Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه می توان یک شغل توسعه دهنده بلاکچین را پیدا کرد؟

در این مقاله ، شما می توانید در مورد – محدوده ها و نقش های یک توسعه دهنده بلاکچین ، و همچنین مهارت ها و دوره های لازم ، مورد نیاز برای به دست آوردن یک کار توسعه دهنده بلاکچین ، اطلاعات کسب کنید..

اگر مهارت لازم را دارید ، دستیابی به یک کار توسعه دهنده بلاکچین باید یک کار آسان برای شما باشد. با این حال ، همچنان که بازار کار توسعه دهنده بلاکچین در حال تغییر است ، بسیاری از شما با مهارت هایی که برای تبدیل شدن به آن نیاز دارید اشتباه گرفته می شوید..

در حقیقت ، اگر اهل فن آوری بلاکچین باشید ، مشاغل توسعه دهنده بلاکچین می توانند مسیر شغلی مناسب شما باشند. حقوق و دستمزد بسیار زیاد است و امکاناتی که همراه با این موقعیت هستند باورنکردنی است!

اما حتی ممکن است مهارت داشته باشید ، اما ممکن است به یک دوره توسعه دهنده بلاکچین نیاز به افزایش داشته باشید. در واقع ، این دوره ها برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده معتبر بلاکچین و نمایش آنها در مصاحبه بسیار مناسب هستند.

بنابراین ، امروز من به همه چیزهایی که می خواهید در مورد کار توسعه دهنده بلاکچین بدانید تمرکز خواهم کرد و به شما کمک می کنم شغل رویایی خود را بسازید.

ثبت نام کنید اکنون: دوره حرفه ای Blockchain Professional (CEBP)

Contents

چرا باید شغل های توسعه دهنده Blockchain را انتخاب کنید?

دلایل خاصی وجود دارد که بسیاری از شما باید به سراغ مسیر شغلی توسعه دهنده بلاکچین بروید. اینها هستند –

تحریک فکری

یکی از دلایل اساسی ایجاد مشاغل توسعه دهنده بلاکچین تحریک کننده ذهنی است. همه ما می دانیم که چگونه تنوع کار ما می تواند بر نتایج ما تأثیر مثبت بگذارد. و صنعت بلاکچین پر از امکانات متنوع است.

بیشتر از این ، یکی از بخشهای شغلی مهیج است که می تواند در مسیر شغلی شما انتخاب کند. علاوه بر این ، عملاً محدودیتی وجود ندارد و تقریباً در هر صنعتی که فکر کنید می توانید از بلاکچین استفاده کنید.

پرداخت بیشتر

دلیل مهم دیگر این است که با حقوق بالایی همراه است. در حقیقت ، کار توسعه دهنده بلاکچین می تواند 150 هزار دلار یا حتی بیشتر به شما بدهد. بدیهی است که شرکت حقوق شما را تعیین خواهد کرد و به سطح مهارت شما بستگی خواهد داشت.

اما به احتمالات فکر کنید. حتی اگر فقط یک مبتدی باشید و واقعاً تجربه چندانی نداشته باشید ، دستمزد شما حداقل از 60 تا 70 هزار دلار شروع می شود!


روندها حاکی از آن است که حقوق توسعه دهندگان بلاکچین در حال افزایش است. حتی مشاغل توسعه دهنده بلاکچین برای تازه فروشان یا مشاغل توسعه دهنده بلاکچین سطح ابتدایی نیز مورد توجه قرار می گیرند.

فناوری نوظهور

Blockchain مدت زمان زیادی است که وجود دارد ، دقیق تر از سال 2009. حتی اگر در آن زمان ، بسیاری از ارزش پنهان در این فن آوری را درک نمی کردند. با این حال ، در حال حاضر ، مردم هنوز در تلاش برای تکمیل فناوری هستند.

در نتیجه ، افراد حرفه ای زیادی وجود ندارند که بتوانند به مشاغل توسعه دهنده بلاکچین مراجعه کنند. بنابراین ، رقابت بسیار کم است و شما می توانید با مهارت های مناسب به راحتی یک کار توسعه دهنده بلاکچین بدست آورید.

آینده فناوری

هنگام کار در مشاغل توسعه دهنده بلاکچین ، نه تنها توسعه دهنده خواهید بود بلکه در ساختن آینده نیز کمک خواهید کرد. بله ، بلاکچین آینده است و شما نیز بخشی از آن خواهید بود. در واقع ، این احساس که شما ایجاد تغییر می کنید ، نقشی بزرگ در دنیای تجارت ما بازی می کند.

بنابراین ، هر چقدر نسبت به آن احساس اشتیاق بیشتری داشته باشید ، تولید شما بهتر خواهد بود. و به همین دلیل است که گرفتن شغل توسعه دهنده بلاکچین کاملا مناسب شماست.

طبق یک نظرسنجی اخیر ، بیش از 68٪ از توسعه دهندگان بلاکچین را یک فناوری مثبت می دانند و تقریباً 30٪ این فناوری را تغییر می دهند.

کار از راه دور

جهان از 9 تا 5 شغل خسته کننده قدیمی دور شده است. در حقیقت ، بسیاری از توسعه دهندگان اکنون به جای حفظ جدول زمانی روزانه ، دوست دارند در خانه کار کنند.

بنابراین ، بسیاری از شرکت های سازمانی اکنون توسعه دهندگان بلاکچین را استخدام کرده و به آنها مشاغل از راه دور بلاکچین را پیشنهاد می دهند تا آنها را در شرکت حفظ کنند.

همچنین ، از آنجا که عرضه توسعه دهندگان بسیار اندک است ، شرکت های سازمانی مایلند قوانین زیادی را ایجاد کنند تا شما احساس راحتی کنید.

و صادقانه بگویم ، این یک امتیاز مثبت بزرگ در حال حاضر است.

چگونه شغل توسعه دهنده بلاکچین را بدست آوریم?

شغل توسعه دهنده Blockchain: مهارت هایی که برای استفاده از آن نیاز دارید

برای دستیابی به یک شغل توسعه دهنده بلاکچین ، مهارت هایی وجود دارد که شما به آنها نیاز دارید. بنابراین ، ما لیستی برای شما آماده کرده ایم. آن را از زیر بررسی کنید –

دارای کالیبر در مشاغل تجاری و فناوری

مشاغل توسعه دهنده Blockchain همیشه مستلزم داشتن کالیبر بالا در تجارت و فن آوری شرکت ها هستند. شما ممکن است مهارت فنی داشته باشید ، اما بدون کم و کاستن صحیح از شغل تجاری ، نمی توانید حداکثر خروجی مورد نظر شرکت ها را ارائه دهید.

در حقیقت ، اگر هیچ درآمدی برای آنها نداشته باشد ، شرکت ها در فناوری جدید سرمایه گذاری نخواهند کرد. در واقع ، تمام هدف مشاغل زنجیره بلوک بر این اساس است.

بنابراین ، برای CV شما نیز بسیار ضروری است.

دفترهای ثبت نام متمرکز و توزیع شده را درک کنید

در مرحله بعدی مهارت های فنی شما نیاز دارید. اول از همه ، شما باید بفهمید که سایر فناوری های دفتر توزیع شده و سیستم عامل های غیرمتمرکز چگونه کار می کنند. در حقیقت ، بلاکچین تنها فناوری نیست که می تواند یک محیط بی اعتماد را ارائه دهد.

بنابراین ، اگر نحوه کار دفترهای دیگر را مطالعه کنید ، به شما کمک می کند مفهوم بلاکچین را خیلی بهتر درک کنید. همچنین ، شما باید تفاوتهای اصلی بین بلاکچین و فناوری دفتر توزیع شده را درک کنید.

به طور معمول ، شغل توسعه دهنده بلاکچین شما را ملزم می کند که در این مورد آگاهی داشته باشید.

متخصص زبانهای مختلف برنامه نویسی باشید

شما نمی توانید بدون اینکه چیزی در مورد زبان های برنامه نویسی بدانید ، به یک توسعه دهنده بلاکچین تبدیل شوید. اینها ستون اصلی موفقیت شما هستند. بیشتر از آن ، یادگیری فقط یک زبان برنامه نویسی برای حرفه ای شدن در شرکت های سطح بالا کافی نیست.

بنابراین ، یادگیری چند زبان را انتخاب کنید و مهارت خود را در آنها افزایش دهید. در حقیقت ، دانستن Python ، Solididia ، Java ، C ++ باید این کار را انجام دهد.

با این حال ، یادگیری زبان های دیگر نیز می تواند به شما کمک کند.

