چرا قیمت اتریوم کمتر از بیت کوین است؟

بیت کوین در سال 2009 راه اندازی شد و بیش از یک دهه است که وجود دارد. مسلماً دلیل وجود رمز ارزهای دیگر این است. با این حال ، بیت کوین (BTC) دارای نکات منفی است که توسط ارزهای رمزپایه دیگری مانند Ethereum (ETH) برطرف می شود.

Ethereum خیلی دیرتر پس از بیت کوین آمد و مسلماً یکی از بهترین سکه های دیجیتال در بازار است. زنجیره بلوکی آن برای تسهیل عملکردهای بیشتر از بیت کوین طراحی شده است که جذابیت آن را بیشتر می کند. به عنوان مثال ، بلاکچین Ethereum می تواند قراردادهای هوشمند را تسهیل کند و معاملات در شبکه ارزان تر از معاملات بیت کوین است.

پس چرا قیمت Ethereum بهتر از بیت کوین نیست?

اولین دلیل عمده افزایش قیمت های بیت کوین این واقعیت است که اولین ارز رمزنگاری شده ایجاد شده است. بنابراین ، مردم آن را بسیار مشروع می دانند و این از لحاظ تصویب برای بیت کوین بسیار خوب عمل کرده است. این امر با افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین در سال 2017 با افزایش ارزش آن از مرز 19000 دلار در ماه دسامبر ، مشهود است.

این بدان معنا نیست که ارزهای رمزپایه دیگر سود کسب نکردند. اتریوم نیز شاهد افزایش قابل توجهی بود اما به اندازه بیت کوین نبود. علی رغم داشتن شبکه بهتر و ویژگی های بیشتر ، قیمت و محدودیت بازار هنوز در نزدیکی بیت کوین نیست. مورد اخیر هنوز حجم معاملات بالاتری دارد ، به این معنی که افراد بیشتری نسبت به Ethereum تجارت بیت کوین دارند. اختلاف قیمت نیز به دلیل تأثیر شبکه قدرتمند بیت کوین و همچنین ضعف نسبی در Ethereum است.

علاوه بر این ، عملکرد Ethereum تحت تأثیر حمله DAO قرار گرفت که اوایل سال جاری رخ داد و بودجه هایی به ارزش 53 میلیون دلار تقریباً به سرقت رفته بود. این امر باعث شد سرمایه گذاران شرکتی اعتماد به شبکه را از دست دهند و در نتیجه ، Ethereum از آن زمان تاکنون نتوانسته است بهبود یابد. ارز رمزنگاری شده نیز از دسامبر سال گذشته که بر طبق این قیمت به بیش از 1300 دلار رسید ، نتوانست به مرز 900 دلار برسد. Worldcoinindex.

آیا در آینده وضعیت تغییر خواهد کرد؟?

بازار ارزهای رمزنگاری شده در گذشته بسیار ناپایدار بوده و اخیراً سرعت حرکت کاهش یافته است. تا آنجا که به آینده مربوط می شود ، عدم اطمینان زیادی وجود دارد اما توسعه دهندگان Ethereum هنوز به شبکه و همچنین ارز رمزنگاری شده بسیار خوش بین هستند.

Ethereum هنوز پتانسیل زیادی دارد ، خصوصاً اینکه به شدت توسط توسعه دهندگان پشتیبانی می شود و شبکه آن به لطف قراردادهای هوشمند موارد استفاده زیادی دارد و این واقعیت است که شبکه آن از بیت کوین برتر است. جامعه ارزهای رمزنگاری شده تلاش کرده است تا ارزهای دیجیتال را برای استفاده در معاملات و پرداخت های روزمره ترغیب کند. متأسفانه ، بسیاری از مردم ارزهای رمزنگاری شده را به عنوان فرصتی برای کسب درآمد از طریق معامله آنها می دانند و این تا حدی نوسانات شدید موجود در بازار رمزنگاری ها را توضیح می دهد.

با این حال ، توسعه دهندگان و شرکت های بلاکچین در تلاشند تا خرده فروشان و خدمات بازرگان را تشویق کنند که پذیرش پرداخت ارزهای رمزنگاری شده را به منظور استفاده بیشتر از ارزهای رمزپایه در نظر بگیرند. اگر این اتفاق بیفتد ، می تواند برای Ethereum خوب عمل کند ، زیرا هزینه های معامله آن بسیار ارزان تر از هزینه های معامله Bitcoin است. تاکنون پیشرفت هایی صورت گرفته است. به عنوان مثال ، اگنس واتر ، شهری واقع در استرالیا اخیراً اعلام کرد که این اولین شهری است که پرداخت های رمزنگاری را پذیرفته است.

عوامل موثر بر قیمت اتریوم

قیمت ETH

اعضای جامعه Ethereum معتقدند که در صورت اتخاذ انبوه ، قیمت Ethereum به طور قابل توجهی بهبود می یابد. علاوه بر این ، به نظر می رسد که وضعیت نظارتی بهتر شده و توسعه دهندگان مشغول کار بر روی راه حل هایی برای حل مسائل موثر بر بازار ارزهای رمزپایه بوده اند. این شامل امنیت و یکپارچگی سیستم های بلاکچین و همچنین مبادلات رمزنگاری است.


واداشتن مردم به استفاده از ارزهای رمزپایه به جای ارزهای فیات برای انجام معاملات به آسانی به نظر نمی رسد و احتمالاً مدتی طول می کشد تا تصویب گسترده انجام شود. مشخص نیست که آیا Ethereum از نظر قیمت بیت کوین را شکست می دهد یا نه ، اما این غیر ممکن نیست.

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map