، مبتدیان در زمینه بلاکچین نگران اصطلاحاتی هستند که مستقیماً به عنوان پیش شرط یادگیری بلاکچین به آنها ریخته می شود. بیایید نگاهی به پیش نیازهای مختلفی که برای شروع یادگیری بلاکچین باید انجام دهید ، بیاندازیم.

  1. دانش درباره منشا

اولین پیش نیاز بلاکچین که باید بطور مستقیم روی آن تمرکز کنید ، به دانش در مورد ریشه یا تاریخچه بلاکچین اشاره دارد. مبتدیان می توانند تمرکز خود را بر روی داستان معرفی بیت کوین بگذارند و درک جامعی از بیت کوین را ایجاد کنند. در صورت امکان ، می توانید با خرید بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری شده دیگر پیامدهای عملی بلاکچین را درک کنید..

همچنین می توانید با تالارهای گفتگوی بیت کوین و سیستم عامل های خبری بلاکچین به روز شوید تا دانش خود را در مورد بیت کوین و چگونگی عملکرد بلاکچین به عنوان سازوکار اساسی آنها بهبود بخشید. هر نوع تحقیق در مورد کار بیت کوین و ارز رمزنگاری شده دیگر به عنوان یک مزیت عالی برای سفر یادگیری بلاکچین شما محسوب می شود..

همچنین بررسی کنید: ارائه مبانی Blockchain

  1. دانش پایه زبانهای برنامه نویسی

پیش نیاز مهم دیگر قبل از شروع به یادگیری بلاکچین به درک چندین زبان برنامه نویسی اشاره دارد. نقش های شغلی Blockchain نیاز به دانش زبان های برنامه نویسی مانند Python ، C ++ ، JavaScript و SQL دارد.

  1. دانش اصطلاحات Blockchain

پیش نیاز مهم بعدی یادگیری فناوری بلاکچین به اصطلاحات بلاکچین اشاره دارد. شما باید در تمام اصطلاحات و مفاهیم اساسی مرتبط با فناوری بلاکچین تخصص داشته باشید. در طولانی مدت ، شما باید مرتباً با عباراتی مانند توابع هش ، قراردادهای هوشمند و سایر موارد روبرو شوید. بنابراین ، شما همیشه باید به دنبال اصطلاحات اساسی بلاکچین به عنوان اولین قدم برای یادگیری بلاکچین باشید.

  1. تعهد به یادگیری بلاکچین

در آخر ، مهمترین پیش نیاز بلاکچین تعهد به ادامه یادگیری بلاکچین است. اگر به فکر شغل در بلاکچین هستید ، پس باید به هدف خود متعهد باشید. بلاکچین یک فناوری نسبتاً جدید است زیرا قدمت آن بیش از یک دهه گذشته است. بنابراین ، شما باید صبور باشید و در تعهد خود به یادگیری فناوری بلاکچین ، انعطاف پذیری داشته باشید.

آرزو دارید که یک حرفه ای شوید و با بلاکچین آشنا شوید؟ بهترین نکات برای شروع فعالیت بلاکچین توسط متخصصان را بررسی کنید.

علاوه بر این ، فناوری بلاکچین در آینده پیشرفت و تحول مداوم خواهد داشت. بنابراین ، برای همه داوطلبان مهم است که تمرکز ثابت خود را در دستیابی به اهداف شغلی خود در فناوری بلاکچین داشته باشند.

منابع رایگان برای یادگیری بلاکچین

بنابراین ، افراد مبتدی باید از این نقطه برای یادگیری بلاکچین به کجا مراجعه کنند؟ آیا منطقی است که به دنبال یک آموزش بلاکچین باشید؟ خب بله! تازه کارها بلافاصله پس از تصمیم گیری ، بلافاصله شروع به کشف مجموعه گسترده ای از منابع یادگیری بلاکچین می کنند. با آگاهی اساسی از بلاکچین ، به راحتی می توانید از منابع یادگیری زیر به صورت رایگان استفاده کنید تا در مورد بلاکچین اطلاعات کسب کنید.

  1. وبلاگ IBM به شما کمک می کند تا برای یادگیری مبانی بلاکچین و توسعه برنامه های اساسی بلاکچین ، به یک دوره رایگان “Blockchain by IBM” دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، همچنین می تواند به درک روش های امنیت راه حل های بلاکچین کمک کند ضمن توضیح تمرکززدایی و پارچه هایپرلجر دانش آموزان همچنین می توانند با استفاده از ماشین مجازی پارچه Hyperledger Ethereum ، تجربه عملی ایجاد برنامه های بلاکچین را بیاموزند..
  2. یکی دیگر از منابع رایگان برای یادگیری بلاکچین ، دوره “Bitcoin and Cryptocurrency Technologies” است که در Coursera موجود است. می توانید اطلاعات دقیق در مورد مبانی مقدماتی بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را بیابید. بعلاوه ، این امکان معرفی ارزهای رمزنگاری شده ، روشهای ذخیره سازی و استفاده از بیت کوین و مکانیک بیت کوین را فراهم می کند. در عین حال ، این دوره می تواند جنبه عدم تمرکز بیت کوین را نیز توضیح دهد.
  3. همچنین می توانید «دوره آموزشی Enterprise Blockchains Fundamentals Free Course» را در 101 Blockchains به عنوان یک گزینه ترجیحی برای یادگیری بلاکچین انتخاب کنید. این دوره انعطاف پذیر است و برداشت مفصلی از پیامدهای سطح سرمایه گذاری فناوری بلاکچین را فراهم می کند. دوره رایگان 101 Blockchains همچنین از راهنمایی شخصی شده برای پاک کردن همه تردیدهای دوره پشتیبانی می کند.
  4. افراد مبتدی همچنین می توانند دوره “معرفی ارزهای رمزپایه و بلاکچین” را در Udemy انتخاب کنند. این دوره رایگان از دیدگاه اقتصادی و فنی ، پشتوانه های نظری در مورد فناوری بلاکچین را ارائه می دهد. این دوره همچنین می تواند فرصت هایی را که فناوری بلاکچین برای کارآفرینان به همراه دارد معرفی کند. مبتدیان همچنین می توانند در این دوره بینش مفیدی برای دسترسی به یک انجمن بلاکچین پیدا کنند.
  5. اگر به یکی دیگر از آموزش های رایگان بلاکچین علاقه مند هستید ، می توانید دوره ‘Blockchain Theory 101’ را در Udemy انتخاب کنید. این دوره یک درک اساسی در مورد فناوری بلاکچین در کنار وضعیت موجود فناوری بلاکچین ارائه می دهد. در عین حال ، می توانید بینش هایی را در مورد کاربردهای بلاکچین در تدارکات ، انرژی ، خدمات مالی ، اینترنت اشیا و مراقبت های بهداشتی کشف کنید. برخی از موضوعات قابل توجه در این دوره شامل الگوریتم های اجماع ، شبکه های پرداخت ، اجرای بلاکچین و سایر موارد است.

اکنون ثبت نام کنید: چگونه شغل خود را در دوره Blockchains سازمانی ایجاد کنیم

چگونه شغل خود را در بلاکچین شروع کنیم?

با داشتن منابع رایگان فراوان و پیش نیازهای آسان برای یادگیری بلاکچین ، منطقی است که به دنبال مشاغل بلاکچین باشید. با این حال ، ادامه کار در بلاکچین یک بازی کاملاً متفاوت از یادگیری بلاکچین است. برای ایجاد حرفه خود در نقش های شغلی مبتنی بر بلاکچین ، باید در کنار رعایت برخی توصیه های اساسی ، طیف گسترده ای از مهارت ها را ایجاد کنید. اجازه دهید یک به یک نگاهی به همه نشانگرها بیندازیم تا به شما در ساختن حرفه خود در بلاکچین کمک کنیم.

توانایی برای رانندگی نتایج کسب و کار

یکی از مهمترین الزامات مربوط به مشاغل بلاکچین که در هیچ آموزش ساخت بلاکچین نمی توانید پیدا کنید ، تیزهوشی در تجارت است. شرکت ها بلاکچین را برای قابلیت ارائه ارزش بهتر انتخاب می کنند. بنابراین ، آنها احتمالاً به سراغ متخصصان بلاکچین می روند که می توانند راه حل های فناوری را با اهداف تجاری خود هماهنگ کنند.

علاوه بر این ، شرکت ها به متخصصان بلاکچین نیاز دارند که بتوانند اصطلاحات فنی را برای آنها ترجمه کنند و آن را به زبان ساده برای آنها توضیح دهند. هر فردی که مشتاق شغل در بلاکچین است باید توانایی ، تجربه و انگیزه داشته باشد تا با استفاده از فناوری بلاکچین ، نتایج کسب و کار را هدایت کند..

مهارت های افراد را توسعه دهید

مهمترین مورد بعدی برای شروع کار در blockchain مستقیماً به مهارت افراد برمی گردد. شما باید مهارت و دانش لازم را داشته باشید تا در همکاری با سایر متخصصان سازمان کار کنید. بنابراین ، شما باید توانایی کار تیمی و همکاری را داشته باشید. علاوه بر این ، شما باید مهارت های مذاکره را برای رسیدن به حداکثر نتایج ممکن با بهترین سطح کیفیت و کارایی توسعه دهید. بدیهی است که ارتباطات یک نیاز مهم در مهارتهای افراد در مشاغل زنجیره بلوک است.

اگر علاقه زیادی به فناوری بلاکچین دارید ، باید گواهینامه تخصصی بلاکچین خود را دریافت کنید!

در مباحث مهم تخصص داشته باشید

عملاً دشوار است که در حرفه بلاکچین پیش بروید ، بدون اینکه در فن آوری وارد شوید. شما باید فراتر از اصول اولیه به سمت درک دقیق و جامع رمزنگاری ، محاسبات توزیع شده و عدم تمرکز بروید. این مباحث برای تأمین صلاحیت بلاکچین فراگیر مورد جستجوی شرکت ها بسیار مهم است. با تسلط کامل بر همه این عناوین ، می توانید مهارت های پیشرفته تری پیدا کنید و در عین حال ارزش تجاری را برای کارفرمای خود داشته باشید.

مجوزهای Blockchain را فراموش نکنید

مبتدیان در زمینه بلاکچین برای دستیابی به اهداف توسعه شغلی خود باید گواهینامه های بلاکچین را انتخاب کنند. مبتدیان بلاکچین می توانند تعهد خود را برای یادگیری بلاکچین و پوشش یک تخصص خاص به نمایش بگذارند. در عین حال ، مجوز بلاکچین همچنین توانایی ها و دانش نامزدها را در زمینه های موضوعی تحت پوشش گواهینامه بلاکچین اثبات می کند..

در نتیجه ، تضعیف چشم انداز شغل برای یک نامزد دارای بلاکچین برای نقش های شغلی دشوار دشوار است. علاوه بر این ، گواهینامه ها مزیت به روز بودن با آخرین روندهای پیشرفت و پیشرفت فن آوری را نیز ارائه می دهند. گواهینامه ها همچنین شامل آموزش قابل توجهی برای واجد شرایط شدن در آزمون ها هستند.

بنابراین ، سطح دشواری س questionsالات امتحان حکایت از این دارد که متخصصان دارای گواهینامه مهارت های خود را تا چه اندازه تقویت می کنند. کارفرمایان با بررسی گواهینامه بلاکچین خود در یافتن مهارت نامزدها با چالش های محدودی روبرو می شوند. بنابراین ، شما باید سعی کنید یک گواهینامه بلاکچین مناسب با توجه به نقش شغلی زنجیره بلوکی مورد نظر خود انتخاب کنید.

آیا می خواهید برای تقویت حرفه خود گواهی دریافت کنید؟ بهترین گواهینامه های بلاکچین را بررسی کنید که می توانید از بهترین متخصصان بازار آموزش ببینید.

از طریق آموزش حرفه ای پیشرفت کنید

آموزش حرفه ای یکی دیگر از پیش نیازهای قابل توجه بلاکچین برای ایجاد حرفه خود در بلاکچین است. داوطلبان برای دستیابی به مهارت های فنی لازم برای مشاغل مختلف مبتنی بر بلاکچین باید به سیستم عامل های قابل اطمینان دسترسی پیدا کنند. سیستم عامل های آموزشی شامل حمایت از متخصصان قابل اعتماد و باتجربه در زمینه موضوعات برای کمک به همه نامزدها در زمینه آماده سازی است.

از طرف دیگر ، می توانید سیستم عامل های آموزش صدور گواهینامه بلاکچین را انتخاب کنید که دوره های آموزشی سفارشی را به همراه گواهینامه ها ارائه می دهد. در نتیجه ، شما مجبور نیستید زمان و تلاش بیشتری برای پیدا کردن یک دوره آموزشی سرمایه گذاری کنید که بتواند به شما کمک کند برای نقش شغلی مورد نظر خود آماده شوید.

به مزایای شبکه اعتماد کنید

اهمیت شبکه در پیشرفت شغلی هرگز نمی تواند از مد خارج شود. در حقیقت ، شبکه سازی یکی از پایه های اساسی پیشرفت شغلی است که شما نمی توانید آن را از هیچ آموزش بلاکچین یاد بگیرید. گواهینامه های بلاکچین به شما کمک می کند تا در جامعه بلاکچین شهرت بی نظیری کسب کنید.

نشان های دیجیتال برای صدور گواهینامه بلاکچین می توانند به شما کمک کنند تا هویت خود را به عنوان یک حرفه ای با تخصص لازم برای یک نقش شغلی مشخص مشخص کنید. علاوه بر این ، مشارکت جامعه می تواند به شما کمک کند تا از آخرین فرصت های شغلی آگاه باشید. در عین حال ، انجمن همچنین به عنوان یک منبع اطلاعات مداوم به شما کمک می کند تا مهارت های خود را توسعه دهید.

برای داشتن یک شغل موفق در Blockchain ، کسب مهارت های مورد نیاز مهم است. این مهارت های برتر Blockchain که باید داشته باشید را بررسی کنید.

نتیجه

بنابراین ، می توانید به وضوح توجه داشته باشید که می توانید بلاکچین را یاد بگیرید و با مراحل ساده در آن شغل ایجاد کنید. با این حال ، هر مرحله چالشی منحصر به فرد برای مبتدیان خواهد بود. بنابراین ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که می توانید همه چالش های دستیابی به نقش شغلی و حقوق دلخواه خود را بپذیرید.

متعاقباً ، درک ماهیت پویای فناوری بلاکچین و ایجاد نگرش انعطاف پذیر نسبت به یادگیری برای شما نیز مهم است. در نتیجه ، شما می توانید مهارت های جدید مورد نیاز برای حفظ مزیت شغلی خود را در بلاکچین جای دهید. پیش بروید و سفر خود را با دوره رایگان بلاکچین ما آغاز کنید تا با اصول اساسی آشنا شوید. دوره تخصصی Blockchain Enterprise Blockchain (CEBP) ما را امتحان کنید تا در مهارت ها و دانش بلاکچین تخصص داشته باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map