مهارت های گسترده میان رشته ای را تیز کنید

می دانید که در حال حاضر داشتن تنها دانش فنی یا مبتنی بر تجارت هنوز کافی نیست. میدونی چرا؟ به این دلیل که امروز ، شرکت ها در یک بازی کاملاً رقابتی شرکت می کنند تا مرتبط بمانند.

بنابراین ، یک شغل برای توسعه دهنده بلاکچین عمدتا به مهارت های اضافی میان رشته ای نیاز دارد که به حفظ ارتباط در بازار کمک می کند.

اینها عمدتا چابکی ، تفکر خلاق ، تجزیه و تحلیل مهارت ها ، تفکر انتقادی ، سازگاری ، DevOps و غیره هستند.

سیستم عامل های مختلف Blockchain را بفهمید

شما می دانید که درک سیستم عامل های مختلف بلاکچین نیز برای دستیابی به یک کار توسعه دهنده بلاکچین بسیار مهم است. در حقیقت ، قبل از شروع کار روی راه حل ، باید تصمیم بگیرید که کدام بستر باید پایه راه حل شما باشد.

در بسیاری از موارد ، شرکت ها در مرحله تصمیم گیری اشتباهات زیادی انجام می دهند. در نتیجه ، بسیاری از راه حل ها در پایان کارساز نیستند.

اما اگر می دانید که هر پلتفرم بلاکچین چگونه کار می کند ، می توانید راه حل های خود را به راحتی استراتژیک کنید.

در فرآیندهای تجاری سازمانی تبحر داشته باشید

می خواهم در یک محیط سازمانی کار کنم ، درست است?

چه کسی نمی کند!?

اما اگر واقعاً قصد انجام چنین کاری را دارید ، حتماً می دانید که این شرکت ها چگونه فرآیندهای خود را اجرا می کنند. اگر هیچ تجربه یا حتی دانش بنیادی در این زمینه ندارید ، نمی توانید ایده های تجاری چشم نوازی ارائه دهید.

در نتیجه ، درخشش در این شرکت ها و اجرای راه حل های بهتر بلاکچین سازمانی دشوار خواهد بود.

بدانید که چگونه می توانید به سرعت مشكلات Blockchain Enterprise را حل كنید

حل سریعتر یک راه حل در یک بلاکچین ، کار توسعه دهنده بلاکچین شما را تضمین می کند. در واقع ، فقط تعداد انگشت شماری از افراد حرفه ای می توانند هر مشکلی را که به سر راهشان قرار دارد سریعتر حل کنند. شما همچنین باید در کفش آنها راه بروید.

ما می دانیم که این کار سختی است ، اما ساده سازی هر مسئله به شما در کار خود کمک می کند. علاوه بر این ، هرچه راه حل های خود را پیچیده تر کنید ، زمان بیشتری برای کشف مسائل به شما احتیاج دارد.

به هر حال ، بیایید به مهارت بعدی بپردازیم که چگونه می توانیم به یک راهنمای توسعه دهنده بلاکچین تبدیل شویم.

قادر به تجزیه و تحلیل الگوهای معماری Blockchain باشید

تشریح الگوهای معماری بلاکچین مرحله بعدی سفر شغلی توسعه دهنده بلاکچین شماست. شما لزوماً نباید یک معمار بلاکچین شوید اما این یک مهارت عظیم است که باید در مورد آن بیاموزید. با این حال ، برای تشریح آنها ، باید به شدت مطالعات موردی را انجام دهید.

به هر حال ، شرکت های سازمانی همیشه به دنبال متخصصانی هستند که بدانند وی با چه چیزی کار می کند یا روی چه کاری کار می کند.

بنابراین ، مطمئن شوید که به سختی مطالعه می کنید یا در دوره ای شرکت می کنید تا درباره آنها بیاموزید.

اگر به دنبال صدور گواهینامه در مورد معماری بلاکچین هستید ، باید دوره Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA) ما را بررسی کنید.

اکوسیستم ها و استانداردهای Blockchain را بشناسید

مهارت دیگر برای ایجاد یک شغل توسعه دهنده بلاکچین ، دانش بیشتر از اکوسیستم ها و استانداردهای بلاکچین است. در واقع ، اکوسیستم های مختلفی در بلاکچین وجود دارد. بیشتر از این ، به نظر می رسد این اکوسیستم ها تفاوت زیادی با یکدیگر دارند.

بنابراین ، همه سیستم عامل ها تمایل به استفاده از استانداردهای مختلف دارند. بنابراین ، می تواند در استفاده از اکوسیستم یا استاندارد برای راه حل شما کاملا گیج کننده باشد.

اما اگر آنها را کاملاً درک می کنید ، باید برای شما آسان باشد.

توسعه وب Front-End و Back-End را بشناسید

اگر از هر نوعی توسعه دهنده هستید ، باید توسعه وب جلویی و عقب را یاد بگیرید. بیشتر از این ، بدون این مهارت ، شما حتی برای موقعیت در نظر گرفته نخواهید شد. همه شرکت ها این نیاز اصلی خود را دارند.

بنابراین ، دانستن توسعه وب جلو و عقب برای شما بسیار ضروری است. در اینجا ، شما بیشتر روی رسیدگی به درخواست ، UI ، API و غیره کار خواهید کرد.

به هر حال ، بیایید به مهارت بعدی بپردازیم که چگونه می توانیم به یک راهنمای توسعه دهنده بلاکچین تبدیل شویم.

دانش جامع در مورد ابزارهای توسعه

برای یک کار توسعه دهنده بلاکچین ، شما باید یاد بگیرید که از ابزارهای مختلف بلاکچین استفاده کنید. چرا؟ خوب ، زیرا این ابزارها بسیار مناسب هستند و می توانند زمان شما را در اجرای هر پروژه کاهش دهند.

در حقیقت ، بسیاری از توسعه دهندگان این ابزارهای توسعه دهنده را دوست دارند. بنابراین ، شرکت ها همچنین انتظار دارند شما در مورد آنها اطلاعاتی کسب کنید. به هر حال ، اگر هنوز از ابزارهای توسعه استفاده نمی کنید ، اکیداً توصیه می کنیم به آنها ضربه بزنید.

برای یک دوره Blockchain ثبت نام کنید

شما در حال حاضر تبدیل شدن به یک توسعه دهنده مجاز بلاکچین می توانید بهترین کار برای حرفه شما باشد. بنابراین ، شما قطعاً باید در دوره های توسعه دهنده blockchain ثبت نام کنید که می تواند CV شما را بسیار بالا ببرد.

با این حال ، شما باید از دوره های جعلی یا بی لیاقتی که ممکن است CV شما را مختل کند و نه غنی سازی آن ، آگاه باشید.

برای کمک به شما ، ما مجموعه گسترده ای از دوره ها را داریم که می توانید امتحان کنید. ما می توانیم به شما اطمینان دهیم که این دوره ها به شما در تبدیل شدن به یک توسعه دهنده معتبر بلاکچین کمک می کند.

بنابراین ، پس از پایان دوره ، به راحتی می توانید یک کار توسعه دهنده بلاکچین را انجام دهید.

دوره های Blockchain که به شما در ایجاد حرفه خود کمک می کند

دوره های توسعه دهنده بلاکچین ما مطمئناً به شما کمک می کند شغل خود را در کمترین زمان ایجاد کنید. مطابق دستورالعمل های ما در مورد مسیر شغلی توسعه دهنده blockchain اطمینان حاصل کنید. به هر حال ، بیایید ببینیم کدام یک از دوره های ما در حال حاضر برای شما مناسب است –

گواهینامه ها

مجوز تصدی بلاکچین حرفه ای

اگر گواهینامه می خواهید ، قطعاً باید با دوره حرفه ای بلاکچین سازمانی مجاز خود شروع کنید. در حقیقت ، این یکی از دوره های توسعه دهنده بلاکچین است که شما را در اکوسیستم کلی بلاکچین راهنمایی می کند.

بنابراین ، فقط با استفاده از این برنامه صدور گواهینامه ، می توانید به راحتی برای توسعه دهنده بلاکچین شغل پیدا کنید. همچنین ، این برنامه به شما کمک می کند تا به یک توسعه دهنده معتبر بلاکچین تبدیل شوید. بسیاری از شرکتهای سازمانی در حال استخدام به دنبال این صلاحیت هستند.

بررسی اجمالی

دوره صدور گواهینامه بلاکچین به شما کمک می کند تا جنبه های مختلف فناوری بلاکچین را درک کنید. در واقع ، این دوره عمدتا بر تأثیر blockchains در کسب و کار شرکت متمرکز است. بنابراین ، پس از پایان دوره ما ، به زودی خواهید دانست که چگونه می توانید از این فناوری در شرکت خود استفاده کنید.

همچنین ، دوره ما بر روی تاکتیک هایی متمرکز است که می توانید برای حفظ ارتباط و حفظ استاندارد برای مشتریان خود از آنها استفاده کنید. در واقعیت ، موارد استفاده از آن از نظر تئوری زیاد است ، اما ما نمونه های واقعی آن را پوشش خواهیم داد و به شما در ساختن نقشه راه کمک خواهیم کرد.

به طور خلاصه ، کل دوره برای کمک به شما در یافتن شغل توسعه دهنده بلاکچین طراحی شده است.

ثبت نام کنید اکنون: Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

چه چیزی شامل خواهد شد?
 1. مبانی فناوری Blockchain
 • مبانی بلاکچین
 • چگونه می توانید بلوک ایجاد کنید?
 • بلاکچین خصوصی و عمومی
 • اثبات کار
 • قرارداد هوشمند
 1. مبانی مختلف بسترهای نرم افزاری بلاکچین سازمانی
 • پارچه هایپرلجر
 • اتریوم
 • کوردا
 1. بلاکچین در امور مالی تجارت
 • راه حل های بلاکچین در امور مالی تجارت
 • مبانی ریپل
 • ارزهای رمزپایه و دارایی های رمزنگاری شده
 1. برنامه های Blockchain مبتنی بر صنعت سازمانی
 • مدیریت زنجیره تامین و بلاکچین
 • موارد استفاده در دنیای واقعی مدیریت زنجیره تامین بلاکچین
 • تحول دیجیتال بلاکچین
 1. موارد استفاده از بلاکچین

همچنین مواد پاداش انحصاری برای شما در نظر گرفته شده است.

دوره های آموزشی

Blockchains سازمانی و مدیریت زنجیره تأمین

مدیریت زنجیره تأمین یکی از نیازهای شغلی توسعه دهنده بلاکچین در حال حاضر است. در حقیقت ، به نظر می رسد که بلاکچین تأثیر بسیار مهمی بر مدیریت زنجیره تأمین و زنجیره تأمین دارد.

به همین دلیل ما دقیقاً دوره ای را برای شما در نظر گرفته ایم که صرفاً به بلاکچین و مدیریت زنجیره تامین متمرکز خواهد شد.

در واقع ، این یکی از دوره های محبوب توسعه دهنده بلاکچین است که می توانید آن را امتحان کنید. ما می توانیم به شما اطمینان دهیم این دوره قطعاً به شما کمک می کند تا درک کنید که چگونه می توانید به یک توسعه دهنده بلاکچین تبدیل شوید.

به هر حال ، این دوره کاملاً مجهز است تا بتواند شغلی را برای توسعه دهنده بلاکچین در صنایع زنجیره تامین فراهم کند.

بررسی اجمالی

در واقع ، این دوره فقط برای کارگران بخش مدیریت زنجیره تامین است. اگر شما علاقه مند به کار در این صنعت هستید ، پس گذراندن این دوره می تواند بهترین تصمیم زندگی شما باشد. به هر حال ، در این دوره ، خواهید آموخت که چگونه بلاکچین در حال تغییر در نحوه عملکرد مدیریت تغییر عرضه است.

بیشتر ، شما خواهید فهمید که هر فرآیند زنجیره تامین در محیط شرکت چگونه کار می کند. این پایگاه دانش به شما کمک می کند تا برای توسعه دهنده بلاکچین شغلی پیدا کنید.

این دوره به طور عمده به موضوعات این صنعت و نحوه حل بلاکچین می پردازد. علاوه بر این ، بسیاری از سیستم عامل ها برای زنجیره های تامین مناسب وجود دارد ، ما همچنین آنها را پوشش خواهیم داد.

بنابراین ، می توانید انتظار داشته باشید که اطلاعات زیادی را برای کار توسعه دهنده بلاکچین خود بیاموزید.

ثبت نام کنید اکنون: دوره مدیریت بلاکچین سازمانی و زنجیره تأمین

چه چیزی شامل خواهد شد?
 1. مبانی مدیریت زنجیره تأمین
 • زنجیره تأمین چیست?
 • مسئولیت ها و مهارت های مدیر زنجیره تامین
 1. ایجاد ارزش در SCM
 • ارزیابی ارزش شرکتی خود با سرمایه در گردش
 • ارزیابی مدل های SCM خود با مدل ارزش افزوده اقتصادی (EVA)
 • مدیریت زنجیره تأمین که بر سرمایه در گردش تأثیر می گذارد
 1. بلاکچین برای موارد استفاده از زنجیره تأمین
 • تأثیر بلاکچین در مدیریت زنجیره تأمین
 • برنامه های زنجیره تامین با استفاده از بلاکچین
 1. نحوه پیاده سازی راه حل های مبتنی بر زنجیره تأمین

همچنین مواد پاداش انحصاری برای شما در نظر گرفته شده است.

Blockchains سازمانی و تجارت مالی

یکی دیگر از انتخاب های محبوب در لیست دوره های توسعه دهنده بلاکچین ، “دوره بلاکچین سازمانی و تجارت مالی” است. در واقع ، این دوره همچنین برای یک صنعت خاص – تجارت مالی است.

مانند بخش های زنجیره تامین ، این بخش نیز به لطف بلاکچین به تدریج شکوفا می شود. بنابراین ، بسیاری از شرکت های موجود در این بخش در حال ارسال مشاغل توسعه دهنده بلاکچین هستند. بنابراین ، می توانید انتظار داشته باشید که در این صنعت فرصت های زیادی نیز بدست آورید.

به هر حال ، برای کمک به شکوفایی شما در این صنعت ، ما موفق شدیم هر آنچه را که باید بدانید در این دوره قرار دهیم.

بنابراین ، اگر می خواهید شغل توسعه دهنده بلاک چین را بدست آورید ، حتماً آن را بررسی کنید.

بررسی اجمالی

مطمئناً این دوره را دوست خواهید داشت. در درس اول حول سناریوهای مختلف مالی تجارت می چرخد. بعداً ، موضوعات اصلی که این صنعت در حال حاضر با آنها سرو کار دارد را پوشش می دهد. در مرحله بعدی ، ما خواهیم گفت که چگونه بلاکچین می تواند به راحتی همه مسائل را حل کند.

بیشتر از این ، شما همچنین در مورد شرکت هایی که از بلاکچین به روش های مختلف برای رسیدن به هدف خود استفاده می کنند یاد خواهید گرفت. این امر ضمن حفظ استانداردها به شما در تدوین استراتژی خود کمک می کند.

ثبت نام کنید اکنون: دوره Blockchains سازمانی و تجارت مالی

چه چیزی شامل خواهد شد?
 1. مبانی فرآیندهای مالی تجارت
 • مبانی مالی-تجاری-تجاری
 • تجارت-امور مالی-صنایع-مسائل
 1. تأثیر Blockchains بر روند مالی تجارت
 • چگونه مالی تجارت می تواند از بلاکچین سود ببرد?
 • تحلیل ابتکارات مبتنی بر بلاکچین
 • مبانی مختلف سیستم عامل های بلاکچین در امور مالی تجارت
 1. از موارد Blockchain برای امور مالی تجارت استفاده کنید
 • پرداخت های مرزی
 • اعتبار نامه (LC)
 • بارنامه (BoL)
 1. سیستم عامل های مختلف تجارت مبتنی بر بلاکچین
 • TradeLens
 • کانتور
 • مارکو پولو
 • تجارت
 1. سایر تحولات در امور مالی تجارت مبتنی بر بلاکچین
 • TradeTrust
 • ابتکار استاندارد دیجیتال

الگوها

قالب های Blockchains سازمانی

در کار توسعه دهنده بلاکچین شما برای انجام سریعتر کارها باید از ابزارهای زیادی استفاده کنید. بنابراین ، ما با الگوهای قابل استفاده در بلاکچین به شما کمک خواهیم کرد. در واقع ، تمام الگوهای ما فقط براساس ورودی های شما خروجی می دهند.

بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که گزینه ها را پر کنید تا خروجی صحیح بدست آورید. به عنوان مثال ، در صورت نیاز به الگوی بلاکچین ، گزینه های استراتژیک خاصی وجود دارد. اگر پس از تجزیه و تحلیل نیازهای شرکت شما ، نشان دهد که شما به بلاکچین نیازی ندارید ، این به شما نشان می دهد.

بنابراین ، می بینید ، ما کسی را مجبور به استفاده از بلاکچین نمی کنیم حتی اگر نیازی به آن نباشد.

با این حال ، در بسیاری از موارد ، ممکن است به یک استراتژی مناسب برای ایجاد راه حل خود نیاز داشته باشید. در این صورت ، شما به راحتی می توانید از الگوهای دیگر ما استفاده کنید تا بدون تعریق عرق کنید.

ثبت نام کنید اکنون: دوره Enterprise Blockchains Templates

چه الگوهایی دریافت خواهید کرد?
 • آیا به زنجیره بلوکی نیاز دارید؟ – اگر به بلاکچین نیاز دارید یا نه ، به شما کمک می کند تماس بگیرید.
 • آمادگی پروژه بلاکچین – این به شما کمک می کند بفهمید چه زمانی پروژه شما برای راه اندازی آماده است و مشکلات اساسی را کشف کنید.
 • ارائه یک پروژه Blockchain سازمانی – شما می توانید با استفاده از این الگو ، ارائه خود را برای مشتریان خود سودآورتر کنید.
 • نقشه برداری از تجارت زنجیره تامین در مقابل. Enterprise Blockchain – با استفاده از این الگو می توانید مدل های زنجیره تامین خود را در برابر سیستم عامل های blockchain سازمانی ترسیم کنید.

همچنین مواد پاداش انحصاری برای شما در نظر گرفته شده است.

چگونه دوره های Blockchain ما می توانند به شغل Blockchain شما کمک کنند

ما اطمینان می دهیم که دوره های بلاکچین ما همه مواردی را که برای مسیر شغلی توسعه دهنده بلاکچین شما نیاز دارید ، پوشش می دهد. از همه مهمتر ، این به شما کمک می کند بدون هیچ مشکلی برای مصاحبه های سازمانی خود آماده شوید.

در واقع ، دوره های ما متفاوت از سایر برنامه های صدور گواهینامه در بازار است. اول از همه ، دوره های ما بر ترکیبی از بلاکچین با فرآیندهای سازمانی متمرکز است. در حال حاضر ، شرکت های سازمانی به دنبال متخصصانی هستند که بتوانند بلاکچین را در مشاغل مختلف ترکیب کنند.

بنابراین ، شرکت ها می خواهند از این فناوری برای افزایش درآمد خود و ساده سازی فرایندها استفاده کنند. در نتیجه ، یادگیری مدل های تجاری سازمانی نیز برای شما بسیار مهم است. همچنین ، شما باید درک کنید که چگونه برخی از بخشهای زنجیره بلوک بر این مدلها تأثیر می گذارد.

به همین دلیل دوره های ما کاملاً مجهز هستند تا به شما کمک کنند تا از نتایج کسب و کار مطلع شوید. بنابراین ، به شما کمک خواهد کرد تا برای شرکت خود استراتژی و تصمیم گیری سریع بگیرید.

اول از همه ، ما همه درسهایمان را بر اساس نتایج فعلی بازار طراحی می کنیم. بنابراین ، اگر چیزی در بازار تغییر مکان دهد ، مطمئن خواهیم شد که دروس خود را به روز کنیم. این یکی از ویژگی هایی است که به نظر می رسد دوره های دیگر در بازار فاقد آن هستند.

بنابراین ، مسیر شغلی توسعه دهنده بلاکچین شما یک سواری نرم در تمام طول مسیر خواهد بود!

جمع بندی افکار

شغل توسعه دهنده بلاکچین برای هر شخصی که به توسعه وب و بلاکچین مشغول است ، واقعاً یک انتخاب شغلی پرسود است. در حقیقت ، تقاضا برای توسعه دهندگان بلاکچین در بالاترین حد خود قرار دارد. بنابراین ، فرصت های زیادی خواهید یافت زیرا بسیاری از شرکت ها در حال حاضر برای توسعه دهنده بلاکچین شغلی ارائه می دهند.

نیازی به ذکر نیست که حقوق و شانس کار در یک محیط سازمانی واقعاً برجسته است.

تاکنون ، ما چگونگی تبدیل شدن به یک توسعه دهنده بلاکچین را توضیح داده ایم. امیدوارم ، حالا شما می دانید که چه مراحلی را باید بردارید و چقدر سریع می توانید مهارت خود را کسب کنید. در مرحله اول ، ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد ، اما هرچه پیش می روید ، آسان تر می شود.

مهمتر از همه ، فراموش نکنید که گواهینامه حرفه ای blockchain ما را بررسی کنید و آن را به مصاحبه خود نشان دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector