Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

قیمت پایدار سکه چقدر پایدار است و آیا آنها در آینده ارزهای رمزپایه هستند؟

هیچ رازی نیست که بازار ارزهای رمزنگاری شده با افزایش قیمت ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین (BTC) و فروپاشی شدید ، بسیار بی ثبات است. این نوع حرکت قیمت برای یک ارز ایده آل نیست و به همین دلیل است که مفهوم ارزهای پایدار در حال جلب توجه است.

قیمت ثابت سکه معمولاً به دارایی دیگری مانند ارز فیات مانند دلار یا دارایی مانند طلا وابسته است. یکی از مهمترین مزایای این روش این است که ارزهای فیات بسیار پایدارتر هستند ، به این معنی که یک سکه پایدار در شرایط دنیای واقعی در مقایسه با سکه های غیر پایدار قابل استفاده است.

به عنوان مثال بیت کوین در سال 2017 از زیر 5000 دلار افزایش یافت و توانست قبل از پایان سال 19 هزار دلار افزایش یابد. با این حال ، قیمت آن در سال جاری نسبت به بالاترین قیمت های سال گذشته کاهش یافته و حتی با ناپایداری قیمت بسیار پایین به حدود 6000 دلار رسیده است. این باعث می شود که به عنوان ارز کمتر قابل استفاده باشد و یکی از مهمترین نکات منفی ارزهای رمزپایه را در معاملات تأکید می کند.

با وجود چنین ارزهای رمزپایه ای ، تغییرات در این است که محصولی که امروز با مقدار مشخصی خریداری شده است ، فردا در صورت نوسان قیمت با همان مبلغ قابل خریداری نیست. قیمت پایدار سکه از این رو منطقی تر خواهد بود که به ارزی متصل باشد که پایدار باشد زیرا نه تنها برای معاملات روزانه قابل استفاده است بلکه به شما امکان می دهد معاملات صرافی را راحت تر کنید در حالی که از دست دادن ارزش کمتری را تضمین می کند.

نقش سکه های پایدار در طرح بزرگ چیزها

ارزهای رمزپایه اصلی مانند بیت کوین و اتریوم (ETH) به دلیل نوسان زیاد برای انجام معاملات روزانه ایده آل نیستند. یکی از مهمترین دلایل وجود آنها تسهیل پرداخت دیجیتال با سهولت و سرعت سریع است. ثبات قیمت سکه پایدار باعث می شود که آنها نسبت به نمونه های بی ثبات خود برای پرداخت دیجیتال مناسب تر باشند.

کاربرد واقعی سکه های پایدار در دنیای واقعی ، آنها را برای استفاده به ویژه در صنعت بانکداری مناسب تر می کند تا انتقال پول نقد یا پرداخت به خارج از مرزها را تسهیل کند. این توضیح می دهد که چرا شرکت های بیشتری به سکه های پایدار علاقه مند می شوند.

ارزهای رمزپایه پایدار برای جلب فرزندخواندگی ثبات خود را تأمین می کنند. بسیاری از سازمان های بانکی در سراسر جهان به دنبال فناوری بلاکچین و ارز رمزنگاری شده برای بهبود خدمات خود هستند. ارز رمزپایه پایدار برای چنین بانک هایی بسیار منطقی است زیرا به شما کمک می کند تا از خطرات نوسانات موجود در ارزهای رمزپایه معمولی جلوگیری کنید.

یک نمونه خوب از ارز رمزپایه پایدار است اتصال به اینترنت (USDT) که به دلار آمریکا متصل است. استفاده از چنین ارز رمزنگاری برای سوداگران که از صرافی های رمزنگاری که جفت ارزی با ارزهایی مانند دلار آمریکا ارائه نمی دهند ، نیز سودمند است. داشتن ارز رمزپایه ای که ارزش مشابهی را ارائه می دهد ، سریعاً پول نقد را برای معامله گران فراهم می کند ، به ویژه در شرایط خطرناک بازار. به عبارت دیگر ، می توان چنین تصور کرد که یک دلار آمریکا دیجیتال دارد.

در همین حال ، ICO های سکه پایدار مشابه ICO های سایر ارزهای رمزپایه هستند اما مزیت سکه های پایدار این است که نسبت به ارزهای رمزپایه غیرپایدار ثبات بیشتری را نوید می دهند. به همین ترتیب ، کیف پول های سکه ای پایدار وجود دارد که می توانند برای ذخیره سکه های ثابت استفاده شوند.

آیا نوسان دارایی با عاملی در نظر گرفته می شود؟?

همچنین لازم به ذکر است که یک سکه پایدار به اندازه ارز یا دارایی که مبتنی بر آن است ، پایدار است. به عنوان مثال ، ارزش دلار بالا یا پایین می رود زیرا در بازارهای فارکس نیز معامله می شود. این همچنین بدان معنی است که ارزش پول آنها تحت تأثیر عوامل بازار مانند تورم قرار می گیرد و این یکی از نکات منفی این ارزهای رمزپایه است.

سکه های ثابت هنوز یک مفهوم نسبتاً جدید در بازار هستند. با این حال ، اگر به درستی اجرا شوند ، به احتمال زیاد محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و همچنین تأثیر مثبت قابل توجهی در بازار ارزهای دیجیتال دارند. تاکنون قیمتهای ثابت سکه نشان داده اند که آنها دارای ارزش استفاده ارزشمندی هستند و بنابراین ممکن است در اینجا بمانند.


خلاصه

سکه های پایدار ممکن است نگاهی اجمالی به آینده ارزهای رمزپایه به عنوان گزینه ای با ثبات تر برای انجام معاملات روزانه آنلاین داشته باشند..

از این مقاله لذت بردید؟ Stellar vs Ripple و NEO vs Ethereum را بررسی کنید.

تازه در این دنیا؟ نگاهی به راهنمای کامل مبتدیان در مورد نحوه سرمایه گذاری در رمزنگاری.

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید و مطمئن شوید که سلب مسئولیت کامل ما را خوانده اید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector