Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه ՀՀԿ و بلاکچین می توانند با هم کار کنند

این مقاله اطلاعات مفصلی راجع به ՀՀԿ و نکات مرتبط بین ՀՀԿ و بلاکچین را ارائه می دهد. همچنین ، شما چالش ها و فرصت های ترکیب بلاکچین و جمهوری اسلامی با هم را درک خواهید کرد.

ՀՀԿ یکی از جدیدترین فناوری هایی است که صنعت موجود در آن را مختل می کند. تعداد کمی از فناوری های دیگر که خبر ساز می شوند شامل بلاکچین ، هوش مصنوعی است. جامعه ما یک اکوسیستم است و از این رو تمام این فناوری ها به یکدیگر مرتبط هستند.

در این مقاله ، ما قصد داریم در مورد ՀՀԿ و بلاکچین بحث کنیم. هر یک از این فناوری ها مخل هستند. از طرف دیگر ، شرکت ها به سرعت از فن آوری های جدید استفاده می کنند تا بتوانند از مزیت استفاده کنند و به بازار نفوذ کنند..

آنها همچنین به احتمال زیاد با ترکیب فناوری ها بهترین نتیجه ممکن را برای سازمان خود به دست می آورند. به عنوان مثال ، آنها به احتمال زیاد ترکیب ՀՀԿ و بلاکچین هستند. ما در مورد تأثیرات ادغام ՀՀԿ با بلاکچین بحث خواهیم کرد. با این حال ، این مقاله در مورد blockchain در مقابل ՀՀԿ نیست.

اکنون ثبت نام کنید: دوره مبانی Blockchains سازمانی

ՀՀԿ یا اتوماسیون فرآیند رباتیک چیست?

روباتیک فرآیند اتوماسیون (ՀՀԿ) فرآیند اتوماسیون است که کارهای تکراری و دستی را با استفاده از روبات ها به طور خودکار انجام می دهد. این کار با کمک ربات نرم افزار انجام می شود.

محبوبیت ՀՀԿ به دلیل مفید بودن آن در شیوه های فعلی صنعتی است. این می تواند مانند هر انسانی با هر سیستم مدرن تعامل داشته باشد. این امر اتوماسیون طیف وسیعی از وظایف را برای صنایع آسان می کند. از آن به عنوان انقلابی در اتوماسیون فرآیند تجارت یاد می شود. به هر حال ، این یکی از فناوری های نوظهور موجود است.

از نظر فنی ، می توان ՀՀԿ را به عنوان فناوری تعریف کرد که حول ورودی های ساختاریافته و منطق تجارت کار می کند. نتایج ՀՀԿ در اتوماسیون فرآیند تجارت است.

در ՀՀԿ ، یک ربات یا نرم افزار برای تفسیر و ضبط داده های مربوط به یک برنامه پیکربندی شده است و سپس از آن داده ها برای انجام همه کارهای مختلف مربوط به آن استفاده می شود ، از جمله دستکاری داده ها ، پاسخ ها و ارتباطات.

مزایای بسیاری از جمهوری اسلامی وجود دارد. بیایید آنها را در زیر لیست کنیم.

  • روند بهبود یافته
  • صرفه جویی در هزینه
  • بهره وری بهبود یافته
  • کیفیت بالاتر
  • خدمات مشتری بهبود یافته است

از مزایای دیگر می توان به آزمایش بهتر حسابرسی ، قابلیت اطمینان ، حفظ ، سازگاری ، صرفه جویی در پتانسیل ها ، بین صنعت ، مقیاس پذیری و غیره اشاره کرد..

اجزای جمهوری اسلامی

بیایید نگاهی بیاندازیم به م componentsلفه های اساسی جمهوری اسلامی. آنها به شرح زیر هستند.


  1. رباتها: در هسته ، یک ربات وجود دارد که برای انجام نتیجه مطلوب کدگذاری شده است. آنها ماکرو دارند تا بهترین بازده را داشته باشند.
  2. ارکسترتر: ارکسترتور از استقرار نرم افزار و برنامه ریزی ربات ها اطمینان حاصل می کند
  3. IDE: IDE مخفف یک محیط توسعه یکپارچه است که توسعه دهندگان می توانند از آن برای توسعه و نگهداری ربات ها استفاده کنند.

بلاکچین چیست?

اکنون که درک اولیه ای از اتوماسیون فرآیند رباتیک (ՀՀԿ) داریم ، اکنون زمان آن فرا رسیده است که بلاکچین را مورد بررسی قرار دهیم.

بلاکچین شبکه ای نظیر به نظیر است که می تواند بدون نیاز به نهادی متمرکز فعالیت کند. رویکرد غیرمتمرکز ویژگی های بسیاری از جمله شفافیت ، تغییرناپذیری ، امنیت و غیره را در صفحه نمایش به وجود می آورد. با بلاکچین Ethereum ، اتوماسیون نیز به لطف درج قراردادهای هوشمند امکان پذیر است.

بیشتر بخوانید: راهنمای فناوری نهایی Blockchain

برنامه های کاربردی ՀՀԿ و بلاکچین

مردم غالباً تعجب می کنند – کجا ՀՀԿ با سایر فناوری های نوظهور سازگار است?

ՀՀԿ و بلاکچین فناوری های نوظهوری هستند و توانایی تغییر روش کار صنایع را دارند. هر دو فناوری می توانند تقریباً بر هر بخش موجود تأثیر بگذارند. ما می توانیم موارد استفاده از ՀՀԿ و Blockchain را در صنایعی مانند خرده فروشی ، بیمه ، دارایی ، دولت ، بهداشت و درمان و غیره مشاهده کنیم..

اتوماسیون در حال حاضر یک چیز بزرگ است. شرکت ها به اتوماسیون کارها متکی هستند تا بتوانند از اوقات فراغت خود برای حل مشکلات خلاقانه استفاده کنند. یکی از بزرگترین ارزهای نسل فعلی خلاقیت و حل مسئله است. این بدان معنی است که آنها می توانند از اتوماسیون برای حل الزامات پیش پا افتاده استفاده کنند ، در حالی که می توانند از انسان برای انجام وظایف حیاتی تری استفاده کنند که نیاز به درک ، یادگیری ، خلاقیت و رویکرد دارند. زیرساخت های ایجاد شده می توانند با استفاده از ՀՀԿ و بلاکچین خود را کنترل کنند.

به عنوان مثال ، اتوماسیون فرآیند بخش مهمی در هر صنعت است. ՀՀԿ می تواند از عهده اتوماسیون فرآیند برآید و از این رو در هزینه های صرفه جویی شده برای انجام کارهای زیاد و تکراری که برای کار کردن به قوانین نیاز دارند صرفه جویی کند.

به عنوان مثال ، صنعت خودرو می تواند از ՀՀԿ بسیار بهره مند شود. یک دفتر معمولی با کارهای تکراری در دفتر جلو نیز می تواند با استفاده از جمهوری اسلامی خودکار شود.

از طرف دیگر بلاکچین سهم مناسبی در موارد استفاده دارد. این بزرگترین تأثیر است که می تواند در بخش مالی تجارت و مدیریت زنجیره تأمین دیده شود. بخشهای دیگر نیز تغییراتی در روند خود ایجاد می کنند و نقاط درد را حل می کنند که تاکنون نادیده گرفته شده بودند. به عنوان مثال ، این سیستم در حال تغییر سیستم بانکی و تسویه حساب سریعتر و مدیریت حساب آسان تر است.

درباره موارد استفاده از بلاکچین در اینجا بیشتر بخوانید – 15+ مورد استفاده عملی از بلاکچین در سال 2021

چه اتفاقی می افتد وقتی که ՀՀԿ و بلاکچین با هم کار می کنند?

اغلب اوقات برای صنایع وجود دارد که چندین فناوری را برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن ترکیب کنند. بازار بسیار رقابتی است و مشتریان بیش از هر زمان دیگری از مارک ها انتظار دارند. به همین دلیل شرکت ها باید فراتر از استراتژی خود پیشرفت کنند.

با کارکرد یکپارچه بیشتر از هر زمان دیگر فناوری ها با یکدیگر ، اکنون پذیرفتن آنها و ایجاد سیستمی که برای آنها و همچنین کاربر نهایی مناسب باشد ، کار ساده ای است. همچنین ، داده های جمع آوری شده توسط شرکت ها به اندازه کافی گسترده هستند تا بتوانند ترکیبات جدید را امتحان کنند. همه اینها با ترکیب ՀՀԿ و بلاکچین امکان پذیر است.

همه کارها جمهوری اسلامی این است که نقشی اساسی در اتوماسیون جنبه های مختلف تجارت داشته باشند. شما می توانید از ՀՀԿ به عنوان یک نهاد اجماعی تصور کنید که می تواند با هر دو سیستم و کاربران نهایی تعامل داشته باشد. به گونه ای ساخته شده است که می تواند با داده های زمان واقعی تعامل و واکنش نشان دهد و از آن معنا پیدا کند. در اینجا ، نیروی کار همه برای تعیین فرایندهای خودکار تعیین شده است. آنها همچنین باید از آموزش همکاران مراقبت کنند.

بنابراین ، بلاکچین در کجای این موارد جای می گیرد?

بلاکچین می تواند یک دفتر توزیع شده و مشترک برای پردازش کلیه داده ها و اطلاعات فراهم کند. این یک بستر تبادل هوشمند ، قابل اعتماد و روان برای همه طرف های درگیر فراهم می کند.

مزایای استفاده از جمهوری اسلامی با بلاکچین

وقتی صحبت از تبادل اطلاعات در زیرساخت های مختلف فناوری اطلاعات می شود ، ՀՀԿ می تواند بلاکچین را فعال کند. وقتی صحبت از نظارت و انجام معاملات در سطح سیستم می شود ، ՀՀԿ و بلاکچین نیز می توانند به خوبی کار کنند. با اعتماد به بلاکچین ، ՀՀԿ می تواند بدون هیچ گونه نگرانی یکپارچه کار کند و اطلاعات را در محیط فراهم کند.

معاملات می توانند اعتبارسنجی و سپس با کمک بلاکچین منتقل شوند. همچنین ، تمام داده ها می توانند در دفتر مرکزی غیرمتمرکز ذخیره شوند ، و تغییرناپذیری داده های ذخیره شده را فراهم کنند.

برای شرکت ها ، این بدان معناست که آزمایش های حسابرسی برای انجام تحقیقات اساسی است. آنها می توانند گردش کار را به طور خودکار انجام دهند و حداکثر بهره وری را برای پاسخگویی به خواسته های مشتری تضمین کنند.

مزایای بسیاری از ՀՀԿ و بلاکچین وجود دارد –

تنظیم مقررات و مدیریت انطباق

رعایت یک نگرانی بزرگ برای مشاغل خارج از کشور است. آنها باید اطمینان حاصل کنند که فرآیند آنها با دستورالعمل های نظارتی تعیین شده توسط دولت که در حال حاضر در حال اجرا هستند سازگار است. اگر کارها در سطح جهانی انجام شود ، پیچیده تر می شوند. ՀՀԿ و بلاکچین می توانند با یکدیگر همکاری کنند تا وظایف انطباق تکراری را به طور خودکار انجام دهند.

در ایجاد مدیریت نظارتی و انطباق ، بلاکچین با ارائه تغییرناپذیری برای رویدادهای ثبت شده ، نقشی اساسی دارد. همچنین از طریق شبکه می توان به همه رویدادها دسترسی پیدا کرد و همچنین حسابرسی های خارجی را امکان پذیر کرد. این را می توان برای مقررات نظارتی موجود در حال حاضر مانند GDPR اعمال کرد.

بیشتر بخوانید: Blockchain GDPR Paradox: آیا این درگیری رو به افزایش بین قانون و فناوری است؟?

خودکار پردازش داده های قابل اعتماد

یکی دیگر از موارد مشهود استفاده از Blockchain و ՀՀԿ ایجاد پردازش داده های خودکار قابل اعتماد است. این موارد دارای موارد استفاده گسترده ای است که بلاکچین به عنوان یک شبکه اصلی برای مدیریت داده های منتقل شده توسط یک فرآیند دیگر عمل می کند.

دفتر مرکزی غیر متمرکز در اینجا تعجب می کند زیرا راهی برای ثبت داده های پردازش ها و معاملات تجاری برای تصمیمات خودکار گرفته شده توسط ՀՀԿ ارائه می دهد. بهترین مورد استفاده برای پردازش داده های خودکار قابل اعتماد ، فرآیند KYC ، پرداخت مطالبات بیمه ، استخدام نیروی انسانی و غیره است.!

رضایت مشتری

ՀՀԿ و بلاکچین همچنین می توانند برای ایجاد رضایت مشتری بهتر از معاملات خودکار سریع و ایمن و مطمئن ، با هم همکاری کنند.

همکار ՀՀԿ و بلاکچین

هم ՀՀԿ و هم بلاکچین می توانند یک همکار پایدارتر برای همراهان انسانی ایجاد کنند.

فرصت ها و چالش ها از ՀՀԿ و بلاکچین

ՀՀԿ و بلاکچین هر دو فناوری های جدیدی هستند که به تنهایی رشد سریع دارند. رشد سریع مجموعه چالش های خاص خود را به همراه دارد. اگر بلاکچین را به عنوان یک فناوری فردی در نظر بگیرید ، از مشکلاتی مانند استاندارد سازی ، مقیاس پذیری و قابلیت همکاری رنج می برد..

مسئله اصلی در اینجا عدم تمرکز است! استاندارد سازی سخت است. مقیاس پذیری نیز مسئله ای است. با این حال ، راه حل های بلاکچین نسل جدید مقیاس پذیرتر هستند ، اما به هیچ وجه به مقیاس پذیری ارائه شده توسط راه حل های سنتی تر ، از جمله VISA نزدیک نیستند. در حال حاضر ، بلاکچین به طور فعال بهبود یافته است تا این مشکلات اساسی را برطرف کند.

به عنوان مثال Hyperledger در حال تلاش برای ایجاد چارچوبی یکپارچه است که می تواند توسط سازمان های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این هم نرخ فرزندخواندگی و هم استانداردسازی را بهبود می بخشد.

حتی اگر جمهوری اسلامی چالش های زیادی ندارد ، اما همچنان از نرخ فرزندخواندگی رنج می برد. شرکت ها به درستی از ՀՀԿ برای اتوماسیون عملکردهای تجاری خود استفاده نمی کنند. اکثر آنها به سادگی از ՀՀԿ برای اتوماسیون نیروی انسانی استفاده می کنند. با این حال ، آنها باید از نظر استراتژیک در مورد چگونگی استفاده حداکثری از حزب جمهوری اسلامی فکر کنند. به عبارت ساده ، آنها باید پیشنهاد ارزش خود را هنگامی که جمهوری اسلامی را در روند تجارت خود پذیرفته اند ، بهبود بخشند.

سازمانها همچنین باید هنگام استفاده از فناوری اطلاعات با بلاکچین ، مراقب باشند. همچنین ، سازمان ها باید همیشه موقعیت آزمایشی را برای تخمین تأثیر پیاده سازی جمهوری اسلامی و بلاکچین انجام دهند.

به عنوان یک کسب و کار ، باید اطمینان حاصل کنید که معیارهای موفقیت اصلی را شناسایی کرده ، با اهداف تجاری همسو هستید و نیازها را درک می کنید.

نتیجه

این ما را به پایان تحلیل های ՀՀԿ و بلاکچین می کشاند. آیا فکر می کنید ՀՀԿ با بلاکچین گزینه خوبی برای سازمان شما است؟ اگر چنین کردید ، در زیر نظر دهید و به ما اطلاع دهید.

اگر می خواهید مفاهیم اساسی تری در رابطه با بلاکچین مانند این مورد داشته باشید ، حتماً در دوره اصول رایگان بلاکچین ما ثبت نام کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector